اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کرماشا

در این سهم ابتدا باید عرض کنم جناب jengheshlaghi اخیرا این سهم را تحلیل فرمودند . منم نظر شخصیم را ارائه میکنم . امیدوارم خدای نکرده بی احترامی نکرده باشم
    تحلیل این سهم را با توجه به الگوی امواج ولفی یا wolfi wave انجام میدم که یک هدف قیمتی به نام EMA به ما میدهد که بر طبق تحلیل زمانی طرفای هفدهم مرداد میباشد .
    از طرفی سه تا PRZ به دست آوردم که prz3 قله قبلی و prz2 سقف کانال میباشد . اگر کانال شکسته بشه میشه prz1 را براش متصور شد. الان در نقاط 5 با کندل پرقدرت نقطه مناسبی برای ورود به این سهم هست. دوستان خوبم روز خوب و پرسودی داشته باشید . اگه نظرتون را بگید ممنون میشم.
    ویرایش توسط ehsanundertaker : https://www.traderha.com/member/7839-ehsanundertaker در ساعت 07-19-2013, 07:54 PM
    گویند بهشت و حور و کوثر باشد
    جوی می و شير و شهد و شکر باشد
    پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
    نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
      خاذین

به نظر می رسه اصلاح حرکتی رو تموم کرده و مجددا داره برا صعود آماده میشه .

پوشای صعودی + دوجی هارامی

سلام اقا یک نگاهی به مکدیشم بنداز فکر کنم یک واگرایی هم داره رخ میده
      http://boorse.blogfa.com/

نظر

• سلام دوستان
        مفید تریدر من چند روز هست وصل نمیشه
        کسی این مشکل را داره
        اگر میتونید کمک کنید
        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanundertaker نمایش پست ها
          کرماشا

در این سهم ابتدا باید عرض کنم جناب jengheshlaghi اخیرا این سهم را تحلیل فرمودند . منم نظر شخصیم را ارائه میکنم . امیدوارم خدای نکرده بی احترامی نکرده باشم
          تحلیل این سهم را با توجه به الگوی امواج ولفی یا wolfi wave انجام میدم که یک هدف قیمتی به نام ema به ما میدهد که بر طبق تحلیل زمانی طرفای هفدهم مرداد میباشد .
          از طرفی سه تا prz به دست آوردم که prz3 قله قبلی و prz2 سقف کانال میباشد . اگر کانال شکسته بشه میشه prz1 را براش متصور شد. الان در نقاط 5 با کندل پرقدرت نقطه مناسبی برای ورود به این سهم هست. دوستان خوبم روز خوب و پرسودی داشته باشید . اگه نظرتون را بگید ممنون میشم.
          سلام احسان جان داداش گلم ,

چقدر حال کردم با تحلیلی که گذاشتی من هم نظرم عین تحلیل شماست ممنون ازت , فقط یک نکته برام جای سوال هست و اون هم نحوه شماره گذاری شماست

جسارت نباشه میشه یه کم توضیح بدی , میدونم دیتای کرمانشاه جهت تحلیل ممکنه کم هم باشه , ولی این شمارش برام یکم نامفهومه منو ببخش داداش گلم .

باز هم ازت ممنونم . ارادتمند kbj

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
            سلام احسان جان داداش گلم ,

چقدر حال کردم با تحلیلی که گذاشتی من هم نظرم عین تحلیل شماست ممنون ازت , فقط یک نکته برام جای سوال هست و اون هم نحوه شماره گذاری شماست

جسارت نباشه میشه یه کم توضیح بدی , میدونم دیتای کرمانشاه جهت تحلیل ممکنه کم هم باشه , ولی این شمارش برام یکم نامفهومه منو ببخش داداش گلم .

باز هم ازت ممنونم . ارادتمند kbj
            با سلام
            در جواب باید بگم دیتای این سهم کم نیست . بنده برای اینکه نقاط و خطوطی که رسم کردم درون کادر بیوفته نمودار را به جلو کشیدم . نمودار کلی این سهم اتفاقا جالبه و از ابتدای بازگشایی روند مثبتی
            داشته . اگر منظورتون نحوه شمارش گذاری هست که باید از اساتید بزرگی چون آقا مصطفی پرسید. در این الگو شک دارید میشه اصلا در نظرش نگیرید و فقط از طریق کانالیزه کردن این سهم را تحلیل کنید
            که الان در کف کانال هستیم.
            گویند بهشت و حور و کوثر باشد
            جوی می و شير و شهد و شکر باشد
            پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
            نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• تصوراتم در مورد لیزینگ رایان سایپا ( ولساپا ) , هدف سم رو میان مدت حوالی 170 میبینم , انشاله که به هدف برسه :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                پتروشیمی زاگرس

با توجه به واگرایی مثبت و شکست خط روند نزولی چنانچه سطح مقاومتی 1160 تومان شکسته شود انتظار داریم شاهد رشد قیمت تا محدوده 1500 باشیم .

یادم رفت نتیجه این اعلام کنم !

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نگاهی دیگر به وساپا :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanundertaker نمایش پست ها
                    کرماشا در این سهم ابتدا باید عرض کنم جناب jengheshlaghi اخیرا این سهم را تحلیل فرمودند . منم نظر شخصیم را ارائه میکنم . امیدوارم خدای نکرده بی احترامی نکرده باشم تحلیل این سهم را با توجه به الگوی امواج ولفی یا wolfi wave انجام میدم که یک هدف قیمتی به نام EMA به ما میدهد که بر طبق تحلیل زمانی طرفای هفدهم مرداد میباشد . از طرفی سه تا PRZ به دست آوردم که prz3 قله قبلی و prz2 سقف کانال میباشد . اگر کانال شکسته بشه میشه prz1 را براش متصور شد. الان در نقاط 5 با کندل پرقدرت نقطه مناسبی برای ورود به این سهم هست. دوستان خوبم روز خوب و پرسودی داشته باشید . اگه نظرتون را بگید ممنون میشم.
                    سلام دوست من الگوی ولفی که رسم کردید اشتباهه معمولا در روند صعودی از الگوی ولفی نزولی استفاده میشه
                    پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahraad نمایش پست ها
                      سلام اقا یک نگاهی به مکدیشم بنداز فکر کنم یک واگرایی هم داره رخ میده

مک دی تو مفید جهت تشخیص واگرایی زیاد مورد اطمینان نیست

( فارکس متاتریدری )

نظر

• با سلام
                        دو روز نت نداشتم!
                        اقای مصطفی ممنون بابت تحلیل وساپا

نظر

• وپترو

بعد از لمس سقف کانال اکنون پول بک و برگشت به سقف کانال را هم انجام داد .

و آماده ریزش شدید تا 190 می باشد .

نظر

• فباهنر

در حال صعود برای ساخت موج 5

نظر

وپترو

بعد از لمس سقف کانال اکنون پول بک و برگشت به سقف کانال را هم انجام داد .

و آماده ریزش شدید تا 190 می باشد .

به نظر الگوی هارمونیک هم دارد:

نظر

مک دی تو مفید جهت تشخیص واگرایی زیاد مورد اطمینان نیست

( فارکس متاتریدری )
                                به چه علت؟
                                اصولا مگه مکدی مفید با بقیه نرم افزارها فرق داره؟

نظر

پردازش ...
                                X