اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی gbp usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خیلی وقت بود پستی نگذاشته بودم.....برای دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها
      خیلی وقت بود پستی نگذاشته بودم.....برای دوستان

این هم نتیجه پیدا کردن درست رد پای بزرگان مارکت ....زمانی که اکثر تحلیل های انجام شده بر اساس خط روند و کانال های معتبر روزانه و چهار ساعته و... حاکی از صعود بودند ... هر چهار پوزیشن به تی پی رسیدند .

ویرایش توسط Hossein_1352 : https://www.traderha.com/member/14653-hossein_1352 در ساعت 09-20-2016, 10:42 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_1352 نمایش پست ها
        این هم نتیجه پیدا کردن درست رد پای بزرگان مارکت ....زمانی که اکثر تحلیل های انجام شده بر اساس خط روند و کانال های معتبر روزانه و چهار ساعته و... حاکی از صعود بودند ... هر چهار پوزیشن به تی پی رسیدند .

حسین جان سلام
        بسیار عالی و پرفکت هست کارتون

دوتا سوال داشتم...سوال اول اینکه لمس خط start برای شما ملاک تغییر جهت قیمت هست یا شکست این خط؟

و سوال دوم اینکه فرمول محاسبه خطوط برای تمام جفت ارزها یکسانه یا خیر ؟

ممنونم دوست عزیزم
        ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 09-20-2016, 10:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
          حسین جان سلام
          بسیار عالی و پرفکت هست کارتون

دوتا سوال داشتم...سوال اول اینکه لمس خط start برای شما ملاک تغییر جهت قیمت هست یا شکست این خط؟

و سوال دوم اینکه فرمول محاسبه خطوط برای تمام جفت ارزها یکسانه یا خیر ؟

ممنونم دوست عزیزم
          سلام محسن خان عزیز

شما لطف دارید و بزرگوارید ...احتراما در جواب سوال اولتون باید عرض کنم جسارتا هیچ کدام.پس از یافتن مطقه تعادل و تثبیت اون ( البته به روش اختصاصی خودم ) با رسیدن قیمت به سطح start پوزیشن اول گرفته میشه و به همین ترتیب سه پوزیشن دیگر در سطوح مشخص شده نیز در صورت رسیدن قیمت به اونها باز میشه با منطقه استاپ مشخص شده (نه نقطه استاپ ) و با تی پی های مربوط به همون لول ها ی فیبو در ناحیه متقابل

اما در رایطه با سوال دوم باید عرض کنم که خطوط ولول های فیبو مورد استفاده همانهاست منتها پیداکردن منطقه تعادل ( البته با تعریف روش خودم نه تعادل به معنی عمومی آن ) در جفت ارزها کمی متفاوت است ولی بیس یکسانی دارد.

با آرزوی موفقیت همه دوستان

شادی سراسر وجودتان

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها
            سلام محسن خان عزیز

شما لطف دارید و بزرگوارید ...احتراما در جواب سوال اولتون باید عرض کنم جسارتا هیچ کدام.پس از یافتن مطقه تعادل و تثبیت اون ( البته به روش اختصاصی خودم ) با رسیدن قیمت به سطح start پوزیشن اول گرفته میشه و به همین ترتیب سه پوزیشن دیگر در سطوح مشخص شده نیز در صورت رسیدن قیمت به اونها باز میشه با منطقه استاپ مشخص شده (نه نقطه استاپ ) و با تی پی های مربوط به همون لول ها ی فیبو در ناحیه متقابل

اما در رایطه با سوال دوم باید عرض کنم که خطوط ولول های فیبو مورد استفاده همانهاست منتها پیداکردن منطقه تعادل ( البته با تعریف روش خودم نه تعادل به معنی عمومی آن ) در جفت ارزها کمی متفاوت است ولی بیس یکسانی دارد.

با آرزوی موفقیت همه دوستان

شادی سراسر وجودتان
            ممنونم حسین عزیز
            پاسخمو گرفتم
            موفق و پرسود باشی همیشه

و شادی سراسر وجودت

نظر

• حمایت شدن قیمت روی کانال پائینی چنگال وواگرائی به احتمال زیاد یک کف می سازه و مقداری صعودی می شود

ویرایش توسط ali0098 : https://www.traderha.com/member/18426-ali0098 در ساعت 09-27-2016, 01:15 AM

نظر

• پوند/دلار تایم 4 ساعته.
                یک پوزیشن خلاف روند گرفتیم.
                همچنین در تایم روزانه و هفتگی دایورجنس در حال شکل گیری می باشد.

Truth Alone Triumphs
                حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• نوشته اصلی توسط aliagha1360 نمایش پست ها
                  پوند/دلار تایم 4 ساعته.
                  یک پوزیشن خلاف روند گرفتیم.
                  همچنین در تایم روزانه و هفتگی دایورجنس در حال شکل گیری می باشد.

دوست عزیز سلام. ایشالاه که پویشن خلاف روندتون به سود بنشیند. اما سعی کنید هیچ وقت جلو تر از بازارحرکت نکنی. همیشه
                  به یاد داشته باشید این بازار قابل پیش بینی نیست و تا دلتون بخواد موقعیت داره!

نظر

• لاگین:123470977
                    اینوست: oxt3als

سرور:PMCTrader-Demo

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
                      دوست عزیز سلام. ایشالاه که پویشن خلاف روندتون به سود بنشیند. اما سعی کنید هیچ وقت جلو تر از بازارحرکت نکنی. همیشه
                      به یاد داشته باشید این بازار قابل پیش بینی نیست و تا دلتون بخواد موقعیت داره!
                      درود میثم جان. معاملاتم اکثرا با دلیل و منطق هست. البته گاهی اوقات بی توجهی می کنم و از برنامه روند معاملاتی ام تخطی می کنم. نتیجه اش میشه همین معامله قبلی
                      البته در این گونه معاملات با لات کمتر وارد معامله میشم و پوزیشن رو دستی می بندم تا ضرر زیادی متوجه حسابم نشود.
                      به هر حال ما هنوز تسلط کافی بر ذهنمان رو بدست نیاورده ایم و بطور کامل احساسات رو نمی توانیم کنترل کنیم.
                      ممنون از توصیه آموزنده تان
                      Truth Alone Triumphs
                      حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• در تایم 4 ساعته الگوی سرو شانه سقف در موج اصلاح با واگرائی در حال تکمیل شدن است منتظر هستم تا خط ماشه وحمایت را بشکند فکر می کنم ریزش خوبی داشته باشد.

نظر

• دیدن احتمال بیشتری دارد1.25096

نظر

• http://uupload.ir/files/88kn_n.png

نظر

• من فکر می کنم اولین حمایت را که بشکند وارد روند نزولی می شود وریزش می کند.

نظر

• GBP USD

SELL
                                1.2620
                                TP
                                1.2512
                                SL
                                1.2719

BUY STOP
                                1.2650
                                TP
                                1.2774
                                SL
                                1.26
                                ویرایش توسط فرزاد علیدوست : https://www.traderha.com/member/15568-فرزاد-علیدوست در ساعت 12-07-2016, 03:04 PM

نظر

پردازش ...
                                X