اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    با سلامی گرم خدمت همه شما هموطنان عزیز

به اصرار همکارانم این تاپیک را مطالعه کردم و مثل خیلی از شما من هم کمی احساساتی شدم. این طبیعت انسان است و اثبات دیگری بر خونگرمی ما در دنیائی که بسیاری به ما پشت کرده و بعضا خصومت آشکار با مردم ایران دارند. مدتی است (شاید بیش از یکسال) که فشار کاری و مسئولیتهای حرفه ای به من این اجازه را نداده که به خیلی مسائل (حتی شخصی) رسیدگی نمایم ولی این یادداشت کوچک را واجب و از وظایف با اولویت بالا دیدم.

اجازه می خواهم بدینوسیله از همه شما سروران به خاطر این همه ابراز احساسات واقعا و از صمیم قلب تشکر کنم. نا گفته نماند که عصبانیت هم احساسی است که خوب است مثل بقیه احساسات کنترل شود.

صرف نظر از اهداف تجاری آشکار و طبیعی شرکت در رابطه با برگزاری این کلاسها که موفقیت چشمگیری داشت، احساس خوبی که این همه تشکر و قدر دانی شما دوستان برای ما ایجاد کرد بیش از آن ارزش دارد. و اما اصل مطلب: (عجب مقدمه طولانی شد!)

همانطور که اکثر دوستان تا کنون متوجه شده اند، از حدود 2 هفته قبل پهنای باند اینترنت (بخصوص در رابطه با نرم افزار هائی که امکان انتقال دیتای ریل تایم دارند) بعضا به شدت افت می کند. نرم افزار های آنلاین تریدینگ و نرم افزاری که ما از آن برای تشکیل کلاسها استفاده می کنیم نیز نقل و انتقال لحظه ای اطلاعات دارند و از این مطلب متاثر شده اند. این مشکل هیچ ارتباطی به بانک آلمانی یا شرکت ما ندارد و بعید است که با تعویض نرم افزاری که امتحانش را پس داده این مشکل حل شود ولی حتی این راه حل نیز بررسی شد. اما به هر حال اینکه دوستان با چنین اشتیاق وقت خود را تلف شده می بینند، افتخاری برای ما محسوب نمی شود و به همین دلیل همکارانم پیشنهاد کردند تا موقتا از اتلاف وقت همه جلوگیری شده تا راه حلی برای مسئله پیدا کنیم.

اطمینان داشته باشید که در طول این مدت ما مسئله را ندیده نگرفته و با کمک بهترین بچه های متخصص این آب و خاک در حال تلاش برای حل مشکل مشترکمان بوده و هستیم و به نتایج امیدوار کننده ای رسیده و به خواست سر منشا همه خوبی ها مشکل در آینده بسیار نزدیک حل خواهد شد. لطفا پیامهای شرکت را از نزدیک دنبال کنبد تا بهتر در جریان پیشرفتها در این زمینه قرار بگیرید. ما تصمیم به تعطیل کلاسها را نداریم و بر عکس برنامه شرکت متنوعتر کردن این کلاسهاست ولی بدون حل مشکل شما در رابطه با اتصال به کلاس این امر بی معنی است. امیدوارم هرگونه سوتفاهم و نگرانی رفع شده باشد. لطفا کمی با ما صبور باشید.

با تشکر مجدد
    سلام مدیرعامل بروکر
    از عنایت شما نسبت به کاربران و پیگیر بودن مسائل بسیار مسرور و خرسندم..
    امید است چه در اهداف تجاری و چه در زندگی شخصی به بالاترین درجات نایل شوید.
    شاد و سرزنده باشید

نظر

• لينك دانلود جلسه 52 با موضوع اناليز زماني
      http://www.4shared.com/file/dqkNAZRN/jalase_52.html
      " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

نظر

• دوست عزیز جناب behrang ممنون از گذاشتن لینک جلسه ی 52. اما بنده هر کاری میکنم ارور زیر را میده لطفا بررسی کنید متشکرم
        ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

• اقایه بهرنگ تشکر میکنم از بابت لطفی کردین منتها منم مثله این دوست عزیزمون منم این مشکل رو دارم لطفا بررسی بفرمایید باتشکر از شما

نظر

• با سلام
            دوبا امتحتنش كردم مشكلي نداشت. از فيلتر شكن استفاده كنيد لطفا
            " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

نظر

• [QUOTE=behrang;6512]با سلام
              دوبا امتحتنش كردم مشكلي نداشت. از فيلتر شكن استفاده كنيد لطفا[/QUOTEباتشکر از شما اگه میشه توی یک سایت دیگه اپلود کنید مدیا فایر رپید شر هات فایل

نظر

• نوشته اصلی توسط omid1111 نمایش پست ها
                اقایه بهرنگ تشکر میکنم از بابت لطفی کردین منتها منم مثله این دوست عزیزمون منم این مشکل رو دارم لطفا بررسی بفرمایید باتشکر از شما
                احتمالا از دانلود منیجر استفاده میکنید که این مشکل بوجود میاد مستقیم دانلود کنید
                برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                  احتمالا از دانلود منیجر استفاده میکنید که این مشکل بوجود میاد مستقیم دانلود کنید
                  سلام
                  ضمن تشکر از دوست خوبمون بهرنگ بابت اپلود فایل کلاس
                  متاسفانه منم نمیتونم دانلود کنم و ارور میده ( حتی با ..... شکن) لطفا از این سایت استفاده کن http://www.picofile.com/
                  فکر کنم نتیجه بهتری بده
                  با تشکر فراوان
                  موفق باشی

نظر

• با سلام
                    متاسفانه من هم نتوانستم دانلود کنم
                    با تشکر
                    poor

نظر

• اقا بهرنگ بازم نتونستم هر سعی و تلاش کردم وبا وی پی ان هم بودمبازم نشد که نشد اگر یه لطفی بکنی تو این سایتی که اقا ارمان فرمودن اپلود بکنید ممنون میشوم

نظر

• نوشته اصلی توسط behrang نمایش پست ها
                        لينك دانلود جلسه 52 با موضوع اناليز زماني
                        سلام بهرنگ جان
                        منم نتونستم دانلودش کنم
                        میخوای بذارش تو سایت www.megaupload.com بهتره

نظر

• نوشته اصلی توسط behrang نمایش پست ها
                          لينك دانلود جلسه 52 با موضوع اناليز زماني
                          سلام داداش
                          ممنون بابت آپلود این فایل،ولی اگر اشتباه نکنم تا جلسه ی چهلم یعنی بحث تریدری توی سایت هستش،جلسات چهل و یک تا قبل این جلسه 52 رو ندارید بزارید در سایت؟
                          ممنون میشم

نظر

• آقا چرا قالب سایت به صورت چپ به راست شده ؟ نکنه سیستم من اشکال داره؟

نظر

• با اجازه اقا نیما ومدیران سایت شرمنده دوستان تنها کاری که از دستم بر امد تمام کمال نیست ولی میتونه مفید باشه (جلسه 52 با موضوع اناليز زماني)
                              http://uploadmirrors.com/download/XIJPYGBM/h1.avi
                              http://www.mediafire.com/?accurc5v37j88ac
                              https://rapidshare.com/#!download|94...28EA061ACF|0|0

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad61 نمایش پست ها
                                آقا چرا قالب سایت به صورت چپ به راست شده ؟ نکنه سیستم من اشکال داره؟
                                واسه من هم این مشکل وجود داره،البته به صورت راندومی اینطوری میشه،مثلا گاهی اینطوری هست،رفرش میکنم درست میشه،گاهی هم با رفرش درست نمیشه،مرورگر فایرفاکس و اکسپرور و اپرا همه همین مشکل رو دارند،در حالی که سایتها وفرومهای دیگه چنین مشکلی ندارند !
                                دوستان اگر راهنمایی بفرمایند ممنون میشم.

نظر

پردازش ...
                                X