اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به یاد قدیما ...
    چقدر زود دیر میشه !!

ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 08-16-2013, 12:58 PM
    کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• توسعه صنایع بهشهر ( وبشهر ) :

با توجه به گزارس سه ماهه زیر مجموعه ها و گزارش خوب آنها شاید از همین فردا شاهد برگشت رو به

مثبت این سهم باشیم , انشااله سود خوبی کسب کنید .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• کمنگنز

معرکه معرکه معرکه

پترن BAT را در تایم ماهانه تکمیل و کندل دوجی قوی ای در کف دارد که می تواند شروعگر صعود مناسبی باشد .

نظر

• این بورس ایران هم کلی موقعیت خوب داره ها....

سرمایه گذاری ملت (وملت)

نظر

• سلام
            از دوستان تقاضا میکنم که نقدهای خودشان رو به این تحلیل وارد کنند
            ضمنا این تحلیل فقط جهت آموزش خودم هستش و سیگنال تکنیکی محسوب نمیشه
            هرگز باروند نجنگ

نظر

• نوشته اصلی توسط rezasoori نمایش پست ها
              سلام
              از دوستان تقاضا میکنم که نقدهای خودشان رو به این تحلیل وارد کنند
              ضمنا این تحلیل فقط جهت آموزش خودم هستش و سیگنال تکنیکی محسوب نمیشه
              من شکل شما رو به صورت زیر اصلاح کردم
              البته ما هم داریم درس پس میدیم و در حال یادگیری ایم. نظر شخصی مه

اشکال هم به نظرم شروع موج 4 اتون هست
              طبق شمارش ریز موج ها شروع 4 از ریز موج قبلی خواهد بود

ببخشید با پینت ویندوز xp ادیت کردم شرمنده یکم قیافه درست و حسابی نداره

با سپاس - میلاد
              ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 08-17-2013, 09:18 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                من شکل شما رو به صورت زیر اصلاح کردم
                البته ما هم داریم درس پس میدیم و در حال یادگیری ایم. نظر شخصی مه

اشکال هم به نظرم شروع موج 4 اتون هست
                طبق شمارش ریز موج ها شروع 4 از ریز موج قبلی خواهد بود

ببخشید با پینت ویندوز xp ادیت کردم شرمنده یکم قیافه درست و حسابی نداره

با سپاس - میلاد
                دست شما درد نکنه آقا میلاد
                ممنونم ازتون
                راست میگید الان که نگاه میکنم شما صحصیح میگید
                هرگز باروند نجنگ

نظر

• با سلام، در مورد سهم فولاد مبارکه اصفهان به نظر من باید کانالکشی دقیقتری داشته باشیم، البته این نظر بنده هست و ممنون میشم از راهنمایی های دوستان
                  بنابراین به نظر میرسه این سهم جا برای اصلاح داشته باشه
                  *رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• ثتران

به کف کانال برخورد نموده و همزمان موج 4 الیوت و کف دو قلوی خود را تکمیل نموده .......

الگوی ab = cd reciprocal هم در در تصویر مشخص است .........

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                      ثتران

به کف کانال برخورد نموده و همزمان موج 4 الیوت و کف دو قلوی خود را تکمیل نموده .......

الگوی ab = cd reciprocal هم در در تصویر مشخص است .........

تمام تحلیل فوق + یک هارامی خیلی جالب در تایم هفتگی

نظر

• این هارامی نیست دوست عزیز.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                          این هارامی نیست دوست عزیز.
                          پس چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• این صفحه را بخوانید:

جلسه دهم : کار با الگوهای کندل استیک (شمعی ژاپنی) | مدرسه فارکس

Bearish Harami
                            این الگو نیز در انتهای روند صعودی تشکیل می شود و اخطار تغییر روند را صادر می کند. شمع اول بدنه سفید (صعودی) دارد که تمامی بدنه شمع دوم را پوشش می دهد سایه ها در این الگو اهمیت زیادی ندارند اما خارج نشدن سایه های شمع دوم از محدوده سایه های شمع اول قدرت بیشتر این الگو را نشان می دهد.

نظر

• با سلام

میشه اساتید یکی بگه که چرا این سیمانی ها این جور منفی بودن ؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                                این بورس ایران هم کلی موقعیت خوب داره ها....

سرمایه گذاری ملت (وملت)

این سرمایه گزاری ملت رو میتونین هدف قیمت بدین؟وملتDaily.jpg

نظر

پردازش ...
                                X