اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی eur jpy

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

ببینیم اینجوری میشه ؟؟!!!

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-12-2013, 06:26 PM

نظر

یورو به ین

راس S2 ریزش و راس S1 ترکونده البته اچ دی هم داشته .

به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
          یورو به ین

راس S2 ریزش و راس S1 ترکونده البته اچ دی هم داشته .

سلام
          دست شما درد نکند.
          بسیار بسیار مفید بود.

نظر

با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
            eurjpy در تایم فریم 4 ساعته در کانال صعودی قرار داشته (کانال زردرنگ) و در تایم یک ساعته در یک کانال نزولی ( کانال قرمز رنگ ) در گیر می باشد
            در صورت شکسته شدن کانال نزولی یک ساعته به سمت بالا میتوانیم انتظار افزایش قیمت تا بالای کانال چار ساعته را داشته باشیم و در صورت شکسته شدن کانال صعودی چهار ساعته از سمت پایین میتوانیم شاهدکاهش قیمت باشیم

نظر

Chart EURJPYm, M30, 2013.07.15 08:13 UTC, Exness Ltd., MetaTrader 4, Real - MetaTrader Trading Platform Screenshots
              آغاز صعود؟

نظر

و نقطه ی احتمالی پایان صعود و آغاز ریزش بزرگ .

به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

eur/jpy در تایم فریم های H4 ,H1

نظر

نظر

یورو/ین تایم فریم یک ساعته
                      روند کلی صعودی قیمت در حال اصلاح پس از امواج ایمپالس/قیمت به کف کانال صعودی برخورد و در راه نزول الگوی ab=cd معکوس تشکیل شده است.ظرف 4شنبه و 5شنبه عدد 130.50 دور از ذهن نیست.

ویرایش توسط esmmort : https://www.traderha.com/member/7456-esmmort در ساعت 07-24-2013, 01:34 AM

نظر

سلام دوستان بعد از چند روز مشغله درس و زندگی باز پیدام شد

پترن مورد نظر تا زمانی مورد استفاده است که نقطه 130.60 نشکند در صورت شسکته شدن پترن فیل میشود

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                          سلام دوستان بعد از چند روز مشغله درس و زندگی باز پیدام شد

پترن مورد نظر تا زمانی مورد استفاده است که نقطه 130.60 نشکند در صورت شسکته شدن پترن فیل میشود

اما هرجور نگاهش می کنم به deep crab نمی خوره دوست عزیز !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
                            اما هرجور نگاهش می کنم به deep crab نمی خوره دوست عزیز !!!!

یعنی میتونه چی الگویی باشه؟
                            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                              یعنی میتونه چی الگویی باشه؟
                              می تونه crab باشه اونم در صورتی که نقطه x رو از یک قله پایین تر می گرفتید اما چون قله ماژوری نمیشه من خودم بی خیال اینجور الگوها می شم

نظر

نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
                                می تونه crab باشه اونم در صورتی که نقطه x رو از یک قله پایین تر می گرفتید اما چون قله ماژوری نمیشه من خودم بی خیال اینجور الگوها می شم

حرف شما درسته ولی به دیپ کرب واسه این شبیه تره قیمت در محدود 127 و 161 فیوناچی قرار داره با توجه به تراکم پیووتی من این نقطه رو مناسب دیدم برا تکمیل پترن همونطور هم که میبینید قیمت واکنش خوبی داره نشون میده.الانم در 4 ساعته الگوی کندلی در حال تشکیل هستش پس میتونه منطقه خوبی باشه.من به این شکل تحلیل کردم.امیدوارم تحلیل درست باشه.مرسی دوست عزیز که عیب ها رو میگین باعث میشه ادم کمتر اشتباه کنه.ازتون سپاسگزارم

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X