اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کتابخانه آنلاین djrezafx

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

الگوی 5-0

سلام آموزش الگوی 5-0رو برای رفقا اپلود کردم دوست خوبم اقای حسام میری زحمتش رو کشیدند گفتم بروبچه های فروم هم استفاده کنن .بای

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5-pattern2.rar
    فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
    YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

سلام اقا رضا درود بر شما
      تاپیک عالی دارین امیدوارم همیشه ادامه دار باشه
      درباره ایچیموکو و aligator اگر مطلب بزارین ممنون میشم
      قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

تاپیک خیلی خوبی هست
        خسته نباشید و تشکر به عزیزی که اطلاعاتش ر به اشتراک گذاشته

نظر

ممنون میشم یکی از دوستان در مورد اکسپرت نویسی توضیح بده
          اصلن اکسپرت چیه؟!
          بدرد مفیدتریدر هم میخوره؟!

نظر

یه خاهش داشتم
            اگه امکان داره فایل یا سایتی ر معرفی بفرمایید که مهمترین الگوهای کندل استیک ها ر یاد بده
            آخه تعدادشون زیاده آدم بخاد همه ر حفظ کنه دیوونه میشه!!
            شایدم من آی کیوم پایینه)

نظر

نوشته اصلی توسط najafi.nikan نمایش پست ها
              یه خاهش داشتم
              اگه امکان داره فایل یا سایتی ر معرفی بفرمایید که مهمترین الگوهای کندل استیک ها ر یاد بده
              شایدم من آی کیوم پایینه)
              سلام
              یه آموزش دارم که کندل های اصلی ومهم رو توضیح داده پیداش کنم آپلود میکنم چشم

نظر

نوشته اصلی توسط najafi.nikan نمایش پست ها
                یه خاهش داشتم
                شایدم من آی کیوم پایینه)
                سلام
                اقای نجفی عزیز این فایلی که خواسته بودید(کندل استیک) پیروز باشید

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...k-patterns.rar

نظر

نوشته اصلی توسط mohamadwinner نمایش پست ها
                  سلام اقا رضا درود بر شما
                  تاپیک عالی دارین امیدوارم همیشه ادامه دار باشه
                  درباره ایچیموکو و aligator اگر مطلب بزارین ممنون میشم
                  سلام
                  محمد جان بله فایل ایچیموکو رو دارم اتفاقا در حال تکمیل کردن هستم تا آخر هفته حتما آپلود میکنم
                  ویرایش توسط djrezafx : https://www.traderha.com/member/5375-djrezafx در ساعت 08-13-2012, 01:51 AM

نظر

مرسی خیلی خیلی لطف کردید

نظر

نوشته اصلی توسط djrezafx نمایش پست ها
                      سلام
                      محمد جان بله فایل ایچیموکو رو دارم اتفاقا در حال تکمیل کردن هستم تا آخر هفته حتما آپلود میکنم
                      ممنون محبتتون
                      قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

آقا منم آرشیو مطالبم زیاده کمکی بود هستم در خدمتتون
                        پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نمایش قیمت تمام فلزات ونفت یصورت زنده در دسکتاپ

وب سایت کیتکو نرم افزاری را آماده و منتشر کرده که با نصب آن شما می توانید قیمت تمام فلزات و نفت و جفت ارزهای را به صورت زنده روی صفحه دسک تاپ ویندوز خود داشته باشید.

قابلیت های این نرم افزار

1- نمایش لحظه ای قیمت های طلا - نقره - پلاتین - پلاتین - پلادیوم - رادیوم
                          2- نمایش لحظه ای قیمت های نیکل - روی - مس - آلمینیوم - اورانیوم
                          3- نمایش لحظه ای قیمت نفت جهانی
                          4- نمایش لحظه ای نرخ اکثر جفت ارزهای های دنیا
                          5- نمایش نمودارهای تمام موارد بالا در تایم فریم های مختلف بلند مدت و کوتاه مدت
                          6- نمایش قیمت تمامی فلزات به نرخ پول 14 کشور دنیا برای مثال شما
                          می توانید قیمت طلا را به دلار و به یورو و به پوند و به نرخ ارز های دیگر نیز ببینید.
                          7- محیط بسیار روان و ساده
                          8- با قابلیت این که قیمت هر چند ثانیه یا هر چند دقیقه بروز شود.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...s/pcmsetup.rar

برای نصب نرم افزار کیتکو نیاز به نصب Microsoft .NET Framework 4 - Standalone Installer می باشد که شما می توانید از لینک زیر به صورت مستقیم از خود مایکروسافت دانلود کنید.
                          Download: Microsoft .NET Framework 4 (Standalone Installer) - Microsoft Download Center - Download Details

نظر

سلام کتاب فارسی چگونه در بورس 2 ملیون دلار بدست آوردم ازنیکلاس دارواس کسی داره؟ممنون میشم قرار بدید

نظر

پردازش ...
                            X