اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های پاورپوینت کلاس های آنلاین تردینگ بروکر پرسپولیس کپیتال

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دانلود فایل های پاورپوینت کلاس های آنلاین تردینگ بروکر پرسپولیس کپیتال - جلسه شانزدهم

دانلود فایل پاورپوینت جلسه پانزدهم

جلسه شانزدهم»اندیکاتور
    ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 02-09-2012, 11:14 PM
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط radfarl نمایش پست ها
      دانلود فایل پاورپوینت جلسه نهم
      درس نهم >> واگرایی ها
      با تشکر اکثر فایلها که پاور پونت باز می شود بجز 12-13-9 و الیوت که زیپ هستند و بعد از باز شدنشان یک سری فایل است که هر کدام را وارد می شویم یک صفحه نا مفهوم مثل برنامه تنویسی کامپیوتر می اید علت خاصی دارد

نظر

یک خاطره برای همه دوستان و فارکس کاران

ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه استادان و دوستان فارکسی
        سالها پیش که جزو خانواده کارمندیانیان بودم، توی قسمتی که کار می کردیم یکی از همکاران که خیلی شوخ طبع بود موقعی که یک موضوع تکراری رو تعریف می کرد و طبیعتا اعتراض بقیه همکاران رو می دید که می گفتن ای بابا این رو که هزار بار گفتی تو رو خدا رحم کن، در جواب می گفت که آهان یعنی میگید از اول تعریف کنم؟
        اون موقع بود که همه بشوخی با دو دست می زدن توی سرشون که ای خداااااا !!!!
        حالا موقعیت ما فارکس کارای آماتور هم یک جورایی شده این جوری که توی هر تاپیکی دنبال نیما آزادی عزیز می گردیم و پیداش می کنیم به امید اینکه آموزشهاش رو تکمیلتر از قبل بدست بیاریم، می بینیم که آموزشها تا به نزدیکیهای مباحث زمانی و واگرایی زمانی میرسه، یک دفعه آقا نیما میره تو یک انجمن دیگه و یک تایپک دیگه افتتاح می کنه و دوباره آموزشها رو از اول تعریف می کنه؟
        ای خداااااااا !!!! یعنی من الان دارم دو دستی می زنم توی سرم.
        آقا نیما بالأخره کی قراره مباحث زمانی و غیره رو شروع کنی یا اگه شروع کردی ادامه بدی و آموزشها رو از اول شروع نکنی؟
        پ.ن: در ضمن خدمت همه دوستان اعلام کنم که من به روش واگرایی آقا نیما معتادم و هر جایی(منظورم سطوح پرترافیکه) واگرایی می بینم دنده معکوس می کشم و پوزیشن می گیرم فقط یک کم توی اینکه کی منتظر این واگراییها باشم یک کم مشکل ایجاد کرده برام.
        باز هم ای خدااااااا !!!!
        راستی سال نو همگی هم بخیر
        ویرایش توسط ghoghnoosepars : https://www.traderha.com/ در ساعت 04-12-2012, 03:41 PM دلیل: پی نوشت

نظر

نوشته اصلی توسط ghoghnoosepars نمایش پست ها
          ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه استادان و دوستان فارکسی
          سالها پیش که جزو خانواده کارمندیانیان بودم، توی قسمتی که کار می کردیم یکی از همکاران که خیلی شوخ طبع بود موقعی که یک موضوع تکراری رو تعریف می کرد و طبیعتا اعتراض بقیه همکاران رو می دید که می گفتن ای بابا این رو که هزار بار گفتی تو رو خدا رحم کن، در جواب می گفت که آهان یعنی میگید از اول تعریف کنم؟
          اون موقع بود که همه بشوخی با دو دست می زدن توی سرشون که ای خداااااا !!!!
          حالا موقعیت ما فارکس کارای آماتور هم یک جورایی شده این جوری که توی هر تاپیکی دنبال نیما آزادی عزیز می گردیم و پیداش می کنیم به امید اینکه آموزشهاش رو تکمیلتر از قبل بدست بیاریم، می بینیم که آموزشها تا به نزدیکیهای مباحث زمانی و واگرایی زمانی میرسه، یک دفعه آقا نیما میره تو یک انجمن دیگه و یک تایپک دیگه افتتاح می کنه و دوباره آموزشها رو از اول تعریف می کنه؟
          ای خداااااااا !!!! یعنی من الان دارم دو دستی می زنم توی سرم.
          آقا نیما بالأخره کی قراره مباحث زمانی و غیره رو شروع کنی یا اگه شروع کردی ادامه بدی و آموزشها رو از اول شروع نکنی؟
          پ.ن: در ضمن خدمت همه دوستان اعلام کنم که من به روش واگرایی آقا نیما معتادم و هر جایی(منظورم سطوح پرترافیکه) واگرایی می بینم دنده معکوس می کشم و پوزیشن می گیرم فقط یک کم توی اینکه کی منتظر این واگراییها باشم یک کم مشکل ایجاد کرده برام.
          باز هم ای خدااااااا !!!!
          راستی سال نو همگی هم بخیر
          سلام
          من هم با نظر شما موافقم ، واقعا" این همه تاپیک های جورو اجور و رنگارنگ لازمه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نیما جان به خوبی داشت یک روش کلاسه شده و روشی که سالها خاک ترید خورده رو به نتیجه میرسونده که بحث زدن تاپیکهای جدید داغ شده و رشته کلام از دست رفت.یا شاید من عجولم و صبر ندارم شاید ؟ تا کی باید همیشه وسط راه ماند؟الله و اعلم.
          ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 04-13-2012, 05:30 PM
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

پاورپوینت های آموزشی

سلام خدمت همگی

فروم مدتی خیلی نا منظم شده بود .ما در استراکچر و ساختار کلی فروم یک تجدید نظر کردیم و سعی کردیم همه چیز رو در جای مناسب قرار دهیم .اکنون مقداری از این کار انجام شده است و فکر میکنم اون مشکل پراکندگی حل شده.فایل های پاورپوینت هم کم کم اضافه میشه به این بخش

نظر

با سلام و تشکر
              بی صبرانه منتظر مابقی پاورپوینت ها هستیم

نظر

پاور پینت

درود ... پاور پینت همین 16 تا بود ؟

آرشیو بایگانی کلاسها و جلسات برگزار شده ؛ فیلتره، لطفا درستش کنید دوستان. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط PTT نمایش پست ها
                  درود ... پاور پینت همین 16 تا بود ؟

آرشیو بایگانی کلاسها و جلسات برگزار شده ؛ فیلتره، لطفا درستش کنید دوستان. ممنون
                  با سلام و خوش آمد به شما

بقیه پاورپوینتها مربوط به کلاس های تحلیل زمانی میشود که در بخش ویژه تریدری ارایه خواهند شد.کلاس های تحلیل زمانی هنوز ادامه دارد ولی در حال حاضر به صورت آنلاین نیست و به صورت فایل های مالتی مدیا ارایه می شود.
                  لینک های ..... هم درست خواهند شد.

نظر

http://pcmbrokers.org/forum/images/icons/icon14.png

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                    با سلام و خوش آمد به شما

بقیه پاورپوینتها مربوط به کلاس های تحلیل زمانی میشود که در بخش ویژه تریدری ارایه خواهند شد.کلاس های تحلیل زمانی هنوز ادامه دارد ولی در حال حاضر به صورت آنلاین نیست و به صورت فایل های مالتی مدیا ارایه می شود.
                    لینک های ..... هم درست خواهند شد.
                    با تشکر .... متوجه شدم. فقط سوالم اینه که، برای اینکه من بتونم از این فایلهای پاور پینت استفاده کنم ؛ باید اون جلسات رو هم دانلود کنم و بر فرض پاور پینت 1 رو که میخوام استفاده کنم؛ باید جلسه اول رو همزمان باهاش بخونم، درسته ؟ روش استفاده از کلاس و پاور پینت همینه یا طور دیگریه ؟ ممنون

نظر

به صورت تخصصي بيان شده بود

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                      دانلود فایل پاورپوینت جلسه اول

درس اول» شناخت رفتار بازار و آناتومی چارت
                      تحليل تكنيكال و ابزارهاي آن بيشتر نسبت به همديگر واگرا هستند و اين هنر استاد است كه چطور اين واگرايي ذاتي را به همگرايي قابل فهمي تبديل كند.

نظر

نوشته اصلی توسط PTT نمایش پست ها
                        با تشکر .... متوجه شدم. فقط سوالم اینه که، برای اینکه من بتونم از این فایلهای پاور پینت استفاده کنم ؛ باید اون جلسات رو هم دانلود کنم و بر فرض پاور پینت 1 رو که میخوام استفاده کنم؛ باید جلسه اول رو همزمان باهاش بخونم، درسته ؟ روش استفاده از کلاس و پاور پینت همینه یا طور دیگریه ؟ ممنون
                        سلام

بهترین روش همین این هست که اول کلاس ها رو دنبال کنید بعد پاورپوینت ها رو برای دوره کردن استفاده کنید

نظر

با سلام خدمت جناب پی سی ام
                          جناب قرار بوده که ادامه پاور ها رو بگذارید!!!...

لطفا ادامه پاور ها رو اگر مقدوره بگذارید...
                          سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط mahmud نمایش پست ها
                            با سلام خدمت جناب پی سی ام
                            جناب قرار بوده که ادامه پاور ها رو بگذارید!!!...

لطفا ادامه پاور ها رو اگر مقدوره بگذارید...
                            سپاس فراوان
                            با سلام و عرض ادب

با توجه به اینکه پیش نیاز پاورپوینتهای جدید تمام شدن دوره تحلیل زمانی است لذا ادامه فایل های پاورپوینت آموزشی در انتهای پایان یافتن دوره تحلیل زمانی ارائه خواهند شد.

با تشکر

نظر

سروران گرامي با توجه به پايان يافتن دوره تحليل زماني چه زماني ادامه پاور پوينت جلسات باقي مانده ارايه ميگردد ايا جلسات تحليل زماني هم جز پاورپوينتها ميباشد اگر باشد شاهكاريست واقعا بينهايت از دست اندركاران اين سايت وزين متشكرم خصوصا نيماي عزيز بي ادعا

نظر

از دوستاني كه توانسته اند پاور واگرايي وچندتا مثل اونو باز كنند لطفا راهنمايي بفرمايند ايا از نرم افزار خاصي استفاده كردن مثلا hcr كه بوسيله اون بعضي كلاسها رو ميشه ديد متشكرم

نظر

پردازش ...
                                X