اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید سهمهای وال استریت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
    همین تقسیم شدن رو سهمی مثله اپل هم داشت که به 7 تقسیم شد
    خواستم ببینم در این مواقع سهم اضافه میشه به پورتفویه سهام داران ؟
    این مساله ی تقسیم شدن الان برا من متاتریدر رو دچار مساله کرده ! یعنی متا اینطور حساب کرده که قیمت تا این حد افت کرده ! چیکا باید کرد درست شه ؟؟
    اگر افزایش سرمایه باشد اضافه میشود
    اما دیتای متاتریدر شما دیتای تعدیل شده نیست بنابراین یک افت ناگهانی قیمت رو میبینید در صورتی که تغییرات در پورتفوی شما اعمال شده
    برای داشتن دیتای تعدیل شده نیازمند سایتهایی هستید که این دیتا رو میفروشند
    اما بنده چون نوسانگیری میکنم و روی یک سهم زوم نیستم تا بحال احتیاج پیدا نکردم ولی اگر اصرار به ترید روی سهامهای اینچنینی دارید
    باید دیتای تعدیل شده تهیه کنید

نظر

نحوه نوسان قیمت بورس نزدک چطوریه؟ مثلا توی بورس تهران 4 درصد بالا و پایین میشه. راهنمایی لطفا

نظر

بورس تهران چون شما تورم ۲۰ درصد سالیانه دارید و با افراد نا اگاه سر و کار دارید دامنه نوسان است
        در وال استریت دامنه نوسان وجود ندارد

send from t meta

نظر

با سرچ در اینترنت صفحه ای رو پیدا کردم که تاریخ های مربوط به سود سهام شرکتهای وال استریت رو نشون میده . با استفاده از این جدول میتونیم در اون روزهایی که یک شرکت اعلان سود و پرداخت سود داره بروی نمادش معامله نکنیم و از گپ های احتمالی در امان بمونیم !

http://www.infinmarkets.com/fa/instruments/stocks

نظر

جناب متا خیلی ممنون که به سوال قبلیم جواب دادین. میشه لطف کنید و یه بروکر معرفی کنید که سهامهای وال استریت رو روی پلتفرمش داشته باشه.میخوام یه مدت رو دمو کار کنم.من با فیبو حساب دارم و روی پلتفرمش سهام نداره.ممنون از شما.ضمنا جزوه شما رو از سایتتون دانلود کردم و خوندم اطلاعاته خوبی بدست اوردم.
            ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 06-28-2014, 06:02 PM

نظر

سلام جناب متا. وقتی میگید بورس آمریکا دامنه نوسان روزانه نداره یعنی قیمت می تونه روزانه بدون محدودیت بالا و پایین بره؟

نظر

جناب متا اگر ما 100 سهم مثلا آمازون رو (از یک بروکر مثلا ......) با قیمت 260.20 دلار و مارجین 10% بخریم اگر اسپرد اون 0.04 باشه دقیقا این اسپرد 0.04 چند دلار میشه؟ لطفا فرمول محاسبش رو بگید (فقط برای سهام منظورمه و نه ارزها). ممنون از شما

نظر

اونایی که یاهو خریدن چند روز پیش سود خوبی کردن
                  در مورد بروکر فقط نیازمند سرچ گوگل هست چون شما قصدتان حساب دمو و تمرینی است کافیست دنبال بروکرهایی باشید که cdf stock دارند
                  در مورد خرید و اسپرد در جزوه اموزشی که ادرس دادم هست
                  بروکرها معمولا یک کمسیون یک درصدی میگیرند با لورج ده
                  البته بروکر ن برای یک لات خرید اینتل ۳۰ دلاری که نیاز به ۳۰۰۰ دلار پول دارد ۳۰۰دلار مارجین و۳۰ دلار کمسیون میگیرد یعنی یک سهم رو کمسیون میگیره از هر لات ولی تا یکسال پوزیشن باز باشه چیزی ازتون نمیگیره
                  البته پیشنهاد های بهتر منجمله همین شرایط با لورج ۵۰ هم دیدم
                  کمسیون یک درصد است که نصف بورس ایران است منتها با لورج ده

send from t meta
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-01-2014, 08:10 PM

نظر

ضمنا بروکرهایی که national futures association
                    امریکا دارند دارای بالاترین سطح اعتبار جهانی اند و هیچکدوم پلتفرمی بنام متاتریدر ندارند که واسه من جالب بود
                    قوانین امربکا هم برایشان حاکم است پس با ایرانی کار نمیکنند خیالتان راحت برای نمونه که بدونید پلتفرمهای مورد استفاده شان چیست
                    ادرس یکی رو میزارم trade station.com
                    البته در سایت investing.com قسمت استوک بروکر همه بروکرهای استوک دنیا هستند

send from t meta

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                      اونایی که یاهو خریدن چند روز پیش سود خوبی کردن
                      در مورد بروکر فقط نیازمند سرچ گوگل هست چون شما قصدتان حساب دمو و تمرینی است کافیست دنبال بروکرهایی باشید که cdf stock دارند
                      در مورد خرید و اسپرد در جزوه اموزشی که ادرس دادم هست
                      بروکرها معمولا یک کمسیون یک درصدی میگیرند با لورج ده
                      البته بروکر ن برای یک لات خرید اینتل ۳۰ دلاری که نیاز به ۳۰۰۰ دلار پول دارد ۳۰۰دلار مارجین و۳۰ دلار کمسیون میگیرد یعنی یک سهم رو کمسیون میگیره از هر لات ولی تا یکسال پوزیشن باز باشه چیزی ازتون نمیگیره
                      البته پیشنهاد های بهتر منجمله همین شرایط با لورج ۵۰ هم دیدم
                      کمسیون یک درصد است که نصف بورس ایران است منتها با لورج ده

send from t meta
                      سلام جناب متا

یعنی در cfd بروکرها هم اسپرد میگیرند و هم کمیسیون ؟ در بروکری که شما باهاش کار میکنید اسپرد سهام چقدره ؟ یبار در بروکری که سهام امریکا رو هم داشت نگاه کردم میزان اسپرد برای همه سهام وال استریت یکسان و 7 پیپ ( یا بقول شما 7 پوینت ) بود که بنظرم قدری بالاست . البته اون بروکر طبق مطالب موجود در سایتش دیگه کمیسیون نمیگرفت و فقط اسپرد میگیره .

اقا این قسمت که نوشتید ( اگر تا یکسال هم پوزیشن باز باشه چیزی ازتون نمیگیره ) آیا منظورتون اینه که بروکرها برای سهام سواپ یا همون بهره شبانه روزی ندارند ؟ که در بازار ارزها وجود داره .

نظر

د
                        بله شما سهم خرید منتها در بازار مجازی ادرس وبلاکم رو گذاشتم پی دی اف راهنما رو دانلود کنید
                        سود فردا روز کاری به حسابتون واریز میشه و سهمها هیچ وقت بسته نمیشوند
                        جناب متا در مورد این قسمت ( سطر دوم ) که نوشتید مطمئن هستید ؟ چون طبق اطلاعات من در بازار cfd شما واقعا مالکیت سهام رو پیدا نمیکنید . مالکیت واقعی سهام نیاز به مراحل خاصی داره نظیر اونچه که وقتی میخاید سهام بورس تهران رو بخرید باید طی کنید مثل ارائه مدارک شناسائی و تبعیت کشوری و نظایر اون .

اقا این چزوه راهنما که در وبلاگتون گذاشتید میشه لینک مستیمشو لطف کنید . من نتونستم اونجا بگیرمش .

نظر

ا
                          اما یاهو به نظر من خریدنی است

send from t meta
                          آقا کارتون درسته ! چند روز قبل هر کس به این نوشته شما توجه کرده و سهام یاهو رو میخرید تا الان کلی سود کرده بود .

چارت رو که نگاه کردم دیدم از اون روزی که شما این پست رو زدید تا امروز سهام یاهو رشدی جهش وار داشته .

خوب تحلیل میکنید سهام رو .

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
                            جناب متا در مورد این قسمت ( سطر دوم ) که نوشتید مطمئن هستید ؟ چون طبق اطلاعات من در بازار cfd شما واقعا مالکیت سهام رو پیدا نمیکنید . مالکیت واقعی سهام نیاز به مراحل خاصی داره نظیر اونچه که وقتی میخاید سهام بورس تهران رو بخرید باید طی کنید مثل ارائه مدارک شناسائی و تبعیت کشوری و نظایر اون .

اقا این چزوه راهنما که در وبلاگتون گذاشتید میشه لینک مستیمشو لطف کنید . من نتونستم اونجا بگیرمش .
                            دقیقا در جزوه هم همینو نوشتم اگر به پستهای قبلی توجه کنید توضیح دادم که سی اف دی در حقیقت شرطبندی روی قیمت. است و نه داشتن سهام

نظر

زیراکس قیمت کنونی ۱۲.۳۰ خرید در ۱۲ دلار با استاپ ۱۱.۷۰

send from t meta

نظر

دلتا ایر لاین سهم مورد علاقه من قیمت کنونی ۳۸.۴۰ خرید در ۳۸ با استاپ ۳۷ البته سهم اینده داری است

send from t meta

نظر

پردازش ...
                                X