اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی eur usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دکتر جان میشه عکسی از آنالیزتون قرار بدین .

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      دکتر جان میشه عکسی از آنالیزتون قرار بدین .

ارادت
      آنالیز خاصی ندارم. به جهت امواج احساس می کنم یک ریز موج 5 دیگر باقی مانده تا ساختار نزولی کامل بشه. با این حال در تایم فریم هفتگی در کلاستر ایده آلی قرار گرفته ایم برای صعود. در تایم فریمی که من ترید می کنم (دیلی) فعلا باید بیرون از بازار نظاره گر باشیم تا دی تی اسیلاتور هفتگی وارد منطقه اشباع از فروش بشه. در روزانه هم ریورسالی که داره اتفاق میفته می تونه بیانگر احتمالی شروع تشکیل موج 5 باشه. با این حال در حال حاضر هیچ قطعیتی نداریم و اگر قیمت برخلاف تصورم کف جدیدی هم نزنه و بازار از همینجا صعودی بشه، تعجب نخواهم کرد.

ارادتمند- بهزاد
      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-19-2012, 06:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
        آنالیز خاصی ندارم. به جهت امواج احساس می کنم یک ریز موج 5 دیگر باقی مانده تا ساختار نزولی کامل بشه. با این حال در تایم فریم هفتگی در کلاستر ایده آلی قرار گرفته ایم برای صعود. در تایم فریمی که من ترید می کنم (دیلی) فعلا باید بیرون از بازار نظاره گر باشیم تا دی تی اسیلاتور هفتگی وارد منطقه اشباع از فروش بشه. در روزانه هم ریورسالی که داره اتفاق میفته می تونه بیانگر احتمالی شروع تشکیل موج 5 باشه. با این حال هیچ قطعیتی نداریم در حال حاضر و اگر کف جدیدی هم نزنه قیمت تعجب نخواهم کرد.

ارادتمند- بهزاد
        به شخصه از دیدگاه الیوتی با شما هم نظرم ! جناب رجب زاده هم آنالیزشون گذاشتن در تاپیک شکاری..

از دید بنیادی هم مستعد ریزش هست یعنی یک کف ، وضعیت اتحادیه مشخصه...

ارادت
        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-19-2012, 06:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام

درسته منم شکستو نفوذ و بسته شدن یک کندل استیک پر قدرت میدونم اما نه هر کندلی کندلی که از نظر حجم قوی باشه
          در خصوص حجم منظورتون حجم پول وارد شده به بازار یا همون اندیکاتور volume هست؟
          اگر اینطوره من با این مشکل دارم این اندیکاتور حجم بروکر شما رو فقط نشون میده اینو چطوری حل میکنید؟

نظر

• تحلیل EurUsd

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• نمی دانم که این کار آیا درست است یا نه، اما گاهی در سایت CNBC تریدهای خوبی منتشر می شوند.

یکی این است که می گوید شاخص دلار الگوی قیمتی کف دوقلو را تشکیل داده و آماده صعود است:

http://www.cnbc.com/id/48240305

در پایان توصیه اش به ترید این طوری است:

For a trade, Williams recommends waiting for the euro to pop to 1.2400 against the dollar, at which point he wants to sell it with a stop at 1.2600 and a target of 1.2000.

یعنی بگذارید یورو تا 1.24 برود بالا بعد سل بزنید با استاپ در 1.26 و حد سود در 1.2

این ترید برای کسی است که حسابش توانایی تحمل نوسانات مقطعی را داشته باشد و کال مارجین نشود.

موفق باشید

نظر

• سلام .
                خب دو روز پیش کپی داشتیم و شکستی .
                که در مواریدی شکست کانال غلط میباشد (چون واگرای و ایجاد گپ )
                اگر از این موضوع هم بگذریم و بریم سر وقت تحلیل چیزی که من میبینم اینکه ابزار Atp عکس العمل زیبای با قیمت داشته, اند که در 2 نقطه زیبا خودشون رو نشان دادند با ایجاد واگرای که شکل گرفته M?

ن ت: اینکه این احتمال رو میدم که امروز گپ پربشه .

ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 07-25-2012, 09:55 AM

نظر

• ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

نظر

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
                        دوست عزیز این چه الگویی هست؟!؟!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
                          دوست عزیز این چه الگویی هست؟!؟!؟
                          با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

الگوی ehiw

نظر

• میشه این الگو را توضیح بدید لطفا . ممنون از شما دوست عزیز .
                            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• به نظره من اگر نگاهی به rsi تایم روزانه کنیم به نظر میرسه باید منتظر یک حرکت برگشتی به ترند قرمز رنگ باشیم .
                              در اون نقطه با در نظر گرفتن سایر عوامل میشه به فکره گرفتن پوزیشن بای باشیم

فایل های پیوست شده
                              ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                                میشه این الگو را توضیح بدید لطفا . ممنون از شما دوست عزیز .

سلام دوستان

نظر

پردازش ...
                                X