اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
    من فکر کنم امروز فردا به یک توافق نصف و نیمه ای میرسن بقیه را هم میزارن برای یکی دو ماه دیگه .
    ببخشید منظورم همان پرتگاه مالی هست
    عرض کرده بودم به تعویق میافته

نظر

• اونی که من شنیدم مجلس سنا بوده.
      اینم نقل قول از لینک شما :
      با تشکر

(((((( حزب جمهوری*خواه در مجلس نمایندگان دارای اکثریت است اما اکثریت مجلس سنا در دست حزب دموکرات - حزب رئیس جمهوری - است و گفته می شود که حتی در صورتی که مجلس نمایندگان طرح پیشنهادی این مجلس را هم تصویب می کرد، احتمالا اکثریت سنا به آن روی منفی می داد.

آقای بینر نیز از حزب*جمهوری خواه است و به گفته برخی ناظران، هدف او از ارائه طرح افزایش مالیات برای دارندگان درآمدهای بالا این بود که در صورتی که در نهایت، بین کنگره و دولت توافقی به دست نیاید، حزب جمهوری*خواه بتواند ادعا کند که به هر اقدام ممکن برای اجتناب از "پرتگاه مالی" دست زده و مسئولیت این واقعه برعهده دولت و حزب دموکرات است.
      در ماه های اخیر، دولت باراک اوباما و کنگره نتوانسته اند بر سر نحوه دستیابی به کاهش کسری بودجه و بدهی دولت از طریق کاهش هزینه ها و افزایش مالیات*ها به توافق برسند.)))))))
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• فرانک عزیز حالا چه اتفاقی میتونه بیفته

نظر

• نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
          خلاصه : .... تغییر نرخ بهره از جمله سیاستهای پولی بانک مرکزی هر کشور است به منظور1 کنترل سرعت گردش پول و2 تاثیر روی ارزش ارز به دلایل مختلف من جمله صادرات و واردات و .... دلایل بسیاری دارد ...

مثال ساده :.... الان توی منطقه یورو میدونیم نرخ تورم بالاست ... نرخ بیکاری بالاست ... بنگاه های اقتصادی اوضاعشون خوب نیست .... اوراق قرضه داغون... اوضاع استوک بد ... چشم انداز بد .... ترس سرمایه و فرار اون به منطقه ایمن .... برای بهبود این وضعیت میان سرعت گردش پولو بالا ببرن یعنی نرخ بهره بانکی رو کم میکنن .... نوعی سیاست انبساطی است ....به امید بهبود چرخه تولید و کسب و کار ..... و یه نوعی امید دادن برای عدم فرار وحشتناک سرمایه ....

هر چند من معتقدم این نرخ فعلی یورو ... fair value نیست و اصلا به نفع منطقه یورو نیست ... شاید نرخ بهره کات کنه ....
          یورو در نهایت باید ارزش ارز خودشو کاهش بده ولی جالبه داده های مثبت اقتصاد آمریکا باعث ایجاد جو خوش بینی (حتی در یورو ) میشه و یورو میره بالا .... این جمله رو بهش خوب فکر کن....

پی نوشت 1 : توضیحاتم واضح و کامل نیست ببخشید ....
          پی نوشت 2 : استادم حسین جواب بده قطعا کاملتر و بهتر خواهد بود ....

موفق باشید
          یا حق
          درود بيكران

رامين جان سپاس بابت توضيحاتت

فقط پيشاپيش بگم تا بدونين من تو زمينه فاند خيلي مبتدي هستم و اگر حرف تكراراي ميزنم در مرحله يادگيري از شما دوستان حرفه اي هستم

درباره اون تيكه كه بولد كردم سوال دارم؛
          پس داستان خريد اوراق قرضه(يونان، اسپانيا و ايتاليا ) توي اروپا چه نفعي داره براشون؟ الان خيلي تو بوق و كرنا كردن يبا اين كار ميخوان سطح نقدينگي رو تو اروپا ببرن بالا - آيا با اين اوضاع نرخ بهره كات كردن اثر خودش رو ميزاره، يا ميشه نمايشي و از قبل اين حجم تزريق شده پول اثر خودش رو ميزاره؟
          آيا اين قضيهOMT (Outright Monetary Transactionب ه بحث كنترل نقدينگي ربطي داره، تو متوني كه دارم ميزارم خيلي روش تكيه دارن مي كنن

خيلي دوست دارم روابط بين
          نرخ تورم ... نرخ بیکاری ... بنگاه های اقتصادی .... اوراق قرضه ... استوك و از اين دست موارد رو ياد بگيرم

هميشه سبز باشيد
          Think / Act / Enjoy

نظر

• حسين جان

آقا رامين گرامي

كاش يه تاپيكي ايجاد ميكردين و تو ش همه اينا رو زيبا و دلنشين توضيح ميدادين
            اينطوري فكر نميكنين خيلي پراكنده كاري ميشه و اگر يه يادگاري از شما در اين فروم داشته باشيم ، يكي در آينده بخواد بياد از علم سرشار شما بهره مند بشه با مراجعه به اون تاپيك تمام نيازهاش برآورده ميشه

جاي دوري نميره به مولا

با اين كار هم ما رو بنده خودتون ميكنين و هم دعاي همه اهالي اين فروم رو پشت سر خودتون دارين

هميشه سبز باشيد
            Think / Act / Enjoy

نظر

فرانک عزیز حالا چه اتفاقی میتونه بیفته
              یعنی چی چی میشه عزیزم؟؟؟سوال برای من مفهوم نیست....لطفا جوری بگو من بفهمم.

مرسی.

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
              درود بيكران

رامين جان سپاس بابت توضيحاتت

فقط پيشاپيش بگم تا بدونين من تو زمينه فاند خيلي مبتدي هستم و اگر حرف تكراراي ميزنم در مرحله يادگيري از شما دوستان حرفه اي هستم

درباره اون تيكه كه بولد كردم سوال دارم؛
              پس داستان خريد اوراق قرضه(يونان، اسپانيا و ايتاليا ) توي اروپا چه نفعي داره براشون؟ الان خيلي تو بوق و كرنا كردن يبا اين كار ميخوان سطح نقدينگي رو تو اروپا ببرن بالا - آيا با اين اوضاع نرخ بهره كات كردن اثر خودش رو ميزاره، يا ميشه نمايشي و از قبل اين حجم تزريق شده پول اثر خودش رو ميزاره؟
              آيا اين قضيهOMT (Outright Monetary Transactionب ه بحث كنترل نقدينگي ربطي داره، تو متوني كه دارم ميزارم خيلي روش تكيه دارن مي كنن

خيلي دوست دارم روابط بين
              نرخ تورم ... نرخ بیکاری ... بنگاه های اقتصادی .... اوراق قرضه ... استوك و از اين دست موارد رو ياد بگيرم

هميشه سبز باشيد
              طاها جان عجله نکن....آروم آروم...همه چیز میفهمی...نیاز به عجله نیست..پله پله...همه چیز روشن میشه..برات...به شرطی که علاقه داشته باشید.

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
              حسين جان

آقا رامين گرامي

كاش يه تاپيكي ايجاد ميكردين و تو ش همه اينا رو زيبا و دلنشين توضيح ميدادين
              اينطوري فكر نميكنين خيلي پراكنده كاري ميشه و اگر يه يادگاري از شما در اين فروم داشته باشيم ، يكي در آينده بخواد بياد از علم سرشار شما بهره مند بشه با مراجعه به اون تاپيك تمام نيازهاش برآورده ميشه

جاي دوري نميره به مولا

با اين كار هم ما رو بنده خودتون ميكنين و هم دعاي همه اهالي اين فروم رو پشت سر خودتون دارين

هميشه سبز باشيد
              طاها عزیز....اول ممنون بابت لطفی که بنده داری...

ولی نیازی نیست اصلا....مدیری قبلی زحمت اینکار گشیدن...و چند تا تاپیک هم هست....که با مراجع به امضاء ایشون ....میتونید ببینید....

گفتن موردهای دیگه تکرار مکررات هست....

منم هم اطاعت امر میکنم...طبق قولم...اگر سوالی بی جواب موند....و یا اگر به نظرم جوابش درست نبود...نظرم شخصیم در اون رابطه میگم.

الانر شما بحث های خوبی دارید تو فرومتون در مورد پایه های بحث بنیادی.....توضیح داده شده هر چیز....حالا به هر شکل.....اگر در بین بحث ها نیاز شد چیزی اضافه بکم....حتما کاملا توضیح میدم تو متن جوابم(به قدر سوادم البته)

به امید موفقیت.

نظر

• منظورم به تعویق افتادن پرتگاه مالی است چه اتفاقی میافته .مرسی

نظر

منظورم به تعویق افتادن پرتگاه مالی است چه اتفاقی میافته .مرسی

تعویقی وجود نداره....بودجه بسته نشده.....چیزی وجود نداره برای تخصصیص بودجه...حتی رقم هم معلوم نیست....قانون صخره..خود به خود اجرا میشه...با همون شروط 1/12 احتمالا....

تا ببینی لابی کی قوی تر هست....

یا اینکه تو آخرین دقایق...یکی کوتاه بیاد...

کاملا کنگ هست بازار.....فروم بازار گویایی همه چیز هست.

به نظر من ترید نکنید...سرمایتون به خطر نندازید....مگر اینکه از قبل پوزیشن باز داشته باشید....

یک اسپایک...بازار به معنی واقعی پاره میکنه.....به خصوص کسانی که پوزیشن روی طلا و نفت و استوک دارند......چون ولاتیلیتی اونها بسیار بالاست...و احتمال کپ هم هست..و خطر برای عزیزانی که نوع حساب اسپرد فیکس ندارند.....

باید دید چه اتفاقی میفته تو چند روز آینده.

موفق باشی.

نظر

• مرسی فرانک مزسی من بای طلا را زدم استاپش کوچک است فردا هم جمعش میکنم پیروز باشی

نظر

• قربانت نیما جان...

اصلا همه چیز تو نمودار vix گویای همه چیز هست....

الان رسیده به ماه آگوست!!!!!من نمیدونم الان بازار با این نرخ برابری ها چیکار میکنه!!!!

[ATTACH=CONFIG]1003[/ATTACH]

شیب حرکت تو یک هفته....معلوم هست پیشواز رفتن بازار به خبر...

[ATTACH=CONFIG]1004[/ATTACH]

نظر

• با سلام خدمت تمامی دوستان و تمامی کسانی که در بخش صاحب نظر هستند برای من سئوالی بوجود امده با انکه همه میدانند که امریکا در لبه پرتگاه مالی است پس چرا اینهمه با طرح مالیاتی جدید مخالفت میشود اگر توضیح بفرمایید متشکر میشوم .شاید هم از این اهرم در جهت رسیدن به اهدافی دارند استفاده میکنند که تا تصویب نهائی ان حداکثر استفاده را ببرند؟

نظر

• با سلام خدمت تمامی دوستان و تمامی کسانی که در بخش صاحب نظر هستند برای من سئوالی بوجود امده با انکه همه میدانند که امریکا در لبه پرتگاه مالی است پس چرا اینهمه با طرح مالیاتی جدید مخالفت میشود اگر توضیح بفرمایید متشکر میشوم .شاید هم از این اهرم در جهت رسیدن به اهدافی دارند استفاده میکنند که تا تصویب نهائی ان حداکثر استفاده را ببرند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
                            با سلام خدمت تمامی دوستان و تمامی کسانی که در بخش صاحب نظر هستند برای من سئوالی بوجود امده با انکه همه میدانند که امریکا در لبه پرتگاه مالی است پس چرا اینهمه با طرح مالیاتی جدید مخالفت میشود اگر توضیح بفرمایید متشکر میشوم .شاید هم از این اهرم در جهت رسیدن به اهدافی دارند استفاده میکنند که تا تصویب نهائی ان حداکثر استفاده را ببرند؟

سلام

صاحب نظر نیستم ولی چون حس جواب دادن هست من سرتون درد میارم..

سعی میکنم خلاصه ترین حالت بهتون بکم که مفهوم باشه...با اصلی ترین دلیل.....

اول دقت کنید که جمهوری خواه ها مخالف این طرح مالیاتی هستند....ولی چرا....

قانون جدید میخواد اینکار انجام بده....کسانی که سالانه درادمد بیشتر از 1 ملیون دلار دارند.....باید 75% تکس یا مالیات پرداخت کنند....

جمهوری خواهها که مشگل اصلیشون این هست...یک نظر دارند...و نظر درستی هم هست....

اینها اعتقاد دارند ....که اگر همچین طرحی تصویب بشه...از اونجایی که این درآمد ها مخصوص قشر کارخانه دار و تولید کننده و ثروت مند هست....باعث این میشه که سرمایه گذار.....سرمایه خودش خارج کنه از آمریکا...چون دلیلی نمیبینی اونجا سرمایه خودش نگر داره...اون هم با طرح انبساطی دموکراتها...که ارزش دلار پائین میاره و نرخ بهره....به پائین ترین حد ممکنه رسونده.....

تو اقتصاد....باید همیشه...اولویت با قشری باشه که تولید ثروت میکنند...و کار آفرینی ایجاد میکنند...شما فکر کنید.....اگر جای یک سرمایه دار باشید....حاضر هستید 75% درآمد خودتون مالیات بدید؟؟؟؟

به همین سادگی....البته موارد جزءی دیگه ای هم هست...که شاید چندان تو چشم نیاد...مثلا بالا نبردن نرخ بهره باعث میشه که کری ترید اتفاق بیفته و سرمایه جای دیگه ای به جزء آمریکا مهاجرت کنه.....و دلایل دیگه که الان تو حوصله ی این بحث نمیکنجه.....

بیشترین دلیل این مخالفت ها این نکته ها هستند.

موفق باشید.

نظر

• دقت کنید بازار فقط روی اسپایک داره حرکت میکنه...

اینم تز جدید...

U.S. House said to plan 6:30 p.m. session on Dec. 30 @ Forex Factory

نظر

پردازش ...
                              X