اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    فروش راببند خرید بگیر روند صعودی است
    ممنون میشم اگر دلایلتون را بفرمایید. تکنیکال یا فاندمنتال؟

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Pipuniversity نمایش پست ها
      سلام

سناریو زیر محتمل تر هست یعنی یک صعود دیگر بعد ریزش نهائی، که دلایلش را هم تا حدودی توضیح داده ام

سلام جناب موسوی . طلا تا محدوده 1277 افزایش داشت و روی برسی من باید شاهد ریزش به حمایتهای 1245-1222-1205و1175 دلار باشیم. من در 1270 فروش بلند مدت گرفتم و قصد نگه داری دارم. فقط نکته ای که مرددم کرده این هست ظاهرا بر اساس اخبارها تقاضای فیزیکی طلا برای سرمایه گذاری افزایش یافته. البته همیشه پایان روندهای بلند مدت طلا از این گونه اخبار زیاد میدن اما اینبار یکن مردد ام. بنظر شما طلا از چه محدوده ای به بالا کاملا صعودی بلند مدت میشه و تارگتهای پایین لغو میشن. مورد سوالم مثال افزایش سال 2010 هست که بخاطر نابسامانی اقتصادی افزایش زیاد و سریعی از 1200 به 1800 داشتیم? قبلا از جواب شما متشکرم

نظر

فروش راببند خرید بگیر روند صعودی است

اینها دلایل من برای ریزش هست که با کمک چارت یکی از دوستان تصمیم به فروش گرفتم. اگر ممکن هست شماهم دلیل تکنیکی یا فاندتون را بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها

اینها دلایل من برای ریزش هست که با کمک چارت یکی از دوستان تصمیم به فروش گرفتم. اگر ممکن هست شماهم دلیل تکنیکی یا فاندتون را بفرمایید.

وقتی در یک روند بلند مدت صعودی قرار داری به فکر فروش نباش مگر اینکه به شما اجازه ورود به فروش بدهد این دلایل گفتی هیچ کدام به شما اجازه فروش را نمی دهد برعکس باید روی خرید باشی

نظر

وقتی در یک روند بلند مدت صعودی قرار داری به فکر فروش نباش مگر اینکه به شما اجازه ورود به فروش بدهد این دلایل گفتی هیچ کدام به شما اجازه فروش را نمی دهد برعکس باید روی خرید باشی
            طلا وقتی 1198، 1304، 1045 بود کی اجازه ورود داد? شما فقط یک کلمه میگید بخرید ! حتی تارگت یا استاپ یا نمودار صعودی نمیدید. اگر دارید زحمت میکشید مشورت میدید باید با برهان باشه. والا کسی به صحبت شما توجه نمیکنه مگر اینکه بخواد یک فرد غریبه براش قمار کنه. جناب آقای یزدی در همین فروم بزرگواری کردن و نمودار صعودی خودشان را ارسال کردن. شما هم همین زحمت را بکشید ممنون

فرستاده شده از GT-I8552ِ من با Tapatalk
            ویرایش توسط sofe : https://www.traderha.com/member/15062-sofe در ساعت 06-12-2016, 11:56 AM

نظر

• طلا خریدنیه
              تو اصلاح نفروشید
              قرار که نیست طلا و یورودلار تا ابد مخالف هم حرکت کنن
              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
              There is also a time to buy and a time to sell
              !

Rocco fund
              13:21 26.12.2016

نظر

همان طور گفتم تمام این دلایل فرمودید انس را صعودی نشان میدهد وگفتم فروش هایتان راببندید انس هم اکنون1309

نظر

سلام جناب موسوی . طلا تا محدوده 1277 افزایش داشت و روی برسی من باید شاهد ریزش به حمایتهای 1245-1222-1205و1175 دلار باشیم. من در 1270 فروش بلند مدت گرفتم و قصد نگه داری دارم. فقط نکته ای که مرددم کرده این هست ظاهرا بر اساس اخبارها تقاضای فیزیکی طلا برای سرمایه گذاری افزایش یافته. البته همیشه پایان روندهای بلند مدت طلا از این گونه اخبار زیاد میدن اما اینبار یکن مردد ام. بنظر شما طلا از چه محدوده ای به بالا کاملا صعودی بلند مدت میشه و تارگتهای پایین لغو میشن. مورد سوالم مثال افزایش سال 2010 هست که بخاطر نابسامانی اقتصادی افزایش زیاد و سریعی از 1200 به 1800 داشتیم? قبلا از جواب شما متشکرم

ببخشید مدتی سر نزده بودم

در تصویر تحلیل قبلم طلا تا حوالی 1300 که رسم شده بالا رفته ،، ولی الان که چک کردم کمی بالاتر هم جا داره بره

تصویری که خودتون گداشتید خیلی علمی و تکنیکی و قابل قبوله

خواهشا روی پاسخ بنده به جهت کمبود وقت برای مراجعه حساب نکنبد یعنی نمیخوام حمل بر بی ادبی و بی اعتنائی بشه

افرین بر شما

موسوی
                  ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-17-2016, 12:06 PM
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نظر

همان طور گفتم تمام این دلایل فرمودید انس را صعودی نشان میدهد وگفتم فروش هایتان راببندید انس هم اکنون1309
                      ممنون از نظرتون اما بنظر من طلا از ۱۲۸۰ استثنا بالا رفت که باید برمیگشت. فروشها را که نبستم فقط در ۳۱۳ مجدد فروش گرفتیم میانگینم شد ۱۲۹۵ . با استاپ خودش رو فروشم میمونم
                      نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها

نظر

• سلام میخاستم یه فایل ex4 را به mq4 تبدیل کنیدخیلی نیاز فوری دارم

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط afzali1994 نمایش پست ها
                          سلام میخاستم یه فایل ex4 را به mq4 تبدیل کنیدخیلی نیاز فوری دارم

ممنون
                          به هیچ وجه نمیشه. من دو سال پیش میخواستم اینکارا کنم دو ماه پیگیری کردم از تمام فورومها داخلی و خارجی. بازم تلاشتونو بکنید

نظر

به هیچ وجه نمیشه. من دو سال پیش میخواستم اینکارا کنم دو ماه پیگیری کردم از تمام فورومها داخلی و خارجی. بازم تلاشتونو بکنید

اخه یه پستی دوستان گذاشتند که تبدیل میکنند وبرای چندتا ازدوستان تبدیل کردند...

نظر

• نوشته اصلی توسط afzali1994 نمایش پست ها
                              اخه یه پستی دوستان گذاشتند که تبدیل میکنند وبرای چندتا ازدوستان تبدیل کردند...
                              در واقع شما قصدتون هست که از فایلتون در متا 5 استفاده کنید درسته؟

نظر

در واقع شما قصدتون هست که از فایلتون در متا 5 استفاده کنید درسته؟
                                ن میخام متاتریدر 4 استفاده کنم و اینکه محدودیتشا بردارم.فایل اصلیشا میخام یعنی mq4

نظر

پردازش ...
                                X