اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    دوستان آگاه به موضوع:

در مورد پرتگاه مالی آخرین اخبار و احتمالات چیست؟
    آگاه که چه عرض کنم.....استاد فاندامنتال که میگن از حامد و کتلین کپی میکنم....ولی متاسفانه این دو عزیز هنوز نظری ندادند...البته خانم کتلین تو وبلاکشون اشاره کردن....

من به عنوان یک میهمان که کلی جو اینجا رو بهم ریختم نظر شخصیم میگم....فردا نگن حسین با فروم مشگل داشت.....با اینکه هنوز منتظر نظر مدیریت محترم هستم تا ببینم چه تصمیمیی در رابطه با بنده و استاد این بخش میگیرن.....

ولی دیگه عزیزی که ما رو متهم کرد به دنبال شاگرد کردی و این حرفها سوالی پرسیده...منم قد سوادم جواب میدم...

7 روز دیگه با امروز وقت طرح مشترک کنگره با ریاست جمهوری به پایان میرسه.....و فعلا اخبار زد و نقیضی منتشر میشه از ایجاد یک هماهنگی بینشون.....

اگر خبری منتشر بشه دال بر این موضوع که توافقی شده....خوش بینی به شدت افزایش پیدا میکنه با توجه به داد های جی دی پی و بیکاری آمریکا......و همین طور تزریق qe تا نرخ هدف 6.5% بیکاری....به شدت تو بین بازاری...سهام صعودی میشه....به همون نسبت هم با بازدهی یا atr کمتر ارزهای پر بازده صغعود میکنند (کمتر برای اینکه دادههای ضعیفی منتشر شده و فقط این صعود به خاطر جو خوش بینی تا حدودی ریسک پذیربازار هست)

نفت شدیدا تقاضا میشه..کلا سی آر بی تقاضا داره....ولی برای طلا با اینکه جرء سی آر بی هست.....به دلیل اینکه در شرایط ریسک گریزی تقاضا شده....گاهش شدید متصور هستم....

در غیر این صورت ....به صورت اتومات قانون صخره ایجاد میشه اگر دو طرف به هماهنگی نرسن...قانون سخره...به نوعی سیاست انقباضی ضعیف شده هست..چرا که مالیات ها افزایش داده میشه ....بودجه خدماتی پائین میاد(مثل بودجه آموزش و درمان).....و اندکی تناقض ایجاد میکنه با ساست اخیر fed در اجرای qe این احتمالات زیادی تو بازار ایجاد میکنه....محتمل ترین چیزی که من به نظرم میاد...این هست که طلا تقاضا میشه.....(بستگی به نرخ بهره واقعی فد داره به شدت)

ارزهای پر ریسک عرضه میشن....و به دلیل فراهم نیومدن بودجه لازم برای تزریق پول بیشتر.....استوک به خصوص داوو به شدت نزول میکنند.....

بس باید منتظر بود که تائیدیه بگیرم از بین بازاری که پیشوراز خبر رفتن چه جوری هست....بازدهی هفتگی ایندکس دلار که چیز زیاد خوبی نشون نمیده از هماهنگی بین کنگره و ریاست جمهوری....کندل های هفتگی ارزهای پر بازده هم اینو تائید میکنند.....و از اون طرف ...دادههای cot باز این موضوع رو تائید میکنند....

فعلا تصمیم قاطع نمیشه گرفت....بهترین کار اینه که وارد معامله نشیم و سرمایمون به خطرنندازیم....

انشاالله اگر خواستم پست دیگه ای بدم....با عکس توضیح بیشتری میدم در این رابطه.....

البته باید ببینم تحلیل حامد و کتلین چی هست که سریعا کپی کنم اینجا.......

به امید موفقیت.

شب خوش.

پ.ن :اینم یک پست ما که مثلا تخصصی بود تو این فروم...

پ.ن2:نظرات کاملا شخصی هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
      آگاه که چه عرض کنم.....استاد فاندامنتال که میگن از حامد و کتلین کپی میکنم....ولی متاسفانه این دو عزیز هنوز نظری ندادند...البته خانم کتلین تو وبلاکشون اشاره کردن....

من به عنوان یک میهمان که کلی جو اینجا رو بهم ریختم نظر شخصیم میگم....فردا نگن حسین با فروم مشگل داشت.....با اینکه هنوز منتظر نظر مدیریت محترم هستم تا ببینم چه تصمیمیی در رابطه با بنده و استاد این بخش میگیرن.....

ولی دیگه عزیزی که ما رو متهم کرد به دنبال شاگرد کردی و این حرفها سوالی پرسیده...منم قد سوادم جواب میدم...

7 روز دیگه با امروز وقت طرح مشترک کنگره با ریاست جمهوری به پایان میرسه.....و فعلا اخبار زد و نقیضی منتشر میشه از ایجاد یک هماهنگی بینشون.....

اگر خبری منتشر بشه دال بر این موضوع که توافقی شده....خوش بینی به شدت افزایش پیدا میکنه با توجه به داد های جی دی پی و بیکاری آمریکا......و همین طور تزریق qe تا نرخ هدف 6.5% بیکاری....به شدت تو بین بازاری...سهام صعودی میشه....به همون نسبت هم با بازدهی یا atr کمتر ارزهای پر بازده صغعود میکنند (کمتر برای اینکه دادههای ضعیفی منتشر شده و فقط این صعود به خاطر جو خوش بینی تا حدودی ریسک پذیربازار هست)

نفت شدیدا تقاضا میشه..کلا سی آر بی تقاضا داره....ولی برای طلا با اینکه جرء سی آر بی هست.....به دلیل اینکه در شرایط ریسک گریزی تقاضا شده....گاهش شدید متصور هستم....

در غیر این صورت ....به صورت اتومات قانون صخره ایجاد میشه اگر دو طرف به هماهنگی نرسن...قانون سخره...به نوعی سیاست انقباضی ضعیف شده هست..چرا که مالیات ها افزایش داده میشه ....بودجه خدماتی پائین میاد(مثل بودجه آموزش و درمان).....و اندکی تناقض ایجاد میکنه با ساست اخیر fed در اجرای qe این احتمالات زیادی تو بازار ایجاد میکنه....محتمل ترین چیزی که من به نظرم میاد...این هست که طلا تقاضا میشه.....(بستگی به نرخ بهره واقعی فد داره به شدت)

ارزهای پر ریسک عرضه میشن....و به دلیل فراهم نیومدن بودجه لازم برای تزریق پول بیشتر.....استوک به خصوص داوو به شدت نزول میکنند.....

بس باید منتظر بود که تائیدیه بگیرم از بین بازاری که پیشوراز خبر رفتن چه جوری هست....بازدهی هفتگی ایندکس دلار که چیز زیاد خوبی نشون نمیده از هماهنگی بین کنگره و ریاست جمهوری....کندل های هفتگی ارزهای پر بازده هم اینو تائید میکنند.....و از اون طرف ...دادههای cot باز این موضوع رو تائید میکنند....

فعلا تصمیم قاطع نمیشه گرفت....بهترین کار اینه که وارد معامله نشیم و سرمایمون به خطرنندازیم....

انشاالله اگر خواستم پست دیگه ای بدم....با عکس توضیح بیشتری میدم در این رابطه.....

به امید موفقیت.

شب خوش.

به به ، واقعاً به به.

مرسی حسین نازنین.

منتظر شلوغ کاری فنی ات در حد خفن هستیم.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها

به امید موفقیت.

شب خوش.

درود

حسین آقا انصافا حظ کردم این همه اطلاعات تحلیلی فاند رو یجا دیدم و این همه ارتباطات بین بازاری

آفرین

بریز بهم فاند رو تو این فروم که تغییرم آرزوست

سپاس
        Think / Act / Enjoy

نظر

• به نام خدا

در روزهای اخیر هجمه و فشار برخی از دوستان بر علیه بنده آنقدر زیاد شد که تصمیم گرفتم برای آنکه حساب کار فروم از حساب های شخصی بنده جدا باشد، از سمت مدیریت بخش بنیادی فروم استغفا بدهم و نام کاربری مدیریت بنیادی را تحویل مدیریت سایت بدهم و زین پس با نام کاربری عادی در فروم فعال باشم.

انگیزه ام برای نوشتن زیاد است و میخواهم همچون گذشته (تاپیک شکاری و تحلیل های روزانه الیوت) در عمل به دوستان ثابت کنم که اولویت اول من همیشه دوری از حاشیه سازی و برخوردهای غیر فنی بوده است. لذا از این زمان با نام کاربری که خواهم ساخت در عمل خود را برای بسیاری که منتقد هستند ثابت خواهم کرد و پاسخگوی سوالات دوستان خواهم بود.

دوستانی که کماکان به دنبال حاشیه سازی هستند لطفاً به دو طریق با بنده در تماس باشند یا تلفنی یا از طریق ایمیل و اصلا تمایل ندارم مشکلات فی ما بین به محیط فروم کشیده شود.

ممنون از بذل توجه شما
          خلیل رحمانی
          5 دیماه 91
          ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 12-25-2012, 12:16 PM دلیل: غلط املایی

نظر

• فقط میتونم بگم

Think / Act / Enjoy

نظر

• با اجازه حسین من هم نظر شفاف بدم ....
              اجرای سیاست من معاملم بای یورو دلار خواهد بود .... عدم توافق بای usd cad ..... این وسط داستان طلا در هر دو صورت خواهم داشت ولی متفاوت .....

پی نوشت : تمام توضیحات واضح را حسین گفته .... من فقط نظر شخصی خودمو میگم ....

موفق باشید
              یا حق

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                به به ، واقعاً به به.

مرسی حسین نازنین.

منتظر شلوغ کاری فنی ات در حد خفن هستیم.
                لطف داری نیما جان....شلوغ کاری چرا آقا..یه یوزر ساده..فقط برای اینکه نشون بده مشگلی با فروم نداره....گفتم یه پست هم من بدم...همین...

البته ادمین محترم سایت کمی دل نازک مارو شکوندند...ولی گفتم ما دل ایشون خدایی ناکرده نشکونیم.

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                درود

حسین آقا انصافا حظ کردم این همه اطلاعات تحلیلی فاند رو یجا دیدم و این همه ارتباطات بین بازاری

آفرین

بریز بهم فاند رو تو این فروم که تغییرم آرزوست

سپاس
                آقا بنده جدا عرض میکنم که با شما حال میکنم...اسم شریفت هم که به ما نمیگی بدونیم افتخار آشنایی با کی داریم....ولی دیگه واقعا چیزی نگفتم که حظی شما بردی....در حد همون کپی کردن این حرفها بود...ولی ممنون بخاطر لطفت....

نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
                با اجازه حسین من هم نظر شفاف بدم ....
                اجرای سیاست من معاملم بای یورو دلار خواهد بود .... عدم توافق بای usd cad ..... این وسط داستان طلا در هر دو صورت خواهم داشت ولی متفاوت .....

پی نوشت : تمام توضیحات واضح را حسین گفته .... من فقط نظر شخصی خودمو میگم ....

موفق باشید
                یا حق
                مرگ حسین اسمی از من نبر اینجا رامین...اینجا ملت نمیخوان سر به تن من باشه......اون جناب ادمین که دیدی چه جوری پست زد....همه چیز مختومه شده...من جمله من......خودت دوست داری اینجا لایو ترید کن ...ملت ببینن....منم حال کنم.....تحلیل هم وقت کردی بزار که خلاصه خیر دنیا و آخرت برات هست...شاید هم دوتا شاگرد گیرت آمد...خدا رو چه دیدی.....

اما برای خالی نبودن عریضه....نزدن اسپم....اینم اضافه کنم آخر پستم....الان خدا طلبید اون یکی سایت نوشتم....نمیدونمم از کی کپی کردم....

نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
                نمیزاری که....به خدا 30 ساعت خواب نداشتم...بزار بررم بخوام...حالا رفتم بخوابم....میبینم آیپد برای مسیج آمده....که بله آبه...تصمیم گرفته خاتمه بده جلوی تقویت ین ژاپن برای همیشه...

http://www.*****factory.com/news.php?do=news&id=402045

سریع پریدم پشت لب تاپ ببینم چی شده....دیدم بله....کری ترید وایند شروع شده از ین به استرالیا...روز تعطیل...بانک ها تعطیل....استرالیا تو 10 دقیته 40 پیپ کنده رفته بالا....!!!

شانس ماست....

XE - The World's Favorite Currency and Foreign Exchange Site

پروایدر ها قیمت دهی نمیکنند رامین جان...آخر سال هست...بین بانکی هست معاملات برای تسویه حسابهای خودشون...تراز پرداختیاشون.....طبیعی هست...برای منم تو 4 تا بروکر قیمت نمیدن....

موفق باشید...

مرگ من اینبار بزارید برم بخوابم...به خدا گیجم.......

نظر

• نخست وزیر آینده ژاپن شینزو آبه روز سه شنبه به تعهدی برای احیای اقتصاد بواسطه اصلاح روند اخیر که در مسیر ین قدرمندتر بوده است تصریح کرد

شینزو جان آخرشم کار خودشو کرد.

حسین جان شاگرد شما طه هستم
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• علت تضعیف طلا در دوره اقتصادی باید جستجو کرد !

طلا به واسطه خوشبینی اقتصاد ایالات متحده که وارد مرحله بازگشت از رکود به رونق شده است به صورت تعدیل شده شروع به کاهش ارز کرد !

ریسک موجود بازار پرتگاه مالی است که در بولتن هفته های گذشته مفصلا در این مورد بحث شد !

هر گاه ذهنیت به سمت رکود اقتصاد ایالات متحده متمرکز بشه بی شک طلا به عنوان یک کالای ایمن تقاضا خواهد شد و بلعکس !

در هفته های اخیر خبرها حاکی از به توافق رسیدن جمهوری خواهان با دنوکرات ها بود و ذهنیت به سمت حل شدن این مسیله میرفت و خوش بینی در بازار ایجاد کرده بود که باعث شد ارزهای مثل یورو و پوند تقاضا شوند و پشت در پشت سقف قبلی را در هم بکوبند !

در مورد دیتاها باید عنوان کنم هر دیتای که باعث بشه شیب صعودی بگیره ایجاد خوش بینی خواهد کرد ! پس مطلقا نمیشه از فرمولی که بازه حساب میکردیم.... دیتاها را تفسیر کرد و در این زمینه هم باید محتاط بود.

موفق باشید
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• در خبر خبرگزاري رويترز آمده است: ادامه نگرانی های سرمایه گذاران نسبت به بن بست مالی آمریکا و احتمال وقوع رکود اقتصادی در این کشور تاثیر منفی زیادی بر افت شاخص سهام وال استریت داشته است. شاخص اس اند پی 500 بورس وال استریت روز جمعه با افت 0.9 درصدی روبرو شد که این میزان کاهش از چهاردهم نوامبر بی سابقه بوده است.کارشناسان اقتصادی معتقدند در صورتی که جمهوری خواهان کنگره و دولت اوباما نتوانند به توافق نهایی در خصوص حل بن بست مالی دست یابند این کشور سال آینده بار دیگر با رکود اقتصادی روبرو خواهد شد.شاخص اس اند پی 500 نیز بیش از 4.7 واحد کاهش یافت و شاخص صنعتی داو جونز نیز با افت 34 واحدی روبرو شده است.تعطیلات کریسمس در آمریکا از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.
                      بن بست مالی آمریکا دو بعد مختلف دارد . نخست افزایش ناگهانی مالیاتها و دیگری افت شدید 1.2 تریلیون دلاری هزینه*های بودجه خواهد بود که این مساله تاثیر منفی شدیدی بر فعالیتهای اقتصادی و تجاری این کشور خواهد داشت.اگر چه میزان در آمدهای بودجه ایالتهای مختلف امریکا در سال 2013 با رشد روبرو خواهد شد، ولی این رشد برای تامین هزینه*های سنگین بودجه این ایالتها کافی نیست. اگر رکود اقتصادی دیگری در آمریکا رخ دهد، تعداد بیکاران این کشور به شدت افزایش خواهد یافت و این مساله بار مالی بیشتری را بر بودجه دولت وارد می*کند.
                      http://tadavomteam.com/

Market
                      Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

• داغ داغ

پرتگاه مالی: چقدر فرود سختی خواهد بود؟

واشینگتون: تلاشها برای حفظملت از پرتگاه مالی پایان سال در وضعیت بی نظمی بودند، بطوریکه قانون گذاران از پایتختبرای رفتن به تعطیلات کریسمس گریختند. جان بوهنر اظهار کرد، " فقط خدا میداند" الان چطور می توان به یک نوافق رسید.
                        رئیس جمهور باراک اوباما، هنگام خروجش از شهر، اصرار داشت هنوز معامله و توافقی تا قبل از 31 دسامبر میتواند اتفاق بیافتد. ایشان گفتند، "مرا یک خوشبین ناامید بنامید."
                        ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 12-25-2012, 02:12 PM
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط frankenstein نمایش پست ها

به امید موفقیت.

شب خوش.

درود حسین جان

برام یه جای کار مبهمه.البته کار این برادران امریکایی رو میگما !
                          فد اینهمه هزینه کرده qe اجرا کرده واسه نرخ هدف بیکاری 6.5%..........
                          حالا چرا اینا اومدن این قانون صخره رو تصویب کردن که در تناقض با سیاست فدرال رزرو هست...........؟
                          اگه قراره بیکاری کم بشه باید با سیاست انبساطی پول رو بیارن تو اقتصاد........ به گردش پول سرعت بدن.......... سرمایه گذاری رو بیشتر کنن........ مالیات بنگاه ها رو اگه کم نکنن حداقل بیشترش نکن.....
                          حالا چه کاریه که بیان یه قانون بذارن که اثر این سیاست انبساطی رو کمرنگ کنه..............درسته که قانون صخره اثر شدید انقباضی نداره ولی به نوعی جهتش با سیاست فد همسو نیست..........
                          ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 12-25-2012, 02:44 PM دلیل: غلط املایی

نظر

• آرش جان این نظر منه:

من فکر میکنم Fed باید اینکارو میکرد چون دو جنبه داشت:
                            1- بحث آمار انتهای دوره دولت
                            2- بحث لزوم خروج از رکود در اون دوره(ابتدای ریاست جموری اوباما)

اما حالا با این اقدامات دارن تلاش میکنن علاوه بر دادن حالت انقباضی به اقتصاد از شوک دادن به این همه نقدینگی و سرمایه جلوگیری کنن ضمن اینکه از هدف نرخ بیکاری هم دور نشن(میدونین که سرمایه ریسک گریزه)

این جنگ های آخر سال هم بین جمهوریخواهان و دموکرات ها سر همین بود. زیاد باشه یا کم باشه این تغییرات!

سبز باشید
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
                              در خبر خبرگزاري رويترز آمده است: ادامه نگرانی های سرمایه گذاران نسبت به بن بست مالی آمریکا و احتمال وقوع رکود اقتصادی در این کشور تاثیر منفی زیادی بر افت شاخص سهام وال استریت داشته است. شاخص اس اند پی 500 بورس وال استریت روز جمعه با افت 0.9 درصدی روبرو شد که این میزان کاهش از چهاردهم نوامبر بی سابقه بوده است.کارشناسان اقتصادی معتقدند در صورتی که جمهوری خواهان کنگره و دولت اوباما نتوانند به توافق نهایی در خصوص حل بن بست مالی دست یابند این کشور سال آینده بار دیگر با رکود اقتصادی روبرو خواهد شد.شاخص اس اند پی 500 نیز بیش از 4.7 واحد کاهش یافت و شاخص صنعتی داو جونز نیز با افت 34 واحدی روبرو شده است.تعطیلات کریسمس در آمریکا از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.
                              بن بست مالی آمریکا دو بعد مختلف دارد . نخست افزایش ناگهانی مالیاتها و دیگری افت شدید 1.2 تریلیون دلاری هزینه*های بودجه خواهد بود که این مساله تاثیر منفی شدیدی بر فعالیتهای اقتصادی و تجاری این کشور خواهد داشت.اگر چه میزان در آمدهای بودجه ایالتهای مختلف امریکا در سال 2013 با رشد روبرو خواهد شد، ولی این رشد برای تامین هزینه*های سنگین بودجه این ایالتها کافی نیست. اگر رکود اقتصادی دیگری در آمریکا رخ دهد، تعداد بیکاران این کشور به شدت افزایش خواهد یافت و این مساله بار مالی بیشتری را بر بودجه دولت وارد می*کند.
                              سلام...پی ام شما رو گرفتم....چشم..امر استا مطا هست...براتون میفرستم.

--

اینجوری هم نیست دقیقا....داوو از 11.11 2012 تا این هفته رشد نزدیک 9 % داشته.....تو سقف هست....ریرش...یا به اطلاح ریتریس...یا به قول من تسویه امر طبیعی هست....این داده هست که مشخص میکنه تو چه دوره ای افتادیم تو اقتصاد.....قانون صخره...از سالهای قبل بوده...و حتی میتونه هر کجا که اعلام بشه کنار گذاشته باشه...به نوعی بودجه 1/12 هست....اتفاقا تا حدودی خوب هست برای آمریکا چون جلوی بدهکاری بالای این گشور میگیره....ولی خوب تو دوره بازشگت کمی نگران کننده هست به خاطر گردش پول کمی که ایجاد میکنه تو اقتصاد.....ولی تو آخرین سخنرانی برنانکه....به وضوع اعلام کرد که ما خودمون آماده این موضوع کردیم...(هر نوع سناریویی)این که میبینی شیب نزولی کاهش بیکاری از 8.2 روی 7.6 هست...تو 3 ماه فقط.....داده ان اف پی اونجوری میاد...و جی دی پی فاینال آمریکا حتی 0.3% افزایش داشته از پیش بینی و 0.5% افزایش داشته از کوارتر قبل این نشون از تاثیر قوی QE داره.....سوال مهم این هست...چرا تو مینوت آخر فد.....با این قدرت...تاکید شد روی QE4 ؟؟؟؟با اینکه تو بدتر از این دوره(حدود 8 ماه پیش) تمام انتظارت اعلام QE بود ولی برنانکه کاملا نادیده گرفت تو سخنرانی و اون بازدهی تو طلا رقم زد....بازدهی 4% ماهانه رو تو 4 ساعت بیدیک به بازدهی منفی 1.2% کرد......این نشون میده که کاملا فد میدونه که چه اتفاقی میخواد بیفته....و هر روز نرخ بهره واقعیش بعد از اعلام سریعا روی 0.14 میاره....و حتی پائین تر.....

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                              درود حسین جان

برام یه جای کار مبهمه.البته کار این برادران امریکایی رو میگما !
                              فد اینهمه هزینه کرده qe اجرا کرده واسه نرخ هدف بیکاری 6.5%..........
                              حالا چرا اینا اومدن این قانون صخره رو تصویب کردن که در تناقض با سیاست فدرال رزرو هست...........؟
                              اگه قراره بیکاری کم بشه باید با سیاست انبساطی پول رو بیارن تو اقتصاد........ به گردش پول سرعت بدن.......... سرمایه گذاری رو بیشتر کنن........ مالیات بنگاه ها رو اگه کم نکنن حداقل بیشترش نکن.....
                              حالا چه کاریه که بیان یه قانون بذارن که اثر این سیاست انبساطی رو کمرنگ کنه..............درسته که قانون صخره اثر شدید انقباضی نداره ولی به نوعی جهتش با سیاست فد همسو نیست..........
                              سلام آرش...

دقت کن نوع سیاست صخره دست بندی میشه تو سیاست های مالی که از طرف دولت اجرا میشه....اما سیاست های پولی که از طرف فد انجام میشه...اگر نگیم 10 برابر قدرت بیشتر داره...حداقل 5 برابر قدرت داره....

ببین آرش دقت کن...

مقدار درآمد های آمریکا این رقم هست...15094 بیلیون دلار.

United States GDP

ولی مقدار بدهی های این گشور 16 بیلیون دلار هست...این یه داستانی داره که بخوام باز کنم طولانی میشه....فقط یک نمونه میزنم که شاید جا بیفته قضیه....

آمریکا ممکن...احتمال داره...شاید.....بشه یک یونان دیگه...اونم به خاطر حجم بدهی های دولت.....نمیشه همیجوری پول چاپ کرد و وارد اقتصاد کرد به بهانه گردش پول و ایجاد تورم و اشتغال....الخصوص که این بدهی ها اکثرش بدهی های گشورهای رقیب آمریکا مثل چین هست.....

این یک قمار اقتصادی هست.....اوباما شرط بسته رو اینکه با بودجه خودش...رقم درآمد بالاتر از بدهی میبره...

جهموری خواه ها ...شرط بستند که این محقق نمیشه....اعتبار اوراق آمریکا پائین میاد...فرار سرمایه داریم و نهایت...یونان.....بحث طولانی میشه....ولی دو طرف دارند درست میگن....واقعا قمار هست....وقت کردی بلومبرگ ببین....تحلیل های قشنگی میکنن از هر دو وضعیت.

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              آرش جان این نظر منه:

من فکر میکنم Fed باید اینکارو میکرد چون دو جنبه داشت:
                              1- بحث آمار انتهای دوره دولت
                              2- بحث لزوم خروج از رکود در اون دوره(ابتدای ریاست جموری اوباما)

اما حالا با این اقدامات دارن تلاش میکنن علاوه بر دادن حالت انقباضی به اقتصاد از شوک دادن به این همه نقدینگی و سرمایه جلوگیری کنن ضمن اینکه از هدف نرخ بیکاری هم دور نشن(میدونین که سرمایه ریسک گریزه)

این جنگ های آخر سال هم بین جمهوریخواهان و دموکرات ها سر همین بود. زیاد باشه یا کم باشه این تغییرات!

سبز باشید

طه جان فد کاری که کرد و باید قبل تر میکرد.....اگر این تاخیر نمینداخت الان به انیجا نمیرسید....نگرانی از انتخابات...روی فد تاثیر گذاشت...چون با QE ارزش دلار پائین میامد....با وجود افزایش بی سابقه محصولات نفتی(اگر یادت باشه) ...ضریب اطمینان مصرف کننده رو پائین میاورد.....و بدترین چیز برای یک دولت درحال رقابت سیاسی....دقیقا ...توی 3 تا مینوت ...فد کاملا دو پهلو حرف زد.....(پست های منو بخونید تو فرومهای دیگه راجب تمام مینوت ها) به حدی که 3 ماه بازار رنج نگر داشت با دامنه بزرگ......همه بلا تکلیف بودند...هر داده مثبت اشتغال بیرون میامد....(چون هدف QE روی اشتغال بولد شده بود) هم میگفتن خدا حافظ بسته حمایتی....بد میامد...سریعا طلا تقاضا میشد.....بلومبرگ تیتر میرفت...سلام QE......

این بحث کمی طولانی هست که باید دقیقا چه اتفاقی میفتاد....ولی به نظر من زود هست برای قضاوت.....باید دید واگنش بین بازاری چی هست به اسپایک ها..

به امید موفقیت

پ.ن:نظرات کاملا شخصی هست.

نظر

• تحلیل Kathy Lien

12.24.2012
                                Having trouble viewing this email? Click here

FX: 2 Ways to Trade the Fiscal Cliff

By Kathy Lien, Managing Director of FX Strategy for BK Asset Management

We would like to first wish our readers a very happy and joyful holiday.

This is a shortened trading week in many markets around the world. The U.S. markets will close early at 1pm ET on Monday and remain closed for Tuesday. In other parts of the world some markets will also be closed for Boxing Day on Wednesday. As a result, there's very little economic data scheduled for release this week. Liquidity will be extremely thin and we believe that currencies will consolidate Monday to Wednesday. However come Thursday, volatility could pick up as traders return to their desks. While most investors would have liked to take the entire week off, the December 31st Fiscal Cliff deadline makes anyone with a position nervous.

On Friday afternoon after the market close, President Obama urged Congress to cool off over the holiday and returned with a renewed focus to pass a stripped down package that will act as a stopgap measure to avoid the Fiscal Cliff and buy the government more time to work on a broader plan to rein in the deficit and boost growth next year. This package would involve extending tax cuts for the 98% of Americans earning less than $250,000 and keep benefits flowing for the jobless. Unfortunately with only 8 more days to go before the end of the year, Democrats and Republicans are still miles apart. While President Obama believes that it can be done, the House is not back until the 27th, leaving very little time for an agreement to be made.

As FX traders, what we care the most about is how the Fiscal Cliff could impact currencies. As we have seen in the price action over the past month, optimism that a deal will be reached is positive for risk currencies such as EUR, AUD, NZD and GBP and negative for safe haven currencies like the USD and JPY. Concern about the talks breaking down (like they did on Friday) is positive for the USD and JPY but negative for all risk currencies. However, lets get a bit more specific and discuss 2 potential Fiscal Cliff Forex trades.

Trade #1 - The Fiscal Cliff Hedge (USD/CAD)

At this point, most investors realize that the risk of the U.S. falling off the Fiscal Cliff is very real. While President Obama reassuring investors that a deal can be done, members of Congress are acting like children and holding the economy hostage. As a result, there is a very good chance that a deal will not be reached by December 31st and if that's the case, then a currency pair that you want to be in is USD/CAD. On Friday USD/CAD soared because many investors are buying it to hedge the Fiscal Cliff. More than two-thirds of Canadian exports are destined for the U.S., making Canada's economy extremely sensitive to the U.S. economy.

The gradual recovery in the U.S. economy in the second half of 2012 lent support to Canada and gave the central bank the confidence to openly consider raising interest rates. However if U.S. falls off the cliff and investors become worried about the consequences on the economy, the Canadian dollar could suffer greatly as traders unwind their long Canadian dollar positions. At a time when most central banks are increasing monetary stimulus, the Bank of Canada is the only one talking about raising interest rates. The Fiscal Cliff is the number one concern for central banks around the world and if their concerns materialized, Canada would be among the hardest hit. This fear could lead investors to unwind their long Canadian dollar positions in anticipation of the BoC dropping its hawkish bias. Oil prices also fell 1.5% on Friday and the wider spread between Brent and Western Canada Select oil futures has been negative for the currency.

As a result long USD/CAD could be an attractive trade for anyone looking to hedge the Fiscal Cliff over the next week. USD/CAD is also not as volatile as many other currencies so if a deal is reached, the currency pair should not reverse as aggressively, giving investors an opportunity to exit the trade. Even if a scaled back deal is made, it may not satisfy investors and there's also the possibility of Congress dragging their feet and reaching a deal in early January. Falling off the cliff for a few weeks won't be the end of the world because the actual tax costs for Americans would be small, but currencies and equities could still extend their losses next week due to uncertainty and remain weak until there are signs of progress.

Trade #2 - The Green Light Trade (EUR/USD)

If the Fiscal Cliff deal is a go and investors are satisfied with the outcome, we believe that the currency pair that will benefit the most will be the EUR/USD. On Friday, EUR/USD held up extremely well compared to the other major currencies. As a risk currency, EUR/USD should rally on any positive sentiment but a brighter outlook for Europe could compound gains. With the DAX barely falling on Friday and hovering near its 5 year highs, investors are optimistic about Europe. Thanks to the efforts by the ECB and the EU, the sovereign debt crisis is in the rear view mirror. European bond yields have held steady with Spanish 10 year yields at 5.2% and Italian yields at 4.45%. Investors are relieved that Europe is no longer the hotbed of uncertainty. This improvement in the financial markets should drive investment funds back into Europe over the coming year, especially if the risk of the Fiscal Cliff is lifted.

مرسی
                                مسیح
                                ویرایش توسط masih : https://www.traderha.com/member/2884-masih در ساعت 12-25-2012, 04:27 PM
                                " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"
                                تام دیمارک

http://masihtrades.blogfa.com/

نظر

پردازش ...
                                X