اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
    -------------------------------------------------------
    سلام عزیزم.
    میشه خواهش کنم واسم بگید این که گفتید 1244 مال قبل و چند روز پیش هست یا آینده رو میگید .آخه چند روز قبل طلا تا 1233 رسید ولی متاسفانه برگشت والان 1207 رسیده میخواستم ببینم آیا دوباره میره بالا یا نه.مرسی خیلی لطف کردین
    ---------------------
    وای که از دست این طلا دارم دیونه میشم به قول خانم حمیرا جون ((مگه صدا م نمیرسه یکی به دادم برسه زندونی غربت شدن دیگه بسه دیگه بسه......)) منم واقعا خسته شدم از این طلا اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد یه روز بالا میره یه روز پایین میره.
    در حال حاضر شما وارد فاز احساسیتون شدید و هیچ تصمیمی نمیتونید بگیرید. مطمئن باشید حتی اگر همین الان انس هم واسه نیم ساعت به 1300 دلار برسه نمیبندینش و منتظر 1350 میشید و در نهایت مجدد در ضرر میرید. وقتی 1220 بود میتونستید یک لحظه فکر کنید انس 1000 شده و شما کال مارجین شدین و همون موقع با 50 دلار ضرر میبستین و با مابقی حسابتون حق تصمیمگیری داشتید. من از حالا به شما نوید کال شدن حسابتون رو میدم چه با این تریدتون چه با تریدهای آیندتون. چون دارید کاملا احساسی برخورد میکنید. یک توصیه براتون دارم. خیلی محاوره ای میگم, هر وقت زمان تصمیم گیری (( دلتون )) میخواست بازم بره بالا یا بازم بره پایین, دقیقا زمان بستن تریدتون هست چه با سود چه با ضرر. پس ببینید دلتون چی میگه باهاش لجبازی کنید. دل و احساس بقول بازاریان چپ زنند. امیدوارم بتونید از این شرایط خارج بشید

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
      در حال حاضر شما وارد فاز احساسیتون شدید و هیچ تصمیمی نمیتونید بگیرید. مطمئن باشید حتی اگر همین الان انس هم واسه نیم ساعت به 1300 دلار برسه نمیبندینش و منتظر 1350 میشید و در نهایت مجدد در ضرر میرید. وقتی 1220 بود میتونستید یک لحظه فکر کنید انس 1000 شده و شما کال مارجین شدین و همون موقع با 50 دلار ضرر میبستین و با مابقی حسابتون حق تصمیمگیری داشتید. من از حالا به شما نوید کال شدن حسابتون رو میدم چه با این تریدتون چه با تریدهای آیندتون. چون دارید کاملا احساسی برخورد میکنید. یک توصیه براتون دارم. خیلی محاوره ای میگم, هر وقت زمان تصمیم گیری (( دلتون )) میخواست بازم بره بالا یا بازم بره پایین, دقیقا زمان بستن تریدتون هست چه با سود چه با ضرر. پس ببینید دلتون چی میگه باهاش لجبازی کنید. دل و احساس بقول بازاریان چپ زنند. امیدوارم بتونید از این شرایط خارج بشید
      ------------------------------------------
      سلام عزیزم.
      مرسی از راهنماییتون .ولی عزیزم نه به خدا اینطور که فکر میکنید نیستم من اگه الان به 1270 برسه سریع میبندمش از خیر سود هم گذشتم نمیخوامش فقط دوست ندارم ضرر کنم وپولم کم بشه خب. تازه یه چیز جالب .من به هر کدوم از دوستام یا اساتیدم میگم طلا 1270 رو بای زدم همه تعجب میکنن میگن تو چه دختر صبوری هستی الان فکر کنم حدود دو ماه میشه صبر کردم و هیچ کاری نکردم حتی یکی از دوستام میگفت خیلی خیلی کم در حد صدم ارزها رو خرید فروش کن تا یکم سود کنی ولی من ترسیدم و ارزها رو نمیدونستم ونکردم.فقط منتظر شدم .
      در هر صورت مرسی ممنونم از راهنماییتون سعی میکنم اگه نجات پیدا کردم بعدا احساسی و الکی خرید نزنم.مرسی

نظر

• با سلام
        لیدا خانم به نظر من با اجازه اساتید تا 29 ژوئن که نشست فدرال هست طلا روندش نزولی یعنی هر بالایی فروش داره (از لحاظ تکنیکالی هم صعودی که از 1142 تا اینجا داشتیم کارکشن اصلاحی به حساب می آید)پس
        امشب احتمالا یه بالایی دوباره میزند شما سریع معامله ات را هج کن یعنی فروش جداگانه بگیر دو حالت داره یا اینکه میره واسه 1270 شما که در یک اصلاحی فروش را می بندی (که احتمالش کم است و کلا تا 29 ژوئن فروش مشکلی نداره) یا اینکه زیر 1200 میره و میره واسه تارگت 1100 که همه منتظرشند که در این حالت به فروشات اضافه میکنی تا 1100 در آنجا فروشها را می بندی و از آنجا دیگه اکثرا خریدار طلا می شوند با توجه به تکنیکال که اتمام موج 5 است
        وطلا میره واسه حداقل 1300موفق باشید(نظر شخصی)(یه نکته هم گفته باشم سه هفته هست که اسپایدر داره خالی میکنه و 20 تن خالی کرده که این چند ماه سابقه نداشته)

نظر

• فایل های پیوست شده

نظر

• فایل های پیوست شده

نظر

سلام عزیزم.
              مرسی از راهنماییتون .ولی عزیزم نه به خدا اینطور که فکر میکنید نیستم من اگه الان به 1270 برسه سریع میبندمش از خیر سود هم گذشتم نمیخوامش فقط دوست ندارم ضرر کنم وپولم کم بشه خب. تازه یه چیز جالب .من به هر کدوم از دوستام یا اساتیدم میگم طلا 1270 رو بای زدم همه تعجب میکنن میگن تو چه دختر صبوری هستی الان فکر کنم حدود دو ماه میشه صبر کردم و هیچ کاری نکردم حتی یکی از دوستام میگفت خیلی خیلی کم در حد صدم ارزها رو خرید فروش کن تا یکم سود کنی ولی من ترسیدم و ارزها رو نمیدونستم ونکردم.فقط منتظر شدم .
              در هر صورت مرسی ممنونم از راهنماییتون سعی میکنم اگه نجات پیدا کردم بعدا احساسی و الکی خرید نزنم.مرسی
              یه استاپ روی 1150 بزار ! احتمال داره دوباره 1270 و ببینه ... تو تایم روزانه کندل های برگشتی قوی دیده میشه که میشه صعود امید وار بود . ولی زمان میبره !

نظر

• سلام
                منتظر کف جدید طلا تو تایم پایین

یا حق
                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

سلام عزیزم.
                  شما خیلی سر این خرید طلا روی 1270 تعصب و لجاجت داری. تریدری که برای پوزیشنش حد سود و ضرر نداشته باشه محکم به نابودی 100 درصد سرمایشه اشه. شما با اصرار و انتظار برای رسیدن قیمت طلا به 1270 دلار فرصت های خرید و فروش بسیار زیادی رو در این مدت از دست دادی.این صبور بودن شما نیست این لجاجت و یک دندگی شما در تریده. سمی مهلک و نابودگر برای تریدر.صبور بودن تعریف خودشو در ترید داره. صبور بودن موقعی معنی میده که شما برای ورود به موقعیتی صبر کنید و در زمان و قیمت مناسب وارد بشید. صبور بودن یعنی اینکه شما در معامله ات حد سود و حد ضرر تعیین کنی و تا زمانی که به یکی از این دو نقطه ضرر یا سود نرسید صبور باشی و معامله رو نبندی. متاسفانه با این دیدی که نسبت به ترید داری دیر یا زود کال میشی.
                  به فرض اینکه قیمت طلا مجددا به 1270 برسه و قول بدی این بار طمع نکنی و معامله رو سر به سر ببندی ولی دفعه دیگه هم این اشتباه رو تکرار می کنی و این عمل به شما جسارت تکرار اشتباه مشابه رو میده. شما داری با این کار ذهن معامله گری خودت رو به سمت یکدندگی سوق می دی...راهی که داری میری 100 درصد اشتباه و ویرانگره.این شیوه معامله شما مصداق یا مرگ یا زندگیه! ذهنت رو سوق دادی به اینکه یا قیمت حتما به 1270 میرسه و معامله رو روی این قیمت می بندم یا اینکه کلا اصلا کال میشم و کل سرمایه امو از دست میدم. کاملا تفکر قمارگونه داری. اصلا به نظر بنده شما تریدر نیستی و صرفا جهت تفریح و سرگرمی معامله می کنی.
                  ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 05-20-2015, 06:45 PM
                  انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

سلام عزیزم.
                    به نظر بنده هم شما همینجا معاملتو ببند...حتی اگه طلا به 1270 هم برسه مطمعن باش بالاخره کال مارجین میشی...بزرگان این بازار در شروع یادگیریشون بارها کال مارجین شدن چه برسه به شما که اصلا در شروع یادگیریت هیچ قاعده و اصولی رو رعایت نکردی...

یه تریدر با اینده موفق ابتدا اموزش میبینه کتاب های زیادی رو مطالعه کرده و از تجربیات دیگران استفاده میکنه بعد از یه سال کار تو دمو و چندین بار کال کردن حساب و بالاخره موفق شدن به رسیدن به سود مستمر یه استراتژی واسه خودش پیاده میکنه و یه حساب واقعی میسازه و بعدش دوباره چندین بار کال میشه...تازه میفهمه حساب واقعی یچیز دیگست و باید روی روان و مدیریت سرمایش کار کنه و در اخر میفهمه که راه سود گرفتن از این بازار مدیریت سرمایست....شما چه بخوای چه نخوای باید این مسیر رو طی کنی ولی اگه لجبازی کنی و کار خودتو کنی عمر و وقت و مالتو به باد فنا میدی

نظر

• نوشته اصلی توسط saied نمایش پست ها
                      با سلام
                      لیدا خانم به نظر من با اجازه اساتید تا 29 ژوئن که نشست فدرال هست طلا روندش نزولی یعنی هر بالایی فروش داره (از لحاظ تکنیکالی هم صعودی که از 1142 تا اینجا داشتیم کارکشن اصلاحی به حساب می آید)پس
                      امشب احتمالا یه بالایی دوباره میزند شما سریع معامله ات را هج کن یعنی فروش جداگانه بگیر دو حالت داره یا اینکه میره واسه 1270 شما که در یک اصلاحی فروش را می بندی (که احتمالش کم است و کلا تا 29 ژوئن فروش مشکلی نداره) یا اینکه زیر 1200 میره و میره واسه تارگت 1100 که همه منتظرشند که در این حالت به فروشات اضافه میکنی تا 1100 در آنجا فروشها را می بندی و از آنجا دیگه اکثرا خریدار طلا می شوند با توجه به تکنیکال که اتمام موج 5 است
                      وطلا میره واسه حداقل 1300موفق باشید(نظر شخصی)(یه نکته هم گفته باشم سه هفته هست که اسپایدر داره خالی میکنه و 20 تن خالی کرده که این چند ماه سابقه نداشته)
                      -------------------------------
                      -----------------------------------------
                      سعیدجان . عزیزم من اصلا متوجه نمیشم چی میگی .میشه خواهش کنم یکم بیشتر واسم بگید ببنید من 2350 دارم یک دهم لات طلا بای زدم رو 1270 خب .استاپ هم اولش نگذتشتم که اشتباه کردم و چون امید داشتم برگرده .هر روز وضعم بدتر شد تا حالا که خیلی منفی ام واگه ببندم همه چیم تموم میشه وآبروم هم میره پس اینکه دوستان عزیزم واساتید عزیز این سایت که مثل دادشم دوستشون دارم . اصرار دارن ببندم .من واقعا نمیتونم ببندم . به خدا لجبازی وحرف حرف من هست نیست یعنی اگه خودم ضرر رو قبول کنم وببندم .مثل این هست که خودم با دست خودم خودم رو بیچاره کردم .مثل این است که کسی خودش پولشو آتیش بزنه خب. بگذریم حالا پیشنهاد شما و آناهیتا جون این هست که امشب وقتی طلا بالا اومد یک دهم لات دیگه چیکار کنم . فروش جداگانه بگیر یعنی چی . یعنی یک دهم لات طلا دوباره فروش بزنم .این که یک دهم قبلا رو 1270 خرید زدم حالا هم امشب فرضا رو 1210 فروش بزنم .این که میشه بستن پزیشن و منفی 700 تا ضرر و تموم .مگه یک دهم خرید با یک دهم فروش امشب تساوی نمیشه .اصلا نفهمیدم لطفا اگه برداشتام اشتباهه واسم بگید مرسی.

از همه دوستان و اساتید عزیزم هم در این سایت هم تشکر میکنم هم معذرت میخوام که وقتشون رو میگیرم و اعصابشون رو بهم ریختم .این طلا از وقتی این طورشدها اعصاب همه رو خورد کرده .همش هم تقصیر بروکراست .که شوک به بازار میدن.مرسی

نظر

• نه این روش را هج کردن میگن یعنی کاری به خرید نداشته باش و فروش اضافه بگیر 0.1 و وقتی مطمئن تر شدی که روند نزولی مثلا با شکست و تثبیت زیر 1200 بازم 0.1 دیگه بفروش که جمعا میشه 0.2 فروش و 0.1 خرید حالا هرچی انس بره پایین از آن قیمتی که فروش گرفتی ضرر که نکردی سود هم میکنی (اتفاقا چون حجم معامله ات را پایین گرفتی جای امیدواری هست اصلا نگران نباش انس وقتی 1100 را بزنه همچین بالا میاد که همه هاج و واج میمونند)فقط در این روش در صورت نزول و رفتن رو سود مثلا 10 دلار انس یا 100دلار رو دستگاه استاپ فروش را رو خودش بگذار که اگه انس برگشت تو فروش گیر نکنی و یادت باشه زود برا فروشا استاپ نگذاری که بیخوداستاپ نخوری

نظر

• در ضمن اگه متن بیانیه امشب به نفع انس بود و انس بالای 1216 تثبیت شد اون موقع فروش انس را ببند حتی با ضرر چون اگه انس بالای 1216 تثبیت کنه احتمال رویت 1244 هم وجود دارد با اینکه خودم عقیدم این است که تا قبل از 29 وئن که نشست فدرال هست انس نزولی است و هر بالایی فروش داره (شما بهتره صبر کنی تا موقعی که انس امشب حدود ساعت 10.15 یه کندل شارپ زد رفت بالا اون موقع بهترین موقع هج کردن(فروش اضافه ) گرفتن . موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط saied نمایش پست ها
                            نه این روش را هج کردن میگن یعنی کاری به خرید نداشته باش و فروش اضافه بگیر 0.1 و وقتی مطمئن تر شدی که روند نزولی مثلا با شکست و تثبیت زیر 1200 بازم 0.1 دیگه بفروش که جمعا میشه 0.2 فروش و 0.1 خرید حالا هرچی انس بره پایین از آن قیمتی که فروش گرفتی ضرر که نکردی سود هم میکنی (اتفاقا چون حجم معامله ات را پایین گرفتی جای امیدواری هست اصلا نگران نباش انس وقتی 1100 را بزنه همچین بالا میاد که همه هاج و واج میمونند)فقط در این روش در صورت نزول و رفتن رو سود مثلا 10 دلار انس یا 100دلار رو دستگاه استاپ فروش را رو خودش بگذار که اگه انس برگشت تو فروش گیر نکنی و یادت باشه زود برا فروشا استاپ نگذاری که بیخوداستاپ نخوری
                            دوست عزیز هدج کردن کار تریدرهای حرفه ای هم نیست چه برسه به ماها که آماتوریم
                            هر کی از راه میرسه میاد این دوستمونو راهنمایی میکنه
                            ایشون که گفتند نمیبندن پس بیخیال بشید دیگه
                            اینهمه تحلیل کردید برا این دوستمون خودتون چقد سود کردید؟چقد ضرر کردید؟
                            لیدا خانوم شما هم خودتون تصمیم بگیرید
                            کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!

نظر

• تو از کجا منو میشناسی که زود قضاوت میکنی من چندین سال تو این بازار دارم کار میکنم
                              اصلا چارتهای تحلیلی که گذاشتم را فهمیدی از چه قراره که این جوری حرف میزنی

نظر

-------------------------------
                                -----------------------------------------
                                سعیدجان . عزیزم من اصلا متوجه نمیشم چی میگی .میشه خواهش کنم یکم بیشتر واسم بگید ببنید من 2350 دارم یک دهم لات طلا بای زدم رو 1270 خب .استاپ هم اولش نگذتشتم که اشتباه کردم و چون امید داشتم برگرده .هر روز وضعم بدتر شد تا حالا که خیلی منفی ام واگه ببندم همه چیم تموم میشه وآبروم هم میره پس اینکه دوستان عزیزم واساتید عزیز این سایت که مثل دادشم دوستشون دارم . اصرار دارن ببندم .من واقعا نمیتونم ببندم . به خدا لجبازی وحرف حرف من هست نیست یعنی اگه خودم ضرر رو قبول کنم وببندم .مثل این هست که خودم با دست خودم خودم رو بیچاره کردم .مثل این است که کسی خودش پولشو آتیش بزنه خب. بگذریم حالا پیشنهاد شما و آناهیتا جون این هست که امشب وقتی طلا بالا اومد یک دهم لات دیگه چیکار کنم . فروش جداگانه بگیر یعنی چی . یعنی یک دهم لات طلا دوباره فروش بزنم .این که یک دهم قبلا رو 1270 خرید زدم حالا هم امشب فرضا رو 1210 فروش بزنم .این که میشه بستن پزیشن و منفی 700 تا ضرر و تموم .مگه یک دهم خرید با یک دهم فروش امشب تساوی نمیشه .اصلا نفهمیدم لطفا اگه برداشتام اشتباهه واسم بگید مرسی.

از همه دوستان و اساتید عزیزم هم در این سایت هم تشکر میکنم هم معذرت میخوام که وقتشون رو میگیرم و اعصابشون رو بهم ریختم .این طلا از وقتی این طورشدها اعصاب همه رو خورد کرده .همش هم تقصیر بروکراست .که شوک به بازار میدن.مرسی
                                ليدا خانم شما وقتي فروش بزنيد خريدتون بسته نميشه بلكه يك پوزيشن فروش در كنار پوزيشن خريدتون باز ميشه كه در واقع به اين كار ميگن هدج كردن . براي بستن پوزيشن خريد نبايد فروش بزنيد براي بستن پوزيشن روي پوزيشن راست كليك كنيد و گزينه بستن را انتخاب كنيد.

نظر

پردازش ...
                                X