اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام به آقا مصطفی گل که واقعا زحمت میکشن و وقت میذارن.....
    من چند وقت به علت مشغله زیاد و ترم آخر بودن دانشگاه تو سایت پیدام نبود و از امروز برگشتم و امیدارم بتونم از محضر دوستان استفاده کنم....
    واسه استارت طبیعیه که برم سراغ نرم فزار ... قبلا از رسا استفاده میکردم که خب تعدیل نشدست و به گفته دوستان ارزش تحلیل گری نداره!!!!!!!!!!!!!!!!
    مفید تریدر هم که تعدیل شدست اما از قیمت بسته شدن به جای پایانی استفاده میکنه .. پس یه پای بساط میلنگه!!!!!!!!!!!!!1
    پس 2 راه میمونه
    1:استفاده دیتا هایی که آقا نیما زحت میکشه و میذاره ...که نمیدونم تو کدوم قسمت سایته...که دوستان زحمت بکشن و راهنمایی کنن
    2:استفاده از نرم افزاد متا استاک .....
    من از tse clientاستفاده میکردم و دیتاه رو می بردم آمی بروکر
    حالا سوالای من ایناست
    1:امکان تعدیل نمودار در امی بروکر مثل متا استاک هست؟
    2:خوبیه بزرگ استفاده از tse client اینه که تعداد زیاده از نمادها رو با هم ودر مدت زمان کوتاهی به روز میکنی و همشو تو یه فایل داری .... حالا با روش شما که در اولین پستهای همین بخش معرفی کردید و استفاده از get dataو متا استاک آیا نمادها رو یکی یکی باید وارد کنیم و به روز رسانی ؟ یا میشه مثل tse client گروهی؟ و در مورد انتقال به داینامیک هم به همین صورت ... تکی هستش یا گروهی؟
    https://t.me/peymanhajati

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
      با سلام خدمت تمام دوستان عزیز..........فایل داده هایی که آقا نیما میذاره تو کدوم قسمت سایته؟
      سلام دوست من

درددل های بورسی

وعده ما چهارشنبه ها
      ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-15-2013, 06:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
        سلام دوست من

[URL="http://www.forum.broker-fa.com/f65/%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C-2575/index262.html#post78042"] درددل های بورسی

وعده ما چهارشنبه ها
        مرسی دوست من ....

نظر

با سلام به آقا مصطفی گل که واقعا زحمت میکشن و وقت میذارن.....
          من چند وقت به علت مشغله زیاد و ترم آخر بودن دانشگاه تو سایت پیدام نبود و از امروز برگشتم و امیدارم بتونم از محضر دوستان استفاده کنم....
          واسه استارت طبیعیه که برم سراغ نرم فزار ... قبلا از رسا استفاده میکردم که خب تعدیل نشدست و به گفته دوستان ارزش تحلیل گری نداره!!!!!!!!!!!!!!!!
          مفید تریدر هم که تعدیل شدست اما از قیمت بسته شدن به جای پایانی استفاده میکنه .. پس یه پای بساط میلنگه!!!!!!!!!!!!!1
          پس 2 راه میمونه
          1:استفاده دیتا هایی که آقا نیما زحت میکشه و میذاره ...که نمیدونم تو کدوم قسمت سایته...که دوستان زحمت بکشن و راهنمایی کنن
          2:استفاده از نرم افزاد متا استاک .....
          من از tse clientاستفاده میکردم و دیتاه رو می بردم آمی بروکر
          حالا سوالای من ایناست
          1:امکان تعدیل نمودار در امی بروکر مثل متا استاک هست؟
          2:خوبیه بزرگ استفاده از tse client اینه که تعداد زیاده از نمادها رو با هم ودر مدت زمان کوتاهی به روز میکنی و همشو تو یه فایل داری .... حالا با روش شما که در اولین پستهای همین بخش معرفی کردید و استفاده از get dataو متا استاک آیا نمادها رو یکی یکی باید وارد کنیم و به روز رسانی ؟ یا میشه مثل tse client گروهی؟ و در مورد انتقال به داینامیک هم به همین صورت ... تکی هستش یا گروهی؟
          سلام دوست من
          عرض به خدمت مبارکت 1 رو که گفتم خدمتت . درددل های بورسی
          مشکل مفید تریدر بسته شدن و پایانیش نیس.
          مشکل پایانی رو همه نرم افزار ها دارن. ولی حتی اگه شما با ره آورد نوین دیتای با قیمت پایانی رو هم بگیری باز به کارت نمیاد چون قیمت پایانی یه چیز من درآوردی و الکی هست. بر یه مبنا و عدله چرت ... حالا شما بخوای رو این چیز چرت تحلیل کنی!!!!
          فرض کن سهمه همینجور صفه حجمشم نمیدم. دم یه مقاومت.... هی قیمت هم بالا نمیره چون هیشکی حاضر به فروش نیست...
          آیا این نشونه ی ضعف خریداراس؟!؟!؟
          بعد شما بگی چون کلوز زیر مقاومته و نشکونده وارد معامله فروش میشم...
          پس کلا دیتای پایانی رو بیخیال شو.
          در مورد tse و لایو بودن دیتات شما میتونی الان داینامیک رو هم لایو کنی
          با اندیکاتوری که دوست عزیزمون arash72 تو تاپیک آموزش mql زحمت کشیده نوشته میتونی دیتا رو از مفید اکسپرت کنی و داشته باشی تو داینامیک. هم گروهی داره هم تکی
          مشکل اصلی مفید هم پایانی نبودن قیمت نیست. عدم وجود حالت لوگاریتمی که واسه بورس از اوجب واجبات هست. و بعد هم تو دیتاش سود نقدی رو تعدیل میکنه که درست نیست چرا که پول رو همون موقع به شما پرداخت نمی کنه که. تاخیر زمانی داره و ارزش زمانی پول و اینا....

من خودم واسه تحلیل میان مدت و بلند مدت از دیتای استاد نیما استفاده میکنم واسه میان روزی یا یکی دوروز آینده که دیتای ایشون رو ندارم مفید رو میندازم تو داینامیک...

موفق باشی
          ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-15-2013, 07:07 PM

نظر

سلام دوست من
            عرض به خدمت مبارکت 1 رو که گفتم خدمتت . درددل های بورسی
            مشکل مفید تریدر بسته شدن و پایانیش نیس.
            مشکل پایانی رو همه نرم افزار ها دارن. ولی حتی اگه شما با ره آورد نوین دیتای با قیمت پایانی رو هم بگیری باز به کارت نمیاد چون قیمت پایانی یه چیز من درآوردی و الکی هست. بر یه مبنا و عدله چرت ... حالا شما بخوای رو این چیز چرت تحلیل کنی!!!!
            فرض کن سهمه همینجور صفه حجمشم نمیدم. دم یه مقاومت.... هی قیمت هم بالا نمیره چون هیشکی حاضر به فروش نیست...
            آیا این نشونه ی ضعف خریداراس؟!؟!؟
            بعد شما بگی چون کلوز زیر مقاومته و نشکونده وارد معامله فروش میشم...
            پس کلا دیتای پایانی رو بیخیال شو.
            در مورد tse و لایو بودن دیتات شما میتونی الان داینامیک رو هم لایو کنی
            با اندیکاتوری که دوست عزیزمون arash72 تو تاپیک آموزش mql زحمت کشیده نوشته میتونی دیتا رو از مفید اکسپرت کنی و داشته باشی تو داینامیک. هم گروهی داره هم تکی
            مشکل اصلی مفید هم پایانی نبودن قیمت نیست. عدم وجود حالت لوگاریتمی که واسه بورس از اوجب واجبات هست. و بعد هم تو دیتاش سود نقدی رو تعدیل میکنه که درست نیست چرا که پول رو همون موقع به شما پرداخت نمی کنه که. تاخیر زمانی داره و ارزش زمانی پول و اینا....

من خودم واسه تحلیل میان مدت و بلند مدت از دیتای استاد نیما استفاده میکنم واسه میان روزی یا یکی دوروز آینده که دیتای ایشون رو ندارم مفید رو میندازم تو داینامیک...

موفق باشی
            مرسی از راهنماییه بسیار خوبت
            داده های مفید رو که میبری تو داینامیک ... تو داینامیک میشه لگاریتمیش کرد؟
            داده های ره آورد نوین لگا ریتمیه؟
            اطلاع داری تویه آمی بروکر امکان تعدیل وجود داره یا نه؟

نظر

مرسی از راهنماییه بسیار خوبت
              داده های مفید رو که میبری تو داینامیک ... تو داینامیک میشه لگاریتمیش کرد؟
              داده های ره آورد نوین لگا ریتمیه؟
              اطلاع داری تویه آمی بروکر امکان تعدیل وجود داره یا نه؟
              بله عزیز دست راست یه دکمه داره نوشته log
              اون لوگاریتمی میکنه
              ببین لوگاریتمی به داده ربطی نداره
              نحوه نمایش هست
              یه سهم از 100 میشه 200
              یه سهم دیگه از 200 میشه 300
              تو سهم اولی رشد 100% بوده ولی تو دومی رشد 50% بوده.
              اینها دیتای جفتشون یکیه ولی تو حالت نمایش عادی مقدار رشد هر دو سهم به یه اندازه نشون داده میشه.
              اما تو حالت لوگاریتمی اینطور نیست و به ازای هر 10 برابر شدن سهم یه برابر رشد میکنه...
              خود نرم افزار رهاورد هم قابلیت log داره. دیتا فرق نمیکنه شما دیتای مفید یا رسا رم ببری تو داینامیک یا آمی میتونی لوگاریتمی کنی.
              تو آمی هم فک نکنم بشه تعدیل کرد. کلا خیلی از آمی خوشم نمیاد یعنی راستش از موقعی که با داینامیک آشنا شدم از هیچی خوشم نمیاد
              فقط متا استاک قابلیت تعدیل داره تا اونجایی که اطلاع دارم (البته اطلاعاتم در مورد آمی خیلی محدوده)
              یه کد هست برای آمی که میتونه دیتا رو به دیتای داینامیک (دیتای داینامیک که نه در واقع دیتای اسکی) تبدیل کنه.
              بزرگترین مزیت آمی اینه که دیتا اینترادی رو شما میتونی بگیری کندل ها رو کامل کنی...
              مثلا دیتا دلار روزانه رو از ره آورد بگیری کندل نمایش نمیده. من روزانه میگیرم 5 دقه میگیرم یه ساعت و 4 ساعت میگیرم همه رو تو آمی ایمپورت میکنم کندل میده بهم .
              بعد اینو دوباره اکسپورت میکنم میبرم تو داینامیک واسه تحلیل
              حالا شما پیدا کن پرتقال فروش را....

نظر

بله عزیز دست راست یه دکمه داره نوشته log
                اون لوگاریتمی میکنه
                ببین لوگاریتمی به داده ربطی نداره
                نحوه نمایش هست
                یه سهم از 100 میشه 200
                یه سهم دیگه از 200 میشه 300
                تو سهم اولی رشد 100% بوده ولی تو دومی رشد 50% بوده.
                اینها دیتای جفتشون یکیه ولی تو حالت نمایش عادی مقدار رشد هر دو سهم به یه اندازه نشون داده میشه.
                اما تو حالت لوگاریتمی اینطور نیست و به ازای هر 10 برابر شدن سهم یه برابر رشد میکنه...
                خود نرم افزار رهاورد هم قابلیت log داره. دیتا فرق نمیکنه شما دیتای مفید یا رسا رم ببری تو داینامیک یا آمی میتونی لوگاریتمی کنی.
                تو آمی هم فک نکنم بشه تعدیل کرد. کلا خیلی از آمی خوشم نمیاد یعنی راستش از موقعی که با داینامیک آشنا شدم از هیچی خوشم نمیاد
                فقط متا استاک قابلیت تعدیل داره تا اونجایی که اطلاع دارم (البته اطلاعاتم در مورد آمی خیلی محدوده)
                یه کد هست برای آمی که میتونه دیتا رو به دیتای داینامیک (دیتای داینامیک که نه در واقع دیتای اسکی) تبدیل کنه.
                بزرگترین مزیت آمی اینه که دیتا اینترادی رو شما میتونی بگیری کندل ها رو کامل کنی...
                مثلا دیتا دلار روزانه رو از ره آورد بگیری کندل نمایش نمیده. من روزانه میگیرم 5 دقه میگیرم یه ساعت و 4 ساعت میگیرم همه رو تو آمی ایمپورت میکنم کندل میده بهم .
                بعد اینو دوباره اکسپورت میکنم میبرم تو داینامیک واسه تحلیل
                حالا شما پیدا کن پرتقال فروش را....
                آقا یعنی من حال میکنم از طرز جواب دادن و ادبیات با حالت.....
                خیلی لطف میکنی که هم کامل و درست و هم قشنگ جواب میدی....
                در مورد لگاریتمی بودن خیلی قشنگ توضیح دادی ....توی کتاب دوئل با روند آقا نیما چاپ دوم 1390 صفحه26 قسمت5.2هم توضیح کامل داده شده که با توضیح شما قضیه کاملا واسم روشن شد
                پس اگه زیاد وقتت و نگیرم 2 تا سوال دیگه رو هم جواب بده (البته توی درد ودل بورسی هم یه پست گذاشتم اونم جواب بدی ممنون میشم)
                1:پس دیتیایی که از مفید تریدر میبریم داینامیک اونجا لگاریتمی میکنیم و مشکلش حله؟ درسته؟
                2:من الان دیتا های روز چهارشنبه رو دانلود کردم چجوری ببرم داینامیک؟ منظرورم اینه که باید به متااستاک تبدیل بشه؟
                و اینکه برای روزای بعد داده هارو چجوی به روز کنیم؟
                مرسی
                ویرایش توسط jupiter : https://www.traderha.com/member/7076-jupiter در ساعت 07-15-2013, 08:05 PM

نظر

آقا یعنی من حال میکنم از طرز جواب دادن و ادبیات با حالت.....
                  خیلی لطف میکنی که هم کامل و درست و هم قشنگ جواب میدی....
                  در مورد لگاریتمی بودن خیلی قشنگ توضیح دادی ....توی کتاب دوئل با روند آقا نیما چاپ دوم 1390 صفحه26 قسمت5.2هم توضیح کامل داده شده که با توضیح شما قضیه کاملا واسم روشن شد
                  پس اگه زیاد وقتت و نگیرم 2 تا سوال دیگه رو هم جواب بده (البته توی درد ودل بورسی هم یه پست گذاشتم اونم جواب بدی ممنون میشم)
                  1:پس دیتیایی که از مفید تریدر میبریم داینامیک اونجا لگاریتمی میکنیم و مشکلش حله؟ درسته؟
                  2:من الان دیتا های روز چهارشنبه رو دانلود کردم چجوری ببرم داینامیک؟ منظرورم اینه که باید به متااستاک تبدیل بشه؟
                  و اینکه برای روزای بعد داده هارو چجوی به روز کنیم؟
                  مرسی
                  شما محبت داری عزیز.مرسی
                  ادبیات خودم نیس ادبیات انگشتمه انگشتام لهجه دارن
                  دیتایی که از مفید میگیری رو میتونی ببری تو داینامیک بله ولی کماکان مشکل تعدیلش هست.
                  تو یکی دو تا پست قبلی هم اشاره کردم ... بزرگان من جمله استاد نیمای عزیزم اعتقاد دارن که سود نقدی رو اصن نباید تعدیل کرد ولی مفید میکنه ... خب پس طبیعتا میتونه مشکل دار کنه قضیه رو... ولی کوتاه مدت و تا موقعی که مجمع نرفته میشه استفاده کرد دیگه...
                  در مورد دیتای 4 شنبه پست های اول همین تایپک رو بخونی کامل آقا مصطفی زحمت کشیدن توضیح دادن
                  در مورد متا استاک هم ببینید استاد نیما چون از نمودار P & F استفاده میکنن (و شاید چیزای دیگه) و فقط متا استاک این قابلیت رو داره. دیتا رو متا استاک تبدیل میکنن و همون رو میدن به داینامیک چون داینامیک دیتای متا استاک رو میخونه.
                  به شخصه چون استفاده نمی کنم (چون سوادشو ندارم) مستقیم میریزم تو داینامیک و دیگه دو ساعت تبدیل نمیکنم به دیتای متا استاک
                  روش هم مثل همونه
                  شما دیتای خام رو باز کن.
                  ستون ها رو بررسی کن...
                  ستون سوم میشه تاریخ و به همین ترتیب میره بالا
                  تو قسمت تنظیمات پرتفوی تو داینامیک ascii setup که میری به ترتیب ستون ها براش تعریف کن. تاریخ ستون سوم بود اینحا date رو بذار 3 بعدی 4 همینطور تا 9 بقیه هم 0.
                  داینامیک مستقیم میخونه دیتا رو
                  دفعه های بعد هم فقط دیتا رو جایگزین قبلی کن و باز کن. نه تبدیل میخواد نه هیچی . این راحت تره
                  اگه شما متااستاک استفاده میکنی که اون قضیش جداس
                  در مورد توضیحاتم پست اول دوم این تاپیک رو بخونی واضحه باز اگه مشکل داشتی بگو اگه بودم در خدمتم نبودم بزرگواران دیگه از هیچ کمکی دریع نمی کنن.

موفق و پیروز باشی - میلاد

نظر

• دوستان با راهنماییه دوستان دیتاهایی که آقا نیما زحمت کشیدن گذاشتن رو بردم داینامیک تریدر...
                    ای نمودار پاکسان ه ...
                    این تعدیل شدست؟//

نظر

• آقا مصطفی سلام
                      سوالی که دیشب در تاپیک در خصوص تغییر تایم فریم دیتاهای بورس پرسیدم انگار حذف شده. اگه خاطرتون مونده لطفا راهنمایی بفرمایید.
                      با سپاس فراوان

نظر

دوستان با راهنماییه دوستان دیتاهایی که آقا نیما زحمت کشیدن گذاشتن رو بردم داینامیک تریدر...
                        ای نمودار پاکسان ه ...
                        این تعدیل شدست؟//
                        دیتای آقا نیما دیتای تعدیل شده با احتساب افزایش سرمایه و آورده هست
                        این گپی که شما تو پاکسان میبینی بخاطر تعدیل مثبته
                        اصلا این رو نباید تعدیل کرد.کلا تعدیل های مثبت رو نباید تعدیل کرد. ازشون استفاده میشه تو تکنیکال کلاسیک. گپ میانی و گپ فرار و ... تو موج سه یا جاهای دیگه
                        مفید سود نقدی مجمع رو هم تعدیل میکنه
                        دیتای استاد نیما خیر نمیکنه..

پ.ن: رفیق خود داینامیک تو منوی chart یه گزینه داره capture or print image با اون ابزار میتونی عکس بگیری از محیط داینامیک بدون دردسر
                        ویندوزتم که 7 ه . یه ابزار خوب داره برای گرفتن عکس به نام snipping tool اونم خیلی خوبه
                        پرینت اسکرین کیفیت رو حفظ نمیکنه خیلی. البته تو 7 خیلی بهتر شده.
                        کلا در مواقع لزوم ازش استفاده کن.

خوش باشی
                        ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-15-2013, 10:33 PM

نظر

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز..........فایل داده هایی که آقا نیما میذاره تو کدوم قسمت سایته؟
                          سلام

در تاپیک درد دل های بورسی :

http://forum.broker-fa.com/f65/درددل.../index235.html
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• آقا میلاد سلام شما روش تغییر تایم فریم دیتاهای آقا نیما در داینامیک رو بلدید؟
                            از مسیری که من میرم نمیشه: دانلودر- آپشن-پریود- انتخاب تایم فریم (هفتگی,ماهانه,...) اما بعدش که می بینم شکل نمودار روزانه بل هفتگی هیچ فرقی نداره. مسیرم اشتباهه؟
                            با سپاس فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط esmmort نمایش پست ها
                              آقا میلاد سلام شما روش تغییر تایم فریم دیتاهای آقا نیما در داینامیک رو بلدید؟
                              از مسیری که من میرم نمیشه: دانلودر- آپشن-پریود- انتخاب تایم فریم (هفتگی,ماهانه,...) اما بعدش که می بینم شکل نمودار روزانه بل هفتگی هیچ فرقی نداره. مسیرم اشتباهه؟
                              با سپاس فراوان
                              سلام
                              دیتاهای استاد نیمای عزیز روزانه هست.اونا رو موقع تبدیل با متااستاک کاری نکن.
                              تو داینامیک موقعی که داری سهم رو انتخاب میکنی بالا دست راست یه گزینه داره conversions اون رو بسته به تایمی که میخوای بزن هفتگی یا ماهانه.
                              طبیعتا زیر روزانه هم که نمیشه دیگه. اگه زیر روزانه میخوای از مفید باید منتقل کنی با اندیکاتوری که arash72 عزیز نوشتن تو تاپیک آموزش mql

موفق باشید- میلاد

نظر

• دوستان و بزرگواران سلام و عرض ادب
                                تا حالا شده یه دیتایی رو تو داینامیک نتونین به هفتگی یا ماهانه تبدیل کنید آپشن هاش غیرفعال باشه؟!
                                راه حلی دارین؟

پ.ن: مثلا تو همین دیتای آقا نیما . یکی رو روش کلیک کنید با کیبورد پایین بزنن. میبنین که تو بعضی سهام هفتگی اینا غیرفعال میشه!!!!
                                ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-16-2013, 04:34 PM

نظر

پردازش ...
                                X