اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
    از تمام دوستای گلم که تو این مدت منو تنها نذاشتن بی نهایت سپاس گزارم به دلایلی مجبورم پوزیشن های بلومبرگی رو رها کنم ...

خیلی دلم میخواست هر روز بیام و مطلب بنویسم ولی چه میشه کرد ، تقدیر اینه و نمیشه ازش فرار کرد

شاید اگر عمری باقی بود باز هم برگردم و دوباره از نو آغاز کنم.

و باز هم تشکر میکنم از سروران گرامی و بقیه دوستان

مصطفی,PCMTrader, shyazdi, PCMFund, MehranPCM, arash rajabzadeh, PCM4X,PCM, Barcelona ,saman51,پیام,

, rezapic,aliagha1360 , sanaz_a , HST, payam154, mohsn, moslemb,k1332, night28 , masih,tracer_qm, Mohammad-H, farzan20, Ahmad-N, bahman7, vahiden, kevin, amir, vahiden , رحیمی, ترانه,khayamshahbazi, h2opolo,nimati, siamakfaraji,, rezaforex, viilll,daruosh, aligh, sajjadfox, word SM_HOSSEINI

متشکرم

علی مبین 4 آبان 1391

سلام و درود خدمت آقای مبین

تنها تاپیکی که میتوانست خلع دانسته هامونو پر بکنه همین تاپیک و پست های شما چراغ راه آینده برامون بود حیف و صد آفسوس که باید
    غیبت شما را تحمل کنیم . چه میشه کرد جبر زمانست . برات بهترین ها را آرزومندم امیدوارم هرجا که هستی دلی شاد و تنی سلامت
    داشته باشی . اگر عمری برامون باشه بی صبرانه انتظار بازگشتت را خواهیم کشید .

به امید دیدار
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• شاخص اعتماد مصرفی در اقتصاد آلمان طی ماه اکتبر به بیش از 6.3 واحد رسیده است که این بالاترین رکورد از اکتبر 2007 میلادی به شمار می رود .
      همچنین نشست فوق العاده وزرای دارایی منطقه یورو قرار است عصر روز چهار شنبه 31 اکتبر برگزار شود و هدف اصلی از برگزاری این نشست بررسی و تجزیه و تحلیل تازه ترین تحولات مالی و اقتصادی یونان خواهد بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
        از تمام دوستای گلم که تو این مدت منو تنها نذاشتن بی نهایت سپاس گزارم به دلایلی مجبورم پوزیشن های بلومبرگی رو رها کنم ...

خیلی دلم میخواست هر روز بیام و مطلب بنویسم ولی چه میشه کرد ، تقدیر اینه و نمیشه ازش فرار کرد

شاید اگر عمری باقی بود باز هم برگردم و دوباره از نو آغاز کنم.

و باز هم تشکر میکنم از سروران گرامی و بقیه دوستان

مصطفی,PCMTrader, shyazdi, PCMFund, MehranPCM, arash rajabzadeh, PCM4X,PCM, Barcelona ,saman51,پیام,

, rezapic,aliagha1360 , sanaz_a , HST, payam154, mohsn, moslemb,k1332, night28 , masih,tracer_qm, Mohammad-H, farzan20, Ahmad-N, bahman7, vahiden, kevin, amir, vahiden , رحیمی, ترانه,khayamshahbazi, h2opolo,nimati, siamakfaraji,, rezaforex, viilll,daruosh, aligh, sajjadfox, word SM_HOSSEINI

متشکرم

علی مبین 4 آبان 1391

سلام علی جان

چی شده اخوی؟
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          سلام علی جان

چی شده اخوی؟

زیباترین حکمت دوستی ، به یاد هم بودن است ، نه در کنار هم بودن . . .

سلام و درود بر استاد گرامی

نیمای عزیز آنچه می بایست از جادوی نوشتن در پوزیشن های بلومبرگی بیاموزم، آموختم تا شاید ره توشه ای برای ترید کردن باشد برای دوستان و خودم .
          و در پی تجلی معجزه عاشقانه تحلیل تکنیکال در زندگی ام. اینک برآنم تا با اعجاز تحلیل تکنیکال ، پیوندی دیگر با شما نه از جنس نقش آفرینی در پوزیشن های بلومبرگی بلکه با آفرینش نقش در تحلیل تکنیکال داشته باشم.
          اراده امروز من برای نوشتن، گویا مجالی برای پوزیشن های بلومبرگی نخواهد گذاشت،
          اما باید دید اراده خدا چه تقدیری برایم رقم خواهد زد. باشد که از این آزمون سربلند بیرون آیم.

به امید موفقیت تمام تحلیلگران و تریدرهای ایرانی

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• علی جان درود بر تو

کجا میری تنهامون نزار باصفا

من تازه تو بخش تاثیرگذارترین حرکات در بازارهای مالی روی شما حساب باز کردم
            تازه میخوایم با هم کار کنیم و از تجارب ارزنده شما استفاده کنیم.
            Think / Act / Enjoy

نظر

• والا من که تا حالا هیچ یک از این دوستان و اساتید با صفا و با مرام را از نزدیک ندیدم
              اما تو این مدتی که با این فروم اشنا شدم تمامی بچه ها و استاید را میشه با جدیت گفت که نابغه هستند نه تنها در تحلیل بلکه در معرفت و مردونگی که میاند و از انچه در چند مدت اموخته اند به اشراک میذارند واقعا دم همشون گرم
              و اما میریم سرغ علی اقا
              اره واقعا تازه ماداشتیم با معلوماتت match میشدیم که ...............نه دادا این تاپیک به شما احتیاج داره
              خود دانی ما بی صبرانه منتظریم اگه افتخار بدی ما گوچیکه شما که هیچ کوچیکه تمامه بچه های فروم هستیم
              یا علی با قدرت باید برگردی
              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• شاخص های سهام آمریکا با زیان هفتگی مواجه شدند

به نقل از مارکت واچ، شاخص های بازار سهام آمریکا در روز جمعه به کار خود با زیان هفتگی پایان دادند که در این میان نقش گزارشات فصلی شرکت ها که نتوانستند نگرانی های عمومی نسبت به آینده اقتصاد آمریکا را کاهش دهند، پررنگ ترین عامل شناخته شد. یکی از تحلیلگران و مدیران سرمایه گذاران فعال در وال استریت معتقد است گزارشات منتشر شده شرکت ها که عمدتاً با رشد منفی در بخش درآمدی مواجه بوده اند تصویرگر این مسئله بوده است که اقتصاد جهانی با آهنگی بسیار کند و نگران کننده پیش می رود که این مسئله منجر به تاثیرگذاری منفی بر شاخص های بازار سهام آمریکا نیز شده است. از سوی دیگر رشد تنها 2 درصدی تولید ناخالص داخلی آمریکا ( هرچند بهتر از حد انتظارات بود) نیز در افزایش این نگرانی بدون تاثیر نبوده است بر این اساس شاخص های وال استریت همچون داوجونز، استاندارد اند پورز و نزدک جمعه شب با 1.8، 1.5 و 6. درصد کاهش هفتگی مواجه شدند.
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• بنظرم وزن آقای مبین در این تاپیک آنقدر زیاد بود که ننوشتن شان و میل به گوشه نشستن شان همه را بر آشفته است. اگر برایتان امکان دارد باز ما را از تحلیل های زیبایتان بی نصیب نگذارید.

از قدیم گفته اند ذکات دانش در نشر ان است.

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                    شاخص های سهام آمریکا با زیان هفتگی مواجه شدند

به نقل از مارکت واچ، شاخص های بازار سهام آمریکا در روز جمعه به کار خود با زیان هفتگی پایان دادند که در این میان نقش گزارشات فصلی شرکت ها که نتوانستند نگرانی های عمومی نسبت به آینده اقتصاد آمریکا را کاهش دهند، پررنگ ترین عامل شناخته شد. یکی از تحلیلگران و مدیران سرمایه گذاران فعال در وال استریت معتقد است گزارشات منتشر شده شرکت ها که عمدتاً با رشد منفی در بخش درآمدی مواجه بوده اند تصویرگر این مسئله بوده است که اقتصاد جهانی با آهنگی بسیار کند و نگران کننده پیش می رود که این مسئله منجر به تاثیرگذاری منفی بر شاخص های بازار سهام آمریکا نیز شده است. از سوی دیگر رشد تنها 2 درصدی تولید ناخالص داخلی آمریکا ( هرچند بهتر از حد انتظارات بود) نیز در افزایش این نگرانی بدون تاثیر نبوده است بر این اساس شاخص های وال استریت همچون داوجونز، استاندارد اند پورز و نزدک جمعه شب با 1.8، 1.5 و 6. درصد کاهش هفتگی مواجه شدند.
                    بازم تشکر میکنم مصطفی جان بابت زحماتی که میکشید.
                    اگر ممکنه یه مقدار فونت رو بزرگتر کنید تا پیر مردهایی مثل من هم بتونن از مطالبتون استفاده بیشتر بکنن
                    خیلی متشکرم
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نرخ بیکاری آمریکا ماه اکتبر در روز جمعه این هفته اعلام می گردد . پیش بینی کارشناسان از نرخ بیکاری 7/9 درصد می باشد . که یک درصد بیشتر از ماه سپتامبر ( 7/8 درصد)افزایش نشان می دهد

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                        بازم تشکر میکنم مصطفی جان بابت زحماتی که میکشید.
                        اگر ممکنه یه مقدار فونت رو بزرگتر کنید تا پیر مردهایی مثل من هم بتونن از مطالبتون استفاده بیشتر بکنن
                        خیلی متشکرم
                        سلام
                        ببخشید من بجای مصطفی جواب میدم .
                        اگر کلید ctrl کیبورد بگیرید و چرخونک موس رو حرکت دهید اندازه صفحه و نوشته به اندازه دلخواهتان میشود.
                        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                        account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                          سلام حاج خلبل
                          میشه یه کم راهنمایی کنی؟ help me
                          گفتیم اگر gdp یا تولید ناخالص داخلی بین 1.9 تا 2.5 اعلام بشه باعث تقویت دلار ایالات متحده خواهد شد
                          عدد ما 2 اعلام شده پس باعث تقویت دلار شدیم یعنی ارز متقابل (یورو و طلا...) باید ریزش کنند ولی تا بعد اعلام خبر چیزی که من میبینم صعود میکنندحالا سوال ما اینجاست
                          یا بازار بعدا متوجه این اعداد بشه وریزش کنه ویا رمز و راز دیگه در کار هست که ما نمیدونیم وشما میدونید که اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                          ببخشید حاج خلیل نظر شخصی بنده است . ببینید عدد 2 عددی است مطابق پیشبینی و بازار چند روزه استقبال رفته و ریزشه خودشو تا اعلام خبر
                          انجام داده در نتیجه وقتی خبر تقریبا مطابق با پیشبینی از اب در میاد دیگه صعود دلار بند میاد و موقتا نزولی میشه تا کجا؟ تا یک خبر آ کلاس دیگه و اون
                          کدومه اونه که من عاشقشم جمعه دیگه نرخ بیکاری ماهانه امریکا که اگه اون رو خراب بده دلار سقوط و اگه خوب بده بر عکس البته باز عددش مهمه
                          این را هم بگم اگه ج دی پی را بهتر میداد مثلا 2.5 واقعا دلار قوی میشد.نظر شخصی است .شب حوش.
                          خوب میبینیم که دوستان جواب سوال رو دادن ! بازار یه هفته داره پرایس میشه به خاطر تولید ناخالص ! ولی اینم در نظر داشته باشید با وجود اینکه تولید ناخالص خوب اومده باز این نمیتونه جو ریسک پذیری به وجود بیاره و باید بالاتر از این حرفها میومد !

خوب بازار یه کله یههفته ریخته و نیاز به تنفس داره و بی شک خبر آ کلاس این هفته چراغ راهنمایی است برای مارکت ! ( nfp )

معمولا تغیییرات درصدی تولید ناخالص خیلی حائز اهمیت هست ( یک درصد...) که میتونه تاثیر 3 الی 5% در نرخ برابری بزاره !

موفق باشید

نظر

• طوفان سندی، معاملات در ایالات متحده را تعطیل کرده است

سلامي دوباره

چقدر دلم برای اینجا و برای شماها تنگ شده .
                            سعی می کنم کمابیش باز هم اینجا در حد فرصت و وسع چیزهایی بنویسم.

اخبار مربوط به رسیدن طوفان ‪"‬سندی‪" ‬که بنا بر برخی تخمین ها می تواند بزرگترین طوفان در تاریخ ایالات متحده باشد، عنوان اصلی خبرگزاری های مالی را به خود اختصاص داده است‪. ‬انتظار می رود که طوفان سندی در روز سه شنبه صبح به سواحل شرقی ایالات متحده برسد‪. ‬به همین دلیل ، بورس ایالات متحده امروز، دوشنبه، و احتمالاً فردا، سه شنبه، تعطیل است که به احتمال زیاد فعالیت در دیگر بازارها را نیز کاهش خواهد داد‪.‬

‬توجه معامله گران ارز به نشست فردای بانک مرکزی ژاپن معطوف شده است که انتظار می رود طی آن افزایش ‪10 ‬تریلیون ینی تزریق پول به اقتصاد اعلام شود‪. ‬تقویم های اقتصادی ساعت دقیقی در این رابطه ارائه نکرده اند‪. ‬اما انتظار می رود که این تصمیم بین ساعات ‪3:00 ‬تا ‪5:00 ‬به وقت ‪cet ‬گرفته شود‪.

نظر

• طوفان سندی که موجب به تعطیلی کشاندن معاملات نیویورک در امروز شده است، سرمایه گذاران را مضطرب کرده است و همین امر موجب ریزش بازار سهام لندن شده است، ضمن اینکه نمی توان از افت ارزش سهام شرکت های فعال در بخش های بیمه و انرژی چشم پوشی کرد‪.‬

‬شاخص فوتسی‪100 ‬در انگلستان در این لحظه‪0.62% ‬ریزش دارد‪.‬

‬ارزش سهام شرکت های فعال در زمینۀ انرژی همسو با قیمت نفت تحت فشار است و این نیز تحت تاثیر طوفان سهمگینی است که نه تنها این توانایی را دارد که سیل شدیدی به راه اندازد بلکه موجب قطعی منابع تامین قدرت مانند برق می شود‪. ‬

‬ ارزش سهام ‪BP PLC ‬در بورس لندن در این لحظه ‪1.151% ‬سقوط دارد‪.‬
                              ارزش سهام ‪BG Group PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.17% ‬سقوط دارد‪.‬
                              ارزش سهام ‪Tullow Oil PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.00% ‬سقوط دارد‪.‬

‬ارزش سهام شرکت های فعال در زمینۀ بیمه که نسبت به ویرانی های ناشی از طوفان ایالات متحده آسیب پذیر هستند نیز تحت فشار قرار دارد‪.‬

‬ ارزش سهام ‪Admiral Group PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪2.86% ‬سقوط دارد‪.‬
                              ارزش سهام ‪Old Mutual PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.56% ‬سقوط دارد‪.‬
                              ارزش سهام ‪Legal & General Group PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.34% ‬سقوط دارد‪.‬

‬ ارزش سهام شرکت های فعال در بخش معدن نیز تحت فشار قرار دارند‪.‬

ارزش سهام ‪BHP Billiton PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.39% ‬سقوط دارد‪.‬
                              ارزش سهام ‪Rio Tinto PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.52% ‬سقوط دارد‪.‬
                              ارزش سهام ‪Anglo American PLC‬در بورس لندن در این لحظه‪1.99% ‬سقوط دارد‪. ‬
                              ویرایش توسط ali_mobayyen : https://www.traderha.com/member/4389-ali_mobayyen در ساعت 10-29-2012, 03:49 PM

نظر

• مخارج فردی در ایالات متحده ‪0.8% ‬افزایش یافت

وزارت بازرگانی ایالات متحده امروز گزارش داد که مخارج مصرف کننده در این کشور در سپتامبر و در مقیاس ماهیانه ‪0.8% ‬افزایش پیدا کرده است در عین حال درآمد فردی نیز ‪0.4% ‬رشد داشته است‪.‬

مخارج مصرف کننده حدود دو سوم از تقاضا در اقتصاد را تشکیل می دهد‪.‬

‬اقتصاددانان انتظار داشتند که مخارج مصرفی فردی ‪0.6% ‬و درآمدها ‪0.4% ‬در سپتامبر افزایش پیدا کنند‪.‬

شاخص بهای مخارج مصرفی فردی که معیاری است برای فدرال ریزرو برای ارزیابی تورم در سپتامبر در مقیاس سالیانه‪1.7% ‬افزایش پیدا کرد‪. ‬این در حالیست که نرخ هدف بانک مرکزی ‪2% ‬است‪.‬

‬این شاخص در مقیاس ماهیانه ‪0.4% ‬رشد پیدا کرده است‪.‬

نظر

پردازش ...
                                X