اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای naderagz

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

توليد دارو

توليد دارو
    چارت روزانه تعديل شده
    نماد تازه سه ماه است که عرضه شده و تاريخ آنچنانی ندارد. نمودار سهم بنظر بنده موج 1 رو تمام کرده و در حال تمام کردن موج 2 می باشد. در همين اصلاح نمودار کانال صعودی خود را شکسته و تشکيل الگوی ab=cd داده است. فيبو 100% 5a نشان می دهد که حرکت bc کاملاً به اندازه 5a می باشد. از طرف ديگر ريتريسمنت 127% از ab نيز سهم را حمايت کرده و به احتمال زياد پايان موج 2 خواهد بود. احتمالاً سهم از فردا و يا از دوشنبه روند صعودی خواهد داشت. اولين مقاومت باند پايين کانال در 20-21 ژانويه خواهد بود.

نظر

شکربن

نماد شکربن در تايم روزانه تعديل شده
      با برخورد نمودار به باند پايين چنگال احتمال برگشت سهم با توجه به حمايت فيبو 100% می باشد. DT اسيلاتور هم سيگنال داده و RSI هم در محدوده حمايت خود قرار دارد. صعود سهم تا باند ميانی چنگال پيش بينی می شود در محدوده زمانی مشخص شده.

نظر

تحلیلهای naderagz

پتروشيمی خراسان
        هدف مشخص شده برای انتهای موج 4 با کمی خطا تقريباً درست پيش بينی شده است. برای موج 5 و ريز موج های آن، هدف اول برخورد به باند پايينی چنگال در قيمت 1200 پيش بينی می شود و زمان تا آخر ژانويه تخمين زده می شود. مقاومتهای 1140 و 1188 در سر راه اين صعود هستند.

نظر

تحلیلهای naderagz

ديتای مورد استفاده تعديل شده روزانه
          در تحليل قبلی پيش بينی می شد که نمودار تا سقف کانال جديد بالا بره و موج 1 بزرگ در آن مستطيل تمام بشه اما تا اون مقدار بالا نرفت (بخاطر شرايط فعلی) و انتهای موج 3 از يک بزرگ در زير مستطيل تشکيل شد. بعد از آن شروع موج 4 که تا سقف کانال قبلی ريزش ادامه پيدا کرده ولی احتمالاً در فيبو 61.8% درقيمت 454 تومان حمايت بشه. کندل دوجی هم نشانه از بازگشت نمودار داره. پيش بينی آينده سهم در هفته های آتی به محدوده مشخص شده می رسد يعنی مابين فيبو ريتريسمنت 127% و 161.8% (600 تا 635 تومان). مقاو مت مهم در 553 تومان

نظر

نماد لسرما

اين نمودار نسبت به تحليل قبل نشون ميده که ريزش ادامه پيدا کرده ولی حالا به مقاومت مهم 440 تومان در مابين فيبوهای 61.8 و 78.6 رسيده که احتمال برگشت نمودار بسيار زياد هستش. هدف نمودار قيمت 580 در تاريخ 4 تا 5 فوريه هست. البته مقاومت های زيادی سر راه سهم داره که با توجه به صعودهای قبلی نمودار، پيش بينی ميشود براحتی صعود نمايد.

نظر

نماد ولصنم
              تو اين عکس مشخص است که نمودار بعد از انجام 5 موجی، موجهای اصلاحی را شروع کرده که احتمالاً انتهای آنها به باند پايينی چنگال اصابت نموده و طبق تحليل زمانی ممکن است فردا آخرين روز اين موج اصلاحی باشد. در اين صورت نمودار طبق الگوی AB=CD تا باند بالايی چنگال درست در فيبوی 100% پروجکشن AB صعود خواهد کرد(قيمت در نقطه D برابر 337 تومان است) تا زمان 11 تا 12 مارچ پس تحليل ميان مدت هست. مقاومت های مهم 278 و 300 تومان می باشد.
              اما اگر در گذر از باند ميانی چنگال در مقاومت 278 تومان، نمودار نتونه اين مقاومت رو بشکنه، شاهد ريزش سهم خواهيم بود و يعنی عملاً موج اصلاحی ما در C تمام نشده و بصورت زيکزاگ بوده است. در نقطه C انديکاتورRSI به سمت بالا کج شده و مويد برگشت سهم می باشد.

نظر

خبهمن يک سهم بنيادی
                نمودار در يک بازه زمانی بلند مدت نشان داده شده تا سطح مقاومتی که حالا تبديل به حمايت شده کاملاً مشخص باشد (خط قرمز رنگ داخل کانال). فيبوی آخرين حرکت نشان می دهد که آخرين ريزش در محدوده 38.2% تا 50% قرار دارد و همزمان بر روی سطح حمايتی قرار گرفته است. با توجه به انديکاتورها که هر دو برای برگشت حاضر می شوند، احتمالاً از هفته بعد روند سهم مثبت می شود و تا محدوده زمانی مشخص شده ادامه می يابد (28 تا 29 ژانويه). هدف قيمتی 322 تومان می باشد.

نظر

وبيمه
                  نمودار وبيمه در شکل اول در تايم فريم روزانه تعديل شده لگاريتمی مشخص می باشد. در شکل دوم که زوم شده شکل اوله،شاهد تشکيل الگوی AB=CD هستيم. نقطه C کاملاً در محدوده 61.8 تا 78.6% می باشد و همينطور نقطه D مابين ترازهای 127.2 تا 161.8 فيبوی BC قرار گرفته است. همچنين فيبوی 100% مربوط به AB هم آن که با رنگ قرمز مشخص است داخل ترازهای فوق افتاده است البته پايين تر از باند پايين چنگال است. بنظر من محدوده prz در همين منطقه در فيبوی زمانی 23 ژانويه بوده و پس از برگشت نمودار، هدف سهم در 30 ژانويه در قيمت حول و حوش 205 تومان می باشد. مقاومت اول در 198 تومان. (دوستان اظهار نظر نمايند).

نظر

دوستان و اساتيد عزيز، به نظر بنده نمودار شاراک کانال صعودی بلند مدت خودش رو شکونده اما ظرف زمانی ريزش سهم يعنی توالی کف ها تا 23 ژانويه هستش و منبعد ما شاهد صعود سهم خواهيم بود.

نظر

خپارس در سراشيبی تا کجا؟
                      ديتای تعديل شده روزانه لگاريتمی
                      احتمالاً نمودار حداقل تا فيبوی 50% ريزش خواهد داشت تا قيمت 182، دوستان نظر دهند.

نظر

در مورد غشان
                        دوستان با عرض شرمندگی بايد بگم تحليل قبلی من در مورد غشان از لحاظ زمانی اشتباه بوده است. حالا دليل اين اشتباه هر چه که هست (اشتباه خودم يا جو کنونی بازار) سهم منفی های مربوط به موج 4 از 5 بزرگ رو نوش جان ميکنه اما انتهای اين ريز موج در 31 ژانويه ديده ميشه و پس از اون ريز موج 5 از 5 بزرگ که تا 17 فوريه احتمالاً ادامه خواهد داشت و سهم رو به prz مشخص شده ميرسونه. (دوستان منتظر نظر شما هستم).

نظر

پالايشگاه نفت تهران
                          دوستان در اين اوضاع پست تحليل گذاشتن يک کم ريسک داره و ميدونم کسی ديگه حال حوصله نگاه کردن نداره اما چون خودم اين سهم رو دارم بنظر اومد درباره اش يه کم تحليل کنم. همينطور که تو عکس می بينيد موج اصلاحی اکستنت شده طبق توالی زمانی در امروز بايستی تموم شده باشه و تراز فيبو پروجکشن 1AB در 61.8% ميتونه بخوبی اين سهم رو حمايت کنه تا روند صعودی داشته باشه تا 6 فوريه تا قيمت 87190 تومان که به ميدلاين چنگال برخورد ميکنه. انشاالله تحليل درست باشه. (نظر دوستان)

نظر

نظر شخصی راجع به شاخص
                            بنده به شخصه فکر ميکنم شاخص در حال تشکيل موج 4 هستش و بدليل اينکه موج 2 از نوع کارکشن بوده، موج 4 از نوع زيگزاگ يا ABC می باشد. الان در حال ساختن موج A هستش تا رسيدن به کف کانال و 77 هزار و خورده ای و سپس تشکيل موج B بين 12 تا 17 فوريه و بالا رفتن شاخص تا حدود 86 هزار و پس از آن دوباره ريزش شاخص را برای تشکيل موج C. اين تحليل کاملاً شخصی هستش و از اساتيد محترم خواهش دارم نظر کارشناسی خودشان را اعلام نمايند.

نظر

به نظر من هم در وپاسار تشکيل يک سر و شانه بعيد نيست. عکس ذيل ديتای تعديل شده برای روز دوشنبه که احتمالاً موج 4 در حال شکل گيری بوسيله ريز موج اصلاحی b هستش (3 تا 5 فوريه) و با برخورد به مقاومت در نقطه b احتمالی (قيمت حدوداً 323 تومان) برگشت سهم شروع می شود و شکل گيری شانه راست و ريزش ادامه دارد تا حمايت خط سبز (12 تا 17 فوريه در محدوده قيمتی 296 تومان) و در صورت حمايت نشدن تا حمايت بعدی که قيمت حدودی 261 تومان می باشد (پايان موج c و موج 4 اصلاح). در صورتی که سهم تا کف کانال بريزد تا قيمت 250 تومان نزول خواهد کرد.

نظر

تحليل شاخص کل
                                دوستان عزيز من فکر ميکنم شاخص هنوز تو موج 4 هستش. تو عکس اول اعتبار خطوط داخل کانال مشخصه و تو اين تحليل من فکر ميکردم که موج a از 4 در برخورد نمودار با کف کانال صعودی نمودار تموم بشه اما کوتاهتر بود بنابراين تحليل رو اصلاح کردم که عکس زوم شده دوم هستش و فقط همون محدوده موج 4 رو نشون ميده. اگر موج های a و b درست باشه، پايان موج c با ريتريسمنت 127% يا 162% موج ac بايد باشه اما می بينيم که 100% ريتريسمنت ab با 38.2% پروجکشن ab همگرايی داده است. با اين تفاسير آيا پايان موج c تو همژن نقطه مشخص شده c هستش؟ يا در 127% يا 162% ريتريس ab که نقاط f و g هستند؟ اگر مورد اول درست باشه، نمودار از نقطه c به نقطه e صعود ميکنه؟ نظر خود من اين هستش که تا c ريزش شاخص هستش و بعد صعود به نقطه e. واگرايی مخفی منفی روی DT اسيلاتور رو ميشه معتبر دونست؟

ویرایش توسط naderagz : https://www.traderha.com/member/12952-naderagz در ساعت 02-05-2014, 12:10 AM

نظر

پردازش ...
                                X