اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    نتیجه:

در ادامه:
    نتیجه:
    در الگو خرچنگ عمیق به هدف اول خود رسید هدف دوم ان در1330 است اگر که محدوده1330-1333 حمایت شود در کوتاه مدت امکان افزایش قیمت 1345-1353 است و اگر این محدوده 1330شکسته شود اولین هدف قیمت 1320 وسپس1310 می باشد

نظر

• Gold Weekly

نظر

• سلام ودرود

به نظر روند کوتاه مدت همچنان سل است وبا شکست حمایت 1320 قدرت فروش بیشتر می شود وهدف ان در کوتاه مدت1310 است

نظر

• سلام

از دید تکنیکالی کف قیمت طلا 1304 و سقف موج صعودی بعدی 1560 بنظر میرسه هر چند اینروزها به جهت اتفاقات سیاسی،، ارزها حرکات غیر معقول هم از خودشون نشون میدهند

راستی نمیدونم مجاز به گذاشتن پست در این تاپیک بودم یا نه؟؟

علت این فکر اینکه بعد از گذاشتن پست چشمم افتاد به بالای صفحه و دعوت از برخی اساتید محترم

اگر مجاز نبودم اشتیاهم را به بزرگی خودتون ببخشید

این اصلاح دوم هست چون تذکر یک مورد را ضروری میبینم

قیمت طلا در تایمهای زیر 4 ساعت 1304 هست ولی در تایم روزانه کف 1200 هست
          حالا در 1304 باید دید موج صعودی اولی به چه بلندی زده میشه ایا میتونه قیمت را به سقف 1560 پرتاب کنه یا موج صعودی کوتاه زده میشه

اگر کوتاه زده شد بسته به اتفاقات سیاسی،،معلوم میشه که میخواد بره کف تایم روزانه را بزنه
          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-24-2014, 05:43 PM
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
            سلام

از دید تکنیکالی کف قیمت طلا 1304 و سقف موج صعودی بعدی 1560 بنظر میرسه هر چند اینروزها به جهت اتفاقات سیاسی،، ارزها حرکات غیر معقول هم از خودشون نشون میدهند

راستی نمیدونم مجاز به گذاشتن پست در این تاپیک بودم یا نه؟؟

علت این فکر اینکه بعد از گذاشتن پست چشمم افتاد به بالای صفحه و دعوت از برخی اساتید محترم

اگر مجاز نبودم اشتیاهم را به بزرگی خودتون ببخشید
            درود وسلام

استاد خواهش می کنم این چه حرفی است می فرمایید اتفاقا همگی بچه های فروم از تجربیات شما استفاده می کنیم همه تاپیک متعلق به شما اساتید است ارزوی سلامتی وموفقیت برایتان دارم
            ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 03-24-2014, 05:44 PM

نظر

• دوستان خواهش می کنم از جناب موسوی از بالای تاپیک دعوت به عمل اورید همین الان اقا مصطفی وجناب موسوی را زدم فقط اقا مصطفی تایید شددیگه هر کار کردم تایید نمی شود با تشکر
              ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 03-24-2014, 05:52 PM

نظر

• عزیز دل این مسائل از نظر من اصلا اهمیت نداره هر چند بزرگواری شما را نشون میده

دوستان در اصلاح دوم کلمه کف در اول جمله را فراموش کردم بنویسم بهش اضافه کنید تا جمله معنی داشته باشه

اره منظورم این بود که قیمت به کف تایمهای زیر 4 ساعت داره نزدیک میشه ،، اونجا اولین موج صعودی تکلیف روند بعدی در تایم بالا را نشون خواهد داد ،،اگر موج کوتاه تر از 100 پیپ بود معلومه توان صعود به سقف روزانه را نداره و میره کف روزانه را میزنه ( این هم یک نوع تحلیل میتونه باشه )

ممنون از همه به ویژه جناب گلد

نظر

• سلام...

من که میگم طلا میخواد تا قیمت 1285.42 پایین بیاد تا الگویه 5-0 رو تکمیل کنه.

در حال حاضر یکم حرکت طلا گنگ شده و ترید روش شاید خیلی مناسب نباشه.

نظر

دوستان خواهش می کنم از جناب موسوی از بالای تاپیک دعوت به عمل اورید همین الان اقا مصطفی وجناب موسوی را زدم فقط اقا مصطفی تایید شددیگه هر کار کردم تایید نمی شود با تشکر
                    خودم موفق به دعوت جناب اقای دکتر عزیز شدم مشکل اینجا بود که من فقط فامیل را می زدم وقتی اسم را هم زدم درست شد موفق باشید

نظر

• http://talanama.com/%d8%aa%d8%ad%d9%...-%d8%a8%d8%a7/

فرستاده شده از GT-I8552ِ من با Tapatalk

نظر

سلام ودرود

به نظر روند کوتاه مدت همچنان سل است وبا شکست حمایت 1320 قدرت فروش بیشتر می شود وهدف ان در کوتاه مدت1310 است

نتیجه:

محدوده 1310 مشاهده شد

نظر

• دو تا مویینگ 21 و 13 را روی چارت بگذارید وقتی قیمت رو به بالا هر دو مویینگ را شکست میتوان گفت قیمت میخواد موج جدید صعودی بزنه . تایم 4 ساعته

نظر

• نوشته اصلی توسط کیمیا نمایش پست ها
                            دو تا مویینگ 21 و 13 را روی چارت بگذارید وقتی قیمت رو به بالا هر دو مویینگ را شکست میتوان گفت قیمت میخواد موج جدید صعودی بزنه . تایم 4 ساعته
                            سلام

اقا کیمیا من به شخصه از مووینگ استفاده نمی کنم ولی یک نکته را خدمت شما عرض کنم اصولا در تایم های پایین و کوتاه مدت در استفاده از مووینگ ها از پریود پایین نباید استفاده کرد شما این دوپریود را در چارت بررسی کنیددرصد خطا ان بالا است وشما را دچار اشتباه در تشخیص روند می کند واگر هم خواستید کوتاه مدت استفاده کنید از پریود بالا مثل 50-100-200 استفاده کنیدواگر هم خواستید از پریودها با دوره پایین استفاده کنید در تایم های بالا به کار بگیرید موفق باشید

نظر

• تایم 4 ساعته برای من تایم بالاست

نظر

• چناب کیمیا سلام دوست عزیز

همانگونه که از تعداد و متن پستتون بنده متوجه شدم دز این وادی تازه کار هستید ( که صد البته ممکنه اشتباه کرده باشم و تازه اگر اینگونه باشه خوشا به سعادتت ) ،، دز هز صورت میخوام یک پیشنهاد میلیون ذلاری بهت بکنم که اگر پذیرفتی مطمن باش پس از یکسال نخواهی تونست از پس شمردن پولهات بر ائی ،،یعنی اموزش بیشتر و اندیکاتوز ها و زوش های مختلف را رها کن و هیج فورومی نرو ،،فقط با همین دو موینگ و اگه یک استوک و یا مکدی هم بهش اضافه کنی و تایمت زا هم از 4 ساعت کمتز نکنی ،، همین .و همین ،،

خیلی سخته باور کنم به پیشنهادم عمل کنی ،، ولی گذشت زمان صحت عرض بنده را بهتون ثابت میکنه جون هر چه بیشتر در این وادی کند و کاو کنیم بیشتر خزابکاری خواهیم کرد ،، مثلا همین اندیکاتوز به خوبی موینگ زا دیگه قابل نمیدونیم و هز روز دنبال روش دیگر ،،

ضمنا نگو حالا بذار روش های دیگر را هم بیاموزم ،،فوقش اینه که یکسال دیگه برمیگردم به همین جائی که الان هستم ،، ولی اینگونه نخواهد شد ،، چون فکرمون از بس پز میشه از موارد متعدد که نمیتونیم از شزشون خلاص بشیم

ذر هر صورت ارزوی موفقیتتو دارم
                                ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-24-2014, 10:17 PM

نظر

پردازش ...
                                X