اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    نمیدونم اینجا کسی منو میشناسه یا نه
    اما یک دو تا تاپیک رفتم دسترسی نگارش مطلب برام بسته بود!
    اینجا اما گویا دموکراسی بیشتری بر قراره
    یه نمودار بذاریم البته با دیتای دو روز پیش
    شاید فرصتی دست بده تا بیشتر خدمت دوستان برسیم

نظر

• نوشته اصلی توسط khokhioo نمایش پست ها
      سلام

هنوز نميشناسيم ولي ايشالا بيشتر آشنا ميشيم
      پس انتظار يه رشد شارپي رو در اين سهم داريد ؟
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
        هنوز نميشناسيم ولي ايشالا بيشتر آشنا ميشيم
        پس انتظار يه رشد شارپي رو در اين سهم داريد ؟
        والا من فقط چیزی رو که دیدم کشیدم و گذاشتم
        اون که میره بالا یا میره پایین، بخریم یا نخریم، دیگه با خود دوستان

نظر

• سلام خوخیو جان...بله کاملا میشناسیمت و قبلا در فروم دیگه ازتون بهره مند شدیم....واز آموزش های مفیدتون حسابی استفاده کردیم...دوستان ایشون یکی از بزرگان بورس هستن که 99% تحلیل هاشون درست در میاد....
          برای نوشتن در فروم دردودل به جناب pcmtrader پیام خصوصی بدید...خوخیو جان به نظرت وصنا تا چند اصلاح میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
            سلام خوخیو جان...بله کاملا میشناسیمت و قبلا در فروم دیگه ازتون بهره مند شدیم....واز آموزش های مفیدتون حسابی استفاده کردیم...دوستان ایشون یکی از بزرگان بورس هستن که 99% تحلیل هاشون درست در میاد....
            برای نوشتن در فروم دردودل به جناب pcmtrader پیام خصوصی بدید...خوخیو جان به نظرت وصنا تا چند اصلاح میکنه؟
            البته بر اينكه ايشون كارشون خوبه شكي نيست ولي ٩٩ درصد يكم خنده دار هست .
            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• دوستان میشه یه تحلیل تکنو فاندامنتال از شراز بفرمایند. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
                میخواسم سهمی را معرفی کنم با روش جدید خودم که حدود 8 ماهه دارم رو این روش کار میکنم و سودهای خوبی ازش گرفتم و میخوام این روش را به اشتراک بزارم

این روش را روی حدود 30 سهام بازار بورس که عرضه اولیش بعد از سال 91 بوده و تعداد روز بالایی معاملات نداشته تست کردم و 100 % جواب گرفتم

امیدوارم که برای دوستان با این روش سودهای خوبی از بازار بگیرند و دعاشا به بنده بکنن

این روش را روی سهم شپاس توضیح میدم

برای دیدن عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

این روند شناور سهم و مقداری سهامی که در دست حقیقی ها هست را نشون میده

فکر میکنم کنم دوستان تا یه حدودی متوجه قضیه شده باشند

حالا سوال اصلی اینه که نقطه ورود به سهم را از کجا باید متوجه بشیم ؟
                چون این شرکتهای حقوقی که رو سهمها فعال هستند مدیرانی دارند که خودشون هم عاشق اینند که کدهای شخصی شون سودهای زیادی در کوتاه ترین زمان بکنه روزهایی آخر قبل از اینکه سهم شروع به حرکت اصلی بکنه و سهم را حرکت بدهند کدهای حقیقی شروع به خرید در سهم میکنند که غیر از کدهای حقیقی معمولی هستند یعنی اینکه میانگین خرید سهم توسط خریدارن حقیقی بالا هست

یعنی میانگین خرید چند روز آخر سهم توسط تعداد خریداران حقیقی 2 یا 3 برابر هفته قبل یا 2 هفته قبل هست این یعنی اینکه سهم به زودی آماده حرکت میشه و اون آقایانی که آخرین نفرات باید سوار شند هم دارند سوار میشند . خیلی حال میده همراه این افراد سوار سهم شدن نه ؟

تمام اطلاعات از سایت تی اس ای هست

با این روش طی 2 ماه اخیر سهمهای : دتولید / شاوان / خراسان/ فارس/ تاپیکو /شرانل را شکار کردم
                الان هم همین شپاس و یک سهم دیگه که یکم کوچیکه پیدا کردم البته شپاس را حدود 1 ماه است سنگین وارد شدم

در مورد شپاس هم فقط برای مثال بود بعد از تحقیق درست حسابی روی سهم اقدام به خرید بکنید

موفق باشید

با اینکه 12 درصد از این سهم رو سودم امروز حدود 50 درصد وسپه ها و حکشتی هامو فروختم تا آماده خرید برای منفی فردای شپاس بشم و وزنشا اگه فروشنده تو منفی داشته باشه تا بالای 40 تا 50 درصد تو سبدم افزایش بدم و هدف فعلی مد نظر برای سهم تا 3 ماه آینده 4200 تومن

شناور سهم تا پایان معاملات امروز

تکنیکال سهم

ویرایش توسط mohsentavakoli : https://www.traderha.com/member/8733-mohsentavakoli در ساعت 11-26-2013, 03:11 PM
                موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

• امیر جان سلام
                  شپدیس رو من به این شکل میبینم :

با توجه به پایان الگوی ABCD , و همینطور شیب تند ظلع CD انتظار میره که یه چند روزی رو استراحت کنه و بعد از پر شدن ظرف زمانش و همینطور نزذیک شدن به زمان مجمع ( دی ماه ) انتظار رشد تا حدود 2800 تومان برآورد میشه .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• دوستان میشه یه تحلیل تکنو فاندامنتال از شراز بفرمایند. ممنون

نظر

سلام

خوش امدید دوست عزیز . نوشته های شمارو تو سایت همسایه دنبال میکنم . با اینکه منم سالهاست سایتهای مختلفو مرور میکنم ولی فکر میکنم چون اینجا ای دی جدید دارم منم هنوز دسترسی به بعضی تابیکهارو ندارم چند بارم درخواست کردم هنوز دسترسی باز نشده .بهر حال خوشحال میشم از مطالبتون اینجا هم بهره مند بشم.
                      موفق و پر سود باشید.

نظر

• فولاد چی میشه

کسی می دونه ؟؟
                        ویرایش توسط بابابزرگ : https://www.traderha.com/member/11371-بابابزرگ در ساعت 11-26-2013, 03:36 PM

نظر

• سلام خدمت اساتید من از همگی تشکر میکنم برای تمامی ممطالب.سهم فولاژ چطوره؟
                          ویرایش توسط ali4098 : https://www.traderha.com/member/12421-ali4098 در ساعت 11-26-2013, 05:16 PM

نظر

• یه سهم پیدا کردم تا حدود 4 یا 6 روز دیگه آماده ست

به موقعش معرفی می کنم که حداقل 60% بازدهی کاملا کم ریسک داره و کلی به بازار رشد بدهکاره .... و

گروهش هم لگد خورده نیست ....

تا دیگه کسی مجبور نباشه اینقد تو فروم های دیگه یه مشت پیام بازرگانی از یه مشت گرگ نگاه کنه تا شاید به خود فیلم برسه

اصل فیلم می گزارم تو همین فرومه .... ( پی سی ام ) .......

نظر

والا من فقط چیزی رو که دیدم کشیدم و گذاشتم
                              اون که میره بالا یا میره پایین، بخریم یا نخریم، دیگه با خود دوستان
                              ==============
                              من از آموزشهای شما و سیگنالهای شما استفاده می کنم درسایت همسایه. با تشکر از جنابعالی
                              هنوز با کترام هستم
                              ویرایش توسط shm : https://www.traderha.com/member/6547-shm در ساعت 11-26-2013, 07:07 PM دلیل: اشتباه تایپ

نظر

• برای سهام داران پالایش نفت بندر عباس ورود یک رآکتور ۷۰۰ تنی خبر خوبی بود. این راکتور از بخش های اصلی سازه برج پالایشگاه می باشد. این برج ۷۵% پیشرفت فیزیکی داشته است. گفتنی است با راه. اندازی فاز جدید طرح توسعه پالایشگاه بندرعباس، ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ لیتر بنزین معمولی و ۳٫۴۰۰٫۰۰۰ لیتر بنزین سوپر به ظرفیت تولید این پالایشگاه افزوده خواهد شد.
                                همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

پردازش ...
                                X