اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• رتکو ...تایم روزانه
    کف کنال صعودی- عکس العمل در سطوح فیبوناچی و واگرایی مخفی صعودی...
    https://t.me/peymanhajati

نظر

• سلام دوستان من تازه وارد این سایت و این تایپینگ شدن و اطلاعات از تحلیل تکنیکال یکم ازضعیف بالاتره و خیلی علاقه به فعالیت در بورس تهران رو دارم از شما دوستان خواهشمند راهنمایی کنید،خیلی تو سایتها گشتم خیلی مطالب خوندم ولی خب گیج شدم،شهرستان زندگی میکنم جایی هم نیست که بتونم اموزشگاهی برم،ممنون میشم دوستان و استاد کمک کند
      naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• نوشته اصلی توسط jak110 نمایش پست ها
        سلام دوستان من تازه وارد این سایت و این تایپینگ شدن و اطلاعات از تحلیل تکنیکال یکم ازضعیف بالاتره و خیلی علاقه به فعالیت در بورس تهران رو دارم از شما دوستان خواهشمند راهنمایی کنید،خیلی تو سایتها گشتم خیلی مطالب خوندم ولی خب گیج شدم،شهرستان زندگی میکنم جایی هم نیست که بتونم اموزشگاهی برم،ممنون میشم دوستان و استاد کمک کند
        خيلي خوش اومدي دوست عزيز ...
        توي سايت قسمتهاي آموزشي تكنيكال هستش..
        مثل بخش آموزشي مقدماتي...آموزش الگوهاي هارمونيك و....علاوه بر اين فيلمها پاورپوينت اي آموزشي رو هم ميتوني از قسمت آموزشي سايت پيدا كني كه توسط استاد گرامي آقاي نيما آزادي تدريس شده

نظر

• سلام آقای جنقشلاقی
          واقعا تحلیلات قشنگه
          زیبایی تحلیلهات اینه که از کانال کشی استفاده میکنی
          به نظر من بهترین تحلیلها رو میشه با استفاده از کانال ارائه داد
          هرگز باروند نجنگ

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
            و این هم شپاس از دیدی دیگر امیدوارم پر سود باشید :

[url=http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/][/url]
            سلام جناب جنقشلاقی
            جالبی تحلیلاتون اینجاست که از کانال کشی استفاده میکنید
            به نظر من بهترین تحلیل ها رو میشه با استفاده از بحث کانال کشی زد
            هرگز باروند نجنگ

نظر

• سلام :

اینم تحلیل ما از ذوب
              امیدوارم بپسندید
              فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط rezasoori : https://www.traderha.com/member/8283-rezasoori در ساعت 08-11-2013, 10:27 AM دلیل: اندازه تصویرم کوچک بود و بازهم موفق نشدم بزرگش کنم
              هرگز باروند نجنگ

نظر

• سلام از اینکه دانسته هاتون رو به اشتراک میگذارید تا هم نوعان خودتون هم بهره ای ببرند تشکر میکنم.
                اما در مورد این سهم باید دقت کرد که سهم ارزنده ای هست اما با قدرت حرکت نمیکنه و تاکید بر دید لااقل میانمدت حائز اهمیت به نظر میرسه
                با تشکر از دوستان
                *رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• با سلام
                  تحلیل بنده از سهام فلوله به شکل زیر می باشد که انتظار میره در میان مدت حرکت صعودی خودش رو داشته باشه البته در قیمت 280 تا 290 رنج میزنه و انتظار افزایش عرضه میره. امیدوارم سودمند باشه
                  *رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• سلام دوستان:
                    از دوستان بزرگوار و اساتید درخواست میکنم که من رو در تحلیلهام راهنمایی کنند:
                    این سهم قند چهارمحال (قچار) هستش:

ویرایش توسط rezasoori : https://www.traderha.com/member/8283-rezasoori در ساعت 08-11-2013, 11:32 AM
                    هرگز باروند نجنگ

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenmohsen نمایش پست ها
                      با سلام
                      تحلیل بنده از سهام فلوله به شکل زیر می باشد که انتظار میره در میان مدت حرکت صعودی خودش رو داشته باشه البته در قیمت 280 تا 290 رنج میزنه و انتظار افزایش عرضه میره. امیدوارم سودمند باشه
                      سلام دوست من
                      تحلیلت بسیار زیباست
                      موفق باشی
                      هرگز باروند نجنگ

نظر

• نوشته اصلی توسط rezasoori نمایش پست ها
                        سلام دوستان:
                        از دوستان بزرگوار و اساتید درخواست میکنم که من رو در تحلیلهام راهنمایی کنند:
                        این سهم قند چهارمحال (قچار) هستش:

سلام دوست عزيز
                        توي جمع دوستانه و حرفه اييه فروم راهنمايي كه نه اما تبادل اطلاعات ميكنم..
                        خيلي خوب پيوت هاي ما.ژور رو در قالب كانال نشون دادي اما چه خوبه كه از فيبوناچي هم براي نقاط ورود و نقاط تارگت استفاده كني
                        مثلا توي حركت آخر به نظر مياد از روي 61.8فيبو رترسمنت قيمت برگشته پس تا 161.8 فيبو اكستنشن انتظار صعود داريم...
                        و با فيبو اكسپنشن هم ميشه سيمتري رو تشخيص داد كه يكي از الگوهاست....البته ببخشيد كه نمودار نميذارم يا نقاط دقيق رو مشخص نكردم .چون پاي چارت نيستم و دسترسي به نرم افزار ندارم...
                        شاد وپرسود باشي
                        پيمان

نظر

• سلام

به نظرتون واتی و وپترو در چند روز آینده چطور میشن ؟

اگه امکان داره بچه های تحلیل کنن .

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط shaker1361 نمایش پست ها
                            سلام

به نظرتون واتی و وپترو در چند روز آینده چطور میشن ؟

اگه امکان داره بچه های تحلیل کنن
                            مرسی
                            يكي از دوستان (charisma)توي پست1634 صفحه قبل يه تحليل خوب از وپترو گذاشته

نظر

• لیزینگ ایران

سلام دوستان

الگوی پرچم
                              برگشت از przقیمتی 23% فیبو و پروجکشن 100% با کندل 230 تومانی امروز
                              این اصلاح قیمتی پول بک ناقصی به خط روند شکسته شده سه سال اخیره
                              هدف قیمتی 401تومان معادل 423% فیبو اکستنشن
                              مقاومت موجود در مسیر منطقه 270 تا 288 تومانی قیمت در صورت گذر به سلامت از این ناحیه به نظر می رسد تحقق 401 تومانی قیمت دور از دسترس نخواهد بود.
                              یه نقص کوچیک داره اونم اینه که واگرایی مثبتی مشاهده نمیشه

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                              تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
                              صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
                              و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• سرمایه گذاری ملی ایران : ونیکی

نظر

پردازش ...
                                X