اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سایت ها و منابع خبری معتبر - پیشنهاد اعضا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان پيشنهاد من اينه كه 1 هفته صبر كنيم تا تمامي دوستان متوجه اين تاپيك بشن و بيان و پيشنهادات خودشون رو بدن تا برنامه ريزي دقيق تر و تقسيم كار منظم تري بريم جلو.

فقط لطف كنيد هركدوم كه با يكديگر در ارتباطين به اونايي كه خبر ندارن هم خبر بدين. هر چه تعداد نفرات مشاركت كننده در اين تاپيك بيشتر بشه كارها براي بقيه دوستان سبك تر و در نتيجه با دقت بهتر و بالاتري انجام ميشه.

دوستان محبت كنيد هر كدوم مخالف يا موافقيد با دليل نظرتون را اعلام كنيد.
    كسي هم نظر بهتري داره بده، مشتاقيم و منتظر

برقرار و پايدار باشيد
    Think / Act / Enjoy

نظر

درود بر دوستان بخش خبری

http://www.sec.gov/info/edgar.shtml

بررسی این سایت به عنوان سایتی که
      ثبت کننده معاملات بازار اوراق بهادار در ایالات متحده می باشد خالی از لطف نیست
      Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام به جناب Brcelona عزیز
        فکر میکنم که در بازار بطور کلی دو جور خبر داشته باشیم 1: خبرهای آشکار 2: خبرهای پنهان
        مسلما اخباری که در سایت های معروف و مشخص اعلام میشود در دسترس همگان نیز می باشد و همه از آنها استفاده می کنند مثل انتشار گزارش های دوره ای
        فقط نکته مهم زمان و سرعت دستیابی به آنها بوده و دوم نحوه تحلیل و نتیجه گیری و بعد اقدام به ترید که شاید اگر اینکار در زمان بسیار کوتاهی انجام نشود آن خبر را باید سوخته فرض کرد که فکر میکنم اکثر دوستان که از اخبار استفاده میکنند هر کدام سایت و روشی برای استفاده دارند .
        اما اخبار پنهان و تاثیر گذار را که فقط عده ای معدودی به آنها دسترسی دارند را چطور میشود پیگیری و پیدا کرد که شاید این اخبار هم به نحوی در بعضی سایت ها باشد ولی چطور می شود این اخبار را از درون اطلاعات موجود بیرون کشید
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
          با سلام به جناب Brcelona عزیز
          فکر میکنم که در بازار بطور کلی دو جور خبر داشته باشیم 1: خبرهای آشکار 2: خبرهای پنهان
          مسلما اخباری که در سایت های معروف و مشخص اعلام میشود در دسترس همگان نیز می باشد و همه از آنها استفاده می کنند مثل انتشار گزارش های دوره ای
          فقط نکته مهم زمان و سرعت دستیابی به آنها بوده و دوم نحوه تحلیل و نتیجه گیری و بعد اقدام به ترید که شاید اگر اینکار در زمان بسیار کوتاهی انجام نشود آن خبر را باید سوخته فرض کرد که فکر میکنم اکثر دوستان که از اخبار استفاده میکنند هر کدام سایت و روشی برای استفاده دارند .
          اما اخبار پنهان و تاثیر گذار را که فقط عده ای معدودی به آنها دسترسی دارند را چطور میشود پیگیری و پیدا کرد که شاید این اخبار هم به نحوی در بعضی سایت ها باشد ولی چطور می شود این اخبار را از درون اطلاعات موجود بیرون کشید
          aligh باصفا درود بر شما

تلاش ما بر این است که در پی تعقیب حرکات بزرگان بازار باشیم و این حرکات را میتوان با تحقیق و بررسی برخی سایتهای معرفی شده توسط تمامی دوستان آغاز نمود و سپس با بررسی عمیق تر و ریزبینانه تر از آثار آنها بر بازار پول و ارز و سهام آشنا شویم. و در نهایت به سایت هایی خواهیم رسید که بزرگان بازار و موسسات مالی معتبر طی برخی اظهار نظرهایی بازار را جهت دهی می کنند
          ضمن اینکه باید این مطلب را اضافه کنم که همه ما در این بخش دور هم جمع شده ایم و هر کدام به سهم خودمان د ر پیشبرد اهداف عام المنفعه این بخش تلاش خواهیم کرد.
          این مهم فقط و فقط با صبر و حوصله و تحقیق و بررسی مداوم میسر می شود.

برقرار و پایدار باشید
          Think / Act / Enjoy

نظر

سایت cnbc امروز 2 تحلیل در بخش ارزها از مدیران موسسات بزرگ مالی گذاشته. دقت کنید خیلی ارزشمند است.

نظر

طه جون از این سایت هایی که خط میدند به معامله گرها نداری؟ مثلا بگند با قدرت ین بخرید یا یورو بفروشید .... اگه داری رو کن یک مدیر هم براش انتخاب کن مثل تاپیک علی عزیز goldanalyst.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نيما جان درود بر تو

دوست خوبم فعلا در مرحله شروع هستيم و داريم تلاش مي كنيم سازماندهي كنيم.با تمام دوستاني كه اعلام آمادگي كردند مكاتبه كردم فعلا 2 تاشون با من نهايي كردن
                matin fund دوست داشتني قرار شده يه تاپيك براش باز كنم
                بانك مريل لينچ رو بطور منظم و دقيق رصد كنه.
                با دوست خوبمون sajjadfox هم در مورد نحوه ادامه كار و شفاف نمودن هرچه بيشتر قضيه مكاتبه كردم.
                دارم بهشون بصورت كلي خط ميدم و داريم با كمك هم بنياني بس مستحكم براي اين بخش درست مي كنيم.

برقرار و پايدار باشي
                ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-31-2012, 04:14 PM
                Think / Act / Enjoy

نظر

یک خبر خوب واسه دوستان دارم اونم این که من در دانشگاهی که تحصیل میکنم اینا 2 تا خط متصل به بلومبرگ و رویترز دارن برای بررسی سهام و اخبار و تحلیل که برای دانشجویان سال 3 و4 استفاده میشه حالا من دارم رو مخه این مسوول مربوطش کار میکنم که هفته ای یک ساعت بتونم از این خط استفاده کنم. اگه این کار بشه یعنی به دریای اطلاعات وصلیم.طرف باورش نمیشه که من کارنسی تریدر باشم. میگه سنت به این کارا نمیخوره!!!!!!! دعا کنین موفق بشم راضیش کنم.
                  فاندامنتال تحلیل و تکنیکال معامله کن!

نظر

درود بر تو

متین جان اگر بشه که عالی میشه

چی بهتر از این دوست خوبم

این بهترین خبر در این بخش و حتی شاید بشه گفت در فروم میتونه باشه چون به اطلاعات دسته اول و لحظه ای دسترسی داشته باشیم یعنی از 100 قدم هدف این بخش نصفشو رفتیم.

موفق باشی متین جان

فوق العاده ای، ادامه بده تا انتها

کنارت هستم محکم و استوار

Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط matin fund نمایش پست ها
                      یک خبر خوب واسه دوستان دارم اونم این که من در دانشگاهی که تحصیل میکنم اینا 2 تا خط متصل به بلومبرگ و رویترز دارن برای بررسی سهام و اخبار و تحلیل که برای دانشجویان سال 3 و4 استفاده میشه حالا من دارم رو مخه این مسوول مربوطش کار میکنم که هفته ای یک ساعت بتونم از این خط استفاده کنم. اگه این کار بشه یعنی به دریای اطلاعات وصلیم.طرف باورش نمیشه که من کارنسی تریدر باشم. میگه سنت به این کارا نمیخوره!!!!!!! دعا کنین موفق بشم راضیش کنم.
                      یعنی خوشم میاد ایرانیا همه جای دنیا حرف واسه گفتن دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      گویا مخ زدن تو خون ایرانیاست.............

دم شما گرم متین جان..
                      خیلی مخلصیم...
                      ویرایش توسط bhz67 : https://www.traderha.com/member/5096-bhz67 در ساعت 11-01-2012, 03:31 AM
                      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

نیما و دوستان علاقه مند

اینطور که تا دیروز بررسی و تحقیق کردم، تو سایت eFXnews در بخش استراتژی های سازمانی:

تحلیل گرای موسسات زیر تحلیل و حتی محدوده ورود میزارن که معرف حضور هم باید باشن

BoFA Meril Lynch
                        Morgan Stanley
                        Credit Agricole
                        Pimco
                        Richford Capital
                        Nomura

برقرار و پایدار باشید
                        Think / Act / Enjoy

نظر

سلام دوستان من کتاب بنیادهای اقتصادی در بازار ارز اثر محمد مساح را خواندم .از لحاظ بنیادی حیلی اطلاعات داره سعی کنید حتما 1بار مطالعه کنید .ادرس اکثر سایتهای اقتصادی رو داره موفق باشید.(تقریبا این کتاب معنای کامل فارکس فکتوری است).

نظر

با درود به دوستان،

به دلیل درگیر بودنم برای ردیف کردن کار برادر کوچکم برای سفر به آلمان به منظور عمل جراحی تا جمعه نخواهم توانست در خدمت عزیزان باشم.

با پوزش

نظر

با درود به دوستان،

چنانچه در صفحه ارزهای سایت CNBC قابل مشاهده است، روال سابق به نظر متوقف شده و دیگر خبری از مصاحبه با مدیران موسسات مالی و بانک ها و معامله گران معروف نیست. از دوستان و اساتید می خواهم ضمن بررسی این امر، جایگزینی برای ادامه ترجمه ها معرفی نمایند.

با احترام

نظر

پیشنهادی نبود؟!

گویا از ابتدا هم کسی توجه نمی کرد!

نظر

پردازش ...
                                X