اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از همه ی عزیزانی که فکر می کنند علت تعطیل شدنه کلاس بنده هستم عذر خواهی می کنم و پوزش می طلبم
    ولی دوستان این پست من شد پیراهن عثمان!
    در توضیح خدمتتون عرض کنم که یک بروکر یک مجموعه تجاری هست نه یک آدم نازک نارنجی که به علت یک انتقاد به جا زود قهر کند و کلاس ها را کنسل کند!
    بروکر عزیز حالا من آدم قدر نشناس و بد و نفوذی و گاز گیرنده دست پر از عسل و...(القابی که دوستان و بروکر به من دادن( بقیه دوستان که این همه از شما تشکر و تقدیر کردن هیچ کدام از اون ها را ندیدید و فقط پست بنده را مشاهده کردین و ناراحت شدین؟!اگر شما هدف بزرگی از برگزاری کلاس ها دارین و این همه افراد مشتاق و قدرشناس هست منه قدرنشناس رو مینداختین بیرون!
    در ضمن بنده چندین مرتبه برنامه های مشابه دیگری را معرفی کردم که مشکل قطع صدا را نداشت و سعی کردم که کمکی بکنم(در پست های قبلی هست) ولی بروکر محترم اصلا توجه نکرد و فقط این پست آخر بنده را دید!
    شما که انقدر زحمت می کشید خوب برای حل این مشکل تلاش می کردید نه اینکه پست بنده را بهانه قرار دهید و کلاس ها را تعطیل کنید و برای آدم های لایق بعدا کلاس بگذارید!(راستی شما چطور لیاقت افراد را می سنجید؟!)
    باز هم از دوستان عزیز معذرت می خواهم که باعث ناراحتیشون شدم ولی قضاوت با خودتان که آیا بنده مقصر بودم یا نه!

به امید شادی و پیروزی همه عزیزان
    دوست عزیز

این چیزی که من نوشتم از جانب بروکر نبود.من یک شخصی هستم که در تمام این جلسات بودم و در این فروم فعالیت دارم
    عکس العمل من هم به عنوان یک انسان بوده همونطور که چیزی که شما نوشتید از طرف شما به عنوان نظر یک انسان بوده
    کلاس ها هم به علت پست شما تعطیل نشد بلکه مسئله وصل شوندگی اینترنت باعث شده که باعث اتلاف زحمت های استاد و کسانی که در کلاس شرکت می کنند شود
    ما به دنبال راه حلی هستیم تا با قدرت و انرژی بیشتر ادامه دهیم نه این کلاس ها را تعطیل کنیم بنابراین این تعطیلی تا رفع مشکل موقتی است

نظر

• خوب دوست عزیز شما هم از اول این مطلب را بگو نه اینکه پست من را پاسخ بدی و من را سیبل توهین و نفرین قرار بدی
      !کاری که از اول باید می شد رفع مشکل بود که با توضیح به دوستان در همین فروم که به علت رفع مشکل کلاس ها تعطیل می شود نه جستجوی افراد لایق!
      من از بروکر هم عذر خواهی می کنم که یکم در آن پست تند رفتم

نظر

• سلام بروکر محترم لطفا ما که اینقدر برایه شما ارزش قاعلیم شما هم برا ما ارزش قاعل باشید لطفا دانلود کلاس اقایه ازادی رو بزادید من نتوانستم با قطی صدا و تصویر در کلاس شرکت کنم لطفا تا پس از رفع شدن مشکل فنی دانلود ها رو قرار بدید اقایه ازادی هم که اجازه رو دادن پس چرا نمیگذارید ما کماکان منتظریم دانلود رو بگذاریدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد ددددد با تشکر

نظر

• چند تا نکته :

1. کلاسی تعطیل نشده، فقط برای یک دوره کوتاه مدت تا مشکلات برطرف بشه باید صبر کنیم که روال کاری برگرده به کلاس های دو ماه اول که با این جدیت و قدرتی که در جناب مدیرعامل بروکر و خانم پورنعیمی دیدم فکر می کنم این دوره دوری گفتاری ما زیاد طول نکشد

2. بنده بعد از بحث تریدری به اندازه شش ماه دیگه مبحث آموزشی داشتم که یقیناً ادامه خواهم داد، بنابراین دوستان نگران نباشند.

3. تا زمانی که این مشکل وجود دارد دوستان در بخش های مختلف سایت از نظر نوشتاری فعال باشند، بهترین زمان برای خود نشان دادن در زمینه تحلیل گری و تریدری است

4. شک ندارم روزی آن تیم 100 نفره شکل خواهد گرفت و بهترین زمان ممکن است که خودی نشان دهیم.

5. امروز خانم پورنعیمی تماس گرفت و بنده خدا ناراحت بود از برخی از حرف هایی که در این تاپیک زده شده، خوشبختانه بنده در این زمینه ها پوست کلفت تر از این حرف ها هستم چون در این 7 سال عمر فروم نویسی از این مسائل که چه عرض کنم صد برابر حاد تر دیدیم پس حرف یک عده چه با غرض چه بی غرض خللی در کار ما ایجاد نمی کنه.

6.دربسته بگم ، افرادی که مقرب تر باشند و فعال تر یقیناً نتیجه کار خود را در آینده خواهند دید.

قوی و محکم باشید و سر هیچ اینقدر بحث نکنیم. توصیه می کنم بحث همینجا بسته بشه و این آخرین پست این تاپیک در این مورد باشه

والسلام
          « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

• نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
            خوب دوست عزیز شما هم از اول این مطلب را بگو نه اینکه پست من را پاسخ بدی و من را سیبل توهین و نفرین قرار بدی
            !کاری که از اول باید می شد رفع مشکل بود که با توضیح به دوستان در همین فروم که به علت رفع مشکل کلاس ها تعطیل می شود نه جستجوی افراد لایق!
            من از بروکر هم عذر خواهی می کنم که یکم در آن پست تند رفتم
            سلام
            دوست عزیز من هم موافقم که شما در اون پستتون یکم که چه عرض کنم،خیلی تند رفتید.من به شخصه که اون پستتون رو دیدم،یه جورایی جا خوردم،که چطور میشه که آدم اینقدر سریع نسبت به یه موضوع جبهه بگیره و نظرش رو در یک فروم عمومی اعلام کنه،همونطور که خیل دوستان گفتند این کار (که یک کار انسانی هست و جناب استاد آزادی عزیز بدون هیچ چشم داشتی اینهمه وقت و انرژی صرف کردند،)در شروع و به عنوان اولین دوره خالی از مشکل نخواهد بود...
            به نظر من استاد آزادی با این کارشون جواب دندان شکنی به خیلی از منتقدین اصلا مغوله ی فارکس دادند،که دائم بهانه ی اینگونه آموزش ها رو میارند که اگر کسی هست که واقعا در فارکس سود میکنه،پس چه نیازی داره که به پول تدریسش چشم داشته باشه؟ ولی دیدیدم که هستند چنین کسانی که به فکر هم وطنانشون هستند،و راهی موفقی که خودشون رفتند و به نتیجه رسیدند رو میخواهند به بقیه هم نشان بدهند،و این همه شوق و اشتیاقی که دوستان دارند و پستهای فراوانی که دوستان میزنن در رابطه با مشکلات جلسات،نشونگر بازتاب مثبت این کار بزرگ بروکر پرسپولیس و آقای آزادی عزیز هست و شکی درش نیست...
            در آخر هم تشکر میکنم از تمامی زحمت کشان این پروسه،و مطمئنا در ذهن من اینکار دوست داشنتیتون حک خواهد و به نیکی همه جا ازش یاد خواهم کرد.
            شاد زی،شادی آفرین
            سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjad_fx نمایش پست ها
              سلام
              دوست عزیز من هم موافقم که شما در اون پستتون یکم که چه عرض کنم،خیلی تند رفتید.من به شخصه که اون پستتون رو دیدم،یه جورایی جا خوردم،که چطور میشه که آدم اینقدر سریع نسبت به یه موضوع جبهه بگیره و نظرش رو در یک فروم عمومی اعلام کنه،همونطور که خیل دوستان گفتند این کار (که یک کار انسانی هست و جناب استاد آزادی عزیز بدون هیچ چشم داشتی اینهمه وقت و انرژی صرف کردند،)در شروع و به عنوان اولین دوره خالی از مشکل نخواهد بود...
              به نظر من استاد آزادی با این کارشون جواب دندان شکنی به خیلی از منتقدین اصلا مغوله ی فارکس دادند،که دائم بهانه ی اینگونه آموزش ها رو میارند که اگر کسی هست که واقعا در فارکس سود میکنه،پس چه نیازی داره که به پول تدریسش چشم داشته باشه؟ ولی دیدیدم که هستند چنین کسانی که به فکر هم وطنانشون هستند،و راهی موفقی که خودشون رفتند و به نتیجه رسیدند رو میخواهند به بقیه هم نشان بدهند،و این همه شوق و اشتیاقی که دوستان دارند و پستهای فراوانی که دوستان میزنن در رابطه با مشکلات جلسات،نشونگر بازتاب مثبت این کار بزرگ بروکر پرسپولیس و آقای آزادی عزیز هست و شکی درش نیست...
              در آخر هم تشکر میکنم از تمامی زحمت کشان این پروسه،و مطمئنا در ذهن من اینکار دوست داشنتیتون حک خواهد و به نیکی همه جا ازش یاد خواهم کرد.
              شاد زی،شادی آفرین
              سپاس
              آقا نیما گفتند تمامش کنید. دیگه خواهشاً به خاطر حرف جناب آزادی هم که شده ادامش ندید.

نظر

• با سلام خدمت دوستان خوبم و اقا نیما و مدیریت و پرسنل خوب پرسپولیس

دوستان عزیزم بنده هم همین مشکل نرم افزاری کلاس هارو داشتم و درام و نباید زود رنجیده خاطر شده و زود از کوره در بریم و باید صبر پیشه کردیم و اگه کاری از دستمون بر می اید برای رفع این مشکل انجام دهیم اقا نیما و مدیریت محترم بدون هیچ چشم داشتی این ک هارو بر گزتر میکنن حدود 3 ماه و ما طبق گفته های اقا نیما قرار ادامه پیدا کنه و مطلب اموزشی برای 6 ماه هم وجود درارد و ما باید به اعصاب خودمون مسلط باشیم مشکلی هست که به هر عنوانی به و جود امده است. و هدف بنده نصیحت نبود چون در این جایگاهی نیستم بلکه هدفم دعوت دوستانه واسهارامش بود.
                بازم از دوستان خوبم و اقا نیما و اعضای پرسپولیس تشکر میکنم.

نظر

• با سلام به همه دوستان
                  من قبل از حضور در اين كلاس حدود 2 سال در مورد بازار ارز مطالعه مي كردم اما فقط با شركت در اين كلاسها (كه اين رو يك محبت بزرگ از طرف خدا به خودم مي دونم) تونستم بين مطالب پيوستگي ايجاد كنم و اين رو مديون زحمات همه دست اندركارن مجموعه گرانقدر پرسپوليس آقاي دريس زاده، اقاي روبين و خانم پور نعيمي و معلم بزرگوار آقاي آزادي مي دونم به همين دليل و به مصداق "من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق" مراتب سپاس و امتنان خودم رو از زحمات همگي اعلام مي كنم و اميدوارم كه هرچه زودتر همگي در كنار هم باشيم.
                  " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

نظر

• ضمن عرض سلام خدمت مدیرعامل بروکر
                    بنده به سهم خود بی نهایت از زحمات شما که میدانم با چه زحمت و به کار گیری نیروی انسانی این امکان باید برگزار شود تشکر می کنم و در همین جا از کلیه دوستان فعال در پرسپولیس تشکر میکنم و اینرا هم میدانم که اینترنتهای ایران بدلیل مسائل امنیتی با سرعت کم و پهنای کم به مشتریان عرضه می شود و متاسفانه هیچ کارشم نمی شود کرد . از آقای آزادی هم ب خاطر وقتی که برای ما صرف می کنند و عصاره معلومات دیرینه خود را به ما می آموزند تشکر م کنم و به همتون خدا قوت می گم . به امید روزی که همه 100 نفر بتوانیم تحلیل گر و تریدرهای خوبی به عمل آییم و وحدت خود را حفظ کنیم تا دسترنج این عزیزان از بین نرود . امیدوارم
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

بنام خدا
                      با عرض سلام
                      از زحمات بیدریغ بروکر پرسپولیس و همکارانشان در جهت برگزاری کلاسها ی آنلاین تا این مرحله تشکر می نمایم و امیدوارم با پیگیریهای مجددانه در رفع مشکل بوجود آمده اقدام نمایند از اطلاع رسانی هایی که در این مورد انجام میدهید که باعث رفع شایبه نیز در افکار دوستان میشود ممنونم از آقای آزادی که با صبر و پیگیری خود در جهت بانجام رساندن آن رسالتی که بعهده گرفته صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم در این راهی که در پیش گرفته با توکل و عنایت خدا روز به روز موفق تر و در صحت و سلامت کامل باشند

نظر

• با سلام خدمت اقای ازادی واقای دریس زاده

اول از همه تشکر و فدردانی از تشکیل این دوره و ارزو موفقیت و سر بلندی در تمام شئونات زندگی برای شما (اقایان ازادی ومدیرعامل بروکر)_ از دوستان خواهشمندم از اظهار نظربعضی از دوستان رنجیده و احساساتی نشوند و

بگذارند همه نظر حوذشونو بگن .چون ممکن است این دوست ما تجربه خوبی در گذشته نداشته و در این مورد هم با در نظر گرفتن تجربه گذشته خود به این نتیجه رسیده باشد . اینکه کلاس موقتا

تعطیل گردیده برای این بوده از نظر بنده که چون عدهای از دوستان موفق نمی شدند در کلاس حاضر شوند بدلیل کندی سرعت اینترنت اقای ذریس زاده صلاح را در این دیدند که تا رفع مشکل کلاس

معلق گردیده و پس از رفع مشکل ادامه پیدا کند. ونکته دوم حضور دوستان در کلاس می باشد که نشان دهنده اشتیاق دوستان به فراگیری می باشد . وارزیابی شرکت pcm از برگذاری این کلاس

وهمچین گذاشتن تاپیکهای خوب و مفید . تا مسولان این سایت واین مجموعه را تشویق به ادامه کار کند. وگرنه با تعریف وتمجیدها نمی توانند تلاش و زحما ت خود را ارزیابی کنند.اما بنده به شخصه

ایراداتی نیز به مدیران این مجموعه دارم و ان اینکه هدفها و چشم اندازها در این مجموعه به درستی معلوم نشده و برای رسیدن به این اهداف از دوستان چه انتظارتی می باشد هم به ما بدرستی

تبیین نگردیده.موفقیت یک مجموعه به مدیریت فوی ان برمیگردد.که انگیزه وحرکت رو به جلو ما را تقویت می کند.
                        خدایا چنان کن سر انجام کار
                        تو خشنود باشی وما رستگار

نظر

• با سلام من نمیتوانم فایلها را دانلود کنم لطفا کمکم کنید چی کار کنم ......لطفا راهنمایی کنید.مرسی
                          اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

• نوشته اصلی توسط خسروی نمایش پست ها
                            با سلام من نمیتوانم فایلها را دانلود کنم لطفا کمکم کنید چی کار کنم ......لطفا راهنمایی کنید.مرسی
                            سلام
                            مشکلت از چیه ، کدوم فایلها رو نمیتونی دانلود کنی و چه پیامی میده؟

نظر

• توضیح در باره کلاسهای آنلاین

با سلامی گرم خدمت همه شما هموطنان عزیز

به اصرار همکارانم این تاپیک را مطالعه کردم و مثل خیلی از شما من هم کمی احساساتی شدم. این طبیعت انسان است و اثبات دیگری بر خونگرمی ما در دنیائی که بسیاری به ما پشت کرده و بعضا خصومت آشکار با مردم ایران دارند. مدتی است (شاید بیش از یکسال) که فشار کاری و مسئولیتهای حرفه ای به من این اجازه را نداده که به خیلی مسائل (حتی شخصی) رسیدگی نمایم ولی این یادداشت کوچک را واجب و از وظایف با اولویت بالا دیدم.

اجازه می خواهم بدینوسیله از همه شما سروران به خاطر این همه ابراز احساسات واقعا و از صمیم قلب تشکر کنم. نا گفته نماند که عصبانیت هم احساسی است که خوب است مثل بقیه احساسات کنترل شود.

صرف نظر از اهداف تجاری آشکار و طبیعی شرکت در رابطه با برگزاری این کلاسها که موفقیت چشمگیری داشت، احساس خوبی که این همه تشکر و قدر دانی شما دوستان برای ما ایجاد کرد بیش از آن ارزش دارد. و اما اصل مطلب: (عجب مقدمه طولانی شد!)

همانطور که اکثر دوستان تا کنون متوجه شده اند، از حدود 2 هفته قبل پهنای باند اینترنت (بخصوص در رابطه با نرم افزار هائی که امکان انتقال دیتای ریل تایم دارند) بعضا به شدت افت می کند. نرم افزار های آنلاین تریدینگ و نرم افزاری که ما از آن برای تشکیل کلاسها استفاده می کنیم نیز نقل و انتقال لحظه ای اطلاعات دارند و از این مطلب متاثر شده اند. این مشکل هیچ ارتباطی به بانک آلمانی یا شرکت ما ندارد و بعید است که با تعویض نرم افزاری که امتحانش را پس داده این مشکل حل شود ولی حتی این راه حل نیز بررسی شد. اما به هر حال اینکه دوستان با چنین اشتیاق وقت خود را تلف شده می بینند، افتخاری برای ما محسوب نمی شود و به همین دلیل همکارانم پیشنهاد کردند تا موقتا از اتلاف وقت همه جلوگیری شده تا راه حلی برای مسئله پیدا کنیم.

اطمینان داشته باشید که در طول این مدت ما مسئله را ندیده نگرفته و با کمک بهترین بچه های متخصص این آب و خاک در حال تلاش برای حل مشکل مشترکمان بوده و هستیم و به نتایج امیدوار کننده ای رسیده و به خواست سر منشا همه خوبی ها مشکل در آینده بسیار نزدیک حل خواهد شد. لطفا پیامهای شرکت را از نزدیک دنبال کنبد تا بهتر در جریان پیشرفتها در این زمینه قرار بگیرید. ما تصمیم به تعطیل کلاسها را نداریم و بر عکس برنامه شرکت متنوعتر کردن این کلاسهاست ولی بدون حل مشکل شما در رابطه با اتصال به کلاس این امر بی معنی است. امیدوارم هرگونه سوتفاهم و نگرانی رفع شده باشد. لطفا کمی با ما صبور باشید.

با تشکر مجدد
                              کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                              رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                              ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                              sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                                سلام
                                مشکلت از چیه ، کدوم فایلها رو نمیتونی دانلود کنی و چه پیامی میده؟
                                ممنونم آرمان عزیز مشگلم حل شد.......
                                اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

پردازش ...
                                X