اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی نفت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بچه های نفتی حواستون باشد تا 24 ساعت دیگر نفت پایین میاد سل بزنید شک نکنید

نظر

BRENT - DAILY
      به نظر موج 4 به سادگی تمام شد
      و انتظار نزول قیمت با یک شیب ملایل و تشکیل موج 5 قبل از کف 37 دلار رو داریم . در صورت تند بودن شیب ریزش و گذر ازون سطح نیاز به بررسی دوباره است
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

تحلیل نفت خیلی سخته ولی فکر کنم یه double bottom در راه داریم ...

نظر

Brent-H1

نظر

با سلام من فکر می کنم صعود بیشتر درنفت

نظر

بنظرم نفت در صورت شکست 46.53 امکان صعود تا 48.41 را دارد و در صورت شکست 48.41 تا 56.40 خواهد رفت. ولی روند اصلی از نظر من نزولی است هدف اول 43.5 و هدف دوم 41.10دلار است.

نظر

با شکست 46.53 تا 48.38 رفت. برای اینکه شانس نزول باقی بماند سطح 49.06 باید حفظ شود.

نظر

فکر می کنم نفت در روند اصلاح اگر خط روند رابشکند تا حمایت قبلی ریزش کند

نظر

درود
                    در تایم 4 ساعته به نظر نفت BR درگیر یک کنج افزایشی شده است ، بنابراین انتظار میره دوباره به محدوده 47 دلار و کف این کنج برگردد و سپس حرکت بالارونده دیگری رو آعاز بکند ....

نظر

• نوشته اصلی توسط DIMEBAG نمایش پست ها
                      درود
                      در تایم 4 ساعته به نظر نفت BR درگیر یک کنج افزایشی شده است ، بنابراین انتظار میره دوباره به محدوده 47 دلار و کف این کنج برگردد و سپس حرکت بالارونده دیگری رو آعاز بکند ....

درودی دیگربار
                      طبق انتظار که دیروز هم گفتم : انتظار برگشت به محدوده 47 دلاری بود در صورت حمایت در این محدوده میتونه نوید یک شروع روند صعودی دیگر باشد .... که سقف این کنج از بالا شکسته شود ... پس امروز پنجشنبه و فردا جمعه بسیار مهم است .... موفق باشید

ویرایش توسط DIMEBAG : https://www.traderha.com/member/19064-dimebag در ساعت 09-10-2015, 02:01 AM

نظر

درودی دیگربار
                        طبق انتظار که دیروز هم گفتم : انتظار برگشت به محدوده 47 دلاری بود در صورت حمایت در این محدوده میتونه نوید یک شروع روند صعودی دیگر باشد .... که سقف این کنج از بالا شکسته شود ... پس امروز پنجشنبه و فردا جمعه بسیار مهم است .... موفق باشید

کف رو شکست البته نه به صورت قاطع . حمایت های مورد نظر تا الان از دست رفته هستن ، وزنه حالا برای پایین رفتن داره سنگین میشه....

نظر

درود

درود
                          نفت خودش رو آماده میکنه برای شکست این کنج و شروع یک روند صعودی ، طبق انتظاری که از روزهای پیش داشتم ، متاسفانه امروز سر یک اشتباه بسیار بچه گانه نزدیک بود برای خودم فاجعه به بار بیاد ، طبق چارت پست پیش ( خط پایین کنج به اشتباه رسم شده بود ) که من رو به اشتباه شدیدی انداخت و میخواستم نفت رو بفروشم ، اما با دقت بیشتر تونستم از این اتفاق جلوگیری بکنم و خط پایین کنج رو اصلاح کردم و نفت رو خریدم ...
                          با توجه به فاکتورهای مدنظر پیش ببنی میشه فردا سقف کنج بشکنه و حرکت بالارونده تاییدیه بگیره .... پایان هفته خوبی داشته باشید .....

نظر

• H4 Crude
                            تحلیل مربوط به دیروز ، الان هم زیاد تغییر نکرده

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• درود
                              حقیقت نفت بد کنجی گیر افتاده ، اما خب بازم صبر میکنیم .. کار به هفته بعد کشید ...

نظر

درود
                                نفت خودش رو آماده میکنه برای شکست این کنج و شروع یک روند صعودی ، طبق انتظاری که از روزهای پیش داشتم ، متاسفانه امروز سر یک اشتباه بسیار بچه گانه نزدیک بود برای خودم فاجعه به بار بیاد ، طبق چارت پست پیش ( خط پایین کنج به اشتباه رسم شده بود ) که من رو به اشتباه شدیدی انداخت و میخواستم نفت رو بفروشم ، اما با دقت بیشتر تونستم از این اتفاق جلوگیری بکنم و خط پایین کنج رو اصلاح کردم و نفت رو خریدم ...
                                با توجه به فاکتورهای مدنظر پیش ببنی میشه فردا سقف کنج بشکنه و حرکت بالارونده تاییدیه بگیره .... پایان هفته خوبی داشته باشید .....

فکر کنم یک ریزش تا محدوده41.6-42.2 داشته باشیم استاپ حتما رعایت شود

نظر

پردازش ...
                                X