اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

جزوات و کتاب های مفید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خواهش

با سلام خدمت دوستان
    pdf کتاب راهنمای اندیکاتورها و نمودارهای رایج در تحلیل تکنیکال رو میخواستم لطفا کمکم کنید
    کسی این کتاب و خونده؟؟؟اگه جواب مثبته نظرتون درباره این کتاب چیه؟؟؟
    mohammadg70@gmail.com

نظر

• خواهش

با سلام
      اگه میشه pdf کتاب راهنمای اندیکاتورها و نمودارهای رایج در تحلیل تکنیکال رو تو سایت بزارین اگه کسی از دوستان این کتاب رو خونده نظرشو بگه
      لطفا کمکم کنید منتظر فایل pdf هستم
      مرسی mohammadg70@gmail.com

نظر

• سلام....

معمولا منو همه بنیادی کار میدونند....برای همین تو بحث های تکنیکالی سعی میکنم اصلا نظر ندم...چون با خیلی چیزهاش مخالفم...واعتقاد داشتم اگر این چیزها قرار بود کسی رو پولدار کنه....اوضاع جامعه فا رکسی ایران این نبود....در هر صورت....تکنیکال من یه چیز هچل هفت هست...و شخصی...

ولی اگر یه روزی ...کسی از من بپرسه تکنیکال از کجا بخونم....حتما این پیشنهاد بهش میکنم.....به خصوص که شما دنبال کاربرد اندیکاتوری هستید با مثال...

تقریبا بهترین پی دی افی بود که دیدم تو زمینه تکنیکال.....

من 1 ساعته خواستم روی آپلود سنتر سایت آپلود کنم!!!ولی انکار نه انکار!!!

فایل من نزدیک 9 مک هست...ولی الان سرچ کردم اینها 10 مگی هست..حالا نمیدونم چه فرقی میکنه...در هر صورت....من وظیفه دونستم که اون چیزی که به ذهنم میرسه برای کمک به شما بگم.....

امیدوارم به کارتون بیاد....و عزیزی از مدیران...زحمت آپلودش رو بکشن که باشه رو سایت...

پ.ن:تاکید میکنم که بنده ندیدم چه پی دی اف هایی معرفی شده توسط عزیزان...ولی من اینو حتما تاکید میکنم عزیزانی که دنبال تکنیکال هستند ،که کمی هم کاربردی باشه....حداقل مثل اون 90% نباشه....حتما مطالعه کنند.

Technical Analysis A Z By Steven Achelis Free Ebooks (pdf, doc, ppt, pps, xls and etc.)

انشاالله که موفق باشیدو به کارتون بیاد.

پ.ن2:با تشگر از امیر (Erfan_Fx) عزیز که به من معرفی کردنند این پی دی اف.
        ویرایش توسط FrankenStein : https://www.traderha.com/ در ساعت 01-03-2013, 02:07 AM

نظر

• بعد از گذشت 48 دقیقه این پیغام آمد تو آپلود سنتر!!!!

Untitled.jpg

نظر

• درود حسین جان

نقل قول از کاربر محترم PCM
            دوستانی که فایل های آموزشی با حجم بالا دارند و مایلند روی سرور امن آپلود کنند تا همه استفاده کنند میتونند به من پیام بدهند تا بهشون دسترسی FTP بدهم.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• ممنون از دوستان کهکمک میکنن من رو لینکی که گذاشتین رفتم ولی ف ی ل ت ر بود
              من آدرس ایمیلم رو هم گذاشتم اگه امکانش هست برام ایمییل کنید و یا تو یه مرکز دیگه آپلود کنید بازم تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط محمد قربانی نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان
                pdf کتاب راهنمای اندیکاتورها و نمودارهای رایج در تحلیل تکنیکال رو میخواستم لطفا کمکم کنید
                کسی این کتاب و خونده؟؟؟اگه جواب مثبته نظرتون درباره این کتاب چیه؟؟؟
                mohammadg70@gmail.com
                بچه ها جواب من یادتون نره ها من خیلی عجله دارم!!!

نظر

• لینک دانلود کتاب
                  Technical Analysis from A to Z
                  http://www.spytrdr.com/TechnicalAnalysisAtoZ.pdf
                  در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
                    لینک دانلود کتاب

آقا من تشگر میکنم....با اجازتون لینک جای دیگه ای هم گذاشتم.

ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
                      لینک دانلود کتاب
                      جالب بود ولی اگه فارسی بود فوق العاده میشد

نظر

• من منتطر جزوات با موضوع معرفی اندیکاتور ها البته با زبان فارسی هستم ممنون از لطف همه عزیزان
                        اگه همون کتابی که درخواست کردم که میبود فوق العاده میشد
                        بازم تشکر

نظر

• سلام
                          امیدوارم این پی دی اف مورد استفاده قرار بگیرد جناب محمد قربانی
                          فایل های پیوست شده

نظر

• این هم جزوه ای در رابطه با باندهای بولینگر از سایت بورسبازان
                            فایل های پیوست شده

نظر

• وارن بافت بورس بازی با 52 میلیارد دلار ثروت
                              فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام خدمت همگی

اول میخواستم خواهش میکنم موضوعات رو در تاپیک های مناسب قرار دهید. من تاپیک با عنوان "خواهش" جناب محمد قربانی را به اینجا منتقل کردم.

دوم هر کتابی که دوستان تقاضای فارسی شدن دارند میتوانند در اینجا اعلام نمایند. تیم ترجمه فروم آن را در لیست کتاب ها برای ترجمه قرار داده و در اختیاردوستان قرار خواهد داد.

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X