اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره آموزشی مالتی مدیای الیوت بهزادی به سبک ماینر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط e.69a_h نمایش پست ها
    با سپاس فراوان از همه کسانی که این فایلها رو آپلود کردندواقعا خسته نباشید . از آقابهزاد نهایت تشکر رو دارم.............تمام فایلها رو با توجه به علاقه شدید توی 4 روز گوش کردم............من خودم به شخصه انواع تحلیها رو بلد هستم و فقط دنبال الیوت بودم که یاد بگیرم ..........تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز

ممنون که ابزار تشکر کردید ، امیدوارم که همیشه شاد و پیروز باشید و این کورس ها مفید واقع شده باشد

منتهی نباید با رنگی که توی چشم میزنه بزرگ وسط صفحه اینکار کنید با همون یک خط با قلم عادی با رنگ مشکلی درج میکردید زیباتر بود

انشالله که موفق باشید

نظر

• سلام با تشکر

از کلیه اقراد که زحمت کشیدن در این زمینه

اموزش خیلی خوب و کاربردی بود
      زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
      تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
      این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
      هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• دوستان فایل 52 و 53 مشکل داره و دانلود نمیشه
        لطفا دوباره آپلود کنید

نظر

• دوستانی که فایل پی دی افی که در ویدئوها از روشون آموزش داده شده رو دارن , ممنون میشم برای دانلود قرار بدن

نظر

• سلام فایل های الیوت اقای بهزادی را با چه نرم افزاری باید دید من با مدیا پلیر که اجرا میکنم فقط صدا داره تصویر نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
              سلام فایل های الیوت اقای بهزادی را با چه نرم افزاری باید دید من با مدیا پلیر که اجرا میکنم فقط صدا داره تصویر نداره ؟
              سلام
              با KMPlayer ببینید دوست گرامی...

نظر

• نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
                با سلام و سپاس
                جسارتا" فایل ها آیا صوتی هستند فقط ؟
                چون من تصویری نمیبینم !
                مشکل چی هست نمیدونم !
                لطفا راهنمائی بفرماائید .
                مرسی
                سلام
                فایلها تصویری هستند . اگر با مدیا پلیر میبینید و ویندوز شما 7 هست باید یک کدک نصب کنید . در گوگل سرچ کنید مدیا پلیر ویندوز 7 فایلهای avi و دنبال نرم افزار مربوطه بگردید .
                چون فایلها با پسوند avi هستند باید مدیا پلیر ویندوز 7 اصلاح بشه و با این کار میتونید مشکل را حل کنید .

نظر

• دوستان کسی فایل پی دی اف دوره آموزشی آقای بهزادی ( سبک رابرت ماینر) را دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط amirtrader نمایش پست ها
                    دوستان کسی فایل پی دی اف دوره آموزشی آقای بهزادی ( سبک رابرت ماینر) را دارد
                    سلام ..
                    خدمت شما..http://bestinfo2010.com/userfiles/a.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
                      سلام ..
                      خدمت شما..http://bestinfo2010.com/userfiles/a.rar

با تشکر
                      دانلود کردم ولی فایلها را نمی تونم باز کنم pdf مشکل داره ....

اگر امکان داره یک بار دیگه رسیدگی کنید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amirtrader نمایش پست ها
                        با تشکر
                        دانلود کردم ولی فایلها را نمی تونم باز کنم pdf مشکل داره ....

اگر امکان داره یک بار دیگه رسیدگی کنید ...
                        من الان دانلود کردم و باز شد مشکل نداشت..
                        با Adobe Reader باز کردم..

نظر

• سلام دوستان فیلم آموزش امواج الیوت دکتر بهزادی را از کجا میتونم بطور کامل تهیه کنم در این فرم از قسمت 2 تا 32 فکر کنم گذاشته نشده راهنمایی بفرمایید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pejhwak نمایش پست ها
                            سلام دوستان فیلم آموزش امواج الیوت دکتر بهزادی را از کجا میتونم بطور کامل تهیه کنم در این فرم از قسمت 2 تا 32 فکر کنم گذاشته نشده راهنمایی بفرمایید ممنون
                            سلام

از صفحه اول همین تاپیک فایلهای اموزشی میتونید دانلود کنید .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام آقا مصطفي
                              اگه ممكنه براتون ، همه لينكها رو تو يك پست كنار هم بزاريد
                              ممنون

نظر

• سلام جناب فاندانیکال
                                قربان فایل هایی رو که گذاشته اید برای دانلود پیغام خطا می دهد شاید زمان آپلودی که کرده اید به پایان رسیده لطفا راهنمایی ام میکنید چطوری فایل های آموزش رو دانلود کنم ؟
                                باتشکر از لطف شما

نظر

پردازش ...
                                X