اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• البرز دارو (دالبرز) در وضعیت مرزی قرار گرفته...

باید ببینیم چی میشه....

چقدر خط خطی کردم الکی چارت رو...

نظر

• داملران (ددام) دیگه وقت اصلاح قیمتش رسیده به نظره من...

نظر

• حتاید

اکنون به کف کانال رسیده و پس از پر شدن ظرف زمان که خط قرمز داخل تصویر است انتظار رشد قیمت سهم را داریم .

نظر

• كالسيمين : فاسمين

نظر

• نظمی بسیار زیبا در نمودار روزانه کروی

همانطور که در نمودار ملاحظه می کنید قیمت در کانال صعودی قرار دارد و هم اکنون در حال اصلاح موج صعودی قبل می باشد.با توجه به این نظم زیبا در نمودار امکان نزول قیمت تا 205 تومان وجود دارد......سناریوی دیگر اینست که با توجه به روند صعودی،امکان برگشت قیمت و شکست کانال نیز وجود دارد.در صورت شکست کانال می توانیم هدف 450 تومان را در نظر داشته باشیم.فعلا باید منتظر ماند و دید که جو بازار بر این سهم چگونه خواهد بود و سپس اقدام به خرید نمود.

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
              كالسيمين : فاسمين

مرسي خيلي خوب بود

نظر

• آقا نیما شرمنده ، اگه امکان داره یه نظر هم در مورد وانصار بدید .

با تشکر
                LiFe Is A GaMe

نظر

• دارویی ابوریحان روزانه.jpgبتکراری معذرت می خوام
                  ویرایش توسط khosro : https://www.traderha.com/member/7106-khosro در ساعت 08-25-2013, 04:02 PM

نظر

• دارویی اوریحان تایم روزانه

با سلام حضور اساتید گرامی
                    سهم با لای مووینگ اورج 100و 200 وبه نظرم سهم واگراییrd+هم دارد اگر اساتید لطف کرده و موج شماری سهم را لطف کنند ممنون می شم
                    ویرایش توسط khosro : https://www.traderha.com/member/7106-khosro در ساعت 08-25-2013, 04:02 PM

نظر

• فایرا روزانه

سهم درگیر با مووینگ اورج 100و200 واگرایی rd+

نظر

• کمباین سازی هفتگی

ویرایش توسط khosro : https://www.traderha.com/member/7106-khosro در ساعت 08-25-2013, 04:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط khosro نمایش پست ها
                          سهم درگیر با مووینگ اورج 100و200 واگرایی rd+
                          سلام
                          جسارتا hd+
                          تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
                          صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
                          و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• مشکل عدم تطابق فیبو

[IMG][/IMG]

سلام دوستان
                            یه مشکل فنی برای داینامیک من امروز پیش اومده نتونستم علتشو کشف کنم
                            کمک دوستان رو میخوام
                            تو نمودار بالا دیده میشه نسبتهای فیبو هیچ ربطی به میزان اصلاح نداره (هر جور دلش میخواد نشون میده)
                            78% اصلاح از 100% هم بالاتر نمایش داده میشه برای همه نمودار هم صعودی و هم نزولی همین طوری غلط نشون میده
                            ممکنه تنظیمات من ناخواسته دستکاری شده باشه تنظیمات خود فیبو درسته %change و hi-lo
                            نرم افزام بستم باز کردم درست نشد
                            ممنون میشم اگه دوستانی به این مشکل برخورده بودن به من کمک کنن
                            تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
                            صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
                            و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• تایم فرم روزانه شمواد

از دوستان خواهشمندم اشکالات بنده را تذکر دهند

LiFe Is A GaMe

نظر

• با نام و یاد خدا

اولین پستم رو در این تالار و در این تاپیک با عرض ادب و احترام به همه سروران خودم شروع میکنم

با آرزوی بهترینها

موفق باشید و سلامت

نظر

پردازش ...
                                X