اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    من هم همین مشکلو تو ویندوز10دارم با یه سیستم که ویندوز7مشکلی نداره ولی تو ویندوز های8و10همین مشکل رو من هم دارم از دوستان خواهشمندم که راهنمایی بفرمایند.
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mna نمایش پست ها
      سلام
      من هم همین مشکلو تو ویندوز10دارم با یه سیستم که ویندوز7مشکلی نداره ولی تو ویندوز های8و10همین مشکل رو من هم دارم از دوستان خواهشمندم که راهنمایی بفرمایند.
      ممنون
      سلام

مقادیر فریز هستند چون هیچ داده ای لود نمیشود

روی ابزاری که احتیاج داری کلیک راست کن صفحه ای که باز میشه گزینه save set رو انتخاب و در صفحه بعد فایل رو ذخیره کنید

در مراجعه بعدی نباید مسئله ای باشه مگر اینکه پوشه مورد نظر permission نداشته باشه که اگر در اینترنت سرچ کنی نحوه انجام این کار رو توضیح داده

sometimes it is the people no one can imagine anything of who do the things no one can imagine

نظر

• سلام
        من سال گذشته که داینامیک تریدر 6 را در سیستمم نصب کرده بودم هیچ مشکلی نداشتم حدود یکسال از معملات دور بودم و جند روز پیش دوباره نسخه 6 و 7 را نصب کردم و با وجود اینکه تمام مراحل نصب و تنظیمات را درست انجام دادم با مشکلاتی روبرو شدم،وقتی تایم فریمهای مختلف مثلا انس را باز میکنم تو برخی از تایم فریمها تاریخ خیلی به هم ریخته نمایش داده میشه و برخی از قیمتها اصلا نمودارش دیده نمیشه یا خیلی به هم ریخته دیده میشه و اینکه تو همه تایم فریمها فقط از یک زمانی مثلادو ماه قبل به این سمت نمودارها دیده میشه
        تاریخ و زبان سیستم میلادی و انگلیسی هست و ویندوز هم 8.1 هست همه چیز مثل قبل هست و تسلط کامل به تنظیمات دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند
        زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

• کسی جواب ما را نمیده

نظر

• دوست عزیز مطمئن هستم که به درستی ک ر ... ک نشده در لینک زیر میتونید ورژن 7 رو همراه با اموزش نسبش دریافت کنید. من خودم نسب کردم و به خوبی کار میکنه.

اینجا

نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
            سلام
            من سال گذشته که داینامیک تریدر 6 را در سیستمم نصب کرده بودم هیچ مشکلی نداشتم حدود یکسال از معملات دور بودم و جند روز پیش دوباره نسخه 6 و 7 را نصب کردم و با وجود اینکه تمام مراحل نصب و تنظیمات را درست انجام دادم با مشکلاتی روبرو شدم،وقتی تایم فریمهای مختلف مثلا انس را باز میکنم تو برخی از تایم فریمها تاریخ خیلی به هم ریخته نمایش داده میشه و برخی از قیمتها اصلا نمودارش دیده نمیشه یا خیلی به هم ریخته دیده میشه و اینکه تو همه تایم فریمها فقط از یک زمانی مثلادو ماه قبل به این سمت نمودارها دیده میشه
            تاریخ و زبان سیستم میلادی و انگلیسی هست و ویندوز هم 8.1 هست همه چیز مثل قبل هست و تسلط کامل به تنظیمات دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

نظر

• با تشکر از شما ولی من همین را نصب کردم و تمام مراحل را هم درست رفتم فقط تایم فریم روزانه را درست نشان میده و تو بقیه تایم فریمها تاریخ را غلط نشون میده تو برخی تایم فریمها قیمتها را تکه تکه نشون میده مثلا یک نمودار میله ای قیمت را نشون میده چند تا را نشون نمیده حتی تو درایوهای دیگه هم نصب کردم نشد uac ویندوز را هم آف کردم هر راهی که ممکن بود باعث خطا بشه رفع کردم ولی نمیشه گرفتاری شدیم

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                سلام
                سلام

ascii setup رو به صورت زیر تنظیم کنید

sometimes it is the people no one can imagine anything of who do the things no one can imagine

نظر

• من تو بخش 5که تایم فرمت هست حالت hh:mm:ss را انتخاب کرده بودم حالا نمیدونم به این ربط داشته یا نه ولی درست شد خیلی ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان

نظر

• فقط با عرض معذرت سوال دیگری هم داشتم من الان دو تا داینامیک ورژن 6 و 7 را نصب کرده ام 6 را برای مفید تریدر و 7 را برای فارکس ، حالا میخواهم وقتی برای هر کدام از ارزها و یا سهام ها گروهی را درست میکنم فقط در داینامیک مربوط به خود نمایش داده شود ولی الان اینجوری نیست یعنی در هر دو داینامیک هم گروههای سهام را میبینم و هم ارز را میبینم چکار کنم هر کدام از داینامیک ها مستقل باشند

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                      من تو بخش 5که تایم فرمت هست حالت hh:mm:ss را انتخاب کرده بودم حالا نمیدونم به این ربط داشته یا نه ولی درست شد خیلی ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان
                      دیتایی که نرم افزار برای تنظیم ساعت ، دقیقه و ثانیه میخوند از همین مورد پنج هست
                      اگر به درستی تنظیم نشه تصویر درستی نمیبینیم
                      نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                      فقط با عرض معذرت سوال دیگری هم داشتم من الان دو تا داینامیک ورژن 6 و 7 را نصب کرده ام 6 را برای مفید تریدر و 7 را برای بازار تبادلات ارزی ، حالا میخواهم وقتی برای هر کدام از ارزها و یا سهام ها گروهی را درست میکنم فقط در داینامیک مربوط به خود نمایش داده شود ولی الان اینجوری نیست یعنی در هر دو داینامیک هم گروههای سهام را میبینم و هم ارز را میبینم چکار کنم هر کدام از داینامیک ها مستقل باشند
                      دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم اما برای گروه بندی بورس و اف ایکس میتوانید این کار را انجام دهید

نیاز به دو dt نیست

شما دوتا فولدر درست کنید در یکی دیتای بورس و دیگری دیتای اف ایکس

وارد dt شوید و مراحل زیر رو دنبال کنید

اگر هر دو دیتا درون یک فولدر باشند جدا کردنشون سخت هست بهترین روش همینه که خدمتتون عرض کردم

نظر

• ممنون کمک خیلی خوبی کردید

نظر

• سلام دوستان
                          نرم افزار دینامیک تریدر 7 رو می خوام نصب کنم تو ویندوز 10 این خطای error registry open error میاد
                          یه پیغام دیگه هم می ده error invalid Lfhandle
                          بعدش صفحه ی dynamic Trader registion باز می شه ممنون می شم راهنمایی کنید؟؟؟؟
                          ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 11-14-2016, 04:46 PM
                          روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                          قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• سلام دوستان

تازگی ویندوزم رو عوض کردم
                            منتهی نسبت های فیبو در تنظیمات کلا به صورت صفر میاد طبق تصویر زیر

یکی از دوستان هم گفت در قسمت region کنترل پنل برم و تنظمات / و . رو تغییر بدم ولی اینکار رو کردم و ارور زیر رو میده

ویندوزم هم 8هست
                            ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

نظر

• سلام دوست عزیز
                              طبق تصویر زیر عمل کنید درست میشه
                              از علامت / به . تغییر دهید و همچنین زبان رو به Persian تغییر دهید
                              روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                              قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• نوشته اصلی توسط اسماعیل جدیدی نمایش پست ها
                                سلام دوستان

تازگی ویندوزم رو عوض کردم
                                منتهی نسبت های فیبو در تنظیمات کلا به صورت صفر میاد طبق تصویر زیر

یکی از دوستان هم گفت در قسمت region کنترل پنل برم و تنظمات / و . رو تغییر بدم ولی اینکار رو کردم و ارور زیر رو میده

ویندوزم هم 8هست
                                ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

سلام

تنظیمات یکبار دقیق چک کنید :

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X