اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام با تشکر از دوست عزیزم آقا ارشیا که زحمت اندیکاتور رو کشیدن.
    دوستان اندیکاتور پیوست رو دانلود کنید و در مفید تریدر اونو برای هر نمادی که سبد شماست فعالش کنید و تعداد کندلهای دانلودی را 100 و تایم فریم را هر تایمی که مایلید(بنظر من روزانه ایده آل ترین تایمه)قرار بدید.و فایل خروجی رو در سبد سهام وارد کنید.
    نکته مهم این است که طول تعداد کندلها باید 100 باشد در غیر اینصورت قیمت روز سهم و نمودار درست نمایش داده نمی شود .

اندکاتور
    ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 08-30-2014, 08:54 PM

Telegram : @ImHere62

أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

سلام suriman جان
      ممنون از جواب ایمیل
      شما فرمودید نرم افزار را قرار همراه اندیکاتور قرار داده اید ولی من وقتی فایل اندیکاتور را دانلود میکنم فقط در پوشه اندیکاتور موجود هست و فایل نرم افزار سبد گردان نیست
      ممنون میشوم راهنمایی کنید
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
        سلام suriman جان
        ممنون از جواب ایمیل
        شما فرمودید نرم افزار را قرار همراه اندیکاتور قرار داده اید ولی من وقتی فایل اندیکاتور را دانلود میکنم فقط در پوشه اندیکاتور موجود هست و فایل نرم افزار سبد گردان نیست
        ممنون میشوم راهنمایی کنید
        با تشکر
        سلام درست می فرمایید فایل رو ارسال نکردم .دارم کمی تغییرات روش می دم انشالله فردا بصورت ایمیل براتون ارسال می کنم.

نظر

http://s5.picofile.com/file/8139605684/sabad1.png

http://s5.picofile.com/file/8139606018/sabad2.png
          سلام ممنون از ارسال من اندیکاتور را رو مفید تریدر ران کردم ولی مشکل هست نمیدانم برای دوستان هم همنطوری هست

ممنون
          فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط ed2008 : https://www.traderha.com/member/6037-ed2008 در ساعت 09-08-2014, 05:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
            http://s5.picofile.com/file/8139605684/sabad1.png

http://s5.picofile.com/file/8139606018/sabad2.png
            سلام ممنون از ارسال من اندیکاتور را رو مفید تریدر ران کردم ولی مشکل هست نمیدانم برای دوستان هم همنطوری هست

ممنون
            دوست عزیز من فایل را دوباره امتحان کردم و مشکلی نداشت.
            فقط بنظرم یه نکته وجود دارد که شاید رعایت نکردید .شما حتما بعد از فعال کردن اندیکاتور بروی مفید باید تنظیمات اندیکاتور ررا بصورتی قرار بدهید که 100 دیتای آخر را دانلود بکنه.

نظر

سلام بر دوستان عزیز
              1-دوستان وقتی دیتای چارت رو وارد اکسل کردید برای آپ دیت قیمت ها باید برنامه مفید تریدر باز باشد و برای هر بار آپ دیت کافیه در نرم افزار اکسل از تب data رفرش را بزنید. و دیگر نیازی به دوباره وارد کردن چارت نیست.
              2-برای بدست آوردن درصد درست سودتان باید در شیت دارایی ها کل پولی را که در بورس گذاشتید را وارد کنید و سپس اقدام به خرید بکنید.
              3-با مشخص کردن حد ضرر و حد سود زمانی که قیمت به آنها رسید رنگ سل قیمت روز سهم تغییر می کنه (یعنی وقتی حد ضرر فعال شد قرمز می شه و وقتی حد سود فعال شد سبز میشه.

نظر

سلام
                چه سبدگردان زیبایی تهیه کردین. حیف من دیر با این انجمن آشنا شدم. ممکنه بپرسم که کار این سبد گردان تمام شده یا نه؟
                اگر تمام شده من می تونم یک نسخه از آن رو داشته باشم. اگر نیاز به پرداخت هزینه هستش میزان آن را ذکر می کنید. ممنون میشم اگر پاسخ دهید. با تشکر

نظر

سلام
                  بعد از درج دیدبان بازار در اکسل توسط فرمول vlookup بعضی از نمادها رو نمیتوانم فراخوان کنم. مثل خکاوه یا خاذین و برخی نمادهای دیگر. حتی تو صفحه ای که جدول دیدبان درج شده توسط دستور find نیز این نمادها رو پیدا نمی کنه درصورتی که این نمادها در جدول می باشند. ممنون میشم راهنماییم کنید. کارم گیر این مشکله پیش امده هستش. با تشکر

نظر

ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه
                    ویرایش توسط haghighi_ar : https://www.traderha.com/member/21290-haghighi_ar در ساعت 03-30-2016, 12:54 AM

نظر

• اکسل فوق العادس همه کاری میشه باهاش کرد..فقط اینکه خیلی ریزکاری داره و باید یه آموزش خوب ببینی..
                      راه ناهموار و پایم لنگ و اسبم خسته است
                      در چنین وضعــــی تو دیگر سنگ اندازی نکن

نظر

• سلام پست ادامه پیدا نمیکنه و تمام شد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad12 نمایش پست ها
                          سلام پست ادامه پیدا نمیکنه و تمام شد ؟؟؟
                          سلام
                          بله ادامه پیدا می کنه

نظر

• سلام
                            دوستان عزیز خیلی وقته اینجا مطلبی زده نشده ،تقریبا متروکه شده این تاپیک
                            ولی اگر خدا بخواهد دوباره شروع می کنم به ارائه یک سری فایل و مطلب

اول از همه بهتره که سبد گردان رو اینجا بزارم تا دوستان بتونند از اون استفاده کنند .

نظر

• توی این چند وقت که در بازار سهام بودم همیشه نیاز به یک سبدگردان رو که منبع کاملی از اطلاعات سبد سهامم باشه رو حس می کردم ، اطلاعاتی از قبیل : تاریخ مجمع سهم، میزان سهامی که در مجمع داشتم، میزان سود سهام، تاریخ و شیوه دریافت سود سهام، سود سهامی که گرفتم و یا سودهای دریافت نشده و میزان تاثیر اونها بر بازدهی سبد سهامم، افزایش سرمایه ها و تغییر قیمت و حجم سهامم پس از افزایش سرمایه ، آرشیو تغییرات سود سبد سهامم و نمودار اون و ... کلی مطلب دیکه

این سبدگردانی که اینجا می زارم تقریبا بخش زیادی از نیازهامو برطرف کرده،با این وجود هنوز هم جای کار داره و باید یک سری از نواقصش رو برطرف کنم.
                              فایل های پیوست شده

نظر

• یک نمای کلی از شیت اصلی سبد سهامی که در فایل نشون داده میشه:

نظر

پردازش ...
                                X