اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام یک موقعیت عالی روی طلا
    ریتریس از لول 50درصد و تشکیل یک کف دوقلو
    شکست خط ترند 1و 2 و3
    شکست و خروج از مثلث

شکست لول 38 درصد

شکست مقاوت یکم روزانه

حداقل 38 دلار تو گلوش گیر کرده تاگت اول1360

و تارگت دوم هم 1425

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3744729411.gif
    ویرایش توسط اوپانیشاد : https://www.traderha.com/member/5664-اوپانیشاد در ساعت 11-06-2013, 06:07 PM
    یادمان باشد :
    کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

با عرض معذرت خواهی از جناب یزدی و سایر دوستان

این تاپیک اختصاصی آقای یزدی می باشد دوستان لطف کنند نظرات شخصی خودشون رو در بخش عمومی قرار بدند تا تاپیک از مسیر خودش منحرف نشه

با عرض پوزش از آقای یزدی (لطفا این پست من رو هم به عنوان اسپم پاک کنید)
      تحلیل و بررسی سهام https://telegram.me/khoobnak
      تحلیل بازار جهانی https://telegram.me/mehdikhoobnak

نظر

• به نظر شما کدام یکی از این شمارش ها صحیح است ؟

نظر

• به نظر من اولي ميتونه درست تر باشه البته به قول دوست واستادم آقاي nimati (شايد)......

نظر

• نوشته اصلی توسط khokhioo نمایش پست ها
            سلام به همه دوستان
            با رخصت از همگی افتخار این رو دارم که اولین پست خودم رو در این سایت درج کنم
            امیدوارم که نظم مطالب دوستان به هم نخوره و فرصت این رو داشته باشم تا در محضر شما اساتید گرامی شاگردی کنم

با توجه به اینکه کراس کیجن.سن و خط آبی رنگ رو در منطقه مشخص شده بر روی نمودار 4 ساعته اونس طلا شاهد بودیم، انتظار داریم که ترند نزولی داشته باشیم

اما با توجه به اینکه کیجن.سن میانگین high و low در 26 دوره قبل هست، و در صورت عدم تثبیت یک high یا low جدید به صورت خطی افقی در میاد، و کندل ها رو به سمت خودش جذب میکنه، باید انتظار یک اصلاح رو به بالا رو در ابتدا داشته باشیم

چرا که از اونجایی که تثبیت یک high جدید بعید به نظر میرسه و کندل ها بر روی میانگین 103 دوره.ای high و low (خط بنفش) حمایت شدن، این انتظار حرکت رو به بالا انتظار بی جایی نیست

از لحاظ زمانی هم به نظر میاد با توجه به اینکه های در 26 دوره قبلی همون های در 16 دوره قبلی هستف کیجن.سن نهایتاً در 10 کندل بعدی به صورت افقی باقی بمونه و لذا تارگت مشخص شده در محدوده 1327-1335 باید نهایتاً طی 10 کندل بعدی دیده بشه

اما در اون ناحیه میشه با مشاهده نشانه.های بازگشتی اقدام به گرفتن پوزیشن sell نمود. چرا که شکست سطح 1335 یعنی حرکت به سمت 1289. زودترین زمان رسیدن به این هدف میتونه 20 کندل با آخرین کندل فعلی فاصله داشته باشه.

سعی کردم شکل گیری یک الگوی ab=cd رو هم روی شکل نشون بدم که از لحاظ تارگت با یک ab=cd وارونه هم پوشانی داره و کلاستر قیمتی خوبی رو تشکیل داده

پوزیشن محتمل میتونه به این صورت set بشه:

sell limit @ 1331; tp1= 1302; tp2= 1290; sl= 1342

توصیه بنده بررسی رفتار قیمت در سطح مورد نظر و سپس اقدام به گرفتن پوزیشن است. بنده خودم با حد ضررهای بزرگتر از وضعیت نرمال روی اونس ترید می.کنم چرا که معتقدم اونس نوسانات لحظه.ای برای شکار حد ضررها، بیش از سایر آپشن ها دارد و لذا انتخاب حد ضرر کاملاً وابسته به روحیات تریدر است.

اینم چارت فعلی

و طبق تحلیل عمل کردن اونس

نظر

• دوستان چه روشی برای تحلیل طلا روزانه ازهمه بیشتر جواب میده

نظر

• اونس 2 محدوده بسیار مهم مقاومتی پیش رو دارد ، 1273 الی 5 و 1265 الی 7 و هر دو اینها بسیار قوی هستند ، منطقه اول فشردگی شدید تراز های فیبو و منطقه دوم کف خط روند چارت هفتگی هست .انتهای موج 5 فعلی یکی از اینها هست و برگشت خیلی خوبی میتواند شکل بگیرد .

پست 1 ماه پیشم رو چارت هفتگی رو مد نظر داشته باشید که چه تارگتهای بالایی داشت .

در ضمن نفت هم آرایش انتهای نزول را به خود گرفته .

نظر

• نظر

• با توجه به تعداد کندلهایی که در فاز ریزش سپری شدند و فروشندگان نتوانستند کف قیمتی 1251 را شکسته و عبور کنند. با توجه به برخورد به فیبو 88.6 درصد و تشکیل الگوی خفاش و واگرایی شدید. دو روش زیر برای ورود به معامله خرید وجود دارد.

1. ورود با ریسک پذیری بیشتر . ورود به معامله خرید قبل از شکست خط روند نزولی (استاپ 1251 ورود 1264 تی پی 1329)

2.ورود به معامله خرید پس از شکست خط روند نزولی و عبور قیمت از سقف قبلی (استاپ 1251 ورود1287 تی پی 1329)

[IMG][/IMG]
                    .

نظر

• در ادامه تحلیل دوستان..... طلا روزانه.....
                      شاهد ریتم کند فروش هستیم که ما رو قانع میکنه که در یک فاز اصلاح در قالب کانال نزولی هستیم... در این شرایط به دنبال فرصتهای خرید هستیم اما به نظر میاد تا محدوده زمانی مشخص شده باید محتاطانه تر دست به خرید بزنیم و برای تریگر ورود تا اون زمان از تحلیل جناب mehdi3663 در پست قبل استفاده میکنم

https://t.me/peymanhajati

نظر

• اگه دوستان و اساتید نظر بدن و راهنمایی کنن ممنون میشم.....طلا ماهانه...آیا در ابتدای موج 5 صعودی هستیم؟؟؟؟؟؟؟واگرایی مخفی صعودی (3-5)درست تشخیص داده شده؟

https://t.me/peymanhajati

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
                          اگه دوستان و اساتید نظر بدن و راهنمایی کنن ممنون میشم.....طلا ماهانه...آیا در ابتدای موج 5 صعودی هستیم؟؟؟؟؟؟؟واگرایی مخفی صعودی (3-5)درست تشخیص داده شده؟
                          واگرایی مخفی در کف هست . چطور میتونه مربوط به 3-5 باشه؟

ضمنا موج 4 بایستی نسبتهای قیمتی و زمانی خودش را با امواج 2 و 3 رعایت کنه. بنظرم درین موجشماری نسبتها رعایت نشدند.
                          .

نظر

• خطوط روند، مقاومت ها و حمایت های ساده

نظر

• دید من از طلا در تایم هفتگی خرید بلند مدت و صعود از همین نقطه

سلام به همه

این دید من از طلا در تایم هفتگی هست و فکر میکنم دیگه باید با این سطح ها برای مدتها خداحافظی کرد البته به دوستان پیشنهاد نمیدم بر اساس این دید دست به معامله بزنن بالاخره تحلیل هست با احتمال بالا هر چند ریسک به ریوارد خوبه ولی احتیاج به صبر دارد.

نظر

• سلام کاظم جان

به نظرم هنوز طلا جای ریختن داره مخصوصا امروز ولی اینکه به استاپ شما برسه یا نه دیگه با بزرگان بازار

موفق و پیروز باشی

نظر

پردازش ...
                                X