اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحریم خودرو ایران دوشنبه هفته آینده برداشته می.شود آزاد
    عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان گفت: براساس اطلاعات به دست آمده، تحریم قطعات خودرو 20 ژانویه ( 30 دی ماه ) برداشته می.شود، این در حالی است که این تحریم از سوی شخص باراک اوباما وضع شده و برای لغو آن نیاز به موافقت کنگره نیست.

فرهاد به نیا در گفتگو با مهر از لغو تحریم.های خودرو تا 20 ژانویه ( 30 دی ماه؛ دوشنبه هفته آینده) خبرداد و گفت: تصمیم تحریم خودروی ایران از جمله دستوراتی بود که اوباما شخصا اتخاذ کرده و برای لغو آن نیاز به تصمیم و موافقت کنگره نیست، این در شرایطی است که با توجه به رویکرد مثبت اوباما نسبت به مذاکرات ژنو و تلاش وی برای اقدامات مناسب در راستای مذاکره با ایران، به نظر می رسد که این تحریم به زودی برداشته شود.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان افزود: در مجموع بازار خودروی جهان اشباع شده است و تمامی خودروسازان خارجی به دنبال حضور در بازارهای جدید هستند. در عین حال، واقعیت این است که بازار خودروی ایران یک بازار 70 میلیون نفری است و تا مرز 16 میلیون خودرو کشش دارد و باید 7 میلیون خودروی فرسوده از رده خارج شود.

وی تصریح کرد: بازار ایران بازار بکری است و به طور قطع خودروسازان خارجی از جمله خودروسازان امریکایی تمایل شدید به ورود به بازار ایران دارند.

به گفته به نیا، تجربه خودروسازان داخلی هم اکنون به اندازه ای است که اگر قرار باشد با خودروساز خارجی وارد مذاکره برای تولید مشترک شوند، حتما اصول و فنون مذاکره را به نحوی رعایت خواهند کرد که منفعت مردم و کشور در این قرارداد باشد.

به گزارش مهر، تحریم خودروی ایران از 10 تیرماه سال جاری و با تصمیم رئیس جمهور آمریکا اجرایی شده است.

بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
    كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز امیدوارم به ابهاماتم پاسخ فرمایید.
      وقتی در مورد بورس تهران مطالعه می کنم کمی گیج کننده است 1-آیا کسی که فرضا پلتفرم مفید تریدر نصب کرده می تونه هم در بورس کالا و هم سهام معامله کنه یا فقط یکی یا اینکه هرکدام پلتفرم جداگانه دارند ؟2- اینکه می گویند تا خرید نکنی نمی تونی فروش انجام بدی یعنی چه؟ حال اگر من با این کارگزاری حساب باز کنم و فرضا در تحلیل ببینم اخابر نزولی است چون خرید نداشتم نمی تونم فروش انجام بدم؟ از راهنمایی اساتید عزیز سپاسگزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaei1348 نمایش پست ها
        با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز امیدوارم به ابهاماتم پاسخ فرمایید.
        وقتی در مورد بورس تهران مطالعه می کنم کمی گیج کننده است 1-آیا کسی که فرضا پلتفرم مفید تریدر نصب کرده می تونه هم در بورس کالا و هم سهام معامله کنه یا فقط یکی یا اینکه هرکدام پلتفرم جداگانه دارند ؟2- اینکه می گویند تا خرید نکنی نمی تونی فروش انجام بدی یعنی چه؟ حال اگر من با این کارگزاری حساب باز کنم و فرضا در تحلیل ببینم اخابر نزولی است چون خرید نداشتم نمی تونم فروش انجام بدم؟ از راهنمایی اساتید عزیز سپاسگزارم
        سلام دوست عزیز
        این که شما بتونی در حالت نزولی فروش انجام بدهی فقط در جفت ارزها صادق است. در بورس تهران قطعا فقط هنگامی می توانی بفروشی که همان سهم را خرید کرده باشی.
        ارادتمند
        مسعود

نظر

• نمایی از پدرخش

اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

• سلام دوست عزيز، با تشکر از توجه و نظر شما من فکر نمی کنم موج شماری شما درست باشه چونکه اگر به موج شماری بپردازيم بعد موج 2 اگر موج 1 از 3 بزرگ رو داشته باشيم و بعد 2 از 3 بزرگ تا اول چنگال، اين موج با موج 4 از 3 بزرگ تداخل داره و نمی تونه يه ريز موج اصلاحی باشه (زمان زيادی داشته) اما ميتونه 3 موج اصلاحی باشه. برای همين من فکر ميکنم حرکت 5 موجی قبلی و سه موج اصلاحی تا اول چنگال تموم شده و حرکت جديد 5 موجی شروع شده که موج 1 بزرگ و 2 بزرگ شکل گرفته و موج 1 از 3 بزرگ هم انجام شده و در موج 2 از 3 بزرگ هستيم. بسيار ممنون ميشم نظر شما رو بدونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudalidadi نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز
              این که شما بتونی در حالت نزولی فروش انجام بدهی فقط در جفت ارزها صادق است. در بورس تهران قطعا فقط هنگامی می توانی بفروشی که همان سهم را خرید کرده باشی.
              ارادتمند
              مسعود
              مسعودجان ضمن تشکر از شما اگر در خصوص سوال اول هم جواب دهید باز هم ممنونت خواهم بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                قنیشا

در حال فرود روی خط میانی و سقف کانال تراکمی کانال ........

و در نتیجه بر خورد مجدد امروز با سقف کانال برگشت قوی را شاهد بودیم ........

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                  قپیرا

من برا 2 ماه آینده انتظار یه بازده 100 درصدی رو ازش دارم .....

قیمت پس از برخورد به کف کانال و کف سازی اکنون در حال تکمیل موج 2 برگشتی است .....

که در صورت تکمیل شدن انتظار رشد و شروع موج 3 جهشی را داریم ......

قیمت محدوده ی سقف کانال را به عنوان مقاومت مهم پیش رو دارد که شکست آن برای من حداقل محتمل است ........

سهم برا بازدهی 100 % معرفی شده بود که از امروز هم صف خرید شد .......

کسانی که خریدن مرحله به مرحله می ریم باهاش جلو .....

نظر

• آقا عماد با سلام. ورود به قند قزوين را به صلاح مي دانيد؟ با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط رستم نمایش پست ها
                      آقا عماد با سلام. ورود به قند قزوين را به صلاح مي دانيد؟ با تشكر
                      2 _ 3 روزی صبر کنیم فک کنم بد نباشه ......

قند قزوین وارد اصلاح شده و زیاد نباید عجله کرد هنوز پایین تر هم ممکنه بیاد ......

نظر

• فملی (لگاریتمی و تعدیل نشده)

نظر

• کگاز (تعدیل نشده )

نظر

• دوستان اگر کسی تحلیی از سغرب داره بزاره (به نظر شما این موج 4 در سغرب هست یا موج اصلاحی a)

نظر

• ثاژن

نظر

• غم فخوز مارا کشت
                                دیگه زیر میانگین 100روزه بیاد کارم تمومه

نظر

پردازش ...
                                X