اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    سلام...من جدیدا با نصب داینامیک تریدر مشکل پیدا کردم.موقعی که میخوام فایل نصب داینامیک تریدر رو اجرا کنم پیغام زیر رو میده....

نرم افزارهای دیگه نصب میشه ولی داینامیک تریدر نه

دوستان میدونید مشکل از کجاست؟

ستاپ نرم افزار رو از داخل پوشه هایی که به فارسی نام گذاری شده اند بیرون بیار

یا اینکه ستاپ نرم افزار مشکل پیدا کرده بهتره نسخه مطمئنی دیگه ای رو امتحان کنید
    sometimes it is the people no one can imagine anything of who do the things no one can imagine

نظر

• نوشته اصلی توسط HOSSEINY نمایش پست ها
      ستاپ نرم افزار رو از داخل پوشه هایی که به فارسی نام گذاری شده اند بیرون بیار

یا اینکه ستاپ نرم افزار مشکل پیدا کرده بهتره نسخه مطمئنی دیگه ای رو امتحان کنید
      بسیار ممنونم دوست عزیز...اسم پوشه رو انگلیسی کردم و درست شد...

سپاسگذارم...

نظر

• سلام
        من وقتی دی تی 7 را روی ویندوز 10 نصب می کنم بعد از ارجیستر کردن دوباره که باز می کنم باز پیام رجیستر کردن نشان داده می شود خواهش می کنم راهنمایی کنید چطور باید رجیستر کنم
        با تشکر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط hamkar81 نمایش پست ها
          سلام
          من وقتی دی تی 7 را روی ویندوز 10 نصب می کنم بعد از ارجیستر کردن دوباره که باز می کنم باز پیام رجیستر کردن نشان داده می شود خواهش می کنم راهنمایی کنید چطور باید رجیستر کنم
          با تشکر از شما
          شخصا dt 7 رو نصب نکردم با ورژن 6 کار میکنم

اما در کل شما هنگام نصب نرم افزار باید انتی ویروس رو غیرفعال کنید در غیر این صورت ک.ر.ک نمیشه
          sometimes it is the people no one can imagine anything of who do the things no one can imagine

نظر

• نوشته اصلی توسط hamkar81 نمایش پست ها
            سلام
            با تشکر از شما
            باید هم نرم افزار و هم کرک را به صورتrun as administrator اجرا کنید.آنتی ویروس و ویندوز دفندر موقع نصب باید خاموش باشد

نظر

• سلام دوستان ایا امکانش هست که در داینامیک تریدر دو نماد متفاوت همزمان چارت هاشون در یک صفحه نمایش داده بشه؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط salehiar نمایش پست ها
                سلام دوستان ایا امکانش هست که در داینامیک تریدر دو نماد متفاوت همزمان چارت هاشون در یک صفحه نمایش داده بشه؟ممنون
                سلام

امیدوارم تصویر گویا باشه

نظر

• سلام متاسفانه پس از دانلود شدن داینامیک برای نصب پیغام خرابی فایل میدهد.

نظر

• سلام دوستان
                    بنده نرم افزار داینامیک تریدر در لب تاب جدیدم نصب کردم.هنگامی که میخوام جفت ارز هارو به چارت اضافه کنم یه مشکی بیش میاد و اونم اینه که اولا تایم فریم هارو جلوی جفت ارزهای مورد نظرم نمایش نمیدهد و دوما وقتیکه گزینه save portfolio as را میزنم با ارور مواجه میشوم.لطفا راهنمایی کنید...

نظر

• تصویر

Untitled.jpg
                      ویرایش توسط bomb : https://www.traderha.com/member/17209-bomb در ساعت 09-01-2016, 03:43 PM

نظر

• با سلام

دوستان من داینامیک را دانلود و نصب کردم .از انتقال دیتا اقای ارشیا استفاده میکنم نمودارها بعضی با تاریخ صحیح هستند و بعضی هم به تاریخ دو ماه قبل هستند .لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر
                        برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                          با سلام

دوستان من داینامیک را دانلود و نصب کردم .از انتقال دیتا اقای ارشیا استفاده میکنم نمودارها بعضی با تاریخ صحیح هستند و بعضی هم به تاریخ دو ماه قبل هستند .لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر

هل من ناصرا ینصرنی؟؟؟؟
                          برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                            هل من ناصرا ینصرنی؟؟؟؟

سلام

از یک دیتای دیگه استفاده کنید . احتمالا مشکل برطرف خواهد شد .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام .من از مفید تریدر و دینامیک تریدر 6 استفاده میکنم برای تغییر یا اضافه نمودن نصبتهای فیبوناچی در دینامبک تریدر که با کلیک راست نمودن روی fib انجام میشه ، [ATTACH=CONFIG]5015[/ATTACH]اعداد جدید رو قبول نمیکنه .یعنی وقتی ازش خارج میشم باز هم صفرنشون میده.درضمن ویندوز من 8 هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط افشین زادپرست نمایش پست ها
                                سلام .من از مفید تریدر و دینامیک تریدر 6 استفاده میکنم برای تغییر یا اضافه نمودن نصبتهای فیبوناچی در دینامبک تریدر که با کلیک راست نمودن روی fib انجام میشه ، [ATTACH=CONFIG]5015[/ATTACH]اعداد جدید رو قبول نمیکنه .یعنی وقتی ازش خارج میشم باز هم صفرنشون میده.درضمن ویندوز من 8 هستش.
                                save set

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X