اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل هاي PathFinder Three Sister Island

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Me 2

نظر

بانك مركزي نرخ بهره را كاهش نداد اما بجاي 50 ميليارد يورو خريد اوراق قرضه 60 ميليارد يورو اوراق را تا سپتامبر 2016 در دستور كار خود نگه داشت .

نظر

سلام

ملك عبدالله به رحمت خدا رفت

تحليل يورو به دلار

زير قيمت 1.3331 ميتوان سل زد براي رسيدن به قيمت 1.3300 و بعد 1.1275

نظر

تحليل پوند به دلار

تا زماني كه قيمت زير 1.5001 هست قيمت نزولي هست
          ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 01-23-2015, 01:01 PM

نظر

سلام

تحليل يورو به ين :
            منتظر هستم قيمت تا 132.19 بالا بره ايده ال من اينه كه با يك كندل تايم 15 اين سطح شكسته بشه كندلي كه اين سطح را شكسته ميشه تريگر من براي سل زير اين كندل قيمت بسته بشه من وارد سل خواهم شد .

اگر اين اتفاق نيفتاد و مقاومت در قيمت 132.19 پيش امد منتظر تريگر بعدي ميمانم شايد تا 2 ساعت ديگه بده فعلا منتظرم
            ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 01-26-2015, 10:53 AM

نظر

تحليل پوند به دلار :

حدودا يك 150 پيپ ديگه بازار بايد پايين بياد فعلا بازار خنثي هست سطح 1.5017 براي من امروز مهمه كه بازار زيرش بمانه تا تريگر سل را ازش بگيرم فعلا منتظر هستم ببنيم تا دو ساعت ديگه چي ميشه جاي محافظانه كار براي سل زير قيمت 1.4984 هست اما من دنبال اين هستم بالا تر تريگر را پيدا كنم

نظر

تحيليل يورو به دلار

منتظر هستم بازار تا قيمت 1.1246 برسه تريگر سل را از انجا بدست اورم

نظر

تريگر پوند به دلار را من 1.5006 گرفتم زير اين قميت كندل 15 بسته بشه هدف من رسيدن به قيمت 1.4938 هست .و تثبيت قيمت براي رسيدن به 1.4800 هست

نظر

يورو به ين

تريگر سلش كه مشخص شده 132.08

قيمت بالاي 132.51 بسته بشه در كندل 15 سيگنال باي تا رسيدن به قيمت 133.15 داده خواهد شد .

نظر

نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                      تريگر پوند به دلار را من 1.5006 گرفتم زير اين قميت كندل 15 بسته بشه هدف من رسيدن به قيمت 1.4938 هست .و تثبيت قيمت براي رسيدن به 1.4800 هست
                      پوند به دلار نشان داد تا 1.1558 قصد بالا رفتن داره

نظر

جناب رهجو وقتی سیستم تریدتان سیگنال خلاف روند صادر میکنه ، ترید میکنید ؟

مثلا در پوند دلار که میگوئید تا 1.5058 بالا میرود پوزیشن بای میگیرید یا اینکه فقط در جهت روند اصلی کار میکنید ؟

نظر

يورو به ين را گرفتم چون تريگر باي هم داده بود اما پوند نه اگر بده خلاف جهت اصلي هم ميگرم
                          ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 01-26-2015, 02:31 PM

نظر

سلام

ازتون خواهش می کنم تحلیل ها تون روی لانگ ترم را هم ارائه کنید.

نظر

چقدر لانگ باشه هر چقدر تايم بره بالا به طبع نقاط كليدي بازار هم دور ميشه چرا اينو ميگم چون وقتي من يك سطحي را بدست ميارم اگر فيل بشه طرف ديگش فيل نخواهد شد به اين ترتيب اگر سلش با شكست روبرو بشه بايش ميتونه جبران كنه
                              مثلا نقطه كليدي براي امروز در تايم يك ساعته براي روند سل در يورو به ين 131.27 هست يعني كندل يك ساعته زير اين قيمت بسته بشه روند تغيير ميكنه
                              اگر منظورتان به اين شكل تحليل هست بفرماييد .

در ضمن صحبت من در رابطه با تحليل از روش سه خواهر هست والا تحليل هاي بلند مدت در چند پست قبل تر به صورت ديگر بدست امده
                              ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 01-26-2015, 05:08 PM

نظر

يورو به ين قيمت 134.17 را دنبال ميكند

نظر

پردازش ...
                                X