اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی usd jpy

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• طبق تصویر زیر احتمال وقوع دو سناریو وجود دارد.
      1) ترند صعودی به رنگ سبز به سمت پایین شکسته شده و قیمت در حال پولبک زدن به سمت این ترند است. چنانچه قیمت از سقف 125.275 بالا تر نرود احتمال ادامه روند نزولی وجود دارد.
      2) قیمت به سمت ترند نزولی قرمز رنگ که چند روزی ست آن را به سمت بالا شکسته است و در حال حاضر مجدد به سمت آن پولبک کرده است و در حال حمایت است این احتمال را میدهد قیمت مجددا به سمت ادامه روند صعودی بازگردد.
      با توجه به چنین موقعیتی ظاهرا جهت تعیین تکلیف روند این جفت ارز در کوتاه مدت نیاز به یک خبر فاندامنتالی هست تا تکلیف این جفت ارز روشن شود.

مهمترین رویدادهای اقتصادی امروز و فردا برای دلار آمریکا به شرح زیر است. نتایج این آمار ها ممکن است در تعیین جهت روند این جفت ارز در کوتاه مدت موثر باشد

پنج شنبه (13 آگوست ) 22 مرداد

17:00 شاخص خالص خرده فروشی آمریکا (رقم قبلی -0.1% - رقم پیش بینی 0.4%)

17:00 شاخص خرده فروشی آمریکا (رقم قبلی -0.3% - رقم پیش بینی 0.6%)

17:00 شاخص مدعیان بیمه بیکاری آمریکا (رقم قبلی 270K - رقم پیش بینی 272K)

جمعه (14 آگوست ) 23 مرداد

17:00 شاخص بهای تولیدکنندگان آمریکا (رقم قبلی 0.4% - رقم پیش بینی 0.1%)

18:30 شاخص تمایلات اقتصادی مصرف کنندگان آمریکا (رقم قبلی 93.1 - رقم پیش بینی 93.5)

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• دلار / ین تایم روزانه و 4 ساعته. با برخورد قیمت به خط روند و تریگر مناسب در تایمهای پائینتر می توان وارد پوزیشن خرید شد.

Truth Alone Triumphs
        حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• پیش بینی می شود روند نزولی تا محدوده قیمتی 119.800 پیش برود.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• سلام
            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
              سلام

سلام دوست عزیز

من قبلا از شما خیلی خیلی عذر خواهی میکنم بابت دستکاری عکس شما اما نظرم رو هم به این وسیله عرض کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز

من قبلا از شما خیلی خیلی عذر خواهی میکنم بابت دستکاری عکس شما اما نظرم رو هم به این وسیله عرض کردم.

سلام و عرض ادب جناب دادخواه عزیز
                تشکر از راهنمایی های شما و کامل کردن تصویر
                از این پست استفاده کنم و تشکری جز کلید تشکر کرده باشم بابت تجربیاتی که در اختیار دوستان قرار میدید.

تو تصویر زیر یه چند تا ترید ریز تو تایم پایین تر هم انجام دادم که نتیجه و نذاشتم تا عکس بیشتر از این شلوغ نشه

یا حق
                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام
                  در مورد نمودار زیر کمک لازم دارم.
                  آیا با تصویر موافقید ؟
                  اگر نظر تحلیلی دیگری دارید لطفا دریغ نکنید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• رابطه بین سقف و کف کانال های نزولی و پیوت های ماهانه موقعیت های نسبتا خوبی رو فراهم می کنه.

نظر

• H1

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• با سلام

USD/JPY - 4H

به نظر در حال تشکیل الگوی shark (شارک) می باشد. تا نظر اساتید چی باشه

نظر

• از لحاظ تکنیکی :
                          در تایم دیلی فرض بر این است قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد که تلاش برای رسیدن به سقف کانال و تشکیل یک الگوی AB=CD که انتظار می رود قیمت به مقاومت دوم ماهانه در محدوده قیمتی 123.500 برسد.

از لحاظ فاندامنتالی:
                          مهمترین رویداد موثر بر این جفت ارز در هفته جاری گزارش nfp روز جمعه می باشد که انتظار نوسانات بسیار شدید در دلار آمریکا می رود.

نظر

• در ادامه تحلیل قبل همانطور که انتظار می رفت قیمت به مقاومت دوم ماه نوامبر رسید و در این ناحیه با تشکیل یک الگوی ab=cd در حال واکنش نسبت به این سطح مقاومتی ست. چنانچه قیمت قادر به شکستن این سطح مقاومتی نباشد در گام اول انتظار برگشت قیمت به مقاومت یکم در محدوده قیمتی 122 وجود دارد.که یک ناحیه حمایتی نسبتا قوی ست.

نظر

• UsdJpy

سلام خدمت تمام عزیزان به ویژه Karn92 عزیز
                              از دید چارت محدود 122-121 حمایت سنگین مختلف در چار مشاهده می شود که در صورت شکست محدوده 120 هدف احتمالی موج فوق خواهد بود.

ویرایش توسط ashkan09 : https://www.traderha.com/member/15230-ashkan09 در ساعت 11-14-2015, 05:58 PM دلیل: ویرایش عکس
                              ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﺭﻩ ﻣﺴﺠﺪ ﻭ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻋﻤﺮﺕ ﺑﻪ ﻫﺪﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﺩﺳﺖ ﻧﮕﯿﺮﯼ
                              ﺑﺸﻨﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺮ ﺧﺮﺍﺑﺎﺕ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﻨﺪ ﻫﺮ ﺩﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺩﯼ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﯼ
                              "ﺷﯿﺦ ﺑﻬﺎﯾﯽ"

. No matter how many patterns, lines, fibs, etc. I draw on the chart, the market will do what it will do
                              If you are not sure, then you do not have a trading plan for yourself in place. I suggest you make one before you continue to do any
                              trading
                              .You cannot control the outcome of a trade. You can only control the setup and the risk you accept

نظر

• نظر

پردازش ...
                                X