اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جناب خلیل رحمانی عزیز
    میخواستم ازتون تشکر ویژه کنم اموزش های فاندتون واقعا عالی بود مخصوصا قسمت انتخاب جفت ارز مناسب برای ترید که با تلفیق با استراتژیم راندمان استراتژیمو بسیار بیشتر از گذشته کرده...خدا خیرت بده مرد...دعاتون میکنم که اینقدر خالصانه دانسته هاتونو در اختیار دیگران قرار میدید...سپاس فراوان

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
      خیلی ها حسابشون کال شد ... خیلی ها که ادعای دراوداون 5٪ داشتن الان 20٪ دارن

پرچم بروکرها بالا l...
      درا دان بنده ٥ درصد بود با ٥٠ درصد رشد
      الان با اينهمه دادار دودودور و رشد يورو تازه بقول شما دان بنده شده ٢٠ درصد اونم بعلت اينكه بجز يورو دلار پوزيشن ديگه هم دارم و چون نقل انتقال پول طول ميكشه فعلا اون پوزها رو هم تو اين حساب اضافه كردم
      تازه با تمام اين اوصاف چون حساب بنده ٥٠ درصد رشد داشته دان ٥٠ هم كه بدم هنوز وارد محدوده دان نشدم يعني از سرمايه خرج نكردم
      هدف نگه داشتن دان زير ٢٠ است
      ديدين با اينهمه رشد و پوزهاي متفرقه ديگه تازه دان ما شده ٢٠ يعني راحت يورو بايد بالاي ١.٢٢ برسه تا اسم كال بياد وسط
      اينها هم كه دارن ميخرن تكنيكال هستن والا يورو ارزشي نداره كه بخايم واسش ١.١٢ پول خرج كنيم
      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-30-2015, 07:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
        الان با اينهمه دادار دودودور و رشد يورو تازه بقول شما دان بنده شده ٢٠ درصد اونم بعلت اينكه بجز يورو دلار پوزيشن ديگه هم دارم و چون نقل انتقال پول طول ميكشه فعلا اون پوزها رو هم تو اين حساب اضافه كردم
        تازه با تمام اين اوصاف چون حساب بنده ٥٠ درصد رشد داشته دان ٥٠ هم كه بدم هنوز وارد محدوده دان نشدم يعني از سرمايه خرج نكردم
        ديدين با اينهمه رشد و پوزهاي متفرقه ديگه تازه دان ما شده ٢٠ يعني راحت يورو بايد بالاي ١.٢٢ برسه تا اسم كال بياد وسط
        اينها هم كه دارن ميخرن تكنيكال هستن والا يورو ارزشي نداره كه بخايم واسش ١.١٢ پول خرج كنيم

شرمنده ولی این دیدگاه به بازار و این سبک ترید فقط به درد حسابهای کوچک میخوره و بیشتر شبیه به تفریح و سرگرمی هست !
        هدف نگه داشتن دان زیر 5 بعد هدف نگه داشتن زیر 20 همینطوری تا کال شدن ! که خوب اصلا عیبی هم نداره این سرمایه ها که چیزی نیست سودش هم به جایی نمیرسه !
        When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

اولا بنده گفتم درادان زير ٢٠ درصد بايد نگاه داشته بشه
          ٥ درصد دان اين حساب بوده است كه در جواب رفيقمون كه گفت داشتي كال ميشدي شارژ كردي بود
          دوم اتفاقا اين ديدگاه بدرد حسابهاي بزرگ ميخوره نه حسابهاي كوچك
          سوما بجاي يك اكانت ٦٠٠٠ دلاري و تريد روي ارزهاي مختلف
          ميشه ٤ تا اكانت ١٠٠٠ دلاري ايجاد كرد هر كدام براي تريد روي يك ارز و ٢٠٠٠ دلار هم محض روز مبادا
          چهارم شما در تكنيكال وارد ميشويد و استاپ را بعنوان ضرر قرار ميدهيد
          فاند كار محدوده حدودي خريد را تشخيص ميدهد و بصورت تدريجي وارد ميشود
          چون قرار نيست دقيقا از اونجايي كه ما وارد ميشويم قيمت برگردد
          پس وارد ضرر شدن در ابتدا پوز چيني امري عادي حساب ميشود
          واسه شما حركت ١٠٠ پيپ زياد است ولي براي پوزيشن چيني عادي حساب ميشود
          حالا سعي ميكنم در اينده كه مانند ساير كشورها انسانهاي عادي حساب شديم
          حساب بيشتر از ٦٠٠٠ دلار هم باز كنيم حالا خوشحال ميشيم لينك اكانت ريل ده هزار دلاري شما رو ببينيم
          البته من ضمانت ميكنم ٩٠ درصد تكنيكالهاي ايراني اگر حسابشون رو به متاكوتس لينك كنند دان بالاي ٤٠ درصد دارند
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-30-2015, 09:59 PM

نظر

اولا بنده گفتم درادان زير ٢٠ درصد بايد نگاه داشته بشه
            ٥ درصد دان اين حساب بوده است كه در جواب رفيقمون كه گفت داشتي كال ميشدي شارژ كردي بود
            دوم اتفاقا اين ديدگاه بدرد حسابهاي بزرگ ميخوره نه حسابهاي كوچك
            سوما بجاي يك اكانت ٦٠٠٠ دلاري و تريد روي ارزهاي مختلف
            ميشه ٤ تا اكانت ١٠٠٠ دلاري ايجاد كرد هر كدام براي تريد روي يك ارز و ٢٠٠٠ دلار هم محض روز مبادا
            چهارم شما در تكنيكال وارد ميشويد و استاپ را بعنوان ضرر قرار ميدهيد
            فاند كار محدوده حدودي خريد را تشخيص ميدهد و بصورت تدريجي وارد ميشود
            چون قرار نيست دقيقا از اونجايي كه ما وارد ميشويم قيمت برگردد
            پس وارد ضرر شدن در ابتدا پوز چيني امري عادي حساب ميشود
            واسه شما حركت ١٠٠ پيپ زياد است ولي براي پوزيشن چيني عادي حساب ميشود
            حالا سعي ميكنم در اينده كه مانند ساير كشورها انسانهاي عادي حساب شديم
            حساب بيشتر از ٦٠٠٠ دلار هم باز كنيم حالا خوشحال ميشيم لينك اكانت ريل ده هزار دلاري شما رو ببينيم
            شما گفتی که انتظارت 2% در ماه هست ! 2% در ماه توجیحی برای dd 20% به هیچ عنوان نداره ! یعنی شما به قول خودت 1000 پیپ میری ضرر که مثلا 100 پیپ از بازار بگیری ! فکر کنم که یک کم کج متوجه ترید فاندی شدی ! از این سبک ترید فقط 1000 پیپ تحملشو یاد گرفتی در حالیکه 1000 پیپ سودشو به کل فراموش کردی ! عمده سود شما تو یک ترید با حجم بزرگ بوده و به این میبالید ! این که شد همون بخت و اقبال !

اوریج پروفیت شما 4 دلار هست که با حجمی که میگیری میشه 40 پیپ مثلا ! اونوقت شما واسه این 40 پیپ تا 1000 پیپ رو حرفت میمونی که این 40 پیپ رو بگیری ! این واقعا خنده داره !
            شما اصلا کار خاصی نکنی یک سکه بندازی و یک پوزیشن بگیری که 1000 پیپش بشه 5% حسابتون و 40 پیپ تیپی ست کنی در دراز مدت به سود تضمین شده میرسی با DD 5%! اگر دوست داشتی با ریاضیات براتون اثبات هم میکنم ! این روش اسمش هست دامب استراتژِی ! شیوه شما کاملا مثل این هست ! با این تفاوت که شما با دید فاندیتون که اونم کلی جای سوال داره و بسیار خطا داره خیلی کند تر از روش سکه انداختن به سود میرسید !
            کار شما مثل این میمونه که یک تفنگ برداشتید واسه کشتن یک سوسک ! فاند واسه این ساخته نشده که شما 40 پیپ سود بگیری ! شما این 40 پیپ رو خیلی ساده تر از راههای دیگه میتونی بدست بیاری ! ولی خوب چون نه قبول داری چیزای دیگر رو و نه همت یاد گرفتن و تحقیق راجب روشهای دیگر رو اینه که ساده ترین راه انکار شیو ه های دیگه و تحمل 1000 پیپ ضرر هست ! این شیوه خیلی کار آمد نیست ولی همون طور که گفتم سود ده هست ! به هر حال موفق باشید !
            When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

تو یادت نمیاد ! یه زمانی که یورو دلار بالای 1.5 معامله میشد یه محمود احمدی نژاد بود میگفت دلار دیگه کاغذ پاره ایی بیش نیست ... این حرفت "والا يورو ارزشي نداره" منو یاد اون خدا بیامرز انداخت .

وقتی تو یه ساعت ارزش یه ارز و به راحتی 20درصد میندازن بالا ... عقل حکم میکنه خوشبین نباشی

نظر

• اين ٢٠ درصد رشد رو چطوري محاسبه كرديد
                محاسباتت شما بيشتر شباهت ايجاد ميكنه به مثالتون
                ادامه دادن اين بحث نفعي بحال من نداره
                نحوه تريدم رو به كفايت توضيح دادم اميدوارم مفيد واقع شده باشه
                نتيجه كار هر فردي در اينده مشخص تر ميشه
                به هر حال هدف من اين بود كه جرقه اي در مغزتون ايجاد كنم تا متوجه بشيد
                غير تكنيكال و استراتژي هايي كه وقتتون رو سالها هدر خاهد داد
                راه بهتري هم براي تريد هست
                والسلام

نظر

اين ٢٠ درصد رشد رو چطوري محاسبه كرديد
                  محاسباتت شما بيشتر شباهت ايجاد ميكنه به مثالتون
                  ادامه دادن اين بحث نفعي بحال من نداره
                  نحوه تريدم رو به كفايت توضيح دادم اميدوارم مفيد واقع شده باشه
                  نتيجه كار هر فردي در اينده مشخص تر ميشه
                  به هر حال هدف من اين بود كه جرقه اي در مغزتون ايجاد كنم تا متوجه بشيد
                  غير تكنيكال و استراتژي هايي كه وقتتون رو سالها هدر خاهد داد
                  راه بهتري هم براي تريد هست
                  والسلام

من قصد آزردن شما رو نداشتم دوست عزیز !
                  اون 20% هم رشد نبود dd بود که خود شما گفتی میخوای زیر 20% نگه داری ! در ضمن من روش شما رو نه تنها نفی نکردم بلکه گفتم که در دراز مدت اتفاقا میشه ثابت کرد که سود ده هم هست ! ولی کار آمد نیست یعنی با این شرایط و ریسک بسیار کم و ریسک به ریوارد بسیار بالایی که داره سود قابل توجهی بر حسب زمان بهتون نمیده !
                  در مورد قسمت دوم حرفتون هم که گفتید "غير تكنيكال و استراتژي هايي كه وقتتون رو سالها هدر خاهد داد راه بهتري هم براي تريد هست " موافقم اگر فقط مقلد شیوه های مختلف باشید و هیچ تلاشی برای فهمیدن و یا ساختن روشی جدید نکرده یاشید .در ضمن ترید کردن رو برای همه نساختن ! هر کسی یک تخصص و شغلی داره دلیلی نیست هر کی از راه رسید بشه تریدر !
                  در آخر براتون آرزوی موفقیت میکنم و از این که این جسارت رو دارید که کارنامتون رو در معرض قضاوت عموم قرار میدید تشکر میکنم و امیدوارم که دلگیر نشده باشید از انتقاد من !
                  ویرایش توسط Gioteen : https://www.traderha.com/member/14113-gioteen در ساعت 05-01-2015, 12:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
                    شما گفتی که انتظارت 2% در ماه هست ! 2% در ماه توجیحی برای dd 20% به هیچ عنوان نداره ! یعنی شما به قول خودت 1000 پیپ میری ضرر که مثلا 100 پیپ از بازار بگیری ! فکر کنم که یک کم کج متوجه ترید فاندی شدی ! از این سبک ترید فقط 1000 پیپ تحملشو یاد گرفتی در حالیکه 1000 پیپ سودشو به کل فراموش کردی ! عمده سود شما تو یک ترید با حجم بزرگ بوده و به این میبالید ! این که شد همون بخت و اقبال !

اوریج پروفیت شما 4 دلار هست که با حجمی که میگیری میشه 40 پیپ مثلا ! اونوقت شما واسه این 40 پیپ تا 1000 پیپ رو حرفت میمونی که این 40 پیپ رو بگیری ! این واقعا خنده داره !
                    شما اصلا کار خاصی نکنی یک سکه بندازی و یک پوزیشن بگیری که 1000 پیپش بشه 5% حسابتون و 40 پیپ تیپی ست کنی در دراز مدت به سود تضمین شده میرسی با DD 5%! اگر دوست داشتی با ریاضیات براتون اثبات هم میکنم ! این روش اسمش هست دامب استراتژِی ! شیوه شما کاملا مثل این هست ! با این تفاوت که شما با دید فاندیتون که اونم کلی جای سوال داره و بسیار خطا داره خیلی کند تر از روش سکه انداختن به سود میرسید !
                    کار شما مثل این میمونه که یک تفنگ برداشتید واسه کشتن یک سوسک ! فاند واسه این ساخته نشده که شما 40 پیپ سود بگیری ! شما این 40 پیپ رو خیلی ساده تر از راههای دیگه میتونی بدست بیاری ! ولی خوب چون نه قبول داری چیزای دیگر رو و نه همت یاد گرفتن و تحقیق راجب روشهای دیگر رو اینه که ساده ترین راه انکار شیو ه های دیگه و تحمل 1000 پیپ ضرر هست ! این شیوه خیلی کار آمد نیست ولی همون طور که گفتم سود ده هست ! به هر حال موفق باشید !
                    ممنون انشالله همه موفق باشند
                    در مورد اورج پروفيت توضيح مختصري وجود داره كه اگر ريز معاملات رو مطالعه بفرماييد ميبينيد
                    با همين قبول ضرر اكانت ٥٠ درصد رشد داشته
                    حالا چطور شده كه با اين پروفيت و قبول ضرر هايي كه در تحليل بالا نام بردين اين اتفاق افتاده ؟؟؟
                    ////-/---/----
                    down close
                    nasdaq sharply lower
                    195 point

نظر

ممنون انشالله همه موفق باشند
                      در مورد اورج پروفيت توضيح مختصري وجود داره كه اگر ريز معاملات رو مطالعه بفرماييد ميبينيد
                      با همين قبول ضرر اكانت ٥٠ درصد رشد داشته
                      حالا چطور شده كه با اين پروفيت و قبول ضرر هايي كه در تحليل بالا نام بردين اين اتفاق افتاده ؟؟؟
                      ////-/---/----
                      down close
                      nasdaq sharply lower
                      195 point

50% رشد حساب شما 25% در یک معامله ای حاصل شده که بر خلاف روش معمولتون یعنی حجمی کوچک است !
                      در مورد اورج پروفیت خود شما هم نگاه کنید اکثر معاملاتتون تو 40 تا 50 پیپ سود بسته شده !
                      این که چطور انقدر سود کردید باید بگم که همین حالا در مدیریت سرمایتون تخطی کردید ! چون از حد مجاز برنامتون الان بیشتر پوزیشن دارید ! شما اول قرار بود dd رو 5% نگه داری که این یعنی 5% ریسک ولی الان dd شما بالای 20 رفته ! که فکر میکنم با 20% ریسک خیلی هم سود نکردید با وجود اینکه فقط نصف این سود طبق برنامه بوده و در ضمن وقتی به 20% dd میرسید باید قبول ضرر کنید ! که اگر این کار رو میکردید الان 50-20=30 % سود بود که 10% اون طبق برنامست !
                      تمام مشکل من با روش شما اینه که روش فاند برای گرفتن 40 50 پیپ نیست !
                      ویرایش توسط Gioteen : https://www.traderha.com/member/14113-gioteen در ساعت 05-01-2015, 01:06 AM

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

٥٠ پيت كه هدف نيست من ٦ تا پوز باز كردم به فاصله هر كدوم ٥٠ يا گاهي ١٠٠ پيپ وقتي موج بر ميگرده هر كدوم از پوزها سودشون ٥٠ ميشه تا به پوز قبل برسن
                        dd زير ٢٠ هدف منه
                        يورو رو من تا ١٤ صعودشو پيش بيني كردم
                        اگر رد كرد هچ ميكنم تا روند برگشت قدرت پيدا كنه
                        ضمنا پوز يورو پوند الان در حساب دارم كه مربوط به حساب ديگرم است و منفي هاي اونو تو dd محاسبه نكنيد بايد جابجاش كنم
                        اين روش وقت منو خيلي كم ميگيره و فقط زمان اخبار مهم بازار رو نگاه ميكنم و الا تريد تو m5 برام سود اورته ولي وقت گير تر طبيعتا تو اون تايم كاري چيزي بنام فاند وجود نداره و تايم تكنيكال
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-01-2015, 01:44 AM

نظر

• سلام به مدیران عزیز من این سوال را در جای دیگه پرسیدم جواب نگرفتم خواهشا جواب بدین :

قوانین بروکر در مواقع افزایش اسپرد در وقت خبر چگونه است؟
                          در هنگام خبرها چقدر افزایش اسپرد داریم
                          پوزیشن های سل استاپ و بای استاپ و همچنین پوزیشن های باز در مواقع افزایش اسپرد چه تکلیفی دارن؟
                          حساب هست که اسپرد ثابت داشته باشه
                          تا چه حدی اسپرد افزایش پیدا میکنه ؟
                          لطفا در این موارد توضیح کامل بدین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها
                            سلام به مدیران عزیز من این سوال را در جای دیگه پرسیدم جواب نگرفتم خواهشا جواب بدین :

قوانین بروکر در مواقع افزایش اسپرد در وقت خبر چگونه است؟
                            در هنگام خبرها چقدر افزایش اسپرد داریم
                            پوزیشن های سل استاپ و بای استاپ و همچنین پوزیشن های باز در مواقع افزایش اسپرد چه تکلیفی دارن؟
                            حساب هست که اسپرد ثابت داشته باشه
                            تا چه حدی اسپرد افزایش پیدا میکنه ؟
                            لطفا در این موارد توضیح کامل بدین ممنون میشم
                            سلام بزرگوار

به خود سایت رجوع کنید: www.broker-fa.org و سمت راست قسمت پشتیبان پیغام بگذارید

نظر

• باسلام
                              دوستان نرخ بهره libor ژاپن بعد از چند ماه افزايش پيدا كرده و االان دو روز است كه از 0.04% به 0.05% رسيده است. در ماههاي گذشته اين libor اگر تغيير ميكرد فقط يكساعت بود و بعد از يكساعت به عدد قبلي خود باز ميگشت ولي براي ژاپن در دو روز گذشته تغييري نداشته است. پس فكر كنم كه ين افزايش پيدا نمايد
                              باتشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                                اختلاف نرخ بهره اوراق قرضه ده ساله آمریکا با آلمان به 172 واحد رسید این نشان از تقویت یورو در روز های آینده خواهد بود

به دلیل تعطیلی بانک ها ی اروپا فعلا ترجیح میدم بیرون باشم تا ساعت 18.30 محدوده نزول مشخص شده فاندامنتال هم به همان اندازه تکنیکال از درجه اهمیت برخوردار هست

فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X