اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام اقا مصطفی
    این پوشهexperts/indicatorsتو پوشه متاتریدر بنده وجود نداره.از صبح دارم تو کامپیوتر میگردم پیدا نمیشه
    الان من باید کجا کپی کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
      دوستان و بزرگواران سلام و عرض ادب
      تا حالا شده یه دیتایی رو تو داینامیک نتونین به هفتگی یا ماهانه تبدیل کنید آپشن هاش غیرفعال باشه؟!
      راه حلی دارین؟

پ.ن: مثلا تو همین دیتای آقا نیما . یکی رو روش کلیک کنید با کیبورد پایین بزنن. میبنین که تو بعضی سهام هفتگی اینا غیرفعال میشه!!!!
      دوستان تو این بخش که تو عکس نشون دادم منظورم هست.

این دو تا سهم رو چک کردم تفاوتی نداشتن ظاهرا. من که چیزی ندیدم . دوستان چیزی پیدا میکنن؟

رو بالایی غیر فعاله رو پایینی فعال. یا شایدم بالعکس:-؟

شاید تعداد سطراشونه. اولی حدود 800 خطه دومی حدود 300

نظر

• اقا یکی منو کمک کنه خواهشا
        این فایل اندیکاتور رو کجا کپی کنم؟
        من وقتی نصب میکنم این مسیرexperts/indicators تو پوشه نصب نیست.الان من باید چکار کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-fx نمایش پست ها

اقا یکی منو کمک کنه خواهشا
          این فایل اندیکاتور رو کجا کپی کنم؟
          من وقتی نصب میکنم این مسیرexperts/indicators تو پوشه نصب نیست.الان من باید چکار کنم؟؟؟
          عزیز باید تو پوشه نصب متاتریدرتون کپی کنی نه داینامیک تریدر.
          این نرم افزار داینامیک تریدره.

تو همون program files دنبال meta trader یا MT4 یا .... باید بگردی
          هر بروکری نرم افزار جداگانه ای داره که ممکنه اسمش متفاوت باشه.
          تو پویشه اندیکاتور اون باید بریزی
          ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-16-2013, 07:21 PM

نظر

عزیز باید تو پوشه نصب متاتریدرتون کپی کنی نه داینامیک تریدر.
            این نرم افزار داینامیک تریدره.

تو همون program files دنبال meta trader یا MT4 یا .... باید بگردی
            هر بروکری نرم افزار جداگانه ای داره که ممکنه اسمش متفاوت باشه.
            تو پویشه اندیکاتور اون باید بریزی
            اقای میلاد خیلی ممنون.اجرت با خدا!!
            میشه برام بگی من متا تریدر رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
            مثلا متا تریدر همین کارگزاری پرسپلیس رو؟؟؟
            خیلی ممنون

نظر

اقای میلاد خیلی ممنون.اجرت با خدا!!
              میشه برام بگی من متا تریدر رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
              مثلا متا تریدر همین کارگزاری پرسپلیس رو؟؟؟
              خیلی ممنون
              سلامت باشی دوست گلم. ممنون
              معمولا تو سایت بروکر ها که بری یه بخش برای باز کردن حساب داره. حالا یا real یا demo
              حالا فرضا شما تو بخش باز کردن حساب دمو بری و اطلاعات ثبت نامتو وارد کنی یا لینک رو بهت میده یا میفرسته به ایمیلت
              بعضی بروکر هام تو صفحه اصلی شون لینک دانلود هست.
              متا 4 رو دانلود کنی از 5 بهتره برای فارکس
              بخاطر اندیکاتور های بیشتر و ...
              متای بروکر پرسپولیس رو میتونی از لینک زیر بعد از افتتاح حساب مجازی دانلود کنی
              درخواست دمو | انواع حسابها | بروکر

یا از لینک مستقیم زیر بدون وارد کردن اطلاعات و دردسر

http://www.arianbrokers.com/images/p...ader4setup.exe

نرم افزار رو که نصب و اجرا کنی یه ویزارد هست که اطلاعات رو میدی و next میزنی بهت یوزر نیم و پسورد میتا تریدرت رو میده

موفق باشی میلاد عزیز
              ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-16-2013, 07:55 PM

نظر

سلامت باشی دوست گلم. ممنون
                معمولا تو سایت بروکر ها که بری یه بخش برای باز کردن حساب داره. حالا یا real یا demo
                حالا فرضا شما تو بخش باز کردن حساب دمو بری و اطلاعات ثبت نامتو وارد کنی یا لینک رو بهت میده یا میفرسته به ایمیلت
                بعضی بروکر هام تو صفحه اصلی شون لینک دانلود هست.
                متا 4 رو دانلود کنی از 5 بهتره برای فارکس
                بخاطر اندیکاتور های بیشتر و ...
                متای بروکر پرسپولیس رو میتونی از لینک زیر بعد از افتتاح حساب مجازی دانلود کنی
                درخواست دمو | انواع حسابها | بروکر

یا از لینک مستقیم زیر بدون وارد کردن اطلاعات و دردسر

http://www.arianbrokers.com/images/p...ader4setup.exe

نرم افزار رو که نصب و اجرا کنی یه ویزارد هست که اطلاعات رو میدی و next میزنی بهت یوزر نیم و پسورد میتا تریدرت رو میده

موفق باشی میلاد عزیز
                وای که تو همین لحظه های نزدیک به اذان از خدا میخوام به پاداش رفع این سردرگمی ای که از صبح برای من ایجاد شده بود،تمام مشکلات و موانع زندگی رو از سر راهتون برداره برادر!
                خیلی ممنون بابت کمکتون
                همچنین شما-یا حق

نظر

سلام
                  دیتاهای استاد نیمای عزیز روزانه هست.اونا رو موقع تبدیل با متااستاک کاری نکن.
                  تو داینامیک موقعی که داری سهم رو انتخاب میکنی بالا دست راست یه گزینه داره conversions اون رو بسته به تایمی که میخوای بزن هفتگی یا ماهانه.
                  طبیعتا زیر روزانه هم که نمیشه دیگه. اگه زیر روزانه میخوای از مفید باید منتقل کنی با اندیکاتوری که arash72 عزیز نوشتن تو تاپیک آموزش mql

موفق باشید- میلاد
                  ممنونم میلاد جان. خیلی لطف کردی. حالا که انقدر گلی می خوام سو استفاده کنم یک سوال دیگه بپرسم:
                  وقتی می خوام تصویر یک چارت رو که تحلیل کردم در تاپیک بزارم اول توی پینت میارم و از اونجا آپلود. حالا دو تا سوال:
                  1- آیا راه بهتری هم هست که تصاویر وضوح بیشتری داشته باشند؟
                  2- وقتی من آپلود می کنم تصویر ارایه شده در تاپیک کوچیکه. آقا مصطفی طحمت کشیدند آدرس آپلود پی سی ام رو گذاشتند اما نمی دونم عکس آپلود شده رو از اونجا چطوری بیارم توی تاپیک؟

باز هم اطز شما دوست عزیز سپاسگذارم.

نظر

وای که تو همین لحظه های نزدیک به اذان از خدا میخوام به پاداش رفع این سردرگمی ای که از صبح برای من ایجاد شده بود،تمام مشکلات و موانع زندگی رو از سر راهتون برداره برادر!
                    خیلی ممنون بابت کمکتون
                    همچنین شما-یا حق
                    شما محبت داری میلاد عزیز .مرسی واقعا

نوشته اصلی توسط esmmort نمایش پست ها
                    ممنونم میلاد جان. خیلی لطف کردی. حالا که انقدر گلی می خوام سو استفاده کنم یک سوال دیگه بپرسم:
                    وقتی می خوام تصویر یک چارت رو که تحلیل کردم در تاپیک بزارم اول توی پینت میارم و از اونجا آپلود. حالا دو تا سوال:
                    1- آیا راه بهتری هم هست که تصاویر وضوح بیشتری داشته باشند؟
                    2- وقتی من آپلود می کنم تصویر ارایه شده در تاپیک کوچیکه. آقا مصطفی طحمت کشیدند آدرس آپلود پی سی ام رو گذاشتند اما نمی دونم عکس آپلود شده رو از اونجا چطوری بیارم توی تاپیک؟

باز هم اطز شما دوست عزیز سپاسگذارم.
                    سلامت باشی دوست گلم . اختیار داری شما
                    برای عکس گرفتن از محیط داینامیک با دکمه پرینت اسکرین عکس نگیر.کیفیت نداره. تو منوی chart یه گزینه داره بنام capture and image printing (یا یه همچین چیزی) با اون ذخیره کنی از همه بهتره. فرمت رو بذار همون gif بمونه (موقع ذخیره میپرسه).

بعد هم اگر خواستی مثلا واگرایی و اینا رو مشخص کنی که با خود داینامیک نمیشه با پینت باز کن ادیت کن و دوباره سیو کن

در مورد سایت هم عکس رو که آپلود کردی تو همون آدرسی که آقا مصطفی گذاشته 3 4 تا کد بهت میده.

اونی که تو تگ [IMG] هست (فک کنم جلوش نوشته آدرس انجمن یا یه همچین چیزی) اون رو تو متن پستت کپی کن.

کپی که میکنی شما فقط کد رو میبینی عب نداره.پست رو که ارسال کنی اتوماتیک تبدیل به عکس میشه

برای خوانا بودن ، بین خطوط نوشته هات و عکس یه بار یا دو بار دکمه اینتر رو بزن که فاصله بیافته یکی دو خط. هم قبل کد عکس هم بعد کد عکس.این باعث خوانا تر شدن میشه و مشکلی که تو پستای بعضی دوستان میبینی که کلمه ها فاصله میافته بینش به وجود نمیاد

خوش باشی - میلاد
                    ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-17-2013, 12:25 AM

نظر

• سلام
                      دوستان محبت کنید راهنمائی بفرماوید
                      اکثر سهم ها شامل این ارور مشن و اسمشون در لیست سهم ها نمیاد

با توجه به اینکه سهم ها رندم انتخاب مشن احتمال داره بخاطر تنظیمات باشه؟

تعداد کمی از سهم وارد نرم افزار می شه

و تعدادی که وارد می شه مشکلی ندارن

دیتا از (tseclient 2(beta می گیرم که سرعتش نسبت به tse قبلی قابل مقایسه نیست و کمتر از چند دقیقه کل دیتای بورس را دانلود می کنه csv می سازه
                      ممنون میشم راهنمائی بفرمائید
                      ویرایش توسط rade pa : https://www.traderha.com/member/9828-rade-pa در ساعت 07-17-2013, 05:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط rade pa نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستان محبت کنید راهنمائی بفرماوید
                        اکثر سهم ها شامل این ارور مشن و اسمشون در لیست سهم ها نمیاد

با توجه به اینکه سهم ها رندم انتخاب مشن احتمال داره بخاطر تنظیمات باشه؟

تعداد کمی از سهم وارد نرم افزار می شه

و تعدادی که وارد می شه مشکلی ندارن

دیتا از (tseclient 2(beta می گیرم که سرعتش نسبت به tse قبلی قابل مقایسه نیست و کمتر از چند دقیقه کل دیتای بورس را دانلود می کنه csv می سازه
                        ممنون میشم راهنمائی بفرمائید
                        سلام دوست من
                        مشکل از اسم فایلهاس
                        اسمها رو عوض کنی درست میشه.
                        tse کلاینت رو طوری تنظیم کن اسمها رو انگلیسی بده.و همینطور نام نماد تو دیتا فارسی نباشه
                        من خیلی باهاش کار نکردم خصوصا با نسخه جدیده. اکیه؟

نظر

شما محبت داری میلاد عزیز .مرسی واقعا

سلامت باشی دوست گلم . اختیار داری شما
                          برای عکس گرفتن از محیط داینامیک با دکمه پرینت اسکرین عکس نگیر.کیفیت نداره. تو منوی chart یه گزینه داره بنام capture and image printing (یا یه همچین چیزی) با اون ذخیره کنی از همه بهتره. فرمت رو بذار همون gif بمونه (موقع ذخیره میپرسه).

بعد هم اگر خواستی مثلا واگرایی و اینا رو مشخص کنی که با خود داینامیک نمیشه با پینت باز کن ادیت کن و دوباره سیو کن

در مورد سایت هم عکس رو که آپلود کردی تو همون آدرسی که آقا مصطفی گذاشته 3 4 تا کد بهت میده.

اونی که تو تگ [IMG] هست (فک کنم جلوش نوشته آدرس انجمن یا یه همچین چیزی) اون رو تو متن پستت کپی کن.

کپی که میکنی شما فقط کد رو میبینی عب نداره.پست رو که ارسال کنی اتوماتیک تبدیل به عکس میشه

برای خوانا بودن ، بین خطوط نوشته هات و عکس یه بار یا دو بار دکمه اینتر رو بزن که فاصله بیافته یکی دو خط. هم قبل کد عکس هم بعد کد عکس.این باعث خوانا تر شدن میشه و مشکلی که تو پستای بعضی دوستان میبینی که کلمه ها فاصله میافته بینش به وجود نمیاد

خوش باشی - میلاد

میلاد جان بسیار بسیار سپاسگذارم. انقدر قشنگ توضیح میدی که خوب توی ذهن می شینه. باز هم از شما ممنونم که صبورانه وقت میزادی و کمک می کنی.
                          روز خوبی داشته باشی- مرتضی

نظر

• با سلام :
                            امروز بنده دیتای جدید را که ریختم داینامیک صفحاتش سفید شد و دیگر چیزی نشان نداد .
                            یک تصویری یکی از دوستان از نحوه انتقال داده txt به داینامیک گذاشته بودند که با داده prn متفاوت بود اگر امکان دارد ان تصویر را مجدا قرار دهید .(خیلی گشتم پیدا نکردم)
                            متشکرم
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام :
                              مشکل بنده بالاخره حل شد .شماره ها را باید از شماره 3 به بالا بزنبم و اخری هم صفر .
                              دوست عزیزی چند صفحه پیش توضیح داده بود .
                              متشکرم
                              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• سلام بر عزیزان

یک ساعت در تاپیک در حال جستجو برای حل مشکلم هستم

من با ورژن شش داینامیک تریدر برروی ویندوز سون هوم پرمینیوم مشکل حذف برخی دیتاها دارم

تصویر زیر متعلق به تایم چهارساعته طلا هست:

برای حل این مشکل راه حلی هست یا باید ورژن پایینتر نصب کنم؟

ارادت
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X