اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود سری جدید ویدئو های آموزش ایچیموکو کریس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    روزانه بهترين نقطه قرار گرفته
    30 دقيقه گجسن با تيكسن دوره 17 تايي تشكيل داده
    از ديدگاه من بهترين نقطه فروش ميباشد
    ضمنا هفتگي نقطه حياتي در 104.11 ميباشد
    http://www.mql5.com/en/charts/218582...m-brokers-dmcc

نظر

آقا توروخدا کسی به من میگه چجوری باید تو سایت آقای کریس ثبت نام کرد کاربر ناشناس اجازه ثبت نام نداره لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام
        من مدت زیادی هست که عضو سایت جناب کریس هستم اما وقتی وارد سایت که میشم روی هر قسمتی رو که کلیک میکنم هیچ صفحه ای باز نمیشه ووسط صفحه یک عبارت انگلیسی هست که نمیدونم معنیش چیه؟
        هر کدوم از دوستان اگر براشون امکان داره منو راهنمایی کنند.
        با تشکر

نظر

سلام . با تشکر از اقای کریس . فایل شماره 30 از اموزش های قدیمی دانلود می شود ولی unrar نمی شود . لطفا رسیدگی کنید . ممنون از لطف شما دوستان عزیزم

نظر

من واقعا از جناب کریس و همه دوستانی که برای آموزش هموطنان بدون هیچ چشم داشتی تلاش می کنند تشکر و قدردانی می کنم. از زمانی که با ایچی موکو توسط آموزش های جناب کریس آشنا شدم بسیار با آرامش ترید می کنم آنهم در بازار بورس ایران که خیلی ها معتقدند تکنیکالی نیست ولی من فکر می کنم با ایچی موکو بازار بورس ایران هم تکنیکالی عمل می کند.

نظر

با سلام
              اگر امكان داره دانلود آخرين فايل
              Price Action را از نظر صحت بررسي بفرمائيد. من با دانلودش مشكل دارم.
              با تشكر

نظر

سلام دوست من
                جناب
                gerami-sea

ميشه لطفاً صحت لينك ها را در پست 42# بررسي بفرمائيد. به نظر مي رسد مشكلي دارند.
                با تشكر
                ویرایش توسط dadpour : https://www.traderha.com/member/8997-dadpour در ساعت 08-25-2014, 01:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط reza2014 نمایش پست ها
                  اندیکاتور جپشین برای ام تی فور :
                  http://uploadboy.com/gsyyq7iptgdz.html

البته من خودم سی تریدر دارم برای همین نمیدونم چطوریه
                  سلام
                  دوستان ببخشید این اندیکاتور برای mt5 هم وجود داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza2014 نمایش پست ها
                    دوستانی که سری قدیمی ویدئو ها را می خواهند به این آدرس مراجعه کنند :

https://www.mediafire.com/eg
                    سلام
                    در لینک دانلود فایل های قدیمی سه فولدر وجود دارد که داخل هر کدام فایل هایی زیادی است؟
                    کدام را باید دانلود کرد؟ آیا با وجود فایل های جدید احتیاجی به فایل های قدیمی هست؟
                    حجمشان هم خیلی زیاد است راهی برای تسریع دانلود وجود دارد؟
                    با تشکر
                    اگر قرار باشد با اولین قدم موفقیت حاصل شود
                    دیگر سعی و تلاش معنایی ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط pasargad8 نمایش پست ها
                      درود
                      ضمن سپاس از آقا مصطفی من با اینترنت دانلود ونیجر امتحان کردم نشد میشه او لینکی که دقیقا شما تست کردید محبت کنید ممنون میشم
                      سپاس
                      سلام دوستان محترم دست اندرکار سایت باور بفرمایید فایل های سری اول قابل دانلود نیستن ممنون اگه این مشکل را حل کنید

نظر

سلام دوستان اگه امکان داره به خاطر همه بچه های سایت یه بار دیگه لینک ها رو بررسی کنید ممنون

نظر

سلام خدمت همه دوستان آیا کسی تمام ویدیوهای جناب کریسودیده؟درویدیوی شماره چندبه نحوه ترید کردن پرداخته میشه؟

نظر

سلام،لطفا" اگر کسی اندیکاتورjapsian را برای mt4داره به اشتراک بگذارید.ضمنا" ورژن 2 در ویدئو گفته بود آماده است.

نظر

نوشته اصلی توسط saeiddelgosha نمایش پست ها
                              سلام دوستان اگه امکان داره به خاطر همه بچه های سایت یه بار دیگه لینک ها رو بررسی کنید ممنون
                              دوست عزیز من قبلا از این آدرس کل ویدئو هاشو دانلود کرده بودم
                              https://www.mediafire.com/folder/grf...#579zkhfbmbowz

نظر

با سلام
                                ویدئوهای جدید کریس قابل دانلود نیست فایل پیدا نمیشود بررسی کنید اگه سرکاری نیست

نظر

پردازش ...
                                X