اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
    شاید این قضیه برای کسانی که long تریدر میکنند بحث مهمی نباشه اما برای کسانی که اسکالپ کارهستند و در short تایم تریدر میکنند اهمیت زیادی دارد بشخصه دیروز بخاطر همین قضیه استاپ خوردم .

نظر خودم براین است که در روند صعودی (نزولی) باید به اخرین کندل صعودی (نزولی)دقت کرد و برای شکست هم همینطور !

دوستان اگر نظری دارند خوشحال میشم بیان کنند.
    دقیقا به همین دلیل که اشاره کردید . از کلوز استفاده میکنم . بهتر بگم از لول حمایت (مقاومت ) شده .
    ضرب المثل معروفی هست : سود را بگیر وکمی از پول را روی میز رها کن .(برگردانم ضعیفه می دونم )

نظر

• gold30

احتمال سل تا1126 وبایین کانال 30 دقیقه اگر از بالا شکسته نشود وجود دارد
      فایل های پیوست شده

نظر

• شادوئی به عظمت NFP در بروکر روسی

احتمالا خیلی ها کال شدند . خدا را شکر طلا نداشتم

ظاهرا در بروکرهای دیگر این شادو دیده نمی شود .

ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 11-07-2014, 05:26 PM
        امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• يك شادو ده دلاري بود كه كسي رو كال نميكنه استاپ ميزنه
          ولي شادو ٢٥ دلاري هم تو يك مين ديديم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
            يك شادو ده دلاري بود كه كسي رو كال نميكنه استاپ ميزنه
            ولي شادو ٢٥ دلاري هم تو يك مين ديديم
            شادوی اول : 13 دلار

شادوی دوم 20 دلار

هر دو شادو در تایم 1 دقیقه زده شده اند

امروز بروکر آلیاری رکورد زد

نظر

• من همون بروکر حساب دارم فقط تایم ام وان یک شادو ده دلاری میبینم تایم 15.30

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                من همون بروکر حساب دارم فقط تایم ام وان یک شادو ده دلاری میبینم تایم 15.30
                ببخشید حواسم نبود که بخاطر nfp متاتریدر را روی دمو ست کرده ام ( بخاطر جنبه روانی )

در حساب ریل این شادو ها نیست . معمولا ریل و دمو این بروکر یکی هست .

خدا را شکر

نظر

• طلا دوشنبه 19 آبان ماه 1393

پیشنهاد : معامله خرید بالای نقطه 1161.00 با تیک پروفیت اول 1195.00 و تیک پروفیت دوم 1203.00

این پیشنهاد برای فرم ایران بورس است

اما امروز تا 1157 نرول میکنه انس
                  زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                  تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                  این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                  هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• تريدرها اكثرا از ١١٦٤ شروع به باي زدن كردن
                    به نظر من هم تو اچ وان ميشه باي كرد

نظر

• gold m30:

[IMG][/IMG]
                      در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• سلام و شب بخیر به دوستان
                        دوستان عزیز کسی میدونه که چرا بازار اونس بین ساعت 1:30 تا 2:30 شب تعطیل هست در حالی که بازار ارز تو این یک ساعت باز هست
                        زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                          gold m30:

[IMG][/IMG]

نتیجه برای این تایم :

[IMG][/IMG]
                          در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• با درود به دوستان و اساتید گرامی

چارت اونس 4 ساعته

شخصا منتظر رسیدن اونس به حدود 950 دلار ( و حتی 900 دلار در هر اونس ) هستم ، اما درصورتی که اونس بخواهد جهت صعودی را در پیش بگیرد ،
                            دلیلی برای ریزش بیشتر از 1131 درنظر ندارم .

با آرزوی موفقیت و شاد کامی
                            شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

• نوشته اصلی توسط Codec 13 نمایش پست ها
                              با درود به دوستان و اساتید گرامی

چارت اونس 4 ساعته
                              شخصا منتظر رسیدن اونس به حدود 950 دلار ( و حتی 900 دلار در هر اونس ) هستم ، اما درصورتی که اونس بخواهد جهت صعودی را در پیش بگیرد ،
                              دلیلی برای ریزش بیشتر از 1131 درنظر ندارم .

با آرزوی موفقیت و شاد کامی
                              با سلام و تشکر خدمت شما دوست گرامی من متوجه قسمت: اما درصورتی که اونس بخواهد جهت صعودی را در پیش بگیرد ، دلیلی برای ریزش بیشتر از 1131 درنظر ندارم, نشدم. سپاسگذار میشم اگر مجدداً توضیح بدید. متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                                با سلام و تشکر خدمت شما دوست گرامی من متوجه قسمت: اما درصورتی که اونس بخواهد جهت صعودی را در پیش بگیرد ، دلیلی برای ریزش بیشتر از 1131 درنظر ندارم, نشدم. سپاسگذار میشم اگر مجدداً توضیح بدید. متشکرم
                                با سپاس

درصورتی که دید من برای نزول اونس تا حدود 900 دلار اشتباه باشه و اونس بخواهد که بعد از تصحیح ( که الان در موج c آن هستین ) روند صعودی رو در پیش بگیره ، از نظر بنده نباید نزول بیشتری داشته باشه و باید بلا فاصله بعد از اتمام موج c بره برای موج 0 و ایجاد موج 1 برای صعود .

به عبارت دیگر :اگر اونس بخواهد در همین محدوده فعلی ، روند صعودی رو در پیش بگیره من هیچ دلیل تکنیکالی به ذهنم نمیرسه که طبق آن ، اونس از کف موج 5 پایین تر بیاد و به 1100 دلار نرسیده ، بخواد بره بالا .

یا بزارید این طوری بنویسم که اگر اونس کف موج 5 را رو به پایین بشکند ، هیچ دلیلی برای افزایش اون متصور نیستم تا اینکه به حدود 950 تا 900 دلار برسه .

بدرود
                                شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

پردازش ...
                                X