اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حذف شد
    تحلیل و بررسی سهام https://telegram.me/khoobnak
    تحلیل بازار جهانی https://telegram.me/mehdikhoobnak

نظر

• نوشته اصلی توسط hamon نمایش پست ها
      ببخشید من تریدر هستم نه تحلیل گر از 1300 هفته گذشته سریع اعلام شروع ریزش دادم گفتم شماره معکوس برای اونس شروع شد هنوز تایپم تمام نشده بود شروع کرد به ریختن امروز هم که دیدید هر دو طرف چه سودی داد / چشم دیگه نظری نمیگذارم تشکر هدفم سود رساندن بود / دنیایی ترید با دنیایی تحلیل فرق میکنه یک تحلیل گر خوب لزوما تریدر خوبی نیست / در ضمن من از استاپ هم استفاده نمیکنم و روش تریدم فرق میکنه فقط سل و بای رو میشناسم نه عدد ردیف کردن 123456098765

سلام بر دوست عزیزمان هامون
      پیشنهاد میکنم یه تاپیکی جداگانه باز کنید و در انجا سیگنالها رو قرار بدید تا به این ترتیب هم به دوستان کمک کرده باشید و هم نظم باقی تاپیکها بهم نخوره
      ممنون جسارت منو ببخشید
      یا خدا

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط morteza.khabazian نمایش پست ها
          سلام
          نظر من در مورد انسhttp://forum.broker-fa.com/f31/%D8%A...79/#post128912
          این تحلیل هر سه تارگت رویت شد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamon نمایش پست ها
            ببخشید من تریدر هستم نه تحلیل گر از 1300 هفته گذشته سریع اعلام شروع ریزش دادم گفتم شماره معکوس برای اونس شروع شد هنوز تایپم تمام نشده بود شروع کرد به ریختن امروز هم که دیدید هر دو طرف چه سودی داد / چشم دیگه نظری نمیگذارم تشکر هدفم سود رساندن بود / دنیایی ترید با دنیایی تحلیل فرق میکنه یک تحلیل گر خوب لزوما تریدر خوبی نیست / در ضمن من از استاپ هم استفاده نمیکنم و روش تریدم فرق میکنه فقط سل و بای رو میشناسم نه عدد ردیف کردن 123456098765

با تشکر از شما دوست عزیز

ضرب المثلی هست که میگه ماهی به من نده ماهیگیری را به من بیاموز

موفق باشی

نظر

• با سلام
              http://forum.broker-fa.com/f31/%D8%A...79/#post129217

نظر

• با توجه به اصلاح ریزشی نسبتا تند قیمت طلا در روزهای گذشته و ابرخورد اکنون با این خط روند ریزشی..احتمال برگشت قیمت دوباره وجود دارد..گرچه ممکن است ضعیف باشد

نظر

• درود به دوستان گرامی

به نظر من ، تصحیح موج 4 تمومه و موج 5 داره شروع میشه .

خط سبز روشن رو ندید بگیرید چون خرید خودمه .

برای رشد قیمت ، هدف بعدی خط سیاه پر رنگ هست که در چارت روزانه اومده ( عکس اول )
                  و برای خرید سریع هم چارت 4 ساعته رو پیوست میزارم ( عکس دوم ) که امید وارم راه گشا باشه .

4 ساعته

یاحق
                  شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

• تحليل طلاي داخلي
                    انتظار دارم از يكي از 2 ناحيه هگرايي فيبوناتچي 470 يا 480 طلاي آبشده ريزش نمايد

نظر

• Gold Daily

قیمت همزمان روی خظ روند نزولی کوتاه مدت و خط میانی چنگال قرار دارد
                      در صورت عدم توانایی در شکستن این سطح نزول تا 1260 تا یکم May دور از انتظار نیست
                      و در صورت شکستن این سد تارگتهای 1378 و 1408 که احتمال تشکیل الگوی Shark است محتمل ترند.

ویرایش توسط farshidu : https://www.traderha.com/member/12365-farshidu در ساعت 04-28-2014, 11:44 AM

نظر

• یه ریز رو طلا اومدم

یا حق
                        چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                          یه ریز رو طلا اومدم

یا حق
                          سبک کردم، منتظر شکست کف قبلی

چارلی چاپلین

نظر

• نمیخواستم فرسایشی بشه، بستم
                            چارلی چاپلین

نظر

• هنرمند...

نظر

• اونس در حال حاضر 91 جای خوب از 88 تا 83 پله ایی بای بچین با مدیریت سرمایه تی پی1321 / نمیخواستم پست بزنم ولی از سود کردن دوستان خوشحال میشوم دیروز هم میخواستم دو تا فروش و خرید خوب بگم اما ^ بماند با دو تا خط و عدد ردیف کردن کسی پول دار نمیش
                                ویرایش توسط hamon : https://www.traderha.com/member/14669-hamon در ساعت 04-29-2014, 12:19 PM

نظر

پردازش ...
                                X