اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ملی مس

در عین اینکه قیمتهای جهانی فعلا یاری نمی کنند ولی کاهش ده ماهه قیمت سهم و پی به ای نه چندان بالای اون این احتمال رو پدید اورده که شکست روند نزولی ده ماهه صورت بگیره
    این نمودار چهار کندل کم داره قیمت فعلی 321 تومنه که کماکان درگیر با سطح مقاومته
    اصلاح ده ماهه به 61.8% هودش در قیمت 315 تومن واکنش چند باره ای نشون داده ولی چون این سطح رو شکسته حالا سطح 78% اصلاح (قیمت 270 تومن) حمایت معتبر بعدیه
    ولی در آخرین حرکت کوچک سهم به اصلاح 78% در قیمت 301 واکنش قابل قبولی نشون داده و انتظار حرکت به سمت قیمت 343 را میتوان داشت که مستلزم عبور از مقاومت بلند مدت ده ماهه است
    [IMG][/IMG]
    تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
    صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
    و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• یه نکته اساسی که ذهن منو مشغول کرده اینه که در عین اینکه اغلب بزرگان از جمله جناب مهندس ..... بهتر می دونند که سود نقدی سهم در تحلیل اعمال نشه (البته گفتند اگر واقعا نقدی پرداخت شه با فاصله خیلی کوتاه از مجمع مثلا یه هفته اعمالش اشکالی نداره) ولی برای من از منظر روانشناسی سهامدار جای سواله که سهامداری که از محل توزیع نقدی یه 20 الی 30 درصدی دریافت کرده و بعد سهمش با گپ 20 30 درصدی باز میشه با سهامداری که از محل تعدیل منفی سهم با گپ 20 30 درصدی باز میشه یکی در نظر گرفته میشه
      نظر دوستان چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط فاندانیکال نمایش پست ها
        یه نکته اساسی که ذهن منو مشغول کرده اینه که در عین اینکه اغلب بزرگان از جمله جناب مهندس ..... بهتر می دونند که سود نقدی سهم در تحلیل اعمال نشه (البته گفتند اگر واقعا نقدی پرداخت شه با فاصله خیلی کوتاه از مجمع مثلا یه هفته اعمالش اشکالی نداره) ولی برای من از منظر روانشناسی سهامدار جای سواله که سهامداری که از محل توزیع نقدی یه 20 الی 30 درصدی دریافت کرده و بعد سهمش با گپ 20 30 درصدی باز میشه با سهامداری که از محل تعدیل منفی سهم با گپ 20 30 درصدی باز میشه یکی در نظر گرفته میشه
        نظر دوستان چیه؟
        گپ حاصل از سود نقدی حاصل فشار خریدار است
        گپ حاصل از تعدیل منفی حاصل فشار فروش دارندگان سهم

قطعا یکی نیست
        و معمولا گپ سود نقدی خیلی سریع پر میشه
        برای همین در تحلیل هم در نظر گرفته نمیشه

نظر

• ولی اقای زالی گپ ناشی از توزیع سود نقدی هم ناشی از فشار خرید نیست بلکه گپ منفی است مثال شما به معنی اینه که بهتره سهمارو بعد از مجمع خرید چون گپ توزیع نقدیشو رو سریع پر میکنه ولی قبول کن که مبلغ توزیع شده هم بخشی از بازدهی سهمه که سهامدار اونو لمس میکنه از نظر من که موضوع پیچیده ایه
          در حالی که

نظر

• دقیقا خریداران بعد از مجمع سود نقدی چون فکر میکنند سود اعلامی به جیب سهامدار رفته فشار بر روی کاهش قیمت دارند
            در حالیکه اکثرا سهامها چندین ماه بعد سود رو واریز می کنند و اثر تورم اثر سود رو خنثی میکنه

نظر

• بعضی ها چقدر راحت تونستند تاپیک درددل های بورسی رو درشو تخته کنند.

نظر

• سلام
                چرا به خاطر یک نفر که قانون شکنی میکنه باید کلا تاپیک درد دل بورسی بسته بشه؟
                چرا با همون فرد برخورد نمیکنن؟
                اینجا هم قانون پادگان اجرا میشه؟
                تنبیه برای همه تشویق برای یکی
                دوستانی که اونجا فعالیت داشتند لطفا ساکت نشینند

نظر

• نوشته اصلی توسط Okay نمایش پست ها
                  سلام
                  چرا به خاطر یک نفر که قانون شکنی میکنه باید کلا تاپیک درد دل بورسی بسته بشه؟
                  چرا با همون فرد برخورد نمیکنن؟
                  اینجا هم قانون پادگان اجرا میشه؟
                  تنبیه برای همه تشویق برای یکی
                  دوستانی که اونجا فعالیت داشتند لطفا ساکت نشینند
                  متاسفانه تعداد متخلفان 1ی نبود.خیلیا -جدیدالورودها- تاپیک رو محلی برای رسوندن پستاشون به 30 تا کرده بودن و محلی برای سلام احوالپرسی.بدون دونستن اصول اولیه بورس به خیال تاپیک سیگنالگیری عضو شده بودن و با سوالا و پستهای عجیب و غریب مسیر رو منحرف کردن.
                  امیدوارم زودتر با حفظ مسیر قبلیش دوباره برگرده.
                  ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• مفید تریدر من امروز وصل نمیشه کسی این مشکلو داره؟
                    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• با سلام

میشه تحلیل فایرا رو کسی بگه ؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
                        متاسفانه تعداد متخلفان 1ی نبود.خیلیا -جدیدالورودها- تاپیک رو محلی برای رسوندن پستاشون به 30 تا کرده بودن و محلی برای سلام احوالپرسی.بدون دونستن اصول اولیه بورس به خیال تاپیک سیگنالگیری عضو شده بودن و با سوالا و پستهای عجیب و غریب مسیر رو منحرف کردن.
                        امیدوارم زودتر با حفظ مسیر قبلیش دوباره برگرده.
                        سلام
                        من هم تازه با این تاپیک آشنا شده بودم و کل 340 صفحشو مرور کردم نتایج تحلیل ها بسیار عالی جواب داده بود و لطف اساتید در به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت چندین سالشون در بورس مستلزم قدردانی بود
                        امیدوارم به زودی به شیوه ای که مطلوب همه دوستان بخصوص جناب pcmtrader باشه تاپیک راه اندازی بشه چراکه اینچنین تاپیکی بواسطه دارا بودن وجه تحلیلی و هم راهنمای خرید سهم چراغ راه تازه واردین به بورسه به همراه آموزش های لازم برای مستقل شدن افراد در تحلیل گری و نه حتی تازه واردین بلکه کسایی که چندین سال هم تو بورس بعنوان فوق برنامه حضور دارن
                        با اینکه من تازه تصمیم گرفته بودم بر اساس سیاستهای جمع شروع به خرید و فروش کنم و سبدم عموما سهمای دیگه است ولی نبود تاپیک احساس خلاء بهم داده ---جالبه---

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                          مفید تریدر من امروز وصل نمیشه کسی این مشکلو داره؟
                          جناب ابراهیمی من امروز خرید فروش کردن با مفید تریدر و مشکلی نداشت حداقل تا 11 مشکلی نداشت

نظر

در عین اینکه قیمتهای جهانی فعلا یاری نمی کنند ولی کاهش ده ماهه قیمت سهم و پی به ای نه چندان بالای اون این احتمال رو پدید اورده که شکست روند نزولی ده ماهه صورت بگیره
                            این نمودار چهار کندل کم داره قیمت فعلی 321 تومنه که کماکان درگیر با سطح مقاومته
                            اصلاح ده ماهه به 61.8% هودش در قیمت 315 تومن واکنش چند باره ای نشون داده ولی چون این سطح رو شکسته حالا سطح 78% اصلاح (قیمت 270 تومن) حمایت معتبر بعدیه
                            ولی در آخرین حرکت کوچک سهم به اصلاح 78% در قیمت 301 واکنش قابل قبولی نشون داده و انتظار حرکت به سمت قیمت 343 را میتوان داشت که مستلزم عبور از مقاومت بلند مدت ده ماهه است
                            [IMG][/IMG]
                            با تحقق قیمت 333 تومانی امروز و رسیدن به سطح مقاومتی پروجکشن 100% به نظرم روند نزولی 10 ماهه سهم شکسته شده است و اگر برگشتی هم اتفاق بیفتد پول بکی به سطح حمایتی می باشد

نظر

سلام
                              من هم تازه با این تاپیک آشنا شده بودم و کل 340 صفحشو مرور کردم نتایج تحلیل ها بسیار عالی جواب داده بود و لطف اساتید در به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت چندین سالشون در بورس مستلزم قدردانی بود
                              امیدوارم به زودی به شیوه ای که مطلوب همه دوستان بخصوص جناب pcmtrader باشه تاپیک راه اندازی بشه چراکه اینچنین تاپیکی بواسطه دارا بودن وجه تحلیلی و هم راهنمای خرید سهم چراغ راه تازه واردین به بورسه به همراه آموزش های لازم برای مستقل شدن افراد در تحلیل گری و نه حتی تازه واردین بلکه کسایی که چندین سال هم تو بورس بعنوان فوق برنامه حضور دارن
                              با اینکه من تازه تصمیم گرفته بودم بر اساس سیاستهای جمع شروع به خرید و فروش کنم و سبدم عموما سهمای دیگه است ولی نبود تاپیک احساس خلاء بهم داده ---جالبه---
                              سلام دوستان
                              تاپیک درد دل های بورسی خوشبختانه باز شد البته فعلا کاربران پست نمی تونند بزنند
                              ولی مهم اینه که جناب pcmtrader در تاپیک حضور دارند.

نظر

• تفاوت دیتاهای بورسی

سلام دوستان

یه مقایسه بین دیتاهای ره اورد نوین با مفید روی شرکت ملی مس انجام دادم چون هم افزایش سرمایه داسته و هم توزیع نقدی سود (102 تومن 20 شهریور)نتیجش جالبه
                                ولی بدون شرحه!!!

دیتاهای ره آورد نوین
                                [IMG][/IMG]

دیتاهای مفید
                                [IMG][/IMG]

نتیجه گیری و قضاوت با خودتون

نظر

پردازش ...
                                X