اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یه پیشنهاد دارم :

یه تاپیک جداگانه ایجاد کنیم به عنوان منابع خبری مارکت !

هرکس هرچیزی تو چنته داره با توضیحات لازم بزاره این امر باعث میشه که:

- هماهنگ و منظم میشه
    - قابل دسترس هست
    - یک منبع جامع از خودمون به جا گذاشتیم و بعد از ما دوتا دعامون میکنن ( پست و مقام همیشه واسه افراد باقی نمیمونه فکر نام نیک بعد پستمونم باشیم:دی)

ویرایش: تاپیک مد نظر ایجاد کردم. دست شما میبوسه که مشارکت کنید و منو دست تنها نزارین تو این بادی.

لینک: منابع خبری بازار
    ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-13-2012, 09:58 AM

نظر

• میخوام کاری کنید این همسایه ها ه ه ه اا (تک تکن تکنی تکنیکا تکنیکال تکنیکالی ها ) یادشون بره سبک کاریشون چیه :دی

من این مدت گرفتار بودم اما خوب الان آزادتر هستم و میخوایم دست در دست هم بخش بنیادی رو بترکونیم. روزی از اینجا میرم که بالای 50% افراد این فروم دید حرفه ای( بنیادی) بهشون بدم :دی

پ.ن: قصد کودتا داریم !

نظر

• کمترین رشد اقتصادی چین تا الان در سه ماهۀ دوم امسال رقم خورده.

‬مشکلات چین در ارتباط با بخش صادراتش باعث شد که تا اقتصادش در سه ماهۀ نخست امسال ‪8.1% ‬رشد داشته باشه و در سه ماهۀ دوم امسال و در مقیاس سالیانه رشدی معادل ‪7.6% ‬داشته باشد که همسو با انتظارات است‪

رقم ‪7.6% ‬ضعیف ترین نرخ رشد ثبت شده از سه ماۀ اول سال ‪ 2009 ‬تاکنون به شمار می ره‪.‬

‬رشد اقتصادی چین در شش ماهۀ نخست امسال ‪7.8% ‬بود در حالیکه در شش ماهۀ اول سال ‪2011 ‬رشدی معادل ‪9.6% ‬داشت‪ به وضوح شاهد کاهش سرعت مدار هستیم.‬

‬به این ترتیب اقتصاد چین برای ششمین فصل متوالی است که با کاهش رشد مواجه می شود در حالیکه در خلال بحران مالی دهۀ ‪1990 ‬حداکثر تا پنج فصل متوالی چنین الگویی تکرار شده بود‪. ‬

سرعت گردش مدار اقتصادی چین در حال فروکش شدن هست ! این به ضرر ارزهای کالایی از جمله دلار استرالیا و نیوزلند.. هست منتهی از طرفی در بازدهی شاهد این هستیم که همبستگیشون با ارزهای همبسته از دست دادن که نشلنه تغییرات از اقتصاد درونیشون هست ، نرخ بهره رو کات کردن ، تولید ناخالص بردن بالا .... پس ریسک معاملات روی این ارزها بالاست ! به شخصه ایورو و پوند در برابر دلار و ین بیشتر میپسندم.

دوستان برای اطلاعات بیشتر و مشاهده شاخص های اقتصادی چین میتوانید به لینک زیر برین :

http://www.tradingeconomics.com/china/indicators

نظر

• ‬آژانس رتبۀ بندی ‪Moody's ‬امروز اعلام کرده که رتبۀ اوراق قرضۀ دولتی ایتالیا را از ‪A3 ‬به ‪Baa2 ‬کاهش می ده

‬موودی اعلام کرده که رتبه های کوتاه مدت تغییری نکرده اند ‪و به دلیل افزایش ضعف اطمینان بازار، احتمال اینکه بازدهی اوراق قرضۀ ایتالیایی افزایش پیدا کنند و این کشور دسترسی اش به بازار را از دست بدهد زیاد شده هست‪

وقتی اوراق واسه ملت ریسک داشته باشه ، دولت میاد بازدهی میبره بالا ! حالا چرا ریسک داره؟

باز چشم انداز اقتصادی ایتالیا در کوتاه مدت بدتر از قبل عنوان کرده و همزمان با مشاهدۀ ضعف رشد اقتصادی و افزایش بیکاری، این خطر شکل گرفته است که ایتالیا نتواند به اهداف مالی اش دست پیدا کنه.

روزی یه خبری بد واسه اتحادیه ... به نظرتون اگر بازار ریتریس کنه باید ریسک کنیم روی خرید؟ یا اینکه دید حرفه ای داشته باشیم و این بازگشت ها رو تسویه ببینیم و در مکان مناسب به دنبال فروش مجدد یورو در برابر ارزهای ایمن باشیم؟

رو جمله آخریم فکر کنید.‬
          ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-13-2012, 11:11 AM

نظر

• کله من داغ بشه ای بنویسم از اقتصاد :دی دیشب ساعت یک خوابیدم ، ساعت پنج بلند شدم ، وقتی سرحال باشم عجیب ....

وقتی تو جمع شبانه ای نشستیم ، بچه ها اولین شرطشون اینه که من قول بدم هیچی از اقتصاد نگم ، نه از داخل نه از خارج ههههههه

مبحث شیرینی هست منتهی واسه بحث بین افرادی که سر در هم میارن...

دارم پست غیر آموزشی یا خبری .. میزنم واسه اینه بچه ها روشون باز بشه ، بفهمن اینجا جای راحتی هست

میرم نهار ! شما هم ترید بزنید پرپیپ باشید.
            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-13-2012, 11:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
              جناب خلیل عزیز سلام
              اگر امکان داشت توضیحی میداید که نحوه تحلیل درست بود یا نه و اگر اشکالی داشتیم بفهمیم
              در ضمن حال که امروز در باره اخبار اعلام شده لطف کرده و یاد اوری کردید در صورت امکان توضیحی در باره خبرهای هفته بعد بدهید به لحاظ اهمیت و نحوه برخورد با آنها
              من یک تصویر از روز ها و اخبار هفته بعد گذاشتم
              با تشکر

سلام دوست من ميشه منبع اونو اعلام كنيد تا ما هم اين خبر ها رو داشته باشيم
              ممممممنون

صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب PCMFund گرامی
                هدف تنها عرض تشکر و سپاسگزاری بود از مطالب مفید و کاربردی شما و زحماتتان در این فضای مجازی که بدون دریغ علمتان را در اختیار دیگران قرار می دهید
                امیدوارم در ادامه مسیر موفق و پیروز باشید

ارادتمند - احسان

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                  سلام دوست من ميشه منبع اونو اعلام كنيد تا ما هم اين خبر ها رو داشته باشيم
                  ممممممنون

به لینک زیر برین لینک سایتمربوطه موجود هست

منابع خبری بازار

موفق باشید

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب PCMFund گرامی
                  هدف تنها عرض تشکر و سپاسگزاری بود از مطالب مفید و کاربردی شما و زحماتتان در این فضای مجازی که بدون دریغ علمتان را در اختیار دیگران قرار می دهید
                  امیدوارم در ادامه مسیر موفق و پیروز باشید

ارادتمند - احسان
                  ممنون عزیزم

راحت باش و منو خلیل صدا کن (راسیتش خوشم نمیاد کسی با یوزر و اینکه با القاب صدام بزنن ، همون خلیل خودش یه دنیاست واسم ! )

بوریکس جان این کمترین کاری هست که من میتونم انجام بدم.

دیروز تا الانم مهمون داشتم و راسیتش دندون درد شدیدی سراغم اومده بود (به دلیل استعمال هرچی دود و ..) و خدا رو شکر امروز شروع کردم به تعمیر و ترمیم دندون هام ! اعصابم خراب میشد که نمیتونستم پشت لب تاب بشینم. والی بیشتر از اینها در خدمتتون بودم.

پ.ن: نبینم این تاپیک خاک بخوره ! یعنی کل خبرهای دنیا تموم شد؟ شرکت پژو سیتروان اروپا هم کارگر تعدیل کرده و دو خط تولید شنیدم تعطیل کردند (البته از تلویزیون میهن شنیدم و خیلی آ و تاب.. به نام سونامی اقتصادی) ، ای وای اشتغال یکی از داده های مهم مدار اقتصادی هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها

ممنون عزیزم

راحت باش و منو خلیل صدا کن (راسیتش خوشم نمیاد کسی با یوزر و اینکه با القاب صدام بزنن ، همون خلیل خودش یه دنیاست واسم ! )

بوریکس جان این کمترین کاری هست که من میتونم انجام بدم.

دیروز تا الانم مهمون داشتم و راسیتش دندون درد شدیدی سراغم اومده بود (به دلیل استعمال هرچی دود و ..) و خدا رو شکر امروز شروع کردم به تعمیر و ترمیم دندون هام ! اعصابم خراب میشد که نمیتونستم پشت لب تاب بشینم. والی بیشتر از اینها در خدمتتون بودم.

پ.ن: نبینم این تاپیک خاک بخوره ! یعنی کل خبرهای دنیا تموم شد؟ شرکت پژو سیتروان اروپا هم کارگر تعدیل کرده و دو خط تولید شنیدم تعطیل کردند (البته از تلویزیون میهن شنیدم و خیلی آ و تاب.. به نام سونامی اقتصادی) ، ای وای اشتغال یکی از داده های مهم مدار اقتصادی هست !

سلام خلیل جان
                    از صمیمیت و لطف شما بسیار سپاسگزارم و واقعا آدم از مرام شما لذت می بره

راسیتش من یکی از تحلیل گرای تکنوفاند بورس تهران هستم ( البته به قول خودم ) و توی چند تا فروم بورسی می نویسم ولی سابقه زیادی در بازار ارز ندارم امیدوارم بتونم از تجربه و علم شما دوست عزیز و بقیه دوستان استفاده کنم و تا اون جایی هم که وقت اجازه بده بتونم داشته های اندکم رو با بقیه به اشتراک بذارم

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• رئیس بانک سرمایه گذاری اروپایی:

بحران یورو تا 2 سال آینده تمام نمی شود

"ورنر هویر" رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا می گوید از نظر وی بحران اروپا برای مدت های طولانی ادامه داشته و به یک تا 2 سال آینده ختم نمی شود.

به نقل از خبرگزاری رویترز، "ورنر هویر" رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا در صحبت هایی عنوان کرد که انتظار ندارد حوزه یورو بتواند تا 2 سال آینده از بحران بدهی ها خارج شود.

وی در مصاحبه با هفته نامه "فوکوس" آلمان گفته است: فشار بر دولت های عضو و خود اتحادیه اروپا برای آنکه بتوان اوضاع را به سامان کرد، برای مدت طولانی ادامه خواهد یافت. این تنها به 1 یا دو سال ختم نمی شود. هویر که در ابتدای سال به این سمت منصوب شده، عنوان کرد که به عقیده او، در 2 تا 3 سال آینده چارچوب های سیاسی لازم برای برخورد با بحران، ارتقا خواهد یافت. او به دولت های اروپایی هشدار داد که نباید به بانک سرمایه گذاری اروپا به عنوان یک بازوی وام دهنده دائمی و نوشدارویی برای بحران اروپایی نگاه کنند. سران اروپایی در نشستی که در پایان ماه ژوئن داشتند، توافق کردند تا پایان سال سرمایه این بانک را 10 میلیارد یورو افزایش دهند تا قدرت وام دهی بانک برای کمک به اقتصاد اروپا تا 60میلیارد یورو بیشتر شود.
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• اینم خبرهای امروز البته به وقت لب تاب من ههههه

خبرای مهمی داریم از بخش صنعت و بخش تورم !

واسه بررسی داده ها باید انحراف معیار دوزاده دوره قبل رو بگیرین سپس از مقدار پیش بینی اضافه و کم کنید تا انتظارات معاملگران نسبت به چگونگی اعلام خبر و واکنششون پی ببریم.

نظر

• تحلیل بازدهی:

نوضیحات :
                          شاهد هیچ ریتم خاص در نمودار نیستیم !

پوند همبستگی خود را با ارزهای همبسته از دست داده است و این نشانه تغییرات درون اقتصاد این کشور هست !

جالب تر از همه یورو و فرانک سوئیس میشه گفت شبیه به هم بازدهی از خود نشان داده اند !

در این آشفته بازار به نظر من ترید روی یک جفت همبسته به نظرم بهتر میرسه ! با گواه های معاملاتی محکم تکنیکی و بنیادی !

بیشترین تقاضا
                          : پوند انگلیس
                          دومین سطح تقاضا: ین ژاپن

بیشترین عرضه: یورو و فرانک سوئیس
                          دومین سطح عرضه: دلار استرالیا

استراتژی معاملاتی: فروش یورو به پوند پیشنهاد جدول هست ! که بیشترین عدد بازدهی در جدول را شامل میشود ( مثبت 1.02 ) که در هفته قیل منفی 1.64 به خود اختصاص داده بود (بازدهی معکوس نشون داده و طبق توضیحات جفت ارز مناسبی جهت معامله نمیباشد) ، به نظر میرسه روند نزولی خودش رو از سر گرفته باشد، در این گونه مواقع باید از ابزارهای بازارهای رنج جهت پوزیشن گیری بهره برد ! پس دارای روند رنج همراه باشیب نزولی است و به دنبال تریگرهای سل در این جفت ارز معاملاتی هستیم. (با احتیاط کامل و تاییدیه های بنیادی و تکنیکی)

پیام خودم: در جفت ارز یورو به پوند شاهد یک ریتم منظم الیوتی هستیم که در همه ابعاد گویای خرید هستند ، پس باید محتاط باشیم و طبق اعداد بازدهی این هفته با هفته گذشته نمیتوان در مورد جهت حرکتی این جفت ارز تصمیم قاطی گرفت !

بررسی هفتگی :

هفته گذشته کاهش بسیار بزرگی در آمار مدعیان بیکاری در ایالات متحده روی داد. در اروپا سیاست های ریاضتی جدید نتوانسته است انتظارات بازار را برآورده کند ولی ایتالیا توانست هزینه لازم برای تغییرات اقتصادی را کاهش دهد. همزمان در چین رشد اقتصادی کاهش یافت است ولی همچنان تولید ناخالص داخلی در محدوده ی مناسبی قرار دارد.

شاخص خرده فروشی آمریکا
                          : این شاخص برای دوّمین ماه متوالی در ماه می کاهش یافت.این شاخص با ۰.۲% کاهش نسبت به ماه آوریل پیش بینی های کارشناسان را برهم زد. تحلیلگران انتظار رشد ۰.۱ % نسبت به آوریل را داشتند. شاخص عمده فروشی کالا به جز فروش خودرو در ماه می نسبت به آوریل ۰.۴% کاهش یافته است. این شاخص در آوریل نیز ۰.۳% کاهش نسبت به ماه مارچ را تجربه کرده بود.این کاهش در صورتی است که تحلیلگران انتظار رشد ۰.۱% در ماه می نسبت به ماه آوریل را داشتند .افزایش ناچیز در میزان دستمزد ها و بیکاری بالاتر از ۸% دو عامل اصلی در کاهش نرخ خورده فروشی آمریکا به شمار میروند.

داده های تورم انگلیس: نرخ تورم در انگلیس در ماه می نیز به روند کاهشی خود ادامه داد و با ۰.۲% کاهش نسبت به آوریل به نرخ ۲.۸% رسید.کاهش تورم بانک مرکزی انگلیس را قادر می سازد تا برنامه ًٍQE را اجرا نماید. تورم انگلیس برای دورهٔ آینده ۲.۷% پیش بینی شده است.

رغبت اقتصادی ZEW آلمان:
                          شاخص رغبت اقتصادی سرمایه گذاران آلمانی به طور غیر منتظره ای از میزان ۱۰.۸ در ماه می به میزان -۱۶.۹ در ماه ژوئن سقوط کرد. این سقوط سریعترین نرخ تغییرات این شاخص از اکتبر سال ۱۹۹۸ است. نگرانی ها به خاطر بدهی بخش بانکی در اسپانیا و نتیجهٔ انتخابات یونان دو عامل اصلی در سقوط این شاخص به شمار میروند.تحلیلگران برای ماه جولای مقدار -۱۴.۵ را برای این شاخص پیشبینی کرده اند.

داده های تورم آمریکا: همزمان با کاهش قیمت انرژی نرخ تورم در آمریکا به روند کاهشی خود ادامه داد و با کاهش ۰.۳% نسبت به دورهٔ قبل مواجه شد.همزمان شاخص مرکزی( کور ایندکس) با ۰.۲% رشد برای سومین ماه متوالی روبه رو شد. از آنجا که سی پی آی مثبت باقی مانده است بیانگر این است که اقتصاد آمریکا به رشد خود ادامه می دهد..

نرخ بهره کانادا: بانک مرکزی کانادا نرخ بهره شبانه را در عدد ۱% ثابت نگاه داشت.و اعلام کرد که محرّک های پولی را کاهش میدهد.این کاهش در حالیست که اقتصاد کانادا مطابق پیش بینی ها برای رسیدن به نرخ تورم هدف ۲% به رشد خود ادامه میدهد.علاوه بر این پیش بینی می شود نرخ بهره در سطح ۰.۱% ثابت بماند.اندیکاتور های اشتغال در کانادا وضعیت اشتغال را خوب و قابل قبول نشان میدهند.

سخنرانی برنانکه: بن برنانکه در سنای آمریکا سخنرانی خواهد کرد و به سنای آمریکا گزارش نیمه سالانهٔ سیاست های پولی را ارایه خواهد کرد.سخنرانی وی موجب فراریت بالا در بازار خواهد شد

مدعیان بیکاری انگلیس: تعداد مدعیان بیکاری در انگلیس به طور غیر منتظره ای در ماه می افزایش یافت و به نرخ ۱۲۸۰۰ نفر رسید.پیش بینی می شود که این نرخ برای دورهٔ آینده به ۹۷۰۰ نفر برسد.

پروانه های ساختمانی آمریکا: تعداد پروانه*های ساختمانی صادر شده در آمریکا در ماه می به بالاترین مقدار خود در ۴۴ ماه گذشته رسید و عدد ۷۸۰۰۰۰ را به خود دید.این میزان بالاترین تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده از اگوست سال ۲۰۰۸ است.

مدعیان بیکاری آمریکا: در هفتهٔ گذشته اتفاق شگفت انگیزی در بخش اشتغال آمریکا روی داد.مدعیان بیکاری در آمریکا به پایین ترین میزان خود در ۴ سال گذشته رسید و با کاهش ۲۶۰۰۰ نفری مدعیان نسبت به دورهٔ قبل به عدد ۳۵۰۰۰۰ نفر در هفتهٔ گذشته رسیده است.

فروش خانه های موجود در آمریکا:فروش خانه در آمریکا در ماه می با ۱.۵% کاهش به تعداد ۴.۵۵ میلیون واحد رسیده است.در مقایسه با سال قبل فروش خانه در آمریکا ۹.۶ % بیشتر شده است.

پ.ن: تشکر ویژه از جناب آرش رجب زاده بابت زحماتشون و وقتی که در اختیار ما گذاشتن و بنده رو همراهی کردند.

ارادت خلیل
                          ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-16-2012, 01:16 PM

نظر

• هنوز ادامه داره منتهی رمقی نمونده هههههه

تحلیل تکنیکی هم باز هست :دی

فعلاً ما بریم واسه نهار ! شما هم پر پیپ باشید

نظر

• ممنون خلیل جان
                              عالی بود . استفاده کردیم .
                              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• سلام

تشکر از حاج خلیل و آقای رجب زاده بابت زحمات خدا قوت , ناهار نوش جان

ارادتمند
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X