اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی usd chf

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

u/c H4:

[IMG][/IMG]
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
      u/c H4:

[IMG][/IMG]

نتیجه :

[IMG][/IMG]
      در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

USD CHF H4

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

ساختار Ending Diagonal به همراه ضعف در خرید ، نوید بخش ریزشی تند و تیز است

اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

یک کندل وحشتناک روزانه از فرانک : 25 درصد افزایش ناگهانی ارزش فرانک در برابر دلار!!!!

از اون کندل هایی که یهویی حساب رو کال میکنه!!! خدا کنه کسی رو نابود نکرده باشه!

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

روی دلار فرانک و استرالیا فرانک سل کردم رفتم فوتبال نگاه کنم
              نیمه اول که تموم شد اومدم دیدم 4000 دلار تو سودم ،باورم نمیشد اصلا
              هر کاری کردم نتونستم ببندم
              یه بار متا رو بستم و باز کردم بالاخره بسته شد،ولی با 2500 دلار سود
              کلی به ساپورت اکسنس بد و بیرا گفتم

نظر

یکی از دوستان زنگ زد منم الان دیدم ...snb اینبار سنپ تمام گذاشت

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                  روی دلار فرانک و استرالیا فرانک سل کردم رفتم فوتبال نگاه کنم
                  نیمه اول که تموم شد اومدم دیدم 4000 دلار تو سودم ،باورم نمیشد اصلا
                  هر کاری کردم نتونستم ببندم
                  یه بار متا رو بستم و باز کردم بالاخره بسته شد،ولی با 2500 دلار سود
                  کلی به ساپورت اکسنس بد و بیرا گفتم
                  تبریک میگم
                  چند لات زده بودی؟
                  پینشهاد می کنم برداشت بزنی که شیرینی اش برات بمونه

نظر

به اندازه تمامی سالهایی که به یورو چسبیده بود امروز جدا شد و مستقل حرکت کرد
                    روزگاریست که شیطان فریاد می زند​آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد

نظر

نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
                      تبریک میگم
                      چند لات زده بودی؟
                      پینشهاد می کنم برداشت بزنی که شیرینی اش برات بمونه
                      ممنون علی جان
                      والا من خیلی وقته ف ا ر ک س رو به صورت تفریحی انجام میدم
                      برا همین حساب سنگین باز نمیکنم
                      حداکثر 1000 دلار
                      لاتها خلی بالا نبود ولی حرکت خیلی عجیبی بود
                      چرت ترین ارز تو این بازار همین فرانکه که خیلی دولت درش دخالتهای عجیبی میکنه
                      یادمه اواخر 2011 هم یه حرکتهای اینچنینی انجام داد که من کلی ضرر کردم
                      ایندفعه ولی به نفع من شد

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                        ممنون علی جان
                        والا من خیلی وقته ف ا ر ک س رو به صورت تفریحی انجام میدم
                        برا همین حساب سنگین باز نمیکنم
                        حداکثر 1000 دلار
                        لاتها خلی بالا نبود ولی حرکت خیلی عجیبی بود
                        چرت ترین ارز تو این بازار همین فرانکه که خیلی دولت درش دخالتهای عجیبی میکنه
                        یادمه اواخر 2011 هم یه حرکتهای اینچنینی انجام داد که من کلی ضرر کردم
                        ایندفعه ولی به نفع من شد
                        اره اما خدا رو شکر این دفعه جبران شد
                        اره حدود 2580 پیپ حرکت کرد
                        اسپرد اکنس هنوز به حالت عادی برنگشته
                        من که پوزیشن نداشتم اما نوش جون همه کسانی که سود کردن

نظر

عجب حرکتی!!!!!!!!!!!!!!!!!

دلیلش چی بوده؟؟؟!!!
                          سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

نوشته اصلی توسط casra88 نمایش پست ها
                            ساختار Ending Diagonal به همراه ضعف در خرید ، نوید بخش ریزشی تند و تیز است

اونم چه تند و تيزييييييييييييييييييييييييي ................

به اين ميگن اندييييييييييييينگگگگگگگگگگگگگگگ ..........

ميتونسته اندينگ خيلي از حسابها و استارتينگ خيليهاي ديگه باشه .....

اينجاست كه ميگن يا شانس و يا اقبال ...

نظر

chf در سال ۲۰۱۱ هم همچین حرکتی نشان داده بود و هشدار داده بود گزینه مناسبی برا حسابهای بزرگ نیست چون استاپ در اکثر بروکرها گارانتی نیست مخصوصا اگه اخبار هم باشه .در فیزیک خونده بودیم هر جا انرزی جنبشی کاهش پیدا کنه انرزی پتانسیل زیاد تر میشه نمودار ماهانه eurchf نگاه کنید قضیه صدق میکنه و انرزی پتانسیل دیروز ازاد شد که انتظارشم میرفت
                              روزگاریست که شیطان فریاد می زند​آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد

نظر

به نظر من تا زمانی که سطح ~0.9400 حمایت میکند , احتمال رسیدن به 0.9600 و سپس 0.9726 قدرت بیشتری دارد .
                                نمودار در تایم H4

نظر

پردازش ...
                                X