اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان
    یه تحلیل کردم در مورد ذوب خدامیدونه درست یا نه
    اگه اشکال هست لطفا راهنمایی بفرمایید
    [ATTACH=CONFIG]1723[/ATTACH]
    فایل های پیوست شده
    naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• اینم یه تحلیل از فملی

فملیM30-6-24.jpg
      naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها
        سلام دوست من ،شاوان دیتای زیادی برای تحلیل تکنیکال نداره ولی بنیادی سهام خوبه
        حق با شماست ولی همین که بدون اصلاح حرکت میکنه برای من ریسکه خریدش....در مورد شبندر هم حق با شماست به نظرم تا 1070 اصلاح داره و بعد می تونه 1280 رو رد کنه

نظر

• در مورد شیران چطور شما چه نظری دارید ....میتونه ابتدای موج 3 در فرم 4 ساعته باشه....اگر باشه که تارگت بالایی در انتظارش هست....

نظر

• آقا مصطفی سلام وقت بخیر.

آقا نیما توی دردل های بورسی مطلبی عنوان کردند در مورد مارگارین و درگیری با خط روند نزولی درصورتی که غمارگ این خط روند ترسیمی رو شکونده ولی بدلیل آپدیت نبودن دیتا ایشون تصور کردند که مارگارین هنوز زیر خط روند نزولی است.

بنده که دسترسی ندارم دوستان اگه امکان هست یاداوری بفرمایید.

مارگارین الان 960 هست ولی توی نمودار آقا نیما 920 درج شده

نظر

• نوشته اصلی توسط نیروانا نمایش پست ها
              آقا مصطفی سلام وقت بخیر.

آقا نیما توی دردل های بورسی مطلبی عنوان کردند در مورد مارگارین و درگیری با خط روند نزولی درصورتی که غمارگ این خط روند ترسیمی رو شکونده ولی بدلیل آپدیت نبودن دیتا ایشون تصور کردند که مارگارین هنوز زیر خط روند نزولی است.

بنده که دسترسی ندارم دوستان اگه امکان هست یاداوری بفرمایید.

مارگارین الان 960 هست ولی توی نمودار آقا نیما 920 درج شده

سلام

خط روند هنوز شکسته نشده .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام به دوست خوبم
                فکر کنم حداقل فاندامنتال ذوب اجازه نده این سهم به این قیمت برسه
                اتفاقا من یه تحلیل از ذوب دارم و امیدوارم قابل استفاده باشه، شاید و شاید و شاید درست باشه. ممنون میشم اگه شما هم نظرتون رو راجع بهش بگید

من مدت کوتاهی است با تحلیل زمانی آشنا شدم و الان متوجه میشم که واقعا مطلبی که استاد نیما ..... در کتاب رکن سوم بازار بیان کرده اند و اون اینکه تحلیل قیمتی و بدون تحلیل زمانی، تحلیلی ناقص است، چقدر بر تحلیل تکنیکال بازار اثر گذار است. یکی از سهم هایی که فکر میکنم با تحلیل زمانی خیلی سازگار باشه! سهم ذوب آهن اصفهان است. شاید نمودار زیر یه کم ناواضح باشه! اما سعی کردم اون رو بزرگنمایی کنم تا بهتر دیده بشه، ضمن اینکه تایم فریم اون روزانه است و همچنین نقاطی که با حروف لاتین مشخص شده است با شماره گذاری حرکت امواج در قالب A,B,C متفاوته و صرفا برای نشان دادن نقاط خاصی است که در تحلیل زمانی استفاده شده است. در شکل زیر، خطوط افقی ای که در بالا و پایین نمودار رسم شده است به ترتیب با استفاده از تحلیل زمانی دو نقطه ای و سه نفطه ای رسم شده که برای اشاره به نقاط حساسی که فیبوناچی زمانی بر روی آنها رسم شده، از این حروف لاتین استفاده نموده ام. خطوط سبز رنگ نیز خطوط فیبوناچی قیمتی دو نقطه ای و سه نقطه ای است که برای شلوغ تر نشدن نمودار تنها چند خط آن را رسم کرده ام.
                در مورد تحلیل زمانی در قسمت بالای نمودار از فیبوی دو نقطه ای از A به C و از B به D و در قسمت پایین با استفاده از نقاط A,B,C و B,C,D استفاده کردم.
                خیلی خیلی از دوستان ممنون میشم اگه توی این تحلیل بنده رو راهنمایی کنند. همچنین این تحلیل به هیچ وجه سیگنال خرید و یا فروش به حساب نمیاد.
                باز هم قبل از ارائه نظرات دوستان، از اونها تشکر می کنم.
                ویرایش توسط mohsenmohsen : https://www.traderha.com/member/8301-mohsenmohsen در ساعت 09-16-2013, 10:32 PM
                *رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• سیستم

الگو BUTTERFLY تکمیل شده و موج 2 تکمیله ........

نظر

• سلام

شاید اینجا نباید این سوال رو مطرح کنم، اما لطفا راهنماییم کنید یا بفرمایید کدوم قسمت مطرح کنم سوالم رو.

اینکه من هرچی تحلیل انجام میدم و در حقیقت تحلیل بهم اجازه میده که وقت خرید هست، متاسفانه با صف خرید پر حجمی روبه رو میشم و نمیتونم سهم مورد نظر رو بخرم.

میشه بگید آیا مشکل از سیستم تریدم هست یا اینکه رول همینه یا اینکه کلا چطور میتونم با این صف ها مواجه نشم.

مرسی
                    وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
                    AND WHOEVER PUT HIS TRUST IN ALLAH, THEN HE WILL SUFFICE HIM
                    ::تمام نا تمام من با تو تمام می شود::

نظر

• با سلام. این اولین پست من در این فروم هست. امیدوارم مورد توجه دوستان واقع بشه.
                      وساخت (سرمایه گذاری ساختمان)

تایم هفتگی:

تایم روزانه:

نظر

• [QUOTE=Waiter;91703]سلام

اینکه من هرچی تحلیل انجام میدم و در حقیقت تحلیل بهم اجازه میده که وقت خرید هست، متاسفانه با صف خرید پر حجمی روبه رو میشم و نمیتونم سهم مورد نظر رو بخرم.

دوست خوبم Waiter سلام چند مورد رو جهت یاد آوری عرض میکنم والا این حقیر هنوز خودش در اندر خم یک کوچه هستش :

ویژگیهای معامله گران موفق , منظم و دقیق بودن در رعایت قوانین معامله , اعتماد به نفس قوی داشتن , صبور بودن و آشنا بودن با فن مدیریت سرمایه و آگاهی از قوانین تجزیه و تحلیل بازار به مدد دانش کافی .
                        من خودم به شخصه اگر سهم خوبی هم از نظر تکنیکال و هم بنیادی خوب پیدا بکنم در خرید اون سهم حتی با اختلاف 10 تا 15 تومان بالاتر از کف بازار خریدم رو انجام میدم چرا ؟ به خاطر اینکه به تحلیلم اعتقاد دارم , و هیچ وقت هم تا خودم بررسی نکردم به توصیه دوستان و بزرگان سهم نخریدم ونخواهم خرید چرا ؟
                        بنابر این پیدا کردن دقیق کف بازار و خرید دقیق در قیمت مورد نظر در کف توجیهی نداره .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• [QUOTE=jengheshlaghi;91817]
                          نوشته اصلی توسط Waiter نمایش پست ها
                          سلام

دوست خوبم Waiter سلام چند مورد رو جهت یاد آوری عرض میکنم والا این حقیر هنوز خودش در اندر خم یک کوچه هستش :

ویژگیهای معامله گران موفق , منظم و دقیق بودن در رعایت قوانین معامله , اعتماد به نفس قوی داشتن , صبور بودن و آشنا بودن با فن مدیریت سرمایه و آگاهی از قوانین تجزیه و تحلیل بازار به مدد دانش کافی .
                          من خودم به شخصه اگر سهم خوبی هم از نظر تکنیکال و هم بنیادی خوب پیدا بکنم در خرید اون سهم حتی با اختلاف 10 تا 15 تومان بالاتر از کف بازار خریدم رو انجام میدم چرا ؟ به خاطر اینکه به تحلیلم اعتقاد دارم , و هیچ وقت هم تا خودم بررسی نکردم به توصیه دوستان و بزرگان سهم نخریدم ونخواهم خرید چرا ؟
                          بنابر این پیدا کردن دقیق کف بازار و خرید دقیق در قیمت مورد نظر در کف توجیهی نداره .
                          مرسی به خاطره پاسختون

راستش من معمولا سعی میکنم از ورود با تاخیر استفاده کنم که این باعث میشه تقریباً سه روز مثبت رو بخوره و از کف فاصله کافی رو بگیره، اون موقع هست که میخوام بخرم اما هر روز با صف خرید مواجه میشم.

البته شاید استراتژی ورود با تاخیرم درس ت نیست، نظرتون راجع به ورود سریعتر چیه؟

بازم مرسی

نظر

• [QUOTE=jengheshlaghi;91817]
                            نوشته اصلی توسط Waiter نمایش پست ها
                            سلام

مرسی به خاطره پاسختون

راستش من معمولا سعی میکنم از ورود با تاخیر استفاده کنم که این باعث میشه تقریباً سه روز مثبت رو بخوره و از کف فاصله کافی رو بگیره، اون موقع هست که میخوام بخرم اما هر روز با صف خرید مواجه میشم.

البته شاید استراتژی ورود با تاخیرم درست نیست، نظرتون راجع به ورود سریعتر چیه؟

بازم مرسی

نظر

• [QUOTE=Waiter;91843]
                              نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها

مرسی به خاطره پاسختون

البته شاید استراتژی ورود با تاخیرم درس ت نیست، نظرتون راجع به ورود سریعتر چیه؟

بازم مرسی
                              اگر تحلیل درسته دیگه شک چرا
                              نهایتش خرید پله ای

نظر

• تحلیل ولصنم
                                باتوجه به کندل نفوذ گر و همر بعد از آن و همینطور درصد 61.8 فیبوناچی احتمالا خرید این سهم مناسبهولصنم.jpg

نظر

پردازش ...
                                X