اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• طلا چهار شنبه 9 مهر ماه 1393

پیشنهاد : معامله خرید بالای نقطه 1200 با تیک پروفیت اول 1225 و تیک پروفیت دوم 1231

زیر 1200 : تارگت 1192 - 1180
    ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 10-01-2014, 01:01 PM
    امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• gold1h,sell stop;1211 تارگت1199

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
        بنظر میرسد که طلا آماده یک جهش بزرگ است :

[IMG][/IMG]
        در راستای تحلیل بالا و در تایم H4:

[IMG][/IMG]
        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• طلا پنج شنبه 10 مهر ماه 1393

پیشنهاد : معامله خرید بالای نقطه 1204 با تیک پروفیت اول 1225 و تیک پروفیت دوم 1231

زیر 1204 : تارگت 1192 - 1200
          امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
            طلا از نظر من بلند مدت نزول تا 1200 دلار موقعیت مناسب برای خرید از 24 سپتامبر تا 14 نوامبر

در ادامه تحلیل فوق
            به شخصه فکر می کنم اقتصاد امریکا انقدر stable نشده که قدرت داشته باشه1180 رو در کوتاه مدت بشکونه به خصوص با تنش ها اخیر سیاسی در هنگ کنگ و اوکراین ... و به نظرم تا سقف کانال جا داره برای اصلاح با زار کاملا منتظر nfp روز جمعه هست و با buy limit های ست شده در تراز 100 الگوی ab=cd حدود 1195 و همچنین حد ضرر های ست شده زیر 1180 دلار
            اگر nfp فردا خیلی امیدوار کننده باشه که بعید میدونم sell stop های ست شده زیر 1180 بعلاوه stop lost ها میتونه هیجان فروش زیادی ایجاد کنه برای طلای 1000 دلاری ولی همینطور که روی نمودار مشخص کردم و داده های اخیر اقتصادی امریکا حاکی از ناپایداری در روند رونق اقتصادی امریکاست و با تنش های اخیر میشه امیدوار به اصلاح حداقل تا سقف کانال بود

موفق باشید

نظر

در راستای تحلیل بالا و در تایم H4:

[IMG][/IMG]
              فعلاً در مسیر مشخص شده در حال نوسان است و بهترین شرایط برای نوسان گیری برقرار است .

اگر مسیر مورد انتظار را رعایت کرد ، فردا بهترین موقعیت برای خرید طلا خواهد بود

موفق باشید

[IMG][/IMG]

نظر

• من کی رو دارم اینجا میبینم ای خدا !!!!

Ezzal جان ارات داریم داداش

وقتی پست های دوستان قدیم میبینم روحم شاد میشه.

ارادت داریم

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  من کی رو دارم اینجا میبینم ای خدا !!!!

Ezzal جان ارات داریم داداش

وقتی پست های دوستان قدیم میبینم روحم شاد میشه.

ارادت داریم
                  سلام

لطف شما همیشه شامل حال من و دوستان فرومهای مختلف بوده

انشاالله که همیشه لحظاتی خوب و شاد را تجربه کنید

نظر

• اینبار نیز چشم خریداران به تشکیل یک الگوی برگشتی دوخته شده است . الگویی که شانه راست ان تشکیل نشده است

حمایت و مقاومت پیوت های روزانه و هفتگی در این تصویر بوضوح دیده می شود

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• خط گردن الگوی سر و شانه در تایم 1 دقیقه می شکند ؟ و ایا این الگو برای این تایم صحیح هست ؟

بازار جواب میدهد

نظر

فعلاً در مسیر مشخص شده در حال نوسان است و بهترین شرایط برای نوسان گیری برقرار است .

اگر مسیر مورد انتظار را رعایت کرد ، فردا بهترین موقعیت برای خرید طلا خواهد بود

موفق باشید

[IMG][/IMG]

سلام. با تشکر فراوان بخاطر تحلیلتون. سوالی داشتم از خدمتتون . نقطه Fail و نقص تحلیلتون کجا میشه. در واقع حمایت مهم رو کجا میبینید. متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                          سلام. با تشکر فراوان بخاطر تحلیلتون. سوالی داشتم از خدمتتون . نقطه Fail و نقص تحلیلتون کجا میشه. در واقع حمایت مهم رو کجا میبینید. متشکرم
                          سلام

من یکبار دیگر تصویر را با شماره گذاری مد نظرم آپلود کردم .

این خطوط بظاهر ساده مفاهیم عمیقی را دنبال میکند که در ساده ترین انگار،قیمت و زمان و ... در آنها لحاظ شده است .

در این الگو ی مثلثی اندازه موج v نمیتواند از اندازه موج iiiبزرگتر شود و در صورت وقوع ، الگو فیل شده است . بنابراین بهترین نقطه برای خرید طلا همین محدوده 1207 و با استاپ 1200میباشد.

موفق باشید [IMG][/IMG]

نظر

• طلا در کف قیمتی ( محدوده 1190 ) هست ، توقع داشتم با برخورد به این محدودده مثل فنر بالا برگردد ولی رمقی در کار نیست ظاهرا ! البته دلیل اصلی ان قدرت ما فوق تصور دلار هست ! اگر دلار همینطور به روند افزایشی ادامه دهد ممکن است این کف 1190 هم بشکند !

به هر حال فعلا به فروش نباید فکر کرد !

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                              طلا در کف قیمتی ( محدوده 1190 ) هست ، توقع داشتم با برخورد به این محدودده مثل فنر بالا برگردد ولی رمقی در کار نیست ظاهرا ! البته دلیل اصلی ان قدرت ما فوق تصور دلار هست ! اگر دلار همینطور به روند افزایشی ادامه دهد ممکن است این کف 1190 هم بشکند !

به هر حال فعلا به فروش نباید فکر کرد !
                              بنظر من اگر کف 1180 بشکنه ، حتی در تایم هفتگی نیز به صعود نمیتوان امیدوار بود

نظر

• بنظر نرخ بیکاری 5.9 درصدی می تواند تاثیر زیادی در افزایش زود به هنگام نرخ بهره امریکا و پایان اکی کیو 3 داشته باشد

اگر در این بین خبری از اکراین - سوریه - عراق درز نکند

البته رفتن زیر کف قبلی می تواند توسط استاپ هانتر ها هم صورت گیرد

از لحاظ الیوت این رنج را می توان موج 4 در نظر گرفت . این رنج می تواند در جهت روند قبلی بشکند

از نظر کلاسیک نیز نزدیک یک حمایت قوی قرار داریم و فروش خطرناک هست

نظر

پردازش ...
                                X