اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان
    یه مشکل فنی برای داینامیک من امروز پیش اومده نتونستم علتشو کشف کنم
    کمک دوستان رو میخوام
    تو نمودار بالا دیده میشه نسبتهای فیبو هیچ ربطی به میزان اصلاح نداره (هر جور دلش میخواد نشون میده)
    78% اصلاح از 100% هم بالاتر نمایش داده میشه برای همه نمودار هم صعودی و هم نزولی همین طوری غلط نشون میده
    ممکنه تنظیمات من ناخواسته دستکاری شده باشه تنظیمات خود فیبو درسته %change و hi-lo
    نرم افزام بستم باز کردم درست نشد
    ممنون میشم اگه دوستانی به این مشکل برخورده بودن به من کمک کنن

[IMG][/IMG]
    تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
    صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
    و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
      اگه بخوایم با یک نگاه همه اون اطلاعاتی که نیاز داریم رو داشته باشیم و دیگه مجبور نباشیم چند تا منو رو بگردیم فکر می کنم مفید باشه و حتما کاربردهای بیشتر از اینم داره چرا که اگر این قسمت نرم افزار کاربردی در جهت تحلیل نداشت سازنده تعبیش نمی کرد .
      از راهنماییتون ممنونم .من با ایجاد یک چارت و مینیمایز کردنش مشکلی ندارم .مشکلم ایجاد چارتای بعدی هست .
      صرفا نظر شخصیم بود دوست عزیزم. ممکنه برای بعضی کاربردی باشه.
      متوجه نشدم دقیق. با چارت جدید یعنی چی؟
      شما با تون دکمه C هر چارتی رو که ایجاد میکنی و تو workspace اتون هست رو میتونید به صورتی که من درآوردم در بیارید دیگه. همه رو تک تک باید از حالت ماکسیمایز خارج کنید.

من الان سکه و دلار رو به این صورت کردم میتونه 5 تا چارت باشه جای این دو.

درست متوجه منظورتون شدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط فاندانیکال نمایش پست ها
        سلام دوستان
        یه مشکل فنی برای داینامیک من امروز پیش اومده نتونستم علتشو کشف کنم
        کمک دوستان رو میخوام
        تو نمودار بالا دیده میشه نسبتهای فیبو هیچ ربطی به میزان اصلاح نداره (هر جور دلش میخواد نشون میده)
        78% اصلاح از 100% هم بالاتر نمایش داده میشه برای همه نمودار هم صعودی و هم نزولی همین طوری غلط نشون میده
        ممکنه تنظیمات من ناخواسته دستکاری شده باشه تنظیمات خود فیبو درسته %change و hi-lo
        نرم افزام بستم باز کردم درست نشد
        ممنون میشم اگه دوستانی به این مشکل برخورده بودن به من کمک کنن
        چه مشکل جالبی بود... ندیده بودم تا حالا
        تمامی تنظیمات رو بصورت دیفالت در بیارید . (راست کلیک میکنید رو ابزار ، دکمه load رو بزنید و گزینه دیفالت رو انتخاب کنید)
        درست نشد نرم افزار رو با تمام متعلقات (user data) پاک کنید، دوباره نصب بفرمایید راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه
        ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 08-25-2013, 06:19 PM

نظر

• دوستان چه جوری میتونم از ایچی موکو تو داینامیک تریدر استفاده کنم .

نظر

• نوشته اصلی توسط sadati1359 نمایش پست ها
            دوستان چه جوری میتونم از ایچی موکو تو داینامیک تریدر استفاده کنم .
            متاسفانه فکر میکنم امکان پذیر نباشه. یا من بلد نیستم.

نظر

• سلام عزیزان من یه مشکلی دارم این نرم افزار جدید tse client 2 رو نصب کردم و اپدیت کردم منتها میخوام بیارمشون تو داینامیک تریدر بیشتر سهام هارو ارور میده تنظیماتش رو بهم نزدم فقط tse client جدید شده ممنون میشم راهنمایی کنید
              و یه سوال دگه اگه بخوام تو تاپیک دردل های بورسی پیام بدم باید چی کار کنم
              با تشکر

نظر

• از تنظیماتی که تو داینامیک تریدر انجام میدید یه عکس بذارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad2007 نمایش پست ها
                  سلام عزیزان من یه مشکلی دارم این نرم افزار جدید tse client 2 رو نصب کردم و اپدیت کردم منتها میخوام بیارمشون تو داینامیک تریدر بیشتر سهام هارو ارور میده تنظیماتش رو بهم نزدم فقط tse client جدید شده ممنون میشم راهنمایی کنید
                  و یه سوال دگه اگه بخوام تو تاپیک دردل های بورسی پیام بدم باید چی کار کنم
                  با تشکر
                  نوشته اصلی توسط sadati1359 نمایش پست ها
                  از تنظیماتی که تو داینامیک تریدر انجام میدید یه عکس بذارید.

تنظیمات داینامیک تریدر بسته با ساختار دیتای اکسپرت شده متفاوت هست.
                  آخرین پست صفحه 94 همین تاپیک توضیحاتی در این باره داده ام . بررسی بفرمایید.
                  بهزاد عزیز به دلیل پاره ای از مسائل و مشکلات و برای انسجام بیشتر تاپیک، دسترسی برای نوشتن در تاپیک درد دل های بورسی محدود شده که به مرور زمان برای عزیزان باز خواهد شد..
                  ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 08-25-2013, 08:07 PM

نظر

• دوستان من چه جوری میتونم رنگ کند ها رو خشگل کنم بعدش اینه که باید بگم عجب چیزیی این داینامیک تریدر. من تا حالا با مفیدتریدر و آمی بروکر کارمیکردم ولی با دیدن ویدئوهای آقای نیما ..... که خدا امواتشونو بیامرزه به سمت تحلیل زمانی رفتم و با این نرم افزار آشنا شدم ایراد نگیرید که چقدر دیر آخه تازه 6 ماه که اومدم تو بورس ولی واقعا کارای این آقا نیما مافوق تصوراته دوستان اگه با ویدئو های این عزیز پیش برین من که فکر نکنم ضرر کنید من که دارم کل کتابهای ایشونو میخرم.ببخشید زیادی حرف زدم.رنگ کندلها تو داینامیک تریدر؟؟؟؟
                    ویرایش توسط sadati1359 : https://www.traderha.com/member/9466-sadati1359 در ساعت 08-25-2013, 09:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sadati1359 نمایش پست ها
                      دوستان من چه جوری میتونم رنگ کند ها رو خشگل کنم بعدش اینه که باید بگم عجب چیزیی این داینامیک تریدر. من تا حالا با مفیدتریدر و آمی بروکر کارمیکردم ولی با دیدن ویدئوهای آقای نیما ..... که خدا امواتشونو بیامرزه به سمت تحلیل زمانی رفتم و با این نرم افزار آشنا شدم ایراد نگیرید که چقدر دیر آخه تازه 6 ماه که اومدم تو بورس ولی واقعا کارای این آقا نیما مافوق تصوراته دوستان اگه با ویدئو های این عزیز پیش برین من که فکر نکنم ضرر کنید من که دارم کل کتابهای ایشونو میخرم.ببخشید زیادی حرف زدم.رنگ کندلها تو داینامیک تریدر؟؟؟؟
                      خوش اومدی رفیق...
                      خدا رو شکر کن اول کارت با استادی بزرگ مثل ایشون آشنا شدی و تجربه های بی نظیر چندین و چند ساله ایشون رو به راحتی و بدون درد و خون ریزی ازشون کسب میکنی... و همینطور خیلی از اساتید دیگه تو این فروم...
                      ایشون و امثال ایشون خاک این بازار و خوردن و ضررها کردن تا به اینجا ها رسیدن.و تجربه هاشونو به رایگان در اختیار ما قرار میدن. واقعا این عزیزان نعمتن برای جامعه ی تریدری. خدا حفظشون کنه.
                      یه جورایی ره صد ساله رو یه شبه رفتنه
                      .
                      .
                      .
                      توی منوی tools
                      colors واسه رنگ ها
                      fonts واسه فونت ها
                      کلا ریخت و قیافه ی داینامیک رو میتونی با این دو تا گزینه عوض کنی.بزنی صورتشو بیاری پایین از اول بچینی ببری بالا

نظر

• مرسی از دوستان که پاسخ دادن این تنظیمات dt هستش
                        Untitled.png - 18 KB
                        ترتیب قرارگیری دیتاها هم اینطوریه
                        نماد تاریخ اوپن های لو کلوز حجم
                        با تشکر دوباره

نظر

مرسی از دوستان که پاسخ دادن این تنظیمات dt هستش
                          Untitled.png - 18 KB
                          ترتیب قرارگیری دیتاها هم اینطوریه
                          نماد تاریخ اوپن های لو کلوز حجم
                          با تشکر دوباره
                          کاش ساختار خود دیتات رو میگذاشتی... عکس از 3 4 خط اول دیتا یا خود دیتا رو میگذاشتی.
                          بعدم چرا انقد اذیت میکنی خودت رو؟ همین بالای سایت خودمون نوشته آپلود تصاویر و فایلها . اینجا آپلود کن راحت تره

1 - تایم فرمت رو طبق ساختار فایل کن احتمالا HHMMSS
                          2 - پرایس دیسپلی فرمت را 0.0000 بگذار
                          3 - پسوند فایلات رو ترجیحا تکست کنی بهتره .البته خیلی فرق نداره
                          4 - اسم فایلات رو انگلیسی کن وگرنه احتمالا به مشکل بر میخوری موقع ایمپورت کردن تو بخش ادیت پورتفولو. باز شما چک کن.
                          5 - من اسم گذاری tseclient رو نمیپسندم . اصلا قاطی پاتی میکنم. خیلی خر تو خره اسم گذاری انگلیسیش. فارسیشم که تو خیلی از برنامه ها به مشکل بر میخوری واسه همین کلا ازش استفاده نمیکنم.

نظر

• مرسی zooze عزیز از پاسخت اخه میدونی با ورژن قبلی tse دیتاها رو میگرفتم اونم فارسی هیچ مشکلی نداشتن با ورژن جدید فقط تعداد محدودی سهام رو میاره مثلا پکویر الان این دیتا پکویر هستش یه نگاه بنداز ولی مثلا ونوین رو میگه نمیتونم لود کنم
                            اینم فایل دیتا
                            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7497349531.rar

این عکس از محیط tse client

مرسی از راهنمایی هات

نظر

مرسی zooze عزیز از پاسخت اخه میدونی با ورژن قبلی tse دیتاها رو میگرفتم اونم فارسی هیچ مشکلی نداشتن با ورژن جدید فقط تعداد محدودی سهام رو میاره مثلا پکویر الان این دیتا پکویر هستش یه نگاه بنداز ولی مثلا ونوین رو میگه نمیتونم لود کنم
                              اینم فایل دیتا
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7497349531.rar

این عکس از محیط tse client

مرسی از راهنمایی هات
                              آقا این ساختار دیتای شمائه

تنظیماتت به ترتیب میشه 2 3 4 5 6 7 به همینجوری
                              ولی احتمالا مشکل از اسم فارسیه
                              شما اسمش رو انگلیسی کن ببین باز میکنه؟ چون داینامیک با یه سری اسمای فارسی مشکل داره. منم واسه همین از tse استفاده نمیکنم

نظر

• سلام دوستان لطفا یه نفر لینک دانلود داینامیک تریدر رو بذاره من بتونم دانلود کنم از لینکهای صفحات قبل دانلود کردم ولی نتونستم استفاده کنم

نظر

پردازش ...
                                X