اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید سهمهای وال استریت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط meta نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم یک حساب دمو باز کنید تا متوجه بشید در بازار سهام گپ وجود نداره
    قیمت سهام وال استریت مانند ایران با تورم سالیانه ۲۰ درصد که نیست
    یک یهم تو یکروز ۴ درصد نوسان کنه
    گپ بزرگ یک سهم ۴۰ دلاری به نیم دلار هم نمیرسه
    زمان تقسیم سود در وال استریت بسیار دقیق و دقیقا سر زمانش است نه یکروز این ور نه یک روز ان ور
    سودها هر سه ماه یکبار پرداخت مبشوند
    پس کافیست به وبسایت مثلا اینتل بروید و ببینید در چه تاریخهایی سود پرداخت کرده است تا بیست سال اینده هم همان تاربخ ها تکرار میشود
    شما با انسانهای با فرهنگ و منظم دقیق معامله میکنید
    البته همیشه سعی کنید خریدار باشید تا فروشنده
    یک پی دی اف برای اشنایی با وال استریت در این ادرس گذاشتم
    metatrader.rzb.ir

send from t meta
    متای عزیز من مدت زیادیه سهام بازار نیویورک را بررسی میکنم اونم در حسابهای متعدد در بروکرهای مختلف و همیشه گپ های شدید زیادی در اونها میبینم . سهام بازار نیویورک نسبت به بازار تبادلات ارزی تکنیکالیتر عمل میکنه و برام جذابیت داره و همچنین چون تعداد شرکتها زیاده ما ازادی عمل بیشتری داریم ولی تنها نکته همین گپ ها هستند .

به عنوان مثال من چند تا از این گپهای شدید رو که در طی همین چند روز گذشته رخ دادند ذکر میکنم که قطعا شما هم ملاحظه کردید

گپ شدید در شرکت txn در بین دو روز 24 و 25 همین ماه میلادی

گپ شدید در سهام شرکت اینتل در بین دو روز 12 و 13 همین ماه میلادی

گپ شدید در سهام شرکت exc در بین روزهای 10 و 11 و 12 همین ماه میلادی

گپ شدید در سهام شرکت سیسکو در بین روزهای 14 و 15 ماه میلادی گذشته

گپ شدید در سهام شرکت aig در بین روزهای 26 و 27 ماه میلادی گذشته

البته بازم هست ولی این چند تا به عنوان مثال واضح عرض کردم .

با تشکر از شما

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
      متای عزیز من مدت زیادیه سهام بازار نیویورک را بررسی میکنم اونم در حسابهای متعدد در بروکرهای مختلف و همیشه گپ های شدید زیادی در اونها میبینم . سهام بازار نیویورک نسبت به بازار تبادلات ارزی تکنیکالیتر عمل میکنه و برام جذابیت داره و همچنین چون تعداد شرکتها زیاده ما ازادی عمل بیشتری داریم ولی تنها نکته همین گپ ها هستند .

به عنوان مثال من چند تا از این گپهای شدید رو که در طی همین چند روز گذشته رخ دادند ذکر میکنم که قطعا شما هم ملاحظه کردید

گپ شدید در شرکت txn در بین دو روز 24 و 25 همین ماه میلادی

گپ شدید در سهام شرکت اینتل در بین دو روز 12 و 13 همین ماه میلادی

گپ شدید در سهام شرکت exc در بین روزهای 10 و 11 و 12 همین ماه میلادی

گپ شدید در سهام شرکت سیسکو در بین روزهای 14 و 15 ماه میلادی گذشته

گپ شدید در سهام شرکت aig در بین روزهای 26 و 27 ماه میلادی گذشته

البته بازم هست ولی این چند تا به عنوان مثال واضح عرض کردم .

با تشکر از شما
      خوب با اینتل شروع میکنیم
      روند هفتگی کمپانی صعودی است چون سهامهای وال استریت به روندها خیلی وفادارند شما در این سهمها نباید سل بگیرین
      اما میزان این گپ در تایم دیلی 18پیپ است
      یعنی اگر شما با یک لات وارد پوزیشن شده باشید
      ۱۸۰ دلار ضرر دارید در صورتیکه خلاف پوزیشن وارد شده باشید
      که جز یکی از گپ های بزرگ است
      در سیسکو هم من از سال ۲۰۱۱ دارم باهاش کار میکنم گپ 10 پیپ بیشتر ندیدم
      گپ های ریزشی ممکن است ناشی از افزایش سرمایه باشد یا پرداخت سود سهام ولی گپ افزایشی واقعا گپ است
      تو فارکس هم راحت ۲۰ پیپ و ۳۰ پیپ واسه ضرر کنار میزاریم تو هر پوزیشن ++++راحت +++
      این گپ های ۱۰ پیپی رو که سالی یکبار اتفاق میفته رو بزارین رو حساب یک پوزیشن فارکس
      تو فارکس حتی من ورودم رو به دو قسمت تقسیم کردم با فاصله ۹۰ پیپ تازه ورود هم رو نقطه اشباع میزاشتم بازم کال میشدم
      ولی تو سهام شما در جهت روند هفتگی با مارتینگلی وارد بشی با سود میبندی

send from t meta
      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-26-2014, 08:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط samanjanha نمایش پست ها
        سلام جناب متا. فرق سهام مثلا مایکروسافت که به صورت سی اف دی در بروکرهای فارکس معامله میشه با معامله همین سهم توی نزدک چیه؟
        ما در بروکرها مایکرو سافت نزدک رو معامله میکنیم
        شما در خرید و فروش باید مالیات بپردازی و هزار چیز دیگه و نمیتونید موقعیت فروش بگیرید ولی اگر
        فرض کنید در ایران بغیر از بورس تهران
        بروکر پی سی ام بیاد یکسری سهامها با نقد سوندگی بالا رو دست چین کنه و قیمت رو طبق تابلو بورس اعلام کنه و سما قادر باشید هم خرید بگیرید و هم فروش اونم بدون مالیات
        این اتفاق دقیقا در بروکرهایی که سی اف دی معامله میکنند اتفاق میفته
        در گوگل تفاوت نزدک و وال استریت رو میتونید پیدا کنید
        Money.CNN.com

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
          متا

نظرتون در مورده تسلا چی هست ؟
          نظره من خیلی مثبت هست رو این شرکت ضمن اینکه به نظرم در نقطه تکنیکی خوبی هم هست
          لطفا علامت اختصاری رو بنویسید
          ضمنا من همیشه روی سهمهای زیر ۵۰ دلار فعالیت میکنم
          چون قابلیت نوسان بیشتری دارند

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
            خوب با اینتل شروع میکنیم
            روند هفتگی کمپانی صعودی است چون سهامهای وال استریت به روندها خیلی وفادارند شما در این سهمها نباید سل بگیرین
            اما میزان این گپ در تایم دیلی 18پیپ است
            یعنی اگر شما با یک لات وارد پوزیشن شده باشید
            ۱۸۰ دلار ضرر دارید در صورتیکه خلاف پوزیشن وارد شده باشید
            که جز یکی از گپ های بزرگ است
            در سیسکو هم من از سال ۲۰۱۱ دارم باهاش کار میکنم گپ 10 پیپ بیشتر ندیدم
            گپ های ریزشی ممکن است ناشی از افزایش سرمایه باشد یا پرداخت سود سهام ولی گپ افزایشی واقعا گپ است
            تو بازار تبادلات ارزی هم راحت ۲۰ پیپ و ۳۰ پیپ واسه ضرر کنار میزاریم تو هر پوزیشن ++++راحت +++
            این گپ های ۱۰ پیپی رو که سالی یکبار اتفاق میفته رو بزارین رو حساب یک پوزیشن بازار تبادلات ارزی
            تو بازار تبادلات ارزی حتی من ورودم رو به دو قسمت تقسیم کردم با فاصله ۹۰ پیپ تازه ورود هم رو نقطه اشباع میزاشتم بازم کال میشدم
            ولی تو سهام شما در جهت روند هفتگی با مارتینگلی وارد بشی با سود میبندی

send from t meta
            برای من بسیار عجیبه چون در چارت من گپ شرکت اینتل در اون تاریخی که در پست قبلیم نوشتم ده برابر گپی هستش که شما قید کردید !

همینطور در مورد سیسکو که میفرمائید گپ بیشتر از ده پیپ ندیدید در اون تاریخی که در پست قبلیم قید کردم یک گپ بالای صد پیپ در چارت من وجود داره !

و همینطور بقیه گپ های زیاد که در پست قبلیم نوشتم . لطفا در مورد سهامی که در پست قبلیم نوشتم به همون تاریخ که نوشتم مراجعه کنید و میزان گپها رو ببینید .

یعنی بین چارت بروکرهای مختلف اینقدر تفاوت وجود داره ؟! من از چارت بروکر وینزور استفاده میکنم . نمیدونم شما از چارت کدوم بروکر استفاده میکنید .

این میزان گپی که شما میفرمائید یعنی 18 پیپ و ده پیپ که مهم نیست و در کندل های روزانه سهام طبیعی هستش . مشکل من وجود گپهای خیلی بیشتر از اینها در چارته .

نظر

قیمت کلوز اینتل در تاریخ ۱۲،۶ برابر ۲۷،۹۵ بوده است
              در فردا اونروز قیمت اپن ۲۹،۶۹
              کمتر از دو دلار ۱۸۰ سنت
              شما قیمت رو نگاه کنید
              گپ دو دلاری تازه میشه ۲۰ پیپ
              در مارکت واچ هم نگاه کنید میبینید حتما نیاز نیست به دیتا بروکر نگاه کنید

send from t meta

نظر

قیمت کلوز اینتل در تاریخ ۱۲،۶ برابر ۲۷،۹۵ بوده است
                در فردا اونروز قیمت اپن ۲۹،۶۹
                کمتر از دو دلار ۱۸۰ سنت
                شما قیمت رو نگاه کنید
                گپ دو دلاری تازه میشه ۲۰ پیپ
                در مارکت واچ هم نگاه کنید میبینید حتما نیاز نیست به دیتا بروکر نگاه کنید

send from t meta
                از توضیحتون تشکر میکنم .

به معیار من تفاوت اون دو عدد میشه تقریبا 180 پیپ ( تفاضل قیمت 27.95 تا 29.69 ) و دو دلاری که میفرمائید میشه 200 پیپ

ایا معیار پیپ در بازار سهام با ارزها تفاوت داره ؟

نظر

از توضیحتون تشکر میکنم .

به معیار من تفاوت اون دو عدد میشه تقریبا 180 پیپ ( تفاضل قیمت 27.95 تا 29.69 ) و دو دلاری که میفرمائید میشه 200 پیپ

ایا معیار پیپ در بازار سهام با ارزها تفاوت داره ؟
                  نه دیگه میشه ۱۸۰ پوینت یا ۱۸ پیپ
                  ۱۸۰ سنت
                  واسه این گفتم دمو باز کنید
                  حالا با یک لات شما ۱۸۰ دلار ضرر کردی
                  یک لات که بیشتر نمیخای معامله کنی !!
                  در فارکس هم ۱۸ پیپ ضرر با یک لات میشه ۱۸۰ دلار
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-26-2014, 09:35 PM

نظر

لطفا علامت اختصاری رو بنویسید
                    ضمنا من همیشه روی سهمهای زیر ۵۰ دلار فعالیت میکنم
                    چون قابلیت نوسان بیشتری دارند
                    اون TESLA بود که 235 هس حدودا !
                    at&t و macdonalds رو خریدنی میبینم و yahoo رو فروشی

یه سوال دیگه
                    و اون هم اینکه این تبدیل قیمت سهم به چند برار برایه امکان خریده بیشتر چطوریه داستانش ؟
                    مثلا اپل چند هفته پیش 7 برابر و گوگل چند ماه پیش 2 برابر شده این چطور محاسبه میشه برا سهام داران ؟
                    و اینکه الان سهمی مثله اپل که اینطور شده برا من بهم ریخته کلا بعد از این ماجرا ! چطور میشه اینو درست کرد ؟
                    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

ا تی ان و مکدونالد رو دنبال نمیکنم نظر نمیتونم بدم
                      سهام با اسپرد پایین و زیر ۵۰ دلار فقط کار میکنم
                      اما یاهو به نظر من خریدنی است
                      منظورتون رو درست متوجه نشدم هر چند از اپل و گوگل سر در نمیارم
                      نمیدونم منظورتون افزایش سرمایه و کاهش سرمایه است !
                      چون در وال استریت گاهی کاهش سرمایه هم داریم
                      فقط یادمه گوگل به دو قسمت تقسیم شد

send from t meta

نظر

جناب متا پس پتانسیل سود ( و البته ضرر ) در سهام خیلی کمتر از ارزها هستش . چون اون گپها که گفتم مثل اون گپ اینتل چند برابر یک کندل متوسط روزانه اینتل هستش . حالا اگر ما به اندازه یک کندل کامل روزانه هم سود کنیم میزان اون قابل توجه نخواهد بود ( و البته میزان ضرر احتمالی ) . اندازه متوسط یک کندل روزانه اینتل حدود 50 پوینت و بقول شما 5 پیپ هستش !

قبلا لوریجی که بروکرها برای سهام میدادند ده بود . آیا الانم همینطوره و لوریج بالاتر نمیدند ؟

نظر

جناب متا پس پتانسیل سود ( و البته ضرر ) در سهام خیلی کمتر از ارزها هستش . چون اون گپها که گفتم مثل اون گپ اینتل چند برابر یک کندل متوسط روزانه اینتل هستش . حالا اگر ما به اندازه یک کندل کامل روزانه هم سود کنیم میزان اون قابل توجه نخواهد بود ( و البته میزان ضرر احتمالی ) . اندازه متوسط یک کندل روزانه اینتل حدود 50 پوینت و بقول شما 5 پیپ هستش !

قبلا لوریجی که بروکرها برای سهام میدادند ده بود . آیا الانم همینطوره و لوریج بالاتر نمیدند ؟
                          یک گپ ۱۸ پیپ که ممکنه در سال یکبار اتفاق بیفته به شخصه خیلی روی این مسله زوم نمیکنم و تا بحال گیر گپ مخالف نیفتادم
                          شما دقیقا زمان گپ در اون سهم باشی و عکس گپ ترید کرده باشی دیگه خیلی بدشانس هستید
                          شما در بازار پر ریسک فارکس جهت رو درست میبینید ولی میرن رو استاپتان
                          اصلا ریسکش با فارکس قابل قیاس نیست
                          لورح سهام رو هم من تا ۴۰ دیدم ولی معمول ده است
                          یک مسله متفاوت اینجاست وقتی در فارکس لورج ۵۰۰ به شما میدن دلیلش اصلی اش این است که با لورج ۵۰ بازار برای شما حرکتی نداره
                          چون حرکت ارزها بسیار کندتر از سهام است واسه همین مجبور به بالا بردن لورج و چهار رقمی حساب کزدن نسبتها هستند
                          والا اگر یورو دلار رو بیان با لورج ده و دو رقمی حساب کنن !!!!
                          اونوقت شما میگی بازار ارزها شل است
                          اگر سهام هم چهارصفر میشد با لورج ۵۰۰ درش زلزله ایجاد میشد
                          به هر حال بشخصه اینو با سود معقول و صبر بیشتر نسبت به ارزها ترجیح میدم

نظر

سلام خدمت همه دوستان.برای من سوالی یش اومده اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.وقتی در متای بروکرها سهام میخریم واقعا سهام خریدیم!!ینی اگر سودی تقسیم بشه به خریدار تعلق میگیره؟ایا خریدار با یک خرید سنگین میتونه روی قیمت سهم اثر بزاره مثل بازار بورس ایران؟ضمنا اطلاعات مربوط به سهامهای والستریت رو کجا میشه پیدا کرد؟مثلا میزان پیسش بینی سود!ایا سایتی مثل سایت کدال که برای سهامهای ایرانی هست برای سهامهای امریکایی هم وجود داره؟پیشاپیش ممنون
                            ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 06-27-2014, 02:11 PM

نظر

ا تی ان و مکدونالد رو دنبال نمیکنم نظر نمیتونم بدم
                              سهام با اسپرد پایین و زیر ۵۰ دلار فقط کار میکنم
                              اما یاهو به نظر من خریدنی است
                              منظورتون رو درست متوجه نشدم هر چند از اپل و گوگل سر در نمیارم
                              نمیدونم منظورتون افزایش سرمایه و کاهش سرمایه است !
                              چون در وال استریت گاهی کاهش سرمایه هم داریم
                              فقط یادمه گوگل به دو قسمت تقسیم شد

send from t meta
                              همین تقسیم شدن رو سهمی مثله اپل هم داشت که به 7 تقسیم شد
                              خواستم ببینم در این مواقع سهم اضافه میشه به پورتفویه سهام داران ؟
                              این مساله ی تقسیم شدن الان برا من متاتریدر رو دچار مساله کرده ! یعنی متا اینطور حساب کرده که قیمت تا این حد افت کرده ! چیکا باید کرد درست شه ؟؟
                              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط alirezas نمایش پست ها
                                سلام خدمت همه دوستان.برای من سوالی یش اومده اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.وقتی در متای بروکرها سهام میخریم واقعا سهام خریدیم!!ینی اگر سودی تقسیم بشه به خریدار تعلق میگیره؟ایا خریدار با یک خرید سنگین میتونه روی قیمت سهم اثر بزاره مثل بازار بورس ایران؟ضمنا اطلاعات مربوط به سهامهای والستریت رو کجا میشه پیدا کرد؟مثلا میزان پیسش بینی سود!ایا سایتی مثل سایت کدال که برای سهامهای ایرانی هست برای سهامهای امریکایی هم وجود داره؟پیشاپیش ممنون
                                سایتهای مختلفی هستند که این اطلاعات رو در اختیار شما میگزارند
                                هر شرکتی تمام صورتهای مالیش در سایت خود شرکت قرار داره
                                ضمنا گجت های مختلفی هم برای stock
                                هست که میتونید رو تبلت نصب کنید و اطلاعات کاملی در مورد سهام داره و پی بر ای و حتی تغییرات ان بصورت نموداری و اخبار مربوط به شرکت و ....کلمه bac analysis یا bac trading رو سرچ کنید
                                مارکت واچ و CNN خلاصه خیلی وبسایتها هستند فقط نیاز به سرچ کوچک در گوگل داره
                                قیمتها رو نمیشه دستکاری کرد بدلیل اینکه سهامها غول هستند و قوانین بسیار سختگیرانه و در سطح بین المللی معامله میشوند
                                دوم سهامدار عمده اعتبارش از به دست اوردن پول براش مهمتره
                                مثل ایران خودرو نیست که سهم رو ببره بالا بندازه و بعد زیرشو رو جمع کنه اگر همچین کاری بکنه
                                هیچکس در امریکا این سهم رو نمیخره و روزنامه ها بابا ی طرف رو در میارن
                                بله شما سهم خرید منتها در بازار مجازی ادرس وبلاکم رو گذاشتم پی دی اف راهنما رو دانلود کنید
                                سود فردا روز کاری به حسابتون واریز میشه و سهمها هیچ وقت بسته نمیشوند
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-27-2014, 03:37 PM

نظر

پردازش ...
                                X