اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• باسلام وتشکر بابت پستهای زیبا یwaterعزیز ما هنوزمشتاق تحلیل های زیبای شما هستیم امیدوارم من وبچه های فوروم را بی نسیب نگذارید به هرحال درایران مشکلات هست وباید به هرنحوی که شده کنارآمد

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
      سلام

از نقطه مشخص شده 80 پیپ ریزش داشتیم، و بعد فعلاً 200 پیپ رشد..

احتمالاً داره تریدرها رو وارد بای میکنه و بعد ریزش رو شروع میکنه برای زیر 1250، خیلی مراقب باشید

پ.ن:

سخته ولی شایداخرین پستم باشه

یا حق

سلام ابراهیم عزیز همیشه پر پیپ وپرسود باشید

راستی این مبلغ درخواستی از بروکر به حسابت واریز شد ؟؟؟ممنون میشم منم مطلع کنی اگه بشه یک حساب سنگین میخوام در pcm شارژ کنم

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-22-2014, 11:38 PM

نظر

• سلام و درود این احتمال هم دور از دسترس نیست و به عبارتی محتمل تر است باید تا شب صبر کرد و طبق گفته نیمای عزیز در بخش انالیز اخبار و منتظر مینوت بانک مرکزی ماند تا مسیر مشخص شود[/QUOTE] سلام و درود
          ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 05-27-2014, 05:11 PM

نظر

• سلام چه زود میگذرد اونس 1298 و 1308 گفتم استارت خورده شده سل بزن { بشین کنار} 40 دلار شیرین کمتر از ده روز هدف گفتیم 1234 اگر یاد داشته باشید خوب فعلا همین محدود 1264 رو تا 1260 سود گیری کنید نوش جان بای بزن

نظر

• از خداوند بلند مرتبه ومهربان سپاسگذارم از همه دادهایش و ندادهایش سپاسگذارم خداوند من شکرت آمین

نظر

• نوشته اصلی توسط hamon نمایش پست ها
                با چهار تا خط و عدد پولی در نمیاد ترید کردن هنر خاصی هست / بماند تو سقف های اونس هستیم دنبال بای زدن نباش از لحاظ تایمینگ من استارت ریزش اصلی شروع شده سل بزن بشین کنار تا به وقتش فعلا مارکت قصد دو روزه داره همه رو ببره تو بای بعد خوشکل زیرش رو خالی میکنه به دلایلی نمیخواستم پست بزنم ولی از سود دوستان هم وطن خوشحال میشوم
                hamon عزیز ، شما با این تحلیل خود واقعا گل کاشتی ، دست مریزاد .

نظر

• با اجازه استاد بزرگوار آقا مصطفي ... قابل تاملتر ...

اگه ممكنه لطفا در مورد خط utl و نحوه رسم و كاربردش توضيح بديد .

utl gold.jpg

نظر

• سلام
                    سیگنال لایو
                    بیاد حدود 1245 یه حجم دیگه با همون استاپ اضافه میکنم

طبق این به هیچ عنوان پیشنهاد گرفتن پوزیشن نمیکنم، چون خودم آماتورم هنوز.

یا حق
                    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• ببخشيد عكس كوچك شد ! چطوري ميشه تمام صفحه و بزرگ ارسال كرد ؟

نظر

• سلام و درود . به نظر ظرف زمان نزول به پایان رسید و باید دنبال خرید بود

نظر

• سلام
                          طلا 15 مین
                          شاید بخواد لوی جدید بزنه بعد بره بالا

یا حق
                          ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 05-30-2014, 10:57 AM
                          چارلی چاپلین

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                            سلام
                            طلا 15 مین
                            شاید بخواد لوی جدید بزنه بعد بره بالا

یا حق
                            میثم داداش نوش جونت

یا حق
                            چارلی چاپلین

نظر

• سلام
                              طلا 15 مین در ادامه

یا حق
                              چارلی چاپلین

نظر

• در ادامه

برقرار باشید

خطاب به ناظر سایت:
                                سلام
                                اگه قرار باشه پست های من که، طبق قوانین فروم نوشته شده، نمایش داده نشه،
                                درخواست حذف نام کاربری خودم رو دارم

یا حق
                                چارلی چاپلین

نظر

پردازش ...
                                X