اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره آموزشی مالتی مدیای الیوت بهزادی به سبک ماینر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بله فکر کنم مربوط به سرعت اینترنت باشه فعلا که فایل 2 رو داره دان میکنه

ممنون
    همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• سلام وخسته نباشید
      اموزش الیوت،2تا 31، رو در پست ،نمیبینم. میشه راهنمایی کنید؟

نظر

• ممنون از تمام کسایی که باعث میشن اطلاعات علاقه مندها به بازار بیشتر بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط فاندانیکال نمایش پست ها
          سلام دوستان
          پس از تصمیم جناب بهزادی مبنی بر مجاز بودن بازنشر دوره مالتی مدیای اموزش الیوت به سبک ماینر ، ایشان لطف کردند و کل دوره رو با هماهنگی صورت گرفته توسط آقا مصطفی در اختیار اینجانب قرار دادن من هم به مرور (بنا به مقدورات سرعت و حجم اینترنت و ...)فایلها رو آپلود خواهم کرد. این دوره 111 فایل کوتاه 5 تا 6 دقیقه ای هست که در ادامه ارائه خواهد شد.
          از جناب بهزادی بابت لطفشون سپاسگزارم و امیدوارم برای اعضا مفید واقع بشه از آقا مصطفی هم خواهش دارم این فایلها رو سرور سایت برای سهولت دسترسی اعضا و مطمئن بودن اون آپلود کنن

لینک فایل اول:

https://docs.google.com/file/d/0B71-...it?usp=sharing

سلام لینک فایل دو تا سی و یک را از کجا باید پیدا کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط alikhosh نمایش پست ها
            سلام لینک فایل دو تا سی و یک را از کجا باید پیدا کرد
            سلام جوابم رو گرفتم جا داره که از همه دوستانی که زحمت این کار رو کشیدن کمال تشکر رو داشته باشم واقعا کار بینظیری در وب فارسی انجام دادید
            دست همه تون درد نکنه و امیدوارم که حاصل این کار خیرتون رو خیلی زود برداشت کنین

نظر

• از بزرگواری این عزیزان یک فایل رو چندبن جا برای دانلود گذاشتن وهیچ مشکلی برای دانلود نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط arsam.azad نمایش پست ها
                از بزرگواری این عزیزان یک فایل رو چندبن جا برای دانلود گذاشتن وهیچ مشکلی برای دانلود نداره.
                جزوه ها .etcوeliott courseکجا آپلود شده است.اگر ممکنه راهنمایی کنید.البته دوتا فایل pdf رو پیدا کردم.(همونهایی که در ویدئو اول معرفی شده است)

نظر

• تا اونجایی که من اطلاع دارم در این تاپیک بجز دو فایل پی دی اف همین دوره، کتابی در خصوص الیوت اپلود نشده است
                  تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
                  صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
                  و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• دوستان کسی فایلdt oscillator رو داره آپلود کنه ؟ بعد چطوری میشه تو meta trader نصبش کرد؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                    ویرایش توسط saeidd : https://www.traderha.com/member/11721-saeidd در ساعت 11-27-2013, 05:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                      سلام

در پیغام خصوصی هم براتون فرستادم .

به این صورت میشه :

http://bestinfo2010.com/userfiles/fandanikal/032.zip

مصطفی جان
                      چرا این فایل ها از فایل 1 به فایل 32 می پره. فایل 2 تا 31 کجا می تونم دانلود کنم؟
                      ارادت

http://bestinfo2010.com/userfiles/fandanikal/032.zip[/QUOTE]

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehakrami نمایش پست ها
                        مصطفی جان
                        چرا این فایل ها از فایل 1 به فایل 32 می پره. فایل 2 تا 31 کجا می تونم دانلود کنم؟
                        ارادت

http://bestinfo2010.com/userfiles/fandanikal/032.zip
                        [/quote]

مصطفی جان نیاز به پاسخ نیست.
                        همه فایل ها توسط فاندانیکال غزیز یکجا گذاشته شده بود و من دانلود کردم

نظر

• با سپاس فراوان از همه کسانی که این فایلها رو آپلود کردندواقعا خسته نباشید . از آقابهزاد نهایت تشکر رو دارم.............تمام فایلها رو با توجه به علاقه شدید توی 4 روز گوش کردم............من خودم به شخصه انواع تحلیها رو بلد هستم و فقط دنبال الیوت بودم که یاد بگیرم ..........تشکر فراوان

نظر

• جای اون پست لینک کامل در صفحه اول است مهندس
                            پدرمان تا اینجا در آمد یکی یکی فایل ها رو تو idm ادد کردیم.
                            بزارش صفحه اول ملت سر کار نباشن
                            ویرایش توسط hamed_7 : https://www.traderha.com/member/12140-hamed_7 در ساعت 12-14-2013, 01:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_7 نمایش پست ها
                              جای اون پست لینک کامل در صفحه اول است مهندس
                              پدرمان تا اینجا در آمد یکی یکی فایل ها رو تو idm ادد کردیم.
                              بزارش صفحه اول ملت سر کار نباشن
                              سلام دوست من
                              من که امکان انتقال پست به صفحه اول رو ندارم شاید آقا مصطفی داشته باشه ولی به هر حال یه کمی هم گشت زدن تو این فروم برای رسیدن به دوره ارزشمندی مثل این نبایستی سخت باشه
                              شما حس کیمیاگر پائیلو کوئیلو رو میتونی درک کنی با این کار
                              تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
                              صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
                              و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• عزیز دل لینکها کلا از کار افتادن
                                نوبت به ما رسید آسمان تپید!!!!

نظر

پردازش ...
                                X