اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    سلام و تشکر مجدد جناب ابراهیمی من به انیکاتورتونو تو مسیر andicator/examels کپی کردم و اونو رو یه نمودار ارزی انداختم بعد وقتی اون فایلی رو که ادرسشو داده بودید باز کردم یه چیزایی ساخته شده بود به صفحه 2 تاپیک رفتم اونجا اقا مصطفی گفته بود نمیدونم دیتا بورسو چطوری از متاتریدر به داینامیک ببرم با روش شما ایا دیتا بورس رو میشه تو داینامیک بصورت تعدیل شده داشت؟ یا فقط این کار برای ارزها کارایی دارد سپاسگزارم

سلام

شما دیتای تعدیل شده رو میتونید در داینامیک استفاده کنید . پست 10 در لینک زیر مطالعه کنید :

http://forum.broker-fa.com/f38/%D9%8...%88%D9%83-253/
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• مصطفي جان سلام و ممنون از راهنمايي من اولا نكته سوم از پست 10 رو نفهميدم ثانيا تو اون پست روش تعديلو گفتي پس بايد هر سهمي رو خودم تعديل كنم كه عمرا ما حال اين كارارو داشته باشيم عزيز جان درخواست من اينه كه همانطور كه ديتاي خام همه سهامها راميگيريم و ميبريم تو دايناميك ايا از مفيد تردر 5 هم ميشه اينكارو كرد چون مال اون تعديل شده هستش اينطور كه من فهميدم هر نمادو بايد تك تك دانلود كني اما اين ديتاها كجا ذخيره ميشه تو tse با زدن يه دكمه اطلاعات بروز ميشه اما تو مفيد ميشه تمام ديتا رو يكباره بروز كرد نه بصورت تك تك جناب ابراهيمي شما هم ارشاد بفرماييد ممنون ميشم

نظر

مصطفي جان سلام و ممنون از راهنمايي من اولا نكته سوم از پست 10 رو نفهميدم ثانيا تو اون پست روش تعديلو گفتي پس بايد هر سهمي رو خودم تعديل كنم كه عمرا ما حال اين كارارو داشته باشيم عزيز جان درخواست من اينه كه همانطور كه ديتاي خام همه سهامها راميگيريم و ميبريم تو دايناميك ايا از مفيد تردر 5 هم ميشه اينكارو كرد چون مال اون تعديل شده هستش اينطور كه من فهميدم هر نمادو بايد تك تك دانلود كني اما اين ديتاها كجا ذخيره ميشه تو tse با زدن يه دكمه اطلاعات بروز ميشه اما تو مفيد ميشه تمام ديتا رو يكباره بروز كرد نه بصورت تك تك جناب ابراهيمي شما هم ارشاد بفرماييد ممنون ميشم
        سلام

من دیتا رو بصورت اکسل میگیرم بعد با متااستوک تبدیل میکنم . اگر نیاز به تعدیل داشته باشه با متااستوک انجام میدم .

طریقه گرفتن دیتا :

http://forum.broker-fa.com/f13/%D8%B...A7%D9%86-1307/
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

مصطفي جان سلام و ممنون از راهنمايي من اولا نكته سوم از پست 10 رو نفهميدم ثانيا تو اون پست روش تعديلو گفتي پس بايد هر سهمي رو خودم تعديل كنم كه عمرا ما حال اين كارارو داشته باشيم عزيز جان درخواست من اينه كه همانطور كه ديتاي خام همه سهامها راميگيريم و ميبريم تو دايناميك ايا از مفيد تردر 5 هم ميشه اينكارو كرد چون مال اون تعديل شده هستش اينطور كه من فهميدم هر نمادو بايد تك تك دانلود كني اما اين ديتاها كجا ذخيره ميشه تو tse با زدن يه دكمه اطلاعات بروز ميشه اما تو مفيد ميشه تمام ديتا رو يكباره بروز كرد نه بصورت تك تك جناب ابراهيمي شما هم ارشاد بفرماييد ممنون ميشم
          با سلامخیلی ساده است مفید تریدر دیتاهای تعدیل شده را دارد حالا ما باید یکجوری داده ها را بگیریم یک جایی ذخیره کنیم بعد بدیمش به دینامیک تریدر پس سه مرحله شدمرحله 1-نصب اندیکاتور برای گرفتن داده ها از مفید تریدر 5 دو تا اندیکاتور که گذاشتم را دانلود میکنید و در مسیر C:\Program Files\MofidTrader 5\MQL5\Indicators(اگر مفید تریدرتان در مسیر دیگری است درهمان مسیر )کپی کنید مرحله 2-بعد متاتریدر مفید 5 را باز و اندیکاتور elliot_confirm را روی چارت می اندازید(محل اندیکاتور در اندیکاتور های سفارشی است)مرحله 3- حالا دیتای تعدیل شده بورس تهران در مسیر C:\Program Files\MofidTrader 5\MQL5\Files ساخته شده که بایستی طبق آموزش های قبلی این مسیر را به دینانمیک تریدرتون بدهیدوالسلام
          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• سلام و ممنون ازشما بزرگواران جناب ابراهیمی روش شمارو بکار بستم و جواب داد فقط اون یه جوری که داده ها رو بگیریم و خودتونم اشاره کردید چه جوریه مشکل اینجاس عزیز تو تی اس ای یه بار نمادها رو تولید داده ها و بقیه مسایل و بعدش هم با فشردن بروزرسانی تمام نمادها هرروز بعد 5از ساعت تو 10 دقیقه بروز میشن تو مفید میشه اینکارو کرد یانه باید تک تک نمادهارو بروز رسانی کنی و اندیکاتور شمارو روش بندازی بعد م بقیه روش شما واسه نمایش تو داینامیک بزرگواری میفرمایید

نظر

سلام و ممنون ازشما بزرگواران جناب ابراهیمی روش شمارو بکار بستم و جواب داد فقط اون یه جوری که داده ها رو بگیریم و خودتونم اشاره کردید چه جوریه مشکل اینجاس عزیز تو تی اس ای یه بار نمادها رو تولید داده ها و بقیه مسایل و بعدش هم با فشردن بروزرسانی تمام نمادها هرروز بعد 5از ساعت تو 10 دقیقه بروز میشن تو مفید میشه اینکارو کرد یانه باید تک تک نمادهارو بروز رسانی کنی و اندیکاتور شمارو روش بندازی بعد م بقیه روش شما واسه نمایش تو داینامیک بزرگواری میفرمایید
              با سلامیک قالب (template) بسازید که این اندیکاتور را داشته باشد هر نماد جدیدی را که باز کنید این قالب را ران کنیدبرای ساختن داده ها بایستی پنجره مربوط به هر نماد را روی متاتریدر باز کنیدموفق باشید

نظر

• مجددا ممنون ولی من این کارا رو بلد نیستم و انتطارم ندارم شما راهنمایی کنید تا همینجا هم بزرگواری فرمودید سعی میکنم این مطالبو یاد بگیرم بعد مزاحم بشم فقط اینو فهمیدم که مثل تی اس ای دیتا رو یکجا بروز رسانی نمیشه تو مفید انجام داد وتک تک باید پنجره هر نمادو باز کرد تا بروز بشه که این کار وقتگیر هستش اما برا مانیتور کردن جند سهم تو واچ لیست مناسبه خلاصه اگه روشهای جدیدی برای دریافت کل دیتا پیدا کردید بنده وخیلی های دیگر منتظریم لطف عالی مزید

نظر

مجددا ممنون ولی من این کارا رو بلد نیستم و انتطارم ندارم شما راهنمایی کنید تا همینجا هم بزرگواری فرمودید سعی میکنم این مطالبو یاد بگیرم بعد مزاحم بشم فقط اینو فهمیدم که مثل تی اس ای دیتا رو یکجا بروز رسانی نمیشه تو مفید انجام داد وتک تک باید پنجره هر نمادو باز کرد تا بروز بشه که این کار وقتگیر هستش اما برا مانیتور کردن جند سهم تو واچ لیست مناسبه خلاصه اگه روشهای جدیدی برای دریافت کل دیتا پیدا کردید بنده وخیلی های دیگر منتظریم لطف عالی مزید
                  پنجره یک نماد را باز کنید
                  هر اندیکاتور یا تغییر دیگری را می خواهید روی نمودار اعمال کنید
                  بعد روی چارت کلیک راست کنید و گزینه قالب را انتخاب نمایید
                  گزینه ذخیره قالب را انتخاب کنید و برای قالبتان یک اسم انتخاب نمایید دکمه save را انتخاب کنید
                  حالا پنجره یک نماد دیگر را باز کنید مجددا کلیک راست نمایید قالب ها را انتخاب کنید در پنجره پایین اسم قالبتان را که ذخیره کردید پیدا کرده و رویش کلیک کنید کار تمام است
                  یا علی

نظر

• با سلام خدمت دوستان به ويژه آقا مصطفي
                    تاپيك آموزشي خوبي ايجاد شده ، من دنبال كرك دي تي 6 بودم كه به اين سايت رسيدم . دوستان اگه اطلاعاتي از نحوه كرك دي تي 6 دارن ممنون ميشم كمك كنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza24 نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان به ويژه آقا مصطفي
                      تاپيك آموزشي خوبي ايجاد شده ، من دنبال كرك دي تي 6 بودم كه به اين سايت رسيدم . دوستان اگه اطلاعاتي از نحوه كرك دي تي 6 دارن ممنون ميشم كمك كنن.
                      سلام

من کرک ورژن 6 ندارم با همون ورژن 5 کار میکنم . البته تفاوت فاحشی بین این دو نیست .

ارادتمند .

نظر

• با عرض سلام
                        من از مفیدتریدر 5 استفاده میکنم و فایلی که شما فرموده بودید یعنی DT Data Exporter v01.ex4 را در قسمتی که گفته بودید کپی کردم ولی فایل مذکور به اندیکاتورهای من اضافه نشد. یعنی متاتریدر من این فایل را شناسایی نکرد.لازم به ذکر است که تمام اندیکاتورهایی که
                        تو پوشه اندیکاورهای من هستند با پسوند mq5 هستند ولی فایل شما با پسوند ex4 ،خواهشن راهنمایی کنید.ممنون میشم.
                        گویند بهشت و حور و کوثر باشد
                        جوی می و شير و شهد و شکر باشد
                        پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
                        نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanundertaker نمایش پست ها
                          با عرض سلام
                          من از مفیدتریدر 5 استفاده میکنم و فایلی که شما فرموده بودید یعنی DT Data Exporter v01.ex4 را در قسمتی که گفته بودید کپی کردم ولی فایل مذکور به اندیکاتورهای من اضافه نشد. یعنی متاتریدر من این فایل را شناسایی نکرد.لازم به ذکر است که تمام اندیکاتورهایی که
                          تو پوشه اندیکاورهای من هستند با پسوند mq5 هستند ولی فایل شما با پسوند ex4 ،خواهشن راهنمایی کنید.ممنون میشم.
                          اندیکاتور dt data exporter مناسب متاتریدر 4 مانند پلاتفرم شرکت رسا میباشد
                          برای مفید تریدر که متاتریدر 5 است بایستی از اندیکاتورهای پست 390 استفاده کنید
                          یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                            با سلامخیلی ساده است مفید تریدر دیتاهای تعدیل شده را دارد حالا ما باید یکجوری داده ها را بگیریم یک جایی ذخیره کنیم بعد بدیمش به دینامیک تریدر پس سه مرحله شدمرحله 1-نصب اندیکاتور برای گرفتن داده ها از مفید تریدر 5 دو تا اندیکاتور که گذاشتم را دانلود میکنید و در مسیر C:\Program Files\MofidTrader 5\MQL5\Indicators(اگر مفید تریدرتان در مسیر دیگری است درهمان مسیر )کپی کنید مرحله 2-بعد متاتریدر مفید 5 را باز و اندیکاتور elliot_confirm را روی چارت می اندازید(محل اندیکاتور در اندیکاتور های سفارشی است)مرحله 3- حالا دیتای تعدیل شده بورس تهران در مسیر C:\Program Files\MofidTrader 5\MQL5\Files ساخته شده که بایستی طبق آموزش های قبلی این مسیر را به دینانمیک تریدرتون بدهیدوالسلام
                            با سلام
                            من مراحل بالا را دقیق انجام دادم و در مسیر C:\Program Files\MofidTrader 5\MQL5\Files یک پوشه file درست شد و نمادهایی که در مفیدتریدر اندیکاتور elliot_confirm روی انها اجرا کردم هست ولی وقتی به نرم افزار داینامیک مسیر بالا را میدم پوشه file را نشون نمیده.
                            یعنی در فولدر MQL5 فولدر file نمیاد. چی کار کنم ؟

نظر

با سلام
                              من مراحل بالا را دقیق انجام دادم و در مسیر C:\Program Files\MofidTrader 5\MQL5\Files یک پوشه file درست شد و نمادهایی که در مفیدتریدر اندیکاتور elliot_confirm روی انها اجرا کردم هست ولی وقتی به نرم افزار داینامیک مسیر بالا را میدم پوشه file را نشون نمیده.
                              یعنی در فولدر MQL5 فولدر file نمیاد. چی کار کنم ؟

خیلی ببخشید من مشکلم حل شد و پوشه file پیدا شد ولی وقتی این فایل را به داینامیک میدم ارور میده .اون مسیری هست که تو اول پست زدید یعنی file بعدش گزینه portfolio manager بعدش ascii setup و بعدش مسیری که فولدر file است را میدم
                              و بقیه طبق پست اول که دادید انجام میدم . ولی گزینه save را که میزنم ارور میده . ( cannot create file c:/ program file(86)/ dt / txtinfo.inf ) چی کار کنم ؟

نظر

خیلی ببخشید من مشکلم حل شد و پوشه file پیدا شد ولی وقتی این فایل را به داینامیک میدم ارور میده .اون مسیری هست که تو اول پست زدید یعنی file بعدش گزینه portfolio manager بعدش ascii setup و بعدش مسیری که فولدر file است را میدم
                                و بقیه طبق پست اول که دادید انجام میدم . ولی گزینه save را که میزنم ارور میده . ( cannot create file c:/ program file(86)/ dt / txtinfo.inf ) چی کار کنم ؟
                                portfolio manager
                                توی گزینه
                                accsii setup ببین گزینه extension نوع prn است یا نه اگه txt هست prn کن

نظر

پردازش ...
                                X