اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    آقا امید عزیز سلام

بر اساس سه پست اخیر که درج کردم میتونید یک تحلیل دقیق و همه جانبه از سه بعد بنیادی ، تکنیکی و انتظارات و بین بازاری ارایه کنید برای این هفته؟

1- شاخص های مهم هفته

2- تحلیل ریسک و بازده

3- تحلیل انتظارات

میتوانید یک تحلیل همه جانبه قرار دهید؟

1- بهترین جفت ارز معاملاتی از دیدگاه جهت و قدرت همچنین بیشترین احتمال پتانسیل فراریت در هفته
    2- تحلیل تکنیکال ( حال الیوت ویو یا ...) آنها و بررسی سناریو های پیش رو و بدست اوردن نقاط ورود و خروج مناسب
    3- زدن یک پلان مدیریت ریسک و سرمایه بر اساس اطلاعات کسب شده از سبک های تحلیلی
    4- چند توصیه ایمنی بر حسب روانشناسی خرد و جمعی

این امر را تسهیل نمائید یک نرم افزار مربو به تحلیل انتظارات تقدیم شما خواهم نمود.

پ.ن
    : من شما یک نفر را که علاقه مند به فراگیری علم بازار هستید و با فعالیتتان و سوال هایتان به این امر واقف شدم را ، بایست به نتیجه مطلوب هدایت کنم یعنی شش سال زحمتم را جواب گرفته ام.
    با سلام خدمت استاد محترم
    طبق دستور جنابعالي اين حقير اطاعت امر كرده و تحليلم را گذاشتم و اين را وظيفه خود ميدانم. جنابعالي قول داده بوديد كه يك نرم افزار مربو به تحلیل انتظارات بعنوان جايزه بمن بدهيد. دفعه قبل هم قول داده بوديد كه تحليل بلندمدت يورو دلار را بگذاريد. ميدانم شايد شما پر مشغله بوده و فرصت اينكار را نداشته باشيد، اما وفاي به عهد باعث ميگردد كه اين حقير در كار خود مصمم تر شده و بيشتر انجام وظيفه كنم. دوست داشتم كه يك يادگاري از جنابعالي داشته باشم و به ان ببالم. همچنين شايد دوستان ديگر نيز تشويق گردند كه بيشتر اطلاعات خود را در اختيار ديگران قرار دهند.
    باتشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
      با سلام خدمت استاد محترم
      طبق دستور جنابعالي اين حقير اطاعت امر كرده و تحليلم را گذاشتم و اين را وظيفه خود ميدانم. جنابعالي قول داده بوديد كه يك نرم افزار مربو به تحلیل انتظارات بعنوان جايزه بمن بدهيد. دفعه قبل هم قول داده بوديد كه تحليل بلندمدت يورو دلار را بگذاريد. ميدانم شايد شما پر مشغله بوده و فرصت اينكار را نداشته باشيد، اما وفاي به عهد باعث ميگردد كه اين حقير در كار خود مصمم تر شده و بيشتر انجام وظيفه كنم. دوست داشتم كه يك يادگاري از جنابعالي داشته باشم و به ان ببالم. همچنين شايد دوستان ديگر نيز تشويق گردند كه بيشتر اطلاعات خود را در اختيار ديگران قرار دهند.
      باتشكر
      سلام و عرض ادب خدمت آقا امید عزیز

بله استفاده بردم و بی نقص بود که همانطور میدانید بازار در حال پیش رویی در جهت بدست آمده هست.

شماره واتس آپ بنده یک پیام بدید تا تقدیم کنم: +971563583920

یا اینکه به ایمیل بنده یک پیام ارسال کنید تا نرم افزار را ایمیل بزنم: k.rahmani@pcmbrokers.com

lممنون از شما

نظر

سلام و عرض ادب خدمت آقا امید عزیز

بله استفاده بردم و بی نقص بود که همانطور میدانید بازار در حال پیش رویی در جهت بدست آمده هست.

شماره واتس آپ بنده یک پیام بدید تا تقدیم کنم: +971563583920

یا اینکه به ایمیل بنده یک پیام ارسال کنید تا نرم افزار را ایمیل بزنم: k.rahmani@pcmbrokers.com

lممنون از شما
        با تشكر از لطف جنابعالي
        استاد ، نرم افزار كه فايل به فرمت apk بود بدستم رسيد و در موبايل خود ريختم اما هر كار كردم در اندرويد نصب نشد. پيغام : there is a problem parsing package را ميدهد

نظر

• نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
          سلام به همه

دوستان تو این همه تاپیک یه تاپیک که راجع به مسائل روانشناسی ترید باشه وجود داره ؟

اگر هست لطفا معرفی کنید

در ثانی میخواستم بدونم کسی هست که بجز موارد تئوری در بازار تبادلات ارزی روی مسائل روانشناسی وقت گذاشته باشه ؟

یعنی مثلا برای کاهش استرس یا صبور بودن تمرین خاصی یا کتاب خاصی یا دوره خاصی رو گذرونده باشه ؟

اگر این تجربه رو داشتین لطفا بامن هم اون رو در میون بزارید

در ضمن یه چیز دیگه هم میخواستم بگم که ربطی به موارد بالا نداره

اون هم عنوان این تاپیک هست : " پوزیشن های بلومبرگی "

باور کنید این عنوان اینقدر برای من جذابه که هر مطلبی رو که بخوام بیان کنم سعی میکنم اینجا عنوان کنم

بهر حال به مبتکر این عنوان برای حسن سلیقه ای که داشته تبریک میگم

موفق باشید
          سلام جناب شیرانی عزیز

در بخش زیر تاپیک های زیادی موجود هست که میتوانید رجوع کنید :

http://forum.broker-fa.org/f58/

در باره روانشناسی بایست اموراتی را انجام دهید که با روحیات خود همخوانی دارد و باعث آرامش شما میشود . کتاب در این باره فراوان هست و حتی کتاب های روانشناسی ( خوشناسی ) مطالعه کنید بسیار عالی است

شما لطف دارید ، بله این تاپیک همه پسند هست و میشه انواع موضوعات را مطرح نمود و اینکه جو حاکم بر این تاپیک بسیار عالی است چه از نظر علمی تخصصی چه از نظر گفتگوها و پرسش و پاسخ ها که امیدوارم این روال کماکان بهتر از قبل شود

پ.ن: دنبال این هستم چند نفر تاپیکی را راه اندازی کنند که تحلیلهایشان همراه با پوزیشن هایشان در حساب ریل به اشتراک بگذارند و تمام مسائل مدیریت ریسک و سرمایه را روی هر معامله تشریح کنند و در حین معامله به تفکرات خود نسبت به بازار و حالات روانشناسی که به آن ها دست می دهد بیان کنند. هرشخصی که این روال را طی کند از خدمات ویژه ای برخوردار خواهم کرد. هر فرد یک تاپیک جامعی را ایجاد کند که برای بررسی سوابق و تاریخچه فعالیت های تریدری خود مناسب باشد و بتوانند تمام مشکلات را از دل آن استخراج نماید و هم اینکه دیگران با ریز جزئیات امر تریدری آشنا شوند. ما هم تلاش بر تسهیل امکانات لازم میکنیم. این حرف و هدف شخصیم میباشد چون به سود همه خواهد بود

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
            با تشكر از لطف جنابعالي
            استاد ، نرم افزار كه فايل به فرمت apk بود بدستم رسيد و در موبايل خود ريختم اما هر كار كردم در اندرويد نصب نشد. پيغام : there is a problem parsing package را ميدهد
            سلام امید جان. خوب اجازه دهید در انتهای شب به این موضوع رسیدگی کنم و برای شما آپلود نمائیم

نظر

سلام جناب شیرانی عزیز

در بخش زیر تاپیک های زیادی موجود هست که میتوانید رجوع کنید :

http://forum.broker-fa.org/f58/

در باره روانشناسی بایست اموراتی را انجام دهید که با روحیات خود همخوانی دارد و باعث آرامش شما میشود . کتاب در این باره فراوان هست و حتی کتاب های روانشناسی ( خوشناسی ) مطالعه کنید بسیار عالی است

شما لطف دارید ، بله این تاپیک همه پسند هست و میشه انواع موضوعات را مطرح نمود و اینکه جو حاکم بر این تاپیک بسیار عالی است چه از نظر علمی تخصصی چه از نظر گفتگوها و پرسش و پاسخ ها که امیدوارم این روال کماکان بهتر از قبل شود

پ.ن: دنبال این هستم چند نفر تاپیکی را راه اندازی کنند که تحلیلهایشان همراه با پوزیشن هایشان در حساب ریل به اشتراک بگذارند و تمام مسائل مدیریت ریسک و سرمایه را روی هر معامله تشریح کنند و در حین معامله به تفکرات خود نسبت به بازار و حالات روانشناسی که به آن ها دست می دهد بیان کنند. هرشخصی که این روال را طی کند از خدمات ویژه ای برخوردار خواهم کرد. هر فرد یک تاپیک جامعی را ایجاد کند که برای بررسی سوابق و تاریخچه فعالیت های تریدری خود مناسب باشد و بتوانند تمام مشکلات را از دل آن استخراج نماید و هم اینکه دیگران با ریز جزئیات امر تریدری آشنا شوند. ما هم تلاش بر تسهیل امکانات لازم میکنیم. این حرف و هدف شخصیم میباشد چون به سود همه خواهد بود
              سلام جناب pcmfund

من صحرایی هستم نه شیرانی

معلومه خیلی غرق آنالیز مارکت شدی

موفق باشی

در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                سلام جناب pcmfund

من صحرایی هستم نه شیرانی

معلومه خیلی غرق آنالیز مارکت شدی

موفق باشی

شرمنده بزرگوار

من درحال حاضر یک تبلت و یک لبتاب دارم که روبروم هست و هزارتا کار با همین دو انجام میدم. قرار شد یک مولتی مانیتور تهیه کنم که به صورت یک کامپیوتر مرکزی اما یوزر جدا ، هر کدوم برای یک سری کارها بزارم و از سردرگمی و شلوغ بازی رها پیدا کنم که متاسفانه هنوز این امر تسیهل نشده و وقت پیگیری آن را نداشتم. شرمنده ام بزرگوار
                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 05-14-2015, 06:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                  سلام جناب صحرایی

بنده تا جایی که در توان باشد فقط انجام وظیفه ای کرده ام. تاپیک زیر را یک مرور داشته باشید و اگه مایل بودید همانجا بیشتر با هم صحبت کنیم تا انسجام این تاپیک حفظ بشه. امید وارم بتوانم خدمتی بکنم.
                  سلام مجدد خدمت دوستان

به خاطر کوتاهی در پست قبل از تمامی دوستان عذر خواهی میکنم، فراموش کرده بودم لینک تاپیک مورد نظر را پیوست کنم. تاپیک مورد نظر لینک ذیل می باشد.

http://forum.broker-fa.org/f50/%D8%A...B3%D8%AA-4546/
                  ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• شاخص های خبری روز

تاریخ : 18 می 2015

شاخص تمایلات اقتصادی موسسه ZEW آلمان: شاخص تمایلات سرمایه گذار آلمان پس از شش ماه صعود در ماه آوریل بطور غیرمنتظره ای کاهش یافت، که دلیل آن روند صعودی تردید در رابطه با بحران بئهی یونان و تاثیر آن بر روی اقتصاد آلمان می باشد. شاخص انتظارات سرمایه گذار و تحلیلگران ZEW از 54.8 در ماه مارس تا 53.3 کاهش یافت، این در حالیست که اقتصاددانان انتظار یک افزایش تا 55.6 را داشتند. اگرچه، با وجود سقوط در تمایلات ECB راضی شده است که اقتصاد آلمان با عنایت به سیاست محرک پولی استثنایی در اروپا به قدرت گرفتن خود ادامه خواهد داد. انتظار می رود این شاخص در این نوبت با کاهش بیشتر تا 50.1 نزول کند.

مجوزهای صادره ساخت و ساز ایالات متحده: تعداد مجوزهای صادره برای ساختمانهای مسکونی از ماه فوریه تا مارس با دستیابی به رقم سالانه 1039000 واحد 5.7% کاهش یافت. تحلیلگران انتظار رقمی بالاتر برابر با 1080000 واحد را داشتند. در همین حال، آغاز ساخت خانه های خصوصی با دستیابی به رقم تعدیل شده فصلی 926000 نفر 2.5% پایین تر از رقم ماه مارس بود. ارقام با رشد کم نشان می دهند اقتصاد در تلاش فراوان است تا از یک شروع ضعیف در سال 2015 خارج شود. پیش بینی می شود این داده در ماه آوریل تا 1070000 واحد افزایش یابد.

سخنرانی استفن پولوز: ریاست بانک مرکزی کانادا استفن پولوز در Charlottetown سخنرانی خواهد داشت. پولوز درباره تاثیرات منفی شوک حاصل از بهای نفت خام و چشم اندازهای توسعه سخن به میان خواهد آورد. آقای رییس همچنین ممکن است درباره امکان تغییرات دوباره نرخ بهره در ماههای پیش رو سخن خواهد گفت.

داده GDP ژاپن: اقتصاد ژاپن در سه ماهه چهارم 2014 با 0.6% رشد از وضعیت نزولی خارج شد. با این حال این داده ضعیف تر از مقدار پیش بینی شده بود. این داده رشد سالانه 2.2% را به نمایش گذاشت. میزان صادارت 0.2% افزایش یافت و ارزش پایین ین تقاضای خارجی را افزایش داد. میزان مصرف بخش خصوصی 0.3% افزایش یافت، اما میزان هزینه کرد در بخش کسب و کار صرفا 0.1% رشد یافت. اقتصاددانان انتظار یک رشد فصلی 0.9% و یک رشد سالانه 3.7% را داشتند. خطر نزول احتمالی مالیات بر فروش مورد انتظار با عنایت به افزایش 10 درصدی آن در آوریل 2017 می باشد. این دلیل آن است که چرا BoJ متعهد شده است تا سیاست پولی تطبیقی خود را حفظ نماید تا تقاضای داخلی افزایش رشد را تقویت نماید. برآورد می شود رشد اقتصادی کشور ژاپن در سه ماهه نخست سال جاری به رقم 0.4% دست یابد.

نظر

• ساکنان موصل پیروزی داعش در رمادی را جشن گرفتند

18/05 18:36 cet

گروه دولت اسلامی روز دوشنبه ویدیویی را بر روی اینترنت قرار داد که در آن ساکنان شهر موصل عراق، تصرف شهر رمادی مرکز استان انبار توسط دولت اسلامی را جشن می گیرند.

یکی از آنها گفت: «همانطور که خلیفه دو روز پیش اعلام کرد، فتح انبار آغاز فتح بغداد، نجف و کربلا است. به خواست خدا، ما همه این بت ها و زیارتگاه ها را بر سر صاحبانشان درهم خواهیم شکست. اکنون زمان فتح رسیده است؛ اکنون جنگ آغاز شده است.»

در پی سقوط شهر رمادی در استان انبار عراق، نخست وزیر این کشور از شبه نظامیان شیعه درخواست کمک کرد. مقام های عراقی اعلام کرده اند که گروهی از این شبه نظامیان خود را به نزدیکی رمادی رسانده و آماده انجام عملیات برای بازپس گرفتن این شهر از نیروهای داعش هستند.

/////////////////////////////

احتمالا دوباره باید نفت زیر 50 دلار رو بزودی شاهد باشیم !

نظر

• خب دوستان با خبرهایی که امروز برای پوند و دلار اومد

ظاهرا پوند-دلار باید صعودی بشه

نظر شما چیه ؟
                        در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• با سلام خدمت استاد محترم
                          من سئوالي داشتم. ميخواستم بدانم كه مگر پس از اجراي طرح qe در اروپا نبايد بازدهي اوراق قرضه سقوط كند. پس چرا از زماني كه اين طرح از ماه مارس اغاز گرديد ، نه تنها بازدهي اوراق قرضه 10 ساله المان سقوط نكرده بلكه از ان روز به بعد افزايش هم داشته است. ايا قرار نبود كه با چاپ پول در ابتدا يورو كاهش پيدا كند و بعد از انكه شاخصها خوب عمل كردند، بعد از معمولا 6 ماه افزايش پيدا نمايد؟ پس چرا از يك هفته پس از اجراي اين طرح يورو افزايش پيدا كرد. من كه كاملا گيج شدم. همه ميگويند كه مشكل يونان باعث سقوط يورو خواهد شد اما تا به امروز ديديم كه پس از انتخابات يونان نه تنها يورو كاهش پيدا نكرد بلكه مشكل يونان باعث شد كه پس از ان يورو تا به الان افزايش پيدا كند. ايا به نظر شما نبايد يك تجديد نظ در اموخته هاي خود كنيم؟ پيش بيني شما براي يورو چيست؟ باوجودي كه يكي از اعضاي بانك اروپا چند روز پيش اعلام كرد كه در دو ماه اينده چاپ پول بيشتر خواهد شد.
                          باتشكر

نظر

• در بازار ارز بانكهاي مركزي دنيا با هم درگير ميشوند
                            براي المان يورو برابر با دلار مطلوب است
                            براي امريكا نسبت ١.٢ فرضا
                            وقتي قيمت پايين مياد امريكا سعي ميكنه جلوي سقوط رو بگيره و وقتي اخبار فاند مناسب در جهت صعود هم بياد حمله رو اغاز ميكنه
                            نرخ ١.١٤ و ١.١٥ هيچ دردي رو از اروپا دوا نميكنه
                            بانكهاي اروپا هم منتظرند تا فرصت مناسب جهت كاهش رو پيدا كنند
                            البته ميزان فشار روي اين نسبت بسته به امار اقتصادي دارد
                            يعني دلبخاهي نيست كه امريكا بشينه پشت رول و تند تند بخره
                            ولي برعكس تصور ما ايراني ها
                            كاهش ارزش پول بسياري از مواقع مزيت و يك امتياز است
                            الان دعوا روي كاهش ارزش است
                            چون بمحض احيا صنايع تمام كاهش جبران خاهد شد
                            دورنماي كلي نهايتا كاهش ارزش يورو است
                            بهرحال شاخص هاي امريكا در وضعيتي هستند كه اروپا نيست

قاسم ناد علي

نظر

• شاخص های خبری روز

تاریخ :
                              22 می 2015

سخنرانی ماریو دراگی: ریاست ECB ماریو دراگی در تالار هم فکری ECB در سینترا پرتغال درباره روش اداره بانک مرکزی سخنرانی خواهد نمود. سیاست گذاران از کشورهای مختلف در این نشست شرکت نموده و درباره ارتباط بین تورم و بیکاری از چشم انداز و دیدگاهی وسیع تر و نیز پیامدهای آن برای سیاست پولی حال حاضر و جهانی سازی آن بحث و گفتگو خواهد. ایشان اخیرا باعث کاهش ارزش یورو شده است، اما این کاهش صرفا موقتی بوده است.

داده تورم ایالات متحده
                              : شاخص بهای مصرف کننده ایالات متحده با ادامه صعودش که از ماه فوریه آغاز شده بود که همراستا با پیش بینی بازار بود در ماه مارس 0.2% افزایش یافت. افزایش اصلی در بخش انرژی و هزینه های مسکن اتفاق افتاد. اگرچه، در مقیاس سالانه، تورم با سقوط 0.1 درصدی در مقایسه با رقم بدون تغییر ماه فوریه منفی شده است. باستثنای قیمت های پرنوسان انرژی و مواد غذایی، مقدار Core شاخص تورم نیز پیرو 0.2% رشد ماه فوریه، مطابق با پیش بینی ها 0.2% افزایش یافت. در مقیاس سالانه، شاخص تورم core، بالاتر از رقم 1.6% رشد قبلی 1.8% افزایش یافت. انتظار می رود CPI 0.1% و Core CPI 0.2% در ماه آوریل افزایش یابند.

سخنرانی مارک کارنی و هاروهیکو کورودا:
                              ریاست BoE مارک کارنی و ریاست BoJ هاروهیکو کورودا در سینترا پرتغال درباره روش اداره بانک مرکزی سخنرانی خواهد نمود. سیاست گذاران از کشورهای مختلف در این نشست شرکت نموده و از چشم انداز و دیدگاهی وسیع تر درباره ارتباط بین تورم و بیکاری و نیز پیامدهای آن برای سیاست پولی حال حاضر و جهانی سازی آن بحث و گفتگو خواهد. ایشان اخیرا باعث کاهش ارزش یورو شده است، اما این کاهش صرفا موقتی بوده است.

نظر

• ترجمه
                                شاخص های ایالات متحده در روز چهارشنبه رشد پیدا کردند بطوریکه شاخص s&p 500 به یک اوج تاریخی جدید رسید. ضمن اینکه دلار در برابر سایر ارزها ضعیف شد. برخی از شاخص های اقتصادی بدتر از حد انتظار اعلام شدند به همین دلیل سرمایه گذاران فرض را بر این گرفتند که افزایش نرخ بهره در کوتاه مدت بعید است. بخصوص آماری که نشان داد فروش مسکن غیرنوساز 3.3% کاهش داشته است. میانگین بهای مسکن در مقایسه با آوریل 2014 افزایشی 8.9درصدی پیدا کرد. تعداد مسکن فروخته نشده با 10% افزایش به 2.21 میلیون واحد رسید. شاخص فدرال ریزرو فیلادلفیا کمتر از حد انتظار بود. حجم معاملات در بورس های سهام ایالات متحده به 5.6 میلیارد سهم رسید که 11% کمتر از میانگین ماهیانه بود. "جانت یلن"، رئیس فدرال ریزرو ایالات متحده، در ساعت 19:00 cet سخنرانی خواهد داشت. که یک رویداد مهم برای امروز محسوب می شود: سرمایه گذاران امیدوارند که وی به موضوع افزایش نرخ های بهره در امسال بپردازد. خاطر نشان می سازیم که آخرین بار نرخ های بهره در سال 2006 افزایش پیدا کردند. شاخص بهای مصرف کننده برای ماه آوریل در ساعت 14:00 cet در ایالات متحده منتشر خواهد شد که تخمین اولیه برای دلار منفی است.

قاسم ناد علي

نظر

پردازش ...
                                X