اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی nzd/usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

n/u m30:

[IMG][/IMG]
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
      n/u m30:

[IMG][/IMG]

نتیجه :

[IMG][/IMG]

نظر

موقعیت با احتمال خوب

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
          موقعیت با احتمال خوب

سلام
          اگر میشه همین دی تی اسیلاتورتون با تمپلیت خودتون شر کنید
          ممنون
          گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

n/u m30:

[IMG][/IMG]

نظر

n/u m30:

[IMG][/IMG]

به عکس العمل قیمت به منطقه مشخص شده دقت کنید :

[IMG][/IMG]

نظر

جيزي كه من مي بينم واكنش به شارك هست

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                  جيزي كه من مي بينم واكنش به شارك هست
                  تحلیل بازار بر اساس هارمونیکها یک مشکل اساسی دارد ، انتخاب نقطه x و a مناسب که وقوع یک الگو با تعاریف محدود را توجیه کند ولیکن در این روش ما فقط با سطوح تبدیل ( پیوتها) سر و کار داریم و این سطوح براساس درجه ( فرض کنید همان تایم فریم ) ارزش گذاری میشوند .
                  ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 11-11-2014, 01:14 AM

نظر

تحلیل بازار بر اساس هارمونیکها یک مشکل اساسی دارد ، انتخاب نقطه x و a مناسب که وقوع یک الگو با تعاریف محدود را توجیه کند ولیکن در این روش ما فقط با سطوح تبدیل ( پیوتها) سر و کار داریم و این سطوح براساس درجه ( فرض کنید همان تایم فریم ) ارزش گذاری میشوند .
                    بر عکس فرمایش شما، در تئوری معامله با الگوهای هارمونیک، انتخاب نقطه X بر اساس پارامترهای دقیق صورت می پذیرد و دستکم از تئوری الیوت معیار انتخابی OBJECTIVE تری دارد. در چارت نیوزلند، نقطه X به وضوح به واپسین ماژور سقف اشاره دارد. نقطه A نیز به کف ماقبل آخر اشاره دارد که در آناتومی الگوی SHARK، بعد از این کف، شاهد آخرین تلاش فروشندگان برای ثبت کف جدیدتر هستیم که با واگرایی صعودی همراه است:

نظر

بر عکس فرمایش شما، در تئوری معامله با الگوهای هارمونیک، انتخاب نقطه X بر اساس پارامترهای دقیق صورت می پذیرد و دستکم از تئوری الیوت معیار انتخابی OBJECTIVE تری دارد. در چارت نیوزلند، نقطه X به وضوح به واپسین ماژور سقف اشاره دارد. نقطه A نیز به کف ماقبل آخر اشاره دارد که در آناتومی الگوی SHARK، بعد از این کف، شاهد آخرین تلاش فروشندگان برای ثبت کف جدیدتر هستیم که با واگرایی صعودی همراه است:

سه الگوی کرب ، بت و شارک وضعیت بهتری نسبت به الگوهای دیگر دارند ولیکن آیا در میانه یک مسیر هم میتوان از این الگوها استفاده کرد زمانیکه عملاً ماژوری شکل نگیرد ( بر اساس تعریف کلاسیک ماژور) ؟

بنظر من بسط روشهای تکنیکال ( در این بحث پیدایش انواع هارمونیکها ) همزمان که توسعه یافتگی آنها منجرب به پوشش موارد بیشتری از رفتار مارکت میشود یک زنگ خطر جدیست !

این هشدار قابل تعمق یعنی همان پیچیده تر شدن الگوها ، پترنها ، امواج ، و.... که نهایتاً نه تنها به دقت تفاسیر ما از چارت کمک نکرده است بلکه باعث شده برای هر حرکتی در چارت توجیهی متناسب با دانش و میزان تجربه و شناخت خود از انواع سبکهای تکنیکال داشته باشیم .

زمانیکه جناب دکتر موسوی عزیز در سایت تحلیل ارائه میدادند من در پیام خصوصی برای ایشان تحلیل های عمدتاً ناقض نظرشان ولی از منظر الگوهای هارمونیک و الیوت و.... ارسال میکردم و سعی میکردم دقت تحلیلهای ارائه شده با بالاترین امکان وقوع باشد و همزمان با ایشان شرطبندی هم میکردم ( در فضایی دوستانه )ولی تقریبا در اغلب موارد تحلیلهای ایشان موثر تر و موفقتر و دقیقتر بود .( یعنی من بازنده بودم )

این داستان برای من این نتیجه را داشت که باید بر اساس ذات رفتار بازار ، به بازار نگاه کنیم و این ذات چیزی نیست جز تفسیر تبدیل سطوح به یکدیگر و علل آن .

به پستهای استاد عزیز دیگر جناب مهندس گیتی ( ای دی پولدوست ) نگاه کنید . در اوج سادگی و دقت شگفت انگیز بازار را صرفاً بر اساس مناطق چرخش نیروها تحلیل میکنند .
                      ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 11-11-2014, 02:46 AM

نظر

سه الگوی کرب ، بت و شارک وضعیت بهتری نسبت به الگوهای دیگر دارند ولیکن آیا در میانه یک مسیر هم میتوان از این الگوها استفاده کرد زمانیکه عملاً ماژوری شکل نگیرد ( بر اساس تعریف کلاسیک ماژور) ؟

بنظر من بسط روشهای تکنیکال ( در این بحث پیدایش انواع هارمونیکها ) همزمان که توسعه یافتگی آنها منجرب به پوشش موارد بیشتری از رفتار مارکت میشود یک زنگ خطر جدیست !

این هشدار قابل تعمق یعنی همان پیچیده تر شدن الگوها ، پترنها ، امواج ، و.... که نهایتاً نه تنها به دقت تفاسیر ما از چارت کمک نکرده است بلکه باعث شده برای هر حرکتی در چارت توجیهی متناسب با دانش و میزان تجربه و شناخت خود از انواع سبکهای تکنیکال داشته باشیم .

زمانیکه جناب دکتر موسوی عزیز در سایت تحلیل ارائه میدادند من در پیام خصوصی برای ایشان تحلیل های عمدتاً ناقض نظرشان ولی از منظر الگوهای هارمونیک و الیوت و.... ارسال میکردم و سعی میکردم دقت تحلیلهای ارائه شده با بالاترین امکان وقوع باشد و همزمان با ایشان شرطبندی هم میکردم ( در فضایی دوستانه )ولی تقریبا در اغلب موارد تحلیلهای ایشان موثر تر و موفقتر و دقیقتر بود .( یعنی من بازنده بودم )

این داستان برای من این نتیجه را داشت که باید بر اساس ذات رفتار بازار ، به بازار نگاه کنیم و این ذات چیزی نیست جز تفسیر تبدیل سطوح به یکدیگر و علل آن .

به پستهای استاد عزیز دیگر جناب مهندس گیتی ( ای دی پولدوست ) نگاه کنید . در اوج سادگی و دقت شگفت انگیز بازار را صرفاً بر اساس مناطق چرخش نیروها تحلیل میکنند .
                        خیر در میانه مسیر نمی توان. منتها در نمودار فوق نقطه x کاملاً برجسته بوده و یک ماژور به حساب می آید و لذا الگو کاملاً معتبر است.

من از استاد موسوی اخلاقاً و علماً بسیار آموختم. افسوس که توفیق دست نداد حضوراً به دیدارشان بروم.

درباره مهندس گیتی، من تا الان هم نفهمیدم که دقیقاً روش ایشان بر چه مبنا بود.

من از مرداد 92 با هارمونیک کار می کنم و برایندم مثبت بوده. یکچندی که بازار از حالت طبیعی خارج شد و جو دلارخری راه افتاد ضرر کردم اما دوباره در حال بهینه سازی سیستمم هستم.

شاد باشید

نظر

خیر در میانه مسیر نمی توان. منتها در نمودار فوق نقطه x کاملاً برجسته بوده و یک ماژور به حساب می آید و لذا الگو کاملاً معتبر است.

من از استاد موسوی اخلاقاً و علماً بسیار آموختم. افسوس که توفیق دست نداد حضوراً به دیدارشان بروم.

درباره مهندس گیتی، من تا الان هم نفهمیدم که دقیقاً روش ایشان بر چه مبنا بود.

من از مرداد 92 با هارمونیک کار می کنم و برایندم مثبت بوده. یکچندی که بازار از حالت طبیعی خارج شد و جو دلارخری راه افتاد ضرر کردم اما دوباره در حال بهینه سازی سیستمم هستم.

شاد باشید

من پیگیر تحلیلهای زیبای شما و دقت شما در شکار موقعیتهای منطبق بر هارمونیکها بوده و هستم و تحسین میکنم موفقیت شما را ولی باور کنید اگر به این دیدگاه جدید برسید( البته جدید که نیست همان واقعیت بازار است )برای تمامی موقعیتها فرصت معامله گری خواهید داشت و در واقع مانند فردی خواهید بود که در مسیری کاملاً اشنا در حال حرکت است و هیچگونه اضطرابی نخواهد داشت .

به تحلیل طلا که دیشب قرار دادم نگاه کنید در بهترین موقعیت ممکن خرید و نهایتاً خروج انجام شده است .

البته من هم هنوز در ابتدای این راهم و یکی از دلایل اصلی برای باز کردن تاپیک فصـــــــــــــــل آخر استفاده از بیان تجربیات این دو استاد عزیز و سایر دوستان است که مورد بی مهری قرار گرفته اند .
                          ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 11-11-2014, 11:06 AM

نظر

درود دوباره،

مشتاقانه پیگیر جستار فصل آخر شما هستم. امیدوارم شما بتوانید تئوری های اساتید موسوی و گیتی را - به همراه یافته های خودتان - به طور ساده تر و کاربردی تر برای اعضای این تالار تشریح بفرمایید.

شاد باشید

نظر

دوستان خوبم سلام به روی ماه هر دو بزرگوار

قدر مسلم هیچ یک از روشهای شما دو بزرگوار را نمیشه چه در تحلیل و چه در ترید دست کم گرفت ، مثال تخصص در رشته پزشگی هست ،،

بنده از اینکه شما دو عزیز اسم از بنده کمترین و به نیکی اورده اید نهایت سپاس را دارم و وجدانا خودم را لایق این همه لطف نمیدانم ، این همان بانکی است که در ان سرمایه گذاری مختصر کرده ام و اکنون خروار خروار سود که همان ایراز محبت شما عزیزان هست را ازش میگیرم

علی جان بنده بی صبرانه چشم انتظار دیدار شما عزیز هستم ، علت فاصله زمانی پیش امده صرفا درک نقص علمی در خودم بود چون به حضور بزرگانی چون شما رسیدن شرایطی حداقل از نظر علمی را لازم دارد که خوشبختانه تا حدود زیاد مرتفع نمودم و فکر کنم کمی هوا گرمتر بشه فررصت بهتری برای دیدار شما و بقیه دوستان از جمله جناب ezzal خواهد بود

هر دو عزیز را به پروردگار میسپارم

موسوی

نظر

شما چه توجیهی دارین زمانی که قویترین سطوح پیوتی شکسته میشه و انگار نه انگار که در اون منطقه سطح ساپورت و یا رزیستنس قوی بوده !

نظر

پردازش ...
                                X