اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها

احتمال ریزش اونس تا محدوده 1185 تا 1170

همانطور که پیش بینی میشد اونس ریزش کرد و حتی از محدوده 1170 هم گذشت و تا 1163 ریزش کرد.در این محدوده قیمت دو سناریو وجود دارد.سناریو اول که در چارت مشخص هست این ریزش همچنان میتواند ادامه پیدا کندو تا محدوده های پایین تر هم ریزش کند و ریز موجهای خو را کامل کند.

سناریو دوم که در چارت مشخص هست یک محدوده تراکمی وجود داره که کف چنگال و همچنین تراز 162% موج 3orc هست که میتونه باعث حمایت قیمت در این محدوده شود.
    ولی به شخص فکر میکنم ریزش اونس همچنان ادامه داشته باشه و کفهای پایین تر از 1163 بسازد.

نظر

• سلام جناب داود ممکنه تا 4 ماه آینده اونس به کمتر از 1000دلار افت کنه؟سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط ghoghnos1 نمایش پست ها
        سلام جناب داود ممکنه تا 4 ماه آینده اونس به کمتر از 1000دلار افت کنه؟سپاس

سلام دوست عزیز

اگر این موج شماری که در تایم هفتگی انجام دادم به واقعیت بپیونده با شکست کف موج 1 یعنی عدد 1131 ریزش اونس شدت زیادی خواهد گرفت و میتونه تا محدوده های مشخص شده در چارت ریزش کنه .و میتونه حتی تا 4 ماه آینده هم این اعداد رویت شود.

ولی بعضی از فاندامنتالیستها میگن که اونس به زیر 1000 دلار نخواهد آمد چون هزینه های استخراج طلا خیلی بیشتر از این رقم هست..به هر حال من فقط دیدم به بازار تکنیکالی هست.

یک نکته مهم هم که باید بهش توجه کرد طولانی شدن موج 4 هست که میتونه باعث بشه موج 5 نزولی ناقص شود.به هر حال محدوده قیمتی 1023 تا 1000 دلار میتونه محدوده برگشتی مهمی برای اونس باشه.
        امیدوارم توضیحات کامل بوده باشه.

نظر

• انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها

سلام. دوست عزیز (ببخشید اسمتونو نمیدونم) من تازه کار هستم و یه سوال داشتم ازتون میخواستم راهنماییم کنید.
            تحلیل شما با تحلیل آقای یزدی شباهت زیادی از نظر سطوح قیمتها داره (که قطعا هردو قابل اعتماد هستن) اما تفاوت فاحشی بین زمان پیش بینی شده برای رسیدن چارت به این سطوح دیده میشه بین این دو تحلیل. میخواستم اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید در این مورد که (مستقل از اینکه کدوم یک به واقعیت نزدیکتر خواهد بود) علتی که باعث این اختلاف میشه چیه؟ منظورم اینه که دوتا تحلیل با تارگتهای مشابه چطور این اختلاف در زمان رسیدن به تارگتها بینشون دیده میشه. ممنون میشم اگه علت این مسئله یا حتی نحوه براورد سرعت (شیب) حرکت قیمت رو برام توضیح مختصری بدید.
            ارادتمند. سعید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
              سلام. دوست عزیز (ببخشید اسمتونو نمیدونم) من تازه کار هستم و یه سوال داشتم ازتون میخواستم راهنماییم کنید.
              تحلیل شما با تحلیل آقای یزدی شباهت زیادی از نظر سطوح قیمتها داره (که قطعا هردو قابل اعتماد هستن) اما تفاوت فاحشی بین زمان پیش بینی شده برای رسیدن چارت به این سطوح دیده میشه بین این دو تحلیل. میخواستم اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید در این مورد که (مستقل از اینکه کدوم یک به واقعیت نزدیکتر خواهد بود) علتی که باعث این اختلاف میشه چیه؟ منظورم اینه که دوتا تحلیل با تارگتهای مشابه چطور این اختلاف در زمان رسیدن به تارگتها بینشون دیده میشه. ممنون میشم اگه علت این مسئله یا حتی نحوه براورد سرعت (شیب) حرکت قیمت رو برام توضیح مختصری بدید.
              ارادتمند. سعید.
              سلام
              همونطور که مستحضرید قیمت مهمتر از زمان هست. ضمن اینکه در تحلیل بنده فلش هایی که جهت احتمالی روند قیمت رو نشون میده فرضی هست و زمان دقیق نیست. اعتقاد بنده این هست که فشار فروش طلا در روز های آتی کمتر می شود و فشار خرید کمی افزایش می یابد. سرنوشت طلا شدیدا وابسته به ارزش دلار امریکا ست.بنابراین هر نوع خبر فاندامنتالی مهمی پیرامون اقتصاد امریکا روی روند طلا تاثیر گذار هست. در هفته جاری هم خبرهای چند مهمی در مورد اقتصاد امریکا نداریم جز خبر مهم شاخص خرده فروشی در روز پنجشنبه..بنابراین پیشبینی می شود هفته نسبتا آرامی برای طلا باشد.تا 18 مارس چهارشنبه هفته آینده که نشست بانک مرکزی آمریکا ست...و این موضوع مثل اعلام خبر نرخ بیکاری روز جمعه تاثیر شدیدی روی نوسانات طلا می گذارد.
              موفق باشید.
              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• ممنون از وقتی که گذاشتید و راهنماییتون.

نظر

• قیمت طلا تا 3 ماه دیگر به 1100 دلار خواهد رسید

تحلیلگر برجسته موسسه مالی یو بی اس سوییس پیش بینی کرد که ادامه روند نزولی قیمت طلا ادامه خواهد یافت و قیمت هر اونس طلا تا 3 ماه دیگر به کمتر از 1100 دلار خواهد رسید.
                  به نقل از پایگاه اینترنتی "ایج بیزینس دی" ، جو باترشیل کارشناس اقتصادی موسسه یو بی اس تاکید کرد که قیمت طلا در شرایط کنونی تحت تاثیر گزارش وزارت کار آمریکا و افزایش ارزش دلار با افت نسبی روبرو شده و این احتمال وجود دارد که این مساله طی ماه های آینده تکرار شود.

بر اساس این گزارش قیمت طلا با شکستن سطح حمایتی 1200 دلاری اکنون به مرز 1170 دلار در هر اونس رسیده است.

وی افزود: انتشار آمارهای مربوط به وضعیت بازار اشتغال آمریکا تاثیر زیادی بر روند تحولات قیمت طلا در 18 ماه گذشته داشته است. 1185 دلار در هر اونس سطح حمایتی مهمی برای طلا بوده و با شکسته شدن آن احتمال افت بیشتر قیمت طلا وجود دارد.

این کارشناس اقتصادی گفت: به نظر من طی 3 ماه آینده جنگ اصلی در بازار طلا بین افزایش نرخ بهره آمریکا از یک سو و تقاضای فیزیکی در کشورهای آسیایی به خصوص چین و هند خواهد بود.

وی پیش بینی کرد که قیمت طلا تا ژوئن به کمتر از 1100 دلار خواهد رسید. قیمت طلا نسبت به رکورد 1900 دلاری در سال 2011 میلادی بیش از 38 درصد کاهش داشته است.

تحلیل سی ان بی سی از احتمال ادامه روند نزولی قیمت طلا در ماه های آینده

تحلیلگران اقتصادی در مصاحبه با سی ان بی سی نسبت به ادامه روند نزولی قیمت طلا در بازارهای جهانی طی ماه های آینده به علت بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و افزایش ارزش دلار هشدار داده اند.

به نقل از سی ان بی سی، قیمت طلا روز جمعه با بیشترین کاهش از دسامبر 2013 میلادی روبرو شد که علت اصلی آن انتشار گزارش وزارت کار آمریکا بوده است.

بر اساس این گزارش هووی لی تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری فیلیپ فیوچرز تاکید کرد که قیمت طلا از رکورد 1306 دلاری در ماه ژانویه به شدت فاصله گرفته است. به نظر می رسد افزایش قیمت طلا در شرایط کنونی بسیار بعید خواهد بود.

وی افزود: افزایش احتمالی نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا می تواند موجب تشدید روند نزولی قیمت طلا شود و این مساله موجب کاهش قیمت طلا به زیر 1100 دلار تا پایان امسال خواهد شد.

ریک اسپونر تحلیلگر ارشد سی ام سی مارکتس نیز گفت: با افزایش ارزش دلار و کاهش نرخ تورم در آمریکا بدترین سناریو برای قیمت طلا رقم خواهد خورد. قیمت طلا همواره رابطه ای معکوس با ارزش دلار داشته است. در چنین شرایطی سرمایه گذاران بین المللی باید بسیار محتاط و مراقب باشند.

وی افزود: در چنین شرایطی که قیمت طلا با افت شدیدی مانند روز جمعه روبرو می شود، سرمایه گذاران باید منتظر برقراری ثبات در بازار باشند تا پس از آن اقدام به خرید کنند.

این کارشناس اقتصادی در ادامه گفت: اگر قیمت طلا بتواند بالاتر از سطح 1131 دلاری حفظ شود، چشم انداز باثباتی را می توان برای بازار طلا پیش بینی کرد. ولی اگر قیمت طلا به کمتر از 1131 دلار در هر اونس برسد، این احتمال وجود دارد که قیمت این فلز زرد تا 1000 دلار نیز کاهش یابد.

دیوید گوپی تحلیلگر ارشد اقتصادی نیز تاکید کرد که با شکسته شدن سطح حمایتی 1180 دلاری قیمت طلا در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.

وی پیش بینی کرده است که قیمت طلا در ماه های آینده به کمتر از 980 دلار در هر اونس خواهد رسید که این رقم 16 درصد کمتر از قیمت های کنونی است.

به اعتقاد برخی کارشناسان اقتصادی، افزایش تقاضای فیزیکی چین و هند در شرایط کنونی به تنهایی نمی تواند موجب افزایش قیمت طلا شود.
                  انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

-----------------------------------
                    سلام عزیزم.
                    ببخشید میخواستم ببینم این تحلیل شما که کشیدید که طلا 1280 بالا میره کی میرسه . (من هر روز میام اینجا و دیدم که همه تحلیل های شما درست است و امروز خیلی خوشحال شدم خدا کند این هم مثل بقیه درست باشه و منو نجات بده ) .راستشو بخواین من رو1270 دو سه هفته پیش بای زدم . استاپ هم واسش نگذاشتم .چون هر وقت قبلا استاپ میزاشتم اونقدر طلا بالا پایین میپرید که استاپمو با ضرر میزد بعد فکر کردم چون طلا بالا پایین میره یکم صبر میکردم تا برگرده خب اما از شانسم دیگه به 1270 برنگشت .هر روز پایین تر رفت الان هم چند هفته است که خیلی تو ضرر هستم و هم دستو پام بسته شده .بد جوری گیر افتادم نمیدونم چیکار کنم . بعضی دوستام بهم میگن صبر کنم . اگه تو این ضرر ببندم همه چیزم رفته .نمیدونم چیکار کنم .خیلی ناراحتم.اعصابم خورده .میشه خواهش کنم شما عزیز که استاد این کار هستید بگید چیکار کنم.یا تا کی صبر کنم تا دوباره طلا بالا بره .مرسی خیلی لطف میکنید.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
                      سلام عزیزم.
                      ببخشید میخواستم ببینم این تحلیل شما که کشیدید که طلا 1280 بالا میره کی میرسه . (من هر روز میام اینجا و دیدم که همه تحلیل های شما درست است و امروز خیلی خوشحال شدم خدا کند این هم مثل بقیه درست باشه و منو نجات بده ) .راستشو بخواین من رو1270 دو سه هفته پیش بای زدم . استاپ هم واسش نگذاشتم .چون هر وقت قبلا استاپ میزاشتم اونقدر طلا بالا پایین میپرید که استاپمو با ضرر میزد بعد فکر کردم چون طلا بالا پایین میره یکم صبر میکردم تا برگرده خب اما از شانسم دیگه به 1270 برنگشت .هر روز پایین تر رفت الان هم چند هفته است که خیلی تو ضرر هستم و هم دستو پام بسته شده .بد جوری گیر افتادم نمیدونم چیکار کنم . بعضی دوستام بهم میگن صبر کنم . اگه تو این ضرر ببندم همه چیزم رفته .نمیدونم چیکار کنم .خیلی ناراحتم.اعصابم خورده .میشه خواهش کنم شما عزیز که استاد این کار هستید بگید چیکار کنم.یا تا کی صبر کنم تا دوباره طلا بالا بره .مرسی خیلی لطف میکنید.مرسی

سلام
                      اولا بنده در تحلیلم نگفتم طلا تا 1280 دلار بالا میره.اگر به تصویر دقت کنید محدوده حرکت فلش ها در کوتاه مدت به سمت محدوده قیمتی 1189 دلار نشان داده شده . اما در میان مدت امکان صعود به منطقه بالای 1200 دلار وجود دارد و نزدیکی فلش نشان داده شده در تحلیل تایم فریم 4 ساعته به سمت 1280 فرضی و تقریبی بوده و اعتباری ندارد.اگر قرار هم باشه به این محدوده نزدیک بشه با شیب کند و زمانبر خواهد بود.هدف از تحلیل بالا بیشتر مشخص کردن قیمت و زمان تقریبی توقف ریزش در کوتاه مدت بود. فعلا باید صبر کنیم تا حمایت قوی برای طلا مشخص شود و بعد صحبت از تحلیل های صعودی کنیم.تحلیل فوق تنها چشم اندازی فرضی و احتمالی از روند آتی طلاست.

از نظر بنده با این وضعیت تقویت ارزش دلار که شدیدا به ضرر طلا تمام میشه بعید هست اونس طلا به این زودی ها به محدوده 1280 نزدیک بشه! متاسفانه شما در منطقه قیمتی خطرناکی خرید انجام دادید و تصور برگشت قیمت به محدوده 1280 دلار به این زودیها تقریبا سخت هست! به دلیل تقویت روز افزون ارزش دلار و بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و نزدیک شدن به بمب ساعتی افزایش احتمالی نرخ بهره آمریکا روند اونس در بلند مدت نزولی ست. اکثریت تحلیلگران برجسته طلا در دنیا اعتقاد به افت بیشتر ارزش طلا در بلند مدت دارند.
                      بزرگترین اشتباه شما این بود که استاپ لاس نذاشتید. پیشنهاد بنده به شما اینه در چنین شرایطی که احتمالا در ضرر نسبتا سنگینی هستید در زمان صعودی شدن روند طلا که از نظر بنده از جنس اصلاحی خواهد بود از حجم خرید کم کنید یا اینکه کلا از معامله خرید خارج بشید. البته اینم بگم شاید قیمت طلا به سمت منطقه خرید شما نزدیک بشه ولی فعلا وضعیت طلا قرمز و استرسی دیده میشه...

موفق باشید.
                      ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 03-09-2015, 08:22 PM

نظر

سلام عزیزم.
                        ماشا الله شما کلکسیونی از اشتباهات هستید(موارد رو قرمز کردم). همین طوری یک جا ، اینه عبرت دیگران هستید. امیدوارم خدا بهتون رحم کنه و سریع تر سر عقل بیایین. همین...

نظر

سلام
                          اولا بنده در تحلیلم نگفتم طلا تا 1280 دلار بالا میره.اگر به تصویر دقت کنید محدوده حرکت فلش ها در کوتاه مدت به سمت محدوده قیمتی 1189 دلار نشان داده شده . اما در میان مدت امکان صعود به منطقه بالای 1200 دلار وجود دارد و نزدیکی فلش نشان داده شده در تحلیل تایم فریم 4 ساعته به سمت 1280 فرضی و تقریبی بوده و اعتباری ندارد.اگر قرار هم باشه به این محدوده نزدیک بشه با شیب کند و زمانبر خواهد بود.هدف از تحلیل بالا بیشتر مشخص کردن قیمت و زمان تقریبی توقف ریزش در کوتاه مدت بود. فعلا باید صبر کنیم تا حمایت قوی برای طلا مشخص شود و بعد صحبت از تحلیل های صعودی کنیم.تحلیل فوق تنها چشم اندازی فرضی و احتمالی از روند آتی طلاست.

از نظر بنده با این وضعیت تقویت ارزش دلار که شدیدا به ضرر طلا تمام میشه بعید هست اونس طلا به این زودی ها به محدوده 1280 نزدیک بشه! متاسفانه شما در منطقه قیمتی خطرناکی خرید انجام دادید و تصور برگشت قیمت به محدوده 1280 دلار به این زودیها تقریبا سخت هست! به دلیل تقویت روز افزون ارزش دلار و بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و نزدیک شدن به بمب ساعتی افزایش احتمالی نرخ بهره آمریکا روند اونس در بلند مدت نزولی ست. اکثریت تحلیلگران برجسته طلا در دنیا اعتقاد به افت بیشتر ارزش طلا در بلند مدت دارند.
                          بزرگترین اشتباه شما این بود که استاپ لاس نذاشتید. پیشنهاد بنده به شما اینه در چنین شرایطی که احتمالا در ضرر نسبتا سنگینی هستید در زمان صعودی شدن روند طلا که از نظر بنده از جنس اصلاحی خواهد بود از حجم خرید کم کنید یا اینکه کلا از معامله خرید خارج بشید. البته اینم بگم شاید قیمت طلا به سمت منطقه خرید شما نزدیک بشه ولی فعلا وضعیت طلا قرمز و استرسی دیده میشه...

موفق باشید.
                          ----------------------------------------------
                          مرسی عزیزم . خیلی لطف کردین
                          اما من حجمم 0.1 است و نمیشه کم کنم. اگه هم ببندم خیلی ضرر میکنم و دیگه نمیتونم طلا معامله کنم . و دیگه نمیتونم .پس ترجیح میدم صبر کنم . کلا دختر صبوری هستم .معامله هم نکنم واسم مهم نیست .فقط استرس دارم و میترسم طلا خیلی پایین بیاد ومارجینم کنه ولی یکی از استادهای کلاسم گفت امکان نداره طلا اینقدر پایین بیاد .چون هزینه استخراجش باید تامین بشه.
                          فقط یه چیز و راه حل که یکی از استادم بهم گفته بهتون میگم . میدونم همه شما استاد هستید و میدونید اما واسه اونا که نمیدونن و میگم .البته واسه من بدرد نمیخوره چون پول ندارم
                          اما راه حلش این است اگه پول داشتم مثلا 10 میلیون به حسابم شارز میکردم .بعد دوباره 0.2 یا 0.3 خرید میزدم وقتی طلا خیلی پایین اومد.بعد میانگین حساب میشد و از 1270 میرسید مثلا به 1170 و ضرر نمیکردم و راحت میشدم. البته استادم گفت و باید دقیق محاسبه بشه من فقط راهشو واسه دوستان گفتم .مرسی عزیزم
                          از دوستان عزیزم و مدیر عزیز سایت هم معذرت میخوام که نظم سایتو بهم زدم .الان دوباره جنگم میکنن.ببخشید ببخشید......................

نظر

----------------------------------------------
                            مرسی عزیزم . خیلی لطف کردین
                            اما من حجمم 0.1 است و نمیشه کم کنم. اگه هم ببندم خیلی ضرر میکنم و دیگه نمیتونم طلا معامله کنم . و دیگه نمیتونم .پس ترجیح میدم صبر کنم . کلا دختر صبوری هستم .معامله هم نکنم واسم مهم نیست .فقط استرس دارم و میترسم طلا خیلی پایین بیاد ومارجینم کنه ولی یکی از استادهای کلاسم گفت امکان نداره طلا اینقدر پایین بیاد .چون هزینه استخراجش باید تامین بشه.
                            فقط یه چیز و راه حل که یکی از استادم بهم گفته بهتون میگم . میدونم همه شما استاد هستید و میدونید اما واسه اونا که نمیدونن و میگم .البته واسه من بدرد نمیخوره چون پول ندارم
                            اما راه حلش این است اگه پول داشتم مثلا 10 میلیون به حسابم شارز میکردم .بعد دوباره 0.2 یا 0.3 خرید میزدم وقتی طلا خیلی پایین اومد.بعد میانگین حساب میشد و از 1270 میرسید مثلا به 1170 و ضرر نمیکردم و راحت میشدم. البته استادم گفت و باید دقیق محاسبه بشه من فقط راهشو واسه دوستان گفتم .مرسی عزیزم
                            از دوستان عزیزم و مدیر عزیز سایت هم معذرت میخوام که نظم سایتو بهم زدم .الان دوباره جنگم میکنن.ببخشید ببخشید......................
                            لیدا خانوم عزیز، با سلام.
                            من خودم تازه کار هستم و فقط به عنوان یه یادآوری خدمتتون نظرمو عرض میکنم.
                            اولا با این شرایط که شما میفرمایید کلا یا باید معامله رو ببندید (اگر باقیمونده حسابتون مقداریه که میشه باهاش معامله گرفت) و ادامه بدید، یا اینکه رو باقیمونده پولتون هم ریسک کنید و کمی صبر کنید تا در صورت صعود، لااقل بخشی از ضررتون جبران بشه و معامله رو ببندید.
                            مسئله مهمتری که میخواستم بگم خدمتتون اینه که اون روشی که استاد محترم به شما معرفی کردن با عنوان Averaging شناخته میشه و اونطور که من مطالعه و تحقیق کردم گفته میشه که شاید در مواردی شما رو نجات بده، اما در بلندمدت حسابتونو نابود میکنه (تو یک یا چند معامله که جواب نده این راه) بنابراین پیشنهاد میکنم روی Averaging و نایتینگل (روشی شبیه به روشی که گفتید) بیشتر تحقیق کنید، چون روشهای بسیار خطرناکی میتونن باشن.
                            موفق باشید...

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                              ماشا الله شما کلکسیونی از اشتباهات هستید(موارد رو قرمز کردم). همین طوری یک جا ، اینه عبرت دیگران هستید. امیدوارم خدا بهتون رحم کنه و سریع تر سر عقل بیایین. همین...
                              دوست عزیز من کاری به درست و غلط فرمایش شما ندارم، اما فکر میکنم اگر یه مقدار در لحنتون تجدید نظر کنید هم شأن خودتون حفظ میشه و هم شأن مخاطبتون. کسی اگر اشتباه کرده باشه هم مجرم که نیست، اشتباه کرده...
                              موفق باشید

نظر

• لیدا خانم بدلیل اینکه تازه کار هستید بهتره اول یه حساب دمو باز کنید و معامله کنید و تا به سود اوری مطمعن و مستمر در حساب دمو نرسیدید حساب واقعی باز نکنید...تازه از این مرحله رد بشید تازه به مرحله اصلی یا فینال میرسید که اونجا باید بر احساسات ترس و طمع خودتون غلبه میکنید که کار بسیار مشکلیه...این روالیه که همه ی معامله گران طی میکنند پس بیخودی پولتونو هدر ندید و ذخیرش کنید واسه روزی که امادگی کسب کردید با بهترین تریدرهای دنیا بجنگید...طرف مقایل شما انسانهایی هستند که بسیار هوشمند و دقیق معامله میکنند...شما باید در این حد باشید تا بقاتون تضمین بشه...
                                امیدوارم موفق بشید...

نظر

پردازش ...
                                X